vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Historie procházení

Podzimní sjezd na Lužnici

15.10.2016   řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz15:26,00 61
2.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz16:25,0059.00/6,453
3. NOVÁK Martin 1991 Č.Kruml.17:27,50121.50/13,145
4.1/U23SLANINA Vladimír 1994 L.Žatec17:35,90129.90/14,037
5.2/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz17:50,40144.40/15,633
6.3/VMUHLÍK František 1975 2 Bechyně18:16,70170.70/18,429
7.4/VMPRELL Pavel 1976 Kralupy18:27,00181.00/19,525
8.2/VPALOUDA Tomáš 1969 2 Č.Kruml.18:36,90190.90/20,621
9.1/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz18:54,70208.70/22,520
10.2/U23NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov18:56,80210.80/22,819
11.5/VMNOVOSAD Lukáš 1976 Č.Kruml.19:01,70215.70/23,318
12.3/VKODET Marcel 1965 3 L.Žatec19:53,20267.20/28,917
13.4/VKOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.19:58,30272.30/29,416
14.5/VSVOBODA Martin 1964 3 L.Žatec20:11,90285.90/30,915
15.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.20:16,00290.00/31,314
16.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha20:33,80307.80/33,213
17.6/VMAYER Roman 1971 3 Bechyně20:47,70321.70/34,712
18.6/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice20:51,20325.20/35,111
19.7/VMKYSELA David 1977 Kralupy20:57,90331.90/35,810
20.8/VMMATĚJKA Jakub 1981 3 SKŽižkov21:05,00339.00/36,69
21.1/ZMTURNER Karel 2004 3 Blovice21:12,00346.00/37,48
22.3/VSDIVIŠ Jiří 1960 VikingMB21:17,60351.60/38,07
23.1/DMOLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.21:26,10360.10/38,96
24.2/DMKLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.21:31,90365.90/39,55
25.2/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.21:39,80373.80/40,44
26.1/DSZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně21:41,40375.40/40,53
27.2/ZSFUCHS Marek 2002 VSDK21:55,80389.80/42,12
28.3/DMSTŘECHA Jan 2001 3 VSDK22:00,40394.40/42,61
29.3/U23MAYER Aleš 1996 3 Bechyně22:24,20418.20/45,20
30.3/ZMSVOBODA Martin 2005 L.Žatec22:25,90419.90/45,30
31.4/ZMCARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha22:27,70421.70/45,50
32.3/ZSMALEČEK Matyáš 2002 Č.Kruml.22:34,40428.40/46,30
33.5/ZMVRÁNEK Jan 2004 Blovice23:25,70479.70/51,80
34.6/ZMŠEDIVÝ Martin 2004 Soběslav24:42,10556.10/60,10
35.7/ZMPOKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml.24:50,30564.30/60,90
  SLANINA Vladimír 1969 L.ŽatecDNS 0
  VOKÁL Petr 1980 KK BrandDNS 0
  ŠVADLENA Václav 1985 Č.Kruml.DNS 0
  ONDŘICH Václav 2001 3 Č.Kruml.DNS 0
  PAZOUREK Jan 1973 3 BechyněDNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3