vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Historie procházení

5.Český pohár žáků ve sprintu

27.08.2016   USD České Vrbné
ředitel: Jan Štastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.00:58,73 00:58,24 00:58,24 -
2.2/ZSKRÁL Matěj 2002 3 Postřelm01:05,43 01:03,90 01:03,905.66/9,7-
3.1/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm01:04,27 01:04,70 01:04,276.03/10,4-
4.3/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc01:06,10 01:04,86 01:04,866.62/11,4-
5.4/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.01:09,67 01:04,90 01:04,906.66/11,4-
6.5/ZSLERCH Eduard 2002 3 Roudnice01:16,99 01:04,97 01:04,976.73/11,6-
7.6/ZSJANŮ Filip 2002 Olomouc02:17,93 01:05,27 01:05,277.03/12,1-
8.2/ZMBEIER Matouš 2004 3 Trutnov01:07,73 01:20,17 01:07,739.49/16,3-
9.3/ZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc01:12,86 01:30,25 01:12,8614.62/25,1-
10.4/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel01:15,51 01:30,11 01:15,5117.27/29,7-
11.5/ZMSALAJ František 2004 Litovel01:20,30 01:51,28 01:20,3022.06/37,9-
12.7/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel01:30,36 01:46,10 01:30,3632.12/55,2-
13.6/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc01:37,71 00:00,00 01:37,7139.47/67,8-
14.7/ZMVODÁK Norbert 2004 Litovel00:00,00 02:44,26 02:44,26106.02/182,0-
15. GEPRT David 2005 Litovel00:00,00 00:00,00 59:59,993541.75/6.081,3-

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.00:54,31 00:53,17 00:53,17 -
2.2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc00:54,96 00:54,83 00:54,831.66/3,1-
3.3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc00:59,16 00:56,71 00:56,713.54/6,7-
4.4/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí00:58,73 00:56,90 00:56,903.73/7,0-
5.5/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 3 Soběslav01:00,09 00:57,50 00:57,504.33/8,1-
6.6/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno01:02,19 01:00,17 01:00,177.00/13,2-
7.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc01:01,28 01:02,25 01:01,288.11/15,3-
8.2/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.01:01,62 01:05,41 01:01,628.45/15,9-
9.7/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc01:02,32 01:03,92 01:02,329.15/17,2-
10.3/ZMRETKOVÁ Anna 2005 Olomouc01:04,42 01:05,87 01:04,4211.25/21,2-
11.4/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc01:05,92 01:05,79 01:05,7912.62/23,7-
12.5/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.01:05,82 01:09,78 01:05,8212.65/23,8-
13.8/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.01:06,17 01:24,36 01:06,1713.00/24,4-
14.9/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav01:06,38 00:00,00 01:06,3813.21/24,8-
15.6/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc01:13,86 01:13,17 01:13,1720.00/37,6-
16.7/ZMKUBISOVÁ Jasmína 2004 Olomouc01:42,02 01:21,69 01:21,6928.52/53,6-

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKREJČÍ Jakub 2002 SKVS ČB00:49,67 00:50,16 00:49,67 -
2.2/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí00:52,35 00:50,13 00:50,130.46/0,9-
3.3/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno00:50,63 00:51,54 00:50,630.96/1,9-
4.4/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc00:54,04 00:55,16 00:54,044.37/8,8-
5.5/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz00:54,41 00:55,25 00:54,414.74/9,5-
6.6/ZSHALA Jiří 2002 2 Olomouc01:00,24 00:55,18 00:55,185.51/11,1-
7.7/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc00:57,42 00:56,09 00:56,096.42/12,9-
8.1/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor00:56,21 00:56,13 00:56,136.46/13,0-
9.8/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc00:56,57 00:57,42 00:56,576.91/13,9-
10.9/ZSLERCH Eduard 2002 Roudnice01:00,07 00:57,54 00:57,547.87/15,8-
11.10/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno00:58,60 00:58,10 00:58,108.43/17,0-
11.2/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm00:58,93 00:58,10 00:58,108.43/17,0-
13.11/ZSSUK Jakub 2002 3 Trutnov01:02,41 00:58,61 00:58,618.94/18,0-
14.3/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc01:00,84 00:59,22 00:59,229.55/19,2-
15.4/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc01:01,16 01:01,83 01:01,1611.49/23,1-
16.5/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.01:03,11 01:06,47 01:03,1113.44/27,1-
17.6/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc01:04,83 01:03,48 01:03,4813.81/27,8-
18.7/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž01:04,40 01:03,79 01:03,7914.12/28,4-
19.8/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov01:07,50 01:06,32 01:06,3216.65/33,5-
20.9/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc01:08,20 01:07,69 01:07,6918.02/36,3-
21.12/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel01:09,24 01:09,19 01:09,1919.52/39,3-
22.10/ZMSTOLÍN Adam 2005 Trutnov01:09,80 01:12,88 01:09,8020.13/40,5-
23.11/ZMSALAJ František 2004 Litovel01:09,93 01:12,59 01:09,9320.26/40,8-
24.12/ZMKOSÍK Dan 2004 Olomouc01:11,67 01:10,00 01:10,0020.33/40,9-
25.13/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel01:18,74 01:12,01 01:12,0122.34/45,0-
26.14/ZMVODÁK Norbert 2004 Litovel01:15,87 01:13,16 01:13,1623.49/47,3-
27. GEPRT David 2005 Litovel00:00,00 00:00,00 59:59,993550.32/7.147,8-

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSJANŮ Filip
HALA Jiří
2002
2002
3 Olomouc
Olomouc
00:57,66 00:57,71 00:57,66 -
2.2/ZSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
00:59,32 01:01,76 00:59,321.66/2,9-
3.3/ZSKRATOCHVÍL Martin
RUDORFER Martin
2003
2003
Olomouc
Olomouc
01:04,48 01:03,12 01:03,125.46/9,5-
4.1/ZMBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
Trutnov
Trutnov
01:05,79 01:07,46 01:05,798.13/14,1-
5.4/ZSHRADEC Matěj
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
3 Olomouc
Olomouc
01:07,74 00:00,00 01:07,7410.08/17,5-
6.2/ZMMRÁKA Jan
KOSÍK Dan
2004
2004
Olomouc
Olomouc
01:18,24 01:13,16 01:13,1615.50/26,9-

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc01:03,57 01:02,13 01:02,13 -
2.2/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí01:04,60 01:22,42 01:04,602.47/4,0-
3.3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc01:07,59 01:08,12 01:07,595.46/8,8-
4.4/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno01:08,17 01:09,15 01:08,176.04/9,7-
5.1/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.01:12,69 01:10,93 01:10,938.80/14,2-
6.2/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc01:28,38 01:11,88 01:11,889.75/15,7-
7.5/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc00:00,00 01:12,69 01:12,6910.56/17,0-
8.3/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.01:15,86 01:15,56 01:15,5613.44/21,6-
9.6/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.00:00,00 01:16,56 01:16,5614.43/23,2-
10.4/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc01:23,98 01:23,17 01:23,1721.04/33,9-
11.5/ZMRETKOVÁ Anna 2005 Olomouc00:00,00 02:47,94 02:47,94105.81/170,3-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3