vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Podzimní sjezd na Lužnici

15.10.2016   řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK18:55,80 36
2. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.18:56,801.00/0,128
3.1/VSLANINA Vladimír 1969 2 L.Žatec19:17,8022.00/1,920
4.1/U23JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha19:56,3060.50/5,316
5.1/DSKLÍMA Jan 1998 1 Č.Kruml.20:28,9093.10/8,212
6. ŠANTORA Jan 1983 VikingMB20:36,00100.20/8,88
7.1/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.20:41,80106.00/9,34
8.2/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha20:45,60109.80/9,73
9.2/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.22:03,80188.00/16,62
10.2/VMŘÁHA Vilém 1974 L.Žatec22:54,60238.80/21,01
11.1/VSURBAN Václav 1953 VikingMB24:44,00348.20/30,70
12.1/ZMKLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.26:38,20462.40/40,70
  SVOBODA Martin 1964 L.ŽatecDNS 0
  IRAIN Jiří 1981 VikingMBDNS 0
  ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.18:25,70 23
2.1/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.19:46,8081.10/7,319
3.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav20:00,0094.30/8,515
4.2/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 3 Soběslav20:01,7096.00/8,711
5.3/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav20:24,30118.60/10,710
6.1/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.21:18,90173.20/15,79
7.1/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy21:22,90177.20/16,08
8.4/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.21:31,10185.40/16,87
9.1/VMBORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha21:31,50185.80/16,86
10.2/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.22:11,90226.20/20,55
11.5/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy22:18,00232.30/21,04
12.6/ZSGROSSMANNOVÁ Adéla 2002 Loko Plz22:28,80243.10/22,03
13.3/ZMDOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK22:37,50251.80/22,82
14.4/ZMVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK23:02,90277.20/25,11
15.5/ZMŠEDIVÁ Pavla 2004 Soběslav23:03,00277.30/25,10
16.7/ZSVRÁNKOVÁ Ivana 2002 Blovice23:28,60302.90/27,40
17.8/ZSMÁDROVÁ Amálie 2003 Loko Plz23:52,70327.00/29,60
18.9/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy24:12,80347.10/31,40
19.6/ZMŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko Plz24:29,10363.40/32,90

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. IRAIN Jiří
JELÍNEK Filip
1981
1996
MT VikingMB
Boh.Pha
19:03,80 19
2.1/VMORNŠTEJN Roman
SLANINA Vladimír
1969
1969
1 Boh.Pha
L.Žatec
19:31,0027.20/2,411
3.1/VSDOLEŽAL Vilém
KRECHLER Miroslav
1951
1952
3 Jihlava
Jihlava
20:09,9066.10/5,83
4.2/VSIRAIN Jiří
LERNER Luděk
1955
1960
3 VikingMB
VikingMB
20:15,5071.70/6,32
5.1/VMŠIMÁNEK Robert
TOMEK Petr
1973
1968
3 Jihlava
Jihlava
20:26,0082.20/7,21
6.1/ZSMAREŠ Jakub
VEJNAR Samuel
2003
2005
Č.Kruml.
Č.Kruml.
20:43,90100.10/8,80

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz15:38,40 61
2.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz16:22,2043.80/4,753
3. NOVÁK Martin 1991 Č.Kruml.17:30,70112.30/12,045
4.1/U23SLANINA Vladimír 1994 L.Žatec17:52,20133.80/14,337
5.2/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz18:19,90161.50/17,233
6.3/VMNOVOSAD Lukáš 1976 Č.Kruml.18:26,20167.80/17,929
7.4/VMUHLÍK František 1975 2 Bechyně18:28,20169.80/18,125
8.1/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz18:33,50175.10/18,721
9.5/VMPRELL Pavel 1976 Kralupy18:40,70182.30/19,420
10.2/VPALOUDA Tomáš 1969 2 Č.Kruml.18:45,30186.90/19,919
11.2/U23NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov19:04,30205.90/21,918
12.3/VSVOBODA Martin 1964 3 L.Žatec19:42,50244.10/26,017
13.4/VKOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.19:51,00252.60/26,916
14.5/VKODET Marcel 1965 3 L.Žatec19:52,00253.60/27,015
15.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.20:13,60275.20/29,314
16.6/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice20:39,70301.30/32,113
17.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha20:40,20301.80/32,212
18.6/VMAYER Roman 1971 3 Bechyně20:44,60306.20/32,611
19.1/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.20:52,50314.10/33,510
20.7/VMKYSELA David 1977 Kralupy20:56,00317.60/33,89
21.1/DSZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně21:05,50327.10/34,98
22.2/ZMTURNER Karel 2004 3 Blovice21:07,00328.60/35,07
23.8/VMMATĚJKA Jakub 1981 3 SKŽižkov21:07,40329.00/35,16
24.3/VSDIVIŠ Jiří 1960 VikingMB21:13,80335.40/35,75
25.1/DMKLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.21:19,30340.90/36,34
26.2/DMOLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.21:23,50345.10/36,83
27.3/DMSTŘECHA Jan 2001 3 VSDK21:52,90374.50/39,92
28.2/ZSMALEČEK Matyáš 2002 Č.Kruml.22:08,50390.10/41,61
29.3/ZMSVOBODA Martin 2005 L.Žatec22:09,60391.20/41,70
30.3/ZSFUCHS Marek 2002 VSDK22:16,90398.50/42,50
31.3/U23MAYER Aleš 1996 3 Bechyně22:22,10403.70/43,00
32.4/ZMCARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha22:29,40411.00/43,80
33.5/ZMVRÁNEK Jan 2004 Blovice23:17,90459.50/49,00
34.6/ZMŠEDIVÝ Martin 2004 Soběslav25:24,10585.70/62,40
35.7/ZMPOKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml.30:50,20911.80/97,20
  SLANINA Vladimír 1969 L.ŽatecDNS 0
  VOKÁL Petr 1980 KK BrandDNS 0
  ŠVADLENA Václav 1985 Č.Kruml.DNS 0
  ONDŘICH Václav 2001 3 Č.Kruml.DNS 0
  PAZOUREK Jan 1973 3 BechyněDNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VANDASOVÁ Lenka 1985 Soběslav21:10,80 4
2.1/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.21:59,8049.00/3,93
3.1/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav22:48,0097.20/7,62
4.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav22:49,1098.30/7,71
5.2/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav22:55,10104.30/8,20
6.3/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.23:15,00124.20/9,80
7.1/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.24:29,70198.90/15,70
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3