vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Podzimní sjezd na Lužnici

15.10.2016   řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.18:38,20 36
2.1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK18:50,6012.40/1,128
3.1/VSLANINA Vladimír 1969 2 L.Žatec19:15,9037.70/3,420
3.1/U23JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha19:15,9037.70/3,420
5. ŠANTORA Jan 1983 VikingMB20:13,7095.50/8,512
6.1/DSKLÍMA Jan 1998 1 Č.Kruml.20:15,8097.60/8,78
7.1/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.20:25,80107.60/9,64
8.2/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha20:28,30110.10/9,83
9.2/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.21:50,60192.40/17,22
10.2/VMŘÁHA Vilém 1974 L.Žatec22:43,40245.20/21,91
11.3/VSVOBODA Martin 1964 L.Žatec23:05,80267.60/23,90
12.1/VSURBAN Václav 1953 VikingMB24:43,80365.60/32,70
13.1/ZMKLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.26:04,50446.30/39,90
  IRAIN Jiří 1981 VikingMBDNS 0
  ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.18:16,60 23
2.1/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.19:26,9070.30/6,419
3.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav20:02,40105.80/9,615
4.2/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 3 Soběslav20:08,80112.20/10,211
5.3/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav20:36,00139.40/12,710
6.1/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy21:24,20187.60/17,19
7.1/VMBORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha21:26,10189.50/17,38
8.1/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.21:59,00222.40/20,37
9.4/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.22:01,30224.70/20,56
10.5/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy22:17,70241.10/22,05
11.6/ZSGROSSMANNOVÁ Adéla 2002 Loko Plz22:46,20269.60/24,64
12.2/ZMDOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK22:48,40271.80/24,83
13.3/ZMŠEDIVÁ Pavla 2004 Soběslav22:53,70277.10/25,32
14.4/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.23:01,70285.10/26,01
15.7/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy23:38,20321.60/29,30
16.5/ZMVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK23:39,00322.40/29,40
17.8/ZSVRÁNKOVÁ Ivana 2002 Blovice23:41,80325.20/29,70
18.9/ZSMÁDROVÁ Amálie 2003 Loko Plz24:38,20381.60/34,80
19.6/ZMŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko Plz25:48,50451.90/41,20

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. IRAIN Jiří
JELÍNEK Filip
1981
1996
MT VikingMB
Boh.Pha
19:00,30 19
2.1/VMORNŠTEJN Roman
SLANINA Vladimír
1969
1969
1 Boh.Pha
L.Žatec
20:08,2067.90/6,011
3.1/VSDOLEŽAL Vilém
KRECHLER Miroslav
1951
1952
3 Jihlava
Jihlava
20:13,7073.40/6,43
4.2/VSIRAIN Jiří
LERNER Luděk
1955
1960
3 VikingMB
VikingMB
20:18,8078.50/6,92
5.1/VMŠIMÁNEK Robert
TOMEK Petr
1973
1968
3 Jihlava
Jihlava
20:29,4089.10/7,81
6.1/ZSMAREŠ Jakub
VEJNAR Samuel
2003
2005
Č.Kruml.
Č.Kruml.
21:01,10120.80/10,60

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz15:26,00 61
2.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz16:25,0059.00/6,453
3. NOVÁK Martin 1991 Č.Kruml.17:27,50121.50/13,145
4.1/U23SLANINA Vladimír 1994 L.Žatec17:35,90129.90/14,037
5.2/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz17:50,40144.40/15,633
6.3/VMUHLÍK František 1975 2 Bechyně18:16,70170.70/18,429
7.4/VMPRELL Pavel 1976 Kralupy18:27,00181.00/19,525
8.2/VPALOUDA Tomáš 1969 2 Č.Kruml.18:36,90190.90/20,621
9.1/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz18:54,70208.70/22,520
10.2/U23NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov18:56,80210.80/22,819
11.5/VMNOVOSAD Lukáš 1976 Č.Kruml.19:01,70215.70/23,318
12.3/VKODET Marcel 1965 3 L.Žatec19:53,20267.20/28,917
13.4/VKOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.19:58,30272.30/29,416
14.5/VSVOBODA Martin 1964 3 L.Žatec20:11,90285.90/30,915
15.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.20:16,00290.00/31,314
16.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha20:33,80307.80/33,213
17.6/VMAYER Roman 1971 3 Bechyně20:47,70321.70/34,712
18.6/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice20:51,20325.20/35,111
19.7/VMKYSELA David 1977 Kralupy20:57,90331.90/35,810
20.8/VMMATĚJKA Jakub 1981 3 SKŽižkov21:05,00339.00/36,69
21.1/ZMTURNER Karel 2004 3 Blovice21:12,00346.00/37,48
22.3/VSDIVIŠ Jiří 1960 VikingMB21:17,60351.60/38,07
23.1/DMOLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.21:26,10360.10/38,96
24.2/DMKLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.21:31,90365.90/39,55
25.2/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.21:39,80373.80/40,44
26.1/DSZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně21:41,40375.40/40,53
27.2/ZSFUCHS Marek 2002 VSDK21:55,80389.80/42,12
28.3/DMSTŘECHA Jan 2001 3 VSDK22:00,40394.40/42,61
29.3/U23MAYER Aleš 1996 3 Bechyně22:24,20418.20/45,20
30.3/ZMSVOBODA Martin 2005 L.Žatec22:25,90419.90/45,30
31.4/ZMCARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha22:27,70421.70/45,50
32.3/ZSMALEČEK Matyáš 2002 Č.Kruml.22:34,40428.40/46,30
33.5/ZMVRÁNEK Jan 2004 Blovice23:25,70479.70/51,80
34.6/ZMŠEDIVÝ Martin 2004 Soběslav24:42,10556.10/60,10
35.7/ZMPOKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml.24:50,30564.30/60,90
  SLANINA Vladimír 1969 L.ŽatecDNS 0
  VOKÁL Petr 1980 KK BrandDNS 0
  ŠVADLENA Václav 1985 Č.Kruml.DNS 0
  ONDŘICH Václav 2001 3 Č.Kruml.DNS 0
  PAZOUREK Jan 1973 3 BechyněDNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VANDASOVÁ Lenka 1985 Soběslav21:05,20 3
2.1/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.22:43,8098.60/7,82
3.1/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav23:03,40118.20/9,31
4.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav23:12,00126.80/10,00
5.2/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav23:14,80129.60/10,20
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3