vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Historie procházení

Sjezd na Sázavě

01.04.2017   řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.14:34.60 74
2. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.14:47.90 66
3.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.15:24.70 58
4. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.15:34.00 50
5. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto15:38.90 42
6.1/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub.15:59.40 34
7. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.16:05.10 26
8.1/DMKLÍMA Vojtěch 2002 2 Č.Kruml.16:20.50 18
9.1/U23JELÍNEK Šimon 1994 Boh.Pha16:51.10 10
10.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.17:40.70 6
11.2/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha18:07.40 2
12.1/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.18:09.00 1
13.2/ZSBEIER Matouš 2004 3 Trutnov18:59.80 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.14:39.60 50
2.2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.14:58.80 42
3.1/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha15:03.30 34
4.1/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.15:59.40 26
5.1/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav16:12.80 22
6. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 2 So Písek17:07.60 18
7.2/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav17:14.00 14
8.3/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.17:14.30 10
9.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav17:14.70 6
9.2/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand17:14.70 6
11.2/DMKOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand18:31.40 1
12.3/DSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand22:35.20 0
13. KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.59:59.99 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Boh.Pha
Boh.Pha
14:45.20 21
2. ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
15:17.50 13
3. IRAIN Jiří
ŠANTORA Jan
1981
1983
2 VikingMB
VikingMB
16:16.60 5
4. CUC Michal
PEŠKA Libor
1977
1987
Tech.Pha
Č.Kruml.
16:35.50 1
5.1/DMONDŘICH Václav
KLEIN Pavel
2001
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
17:44.10 0
6.1/VMBARTOŇ Zbyněk
FRIDRICH Michal
1966
1982
Vršovice
Vršovice
19:33.60 0
7. HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
59:59.99 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha13:12.70 82
2.1/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha13:24.20 74
3.1/VMODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.13:32.40 66
4.2/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz13:46.80 58
5.2/DSKRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.14:03.10 50
6. EISNER Tomáš 1987 Loko Plz14:05.60 42
7.1/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha14:19.50 38
8.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz14:25.60 34
9.2/VZÁSTĚRA Tomáš 1964 2 So Písek14:26.00 30
10.2/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz14:55.80 26
11.3/VMPANZER Aleš 1974 1 Loko Plz15:07.80 22
12.3/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště15:08.80 18
13.4/DSVESELÝ František 2000 2 Trutnov15:27.40 14
14.4/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand15:39.00 10
15.3/VSMÍTKA Petr 1963 2 Chomutov15:54.40 6
16.3/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto16:00.00 5
17.1/ZMCARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha16:48.80 4
18.2/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.16:59.60 3
19.4/DMOLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.18:24.70 2
20.5/DMSUK Jakub 2002 3 Trutnov18:37.10 1
21.1/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov19:13.20 0
22.3/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov19:58.10 0
23. SMOLKA Ondřej 1994 Boh.Pha59:59.99 0
24. TURNER Karel 2004 3 Blovice59:59.99 0
25. JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha59:59.99 0
26. ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha59:59.99 0
27. KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov59:59.99 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
2. PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.59:59.99 0
3. PALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.59:59.99 0
4. PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.59:59.99 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3