vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Klatovský slalom ve Strakonicích

02.10.2016   řeka Otava Strakonice Poskalí
ředitel: Josef Veselý   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha88.71 2 85.18 0 85.18 110
2. MACÁŠEK Tomáš 1992 3 Dukla B.90.10 0 91.85 2 90.104.92/5,8102
3. TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice99.73 0 93.34 0 93.348.16/9,698
4. CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz92.76 2 97.40 2 94.769.58/11,294
5. HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně97.15 0 95.76 0 95.7610.58/12,490
6. ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus97.00 2 96.56 4 99.0013.82/16,286
7. MARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha101.84 0 99.78 0 99.7814.60/17,182
8. PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice100.59 0 99.96 0 99.9614.78/17,478
9. KUBÁT Jiří 1984 3 Kotva B.103.93 0 101.18 0 101.1816.00/18,874
10. BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB101.21 2 101.79 0 101.7916.61/19,570
11. MALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak4.00 999 102.14 0 102.1416.96/19,966
12. NESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec105.67 2 100.28 2 102.2817.10/20,162
13. KUBÁT Zdeněk 1991 3 Klatovy105.18 2 103.26 0 103.2618.08/21,258
14. GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha103.31 0 107.79 6 103.3118.13/21,354
15. KRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz103.78 2 104.82 2 105.7820.60/24,250
16. ŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.103.46 50 103.81 2 105.8120.63/24,249
17. STANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB110.78 0 104.35 2 106.3521.17/24,948
18. HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec111.89 4 106.46 0 106.4621.28/25,047
19. ŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec102.60 4 107.35 6 106.6021.42/25,146
20. JAKL Vincent 2001 3 USK Pha106.60 2 103.85 4 107.8522.67/26,645
21. VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník100.54 8 100.89 52 108.5423.36/27,444
22. CHOD Václav 1961 3 Blovice111.73 0 109.48 0 109.4824.30/28,543
23. ŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz109.70 0 108.54 6 109.7024.52/28,842
24. JANOUŠEK Viktor 2003 3 USK Pha110.50 0 109.40 4 110.5025.32/29,741
25. ONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha112.28 2 115.78 0 114.2829.10/34,240
26. KOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice112.53 2 115.31 2 114.5329.35/34,539
27. PÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB113.00 2 114.60 0 114.6029.42/34,538
28. VEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.114.93 2 115.26 0 115.2630.08/35,337
29. FURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.111.43 4 117.82 0 115.4330.25/35,536
30. DUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha112.43 4 111.62 4 115.6230.44/35,735
31. JAHODA Martin 2001 3 USK Pha4.00 999 115.93 0 115.9330.75/36,134
32. ŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB110.00 54 114.56 2 116.5631.38/36,833
33. ONDRUŠ Mario 2005 3 USK Pha116.37 4 115.37 2 117.3732.19/37,832
34. ČIHOVSKÝ Šimon 2003 3 SKVS ČB119.23 4 118.00 0 118.0032.82/38,531
35. POHANKA Jiří 1969 3 Klatovy119.64 2 118.15 0 118.1532.97/38,730
36. PŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník119.70 2 118.50 0 118.5033.32/39,129
37. NĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň115.21 8 118.70 0 118.7033.52/39,428
38. PÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.125.35 0 118.89 0 118.8933.71/39,627
39. KADLEC Filip 2003 3 USK Pha119.15 0 116.93 6 119.1533.97/39,926
40. STEHNO Petr 2003 3 USK Pha121.62 4 119.51 0 119.5134.33/40,325
41. GALUŠKA Zdeněk 2004 3 Sušice118.17 2 114.68 6 120.1734.99/41,124
42. STANOVSKÝ Tomáš 1972 SKVS ČB118.28 2 128.56 6 120.2835.10/41,223
43. VONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak118.76 2 120.51 0 120.5135.33/41,522
44. PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník123.71 0 118.85 2 120.8535.67/41,921
45. KREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky128.87 2 121.71 0 121.7136.53/42,920
46. LEPÍK Vlastimil 1950 3 Hubertus123.26 0 121.87 0 121.8736.69/43,119
46. ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice117.87 4 118.34 6 121.8736.69/43,10
48. ONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml.120.00 2 122.31 4 122.0036.82/43,218
49. KRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz122.20 0 120.76 4 122.2037.02/43,517
50. DUNOVSKÝ Tomáš 1976 3 Ot.Strak121.18 2 4.00 999 123.1838.00/44,616
51. TURNER Karel 2004 3 Blovice128.62 0 125.20 0 125.2040.02/47,015
52. JINEK Hugo 2005 3 USK Pha123.73 2 123.32 2 125.3240.14/47,114
53. KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor123.87 4 123.54 2 125.5440.36/47,40
54. ŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek126.90 56 123.79 2 125.7940.61/47,713
55. ŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB124.51 2 129.71 4 126.5141.33/48,512
56. KUNEŠ Daniel 2003 3 Horš.Týn126.53 0 127.39 0 126.5341.35/48,511
57. VÁLEK Michal 2006 VS Tábor126.12 2 127.21 0 127.2142.03/49,30
58. MAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.124.50 4 125.81 2 127.8142.63/50,010
59. PECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha125.14 4 127.35 2 129.1443.96/51,69
60. MAREK Lukáš 2000 Ot.Strak130.76 2 130.25 0 130.2545.07/52,98
61. POLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha128.21 6 126.76 6 132.7647.58/55,97
62. UHLÍK Jan 2008 Bechyně135.75 0 130.92 2 132.9247.74/56,00
63. ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha133.84 0 136.35 6 133.8448.66/57,10
64. ZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz135.15 4 131.93 2 133.9348.75/57,26
65. VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice139.68 0 134.39 0 134.3949.21/57,85
66. NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor130.79 52 130.42 4 134.4249.24/57,80
67. SAIDL František 2006 USK Pha138.39 6 136.28 0 136.2851.10/60,00
68. MANAS Adam 2004 3 Kadaň135.15 6 132.29 4 136.2951.11/60,04
69. SLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha132.84 4 135.67 2 136.8451.66/60,63
70. BŘÍZA Václav 1962 Klatovy138.10 0 135.21 2 137.2152.03/61,12
71. MAREK Tomáš 1998 Ot.Strak142.98 4 136.81 2 138.8153.63/63,01
72. FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice135.34 4 135.78 8 139.3454.16/63,60
73. JAHODA Jakub 2004 USK Pha141.57 4 139.40 0 139.4054.22/63,70
74. PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB145.78 6 135.43 4 139.4354.25/63,70
75. KOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB142.34 0 138.57 4 142.3457.16/67,10
76. BUDÁK David 2003 Kadaň138.37 4 137.78 8 142.3757.19/67,10
77. PUTZER Hynek 2003 SK VS ČB156.00 12 136.90 6 142.9057.72/67,80
78. NOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.151.93 0 148.57 2 150.5765.39/76,80
79. MARTIN Václav 2002 Boh.Pha144.23 8 146.82 6 152.2367.05/78,70
80. MED Kryštof 2002 USK Pha180.70 2 151.89 2 153.8968.71/80,70
81. PĚKNIC Tomáš 2005 VS Tábor157.85 2 154.17 2 156.1770.99/83,30
82. ŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml.155.23 2 155.10 8 157.2372.05/84,60
83. ŠROGL Michal 2006 USK Pha153.84 4 158.50 2 157.8472.66/85,30
84. PECHLÁT Adam 2007 Sušice159.56 2 164.96 0 161.5676.38/89,70
85. CARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha157.00 8 152.46 10 162.4677.28/90,70
86. KUNEŠ Filip 2001 Horš.Týn165.65 2 163.57 102 167.6582.47/96,80
87. PALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.177.78 54 175.64 4 179.6494.46/110,90
88. NOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.187.70 2 173.14 10 183.1497.96/115,00
89. PAJMA Lukáš 2008 Kadaň191.93 10 190.15 60 201.93116.75/137,10
90. BABOUČEK Antonín 2007 USK Pha178.50 62 167.15 58 225.15139.97/164,30
  VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLLERT Antonín 2006 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOLF Marek 2007 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KORBELÁŘ David 1999 3 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČMEJREK Cyril 2004 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STREJC Václav 2005 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRAML Jan 1984 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLLERT Jan 2005 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČEPIČKA Ladislav 2003 3 ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 3 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENEŠ Petr 1975 3 Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÁRA Leoš 1974 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBÁT Jan 1982 3 Klatovy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SÝKORA Michal 1989 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor106.78 2 106.12 0 106.12 43
2. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV106.89 0 107.87 2 106.890.77/0,739
3. RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha112.18 2 112.92 0 112.926.80/6,435
4. ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB115.76 0 114.53 0 114.538.41/7,931
5. KUHNOVÁ Anežka 1998 3 Rakovník113.76 2 113.68 2 115.689.56/9,027
6. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy115.84 0 116.84 2 115.849.72/9,223
7. GALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice116.20 2 115.95 0 115.959.83/9,319
8. FOREJTOVÁ Andrea 1988 3 Č.Kruml.117.82 2 117.21 0 117.2111.09/10,518
9. GALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice115.23 6 120.65 8 121.2315.11/14,20
10. ČERVENKOVÁ Amélie 2005 3 USK Pha124.57 6 122.25 0 122.2516.13/15,217
11. ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň123.59 0 4.00 999 123.5917.47/16,516
12. FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3 USK Pha123.46 6 119.68 4 123.6817.56/16,515
13. ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3 USK Pha121.90 6 124.90 0 124.9018.78/17,714
14. ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 3 Sušice125.45 2 124.73 4 127.4521.33/20,113
15. HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.125.23 4 127.46 0 127.4621.34/20,112
16. CUBROVÁ Markéta 1997 3 ČSAD Plz129.29 0 127.56 2 129.2923.17/21,811
17. BOČKOVÁ Bára 2003 3 SKVS ČB130.57 0 130.31 0 130.3124.19/22,810
18. PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3 Sušice129.43 2 129.37 2 131.3725.25/23,89
19. KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.127.46 4 131.26 2 131.4625.34/23,98
20. BAUEROVÁ Markéta 2001 3 Č.Kruml.129.17 4 130.50 2 132.5026.38/24,97
21. HOJDOVÁ Eliška 2005 3 Horš.Týn133.79 0 4.00 999 133.7927.67/26,16
22. ŠEJVLOVÁ Lenka 1973 Rakovník139.17 2 135.18 0 135.1829.06/27,45
23. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň133.26 4 4.00 999 137.2631.14/29,34
24. ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor136.39 4 135.70 2 137.7031.58/29,83
25. VANKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus136.73 2 135.79 2 137.7931.67/29,82
26. VESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy144.46 4 135.89 2 137.8931.77/29,91
27. KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha144.37 0 139.25 0 139.2533.13/31,20
28. KUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy139.58 0 139.26 0 139.2633.14/31,20
29. BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB142.21 0 144.12 4 142.2136.09/34,00
30. HOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn140.70 2 144.54 2 142.7036.58/34,50
31. ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB144.00 2 140.68 6 146.0039.88/37,60
32. ŽATECKÁ Taťána 2007 KVSPísek171.15 6 175.43 4 177.1571.03/66,90
33. JIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha183.71 6 188.90 2 189.7183.59/78,80
  POLÍVKOVÁ Hana 1989 2 Blovice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLESNÁ Jitka 1990 3 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘOVÁ Hana 2004 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HOJDA Jakub 1993 Horš.Týn103.20 2 104.21 0 104.21 58
2. NOVOSAD Lukáš 1976 2 Č.Kruml.104.34 0 105.90 0 104.340.13/0,154
3. PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB104.93 0 105.93 2 104.930.72/0,750
4. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV105.46 0 106.96 0 105.461.25/1,246
5. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn111.28 0 111.10 0 111.106.89/6,642
6. ŠROGL Michal 1972 2 RK Troja113.98 2 111.26 2 113.269.05/8,738
7. HOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn113.98 0 114.37 0 113.989.77/9,434
8. PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice115.68 0 114.50 0 114.5010.29/9,930
9. GÜRTLER Adam 2001 3 USK Pha116.15 50 115.78 0 115.7811.57/11,126
10. MALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak116.96 0 115.92 0 115.9211.71/11,222
11. KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor116.93 0 117.54 0 116.9312.72/12,221
12. KUBÁT Jiří 1959 3 Klatovy121.62 0 117.28 0 117.2813.07/12,520
13. SÝKORA Jaroslav 1961 3 Hubertus117.28 2 117.73 0 117.7313.52/13,019
14. PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník118.84 0 121.31 0 118.8414.63/14,018
15. KEŠ Miroslav 1967 3 Veselí/L120.14 0 120.20 0 120.1415.93/15,317
16. KUNA Alois 1960 3 SKVS ČB121.73 2 121.68 0 121.6817.47/16,816
17. MAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.125.23 6 123.18 0 123.1818.97/18,215
18. BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB121.60 2 4.00 999 123.6019.39/18,614
19. JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha124.34 0 125.12 2 124.3420.13/19,313
20. ŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB123.10 4 120.46 4 124.4620.25/19,412
21. ČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus128.78 0 125.53 0 125.5321.32/20,511
22. MULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus126.90 0 125.12 2 126.9022.69/21,810
23. HORAL Martin 1957 Jablonec125.42 2 125.98 2 127.4223.21/22,39
24. JIRAS Filip 2005 3 USK Pha121.87 6 122.68 6 127.8723.66/22,78
25. ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB129.23 0 129.73 2 129.2325.02/24,07
26. VADLEJCH Jan 1989 3 SKVS ČB129.89 0 4.00 999 129.8925.68/24,66
27. ŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB125.98 4 129.00 2 129.9825.77/24,75
28. VÁLEK Michal 1974 3 VS Tábor133.89 0 129.59 2 131.5927.38/26,34
29. MAREK Tomáš 1998 Ot.Strak136.12 6 131.78 2 133.7829.57/28,43
30. PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník136.21 0 134.43 4 136.2132.00/30,72
31. HOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník139.53 0 136.46 0 136.4632.25/30,91
32. ŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy137.15 0 136.75 0 136.7532.54/31,20
33. HARTL Jakub 2004 3 Horš.Týn138.12 2 138.71 2 140.1235.91/34,50
34. PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB142.34 0 138.73 6 142.3438.13/36,60
35. KOLÁŘ Vojtěch 2002 USK Pha141.68 4 153.84 2 145.6841.47/39,80
36. VÁLEK Michal 2006 VS Tábor154.73 0 161.46 2 154.7350.52/48,50
37. VRÁNEK Jan 2004 Blovice165.93 6 165.78 10 171.9367.72/65,00
38. POLLERT Jáchym 2004 USK Pha170.35 16 164.43 54 186.3582.14/78,80
39. PECHLÁT Adam 2007 Sušice193.78 2 198.50 0 195.7891.57/87,90
  KADLEC Filip 2003 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 3 Sláv.KV123.76 2 120.95 0 120.95 8
2. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor124.48 2 123.42 0 123.422.47/2,04
3. RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha127.96 2 125.14 2 127.146.19/5,13
4. HOJDOVÁ Eliška 2005 3 Horš.Týn131.46 2 131.68 0 131.6810.73/8,92
5. HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.137.15 2 135.95 0 135.9515.00/12,41
6. KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.140.46 2 150.59 4 142.4621.51/17,80

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
1 USK Pha
USK Pha
103.60 0 4.00 999 103.60 34
2. MACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
1 Dukla B.
Horš.Týn
111.23 0 110.31 2 111.237.63/7,426
3. PECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
125.17 2 126.43 2 127.1723.57/22,818
4. VESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
134.31 0 129.57 2 131.5727.97/27,014
5. VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
129.93 2 130.37 2 131.9328.33/27,310
6. ŠEDIVÝ Jan
STANOVSKÝ Jakub
2003
2004
3 SKVS ČB
SKVS ČB
139.15 6 141.51 4 145.1541.55/40,16
7. KUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
Horš.Týn
Horš.Týn
142.31 4 144.10 4 146.3142.71/41,25
8. JIRAS Filip
POLLERT Jáchym
2005
2004
3 USK Pha
USK Pha
154.65 12 142.48 6 148.4844.88/43,34
9. PECHLÁT Hynek
BUCKOVÁ Vlasta
1995
1991
USK
USK
146.84 10 148.10 4 152.1048.50/46,80
10. ČIHOVSKÝ Šimon
ŠIMÁK Jakub
2003
2004
SKVS ČB
SKVS ČB
148.76 8 152.73 6 156.7653.16/51,33
11. RŮŽIČKOVÁ Kateřina
ČERVENKOVÁ Vanessa
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
146.62 12 158.89 10 158.6255.02/53,12
12. MAREK Tomáš
LÁNOVÁ Zuzana
1998
1998
Ot.Strak
Ot.Strak
165.00 6 158.67 6 164.6761.07/58,91
13. KOMÁREK Jakub
PÍPAL Zbyněk
2005
2003
SKVS ČB
SKVS ČB
156.98 8 160.57 10 164.9861.38/59,20
14. MARTIN Václav
CARDOSELLI Tomáš
2002
2005
3 Boh.Pha
Boh.Pha
248.67 72 280.40 16 296.40192.80/186,10
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3