38. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje

01.04.2017   řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky76.50 0 79.20 6 76.50 137
2. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky79.90 2 77.80 2 79.803.30/4,3133
3.1/U23ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa79.10 2 81.20 4 81.104.60/6,0129
4.2/DSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky75.60 6 76.00 8 81.605.10/6,7125
5.1/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.80.00 6 81.00 2 83.006.50/8,5121
6. GOTVALD Robert 1990 2 USK Pha83.10 0 87.30 2 83.106.60/8,6117
7.2/DMPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.83.50 2 83.40 0 83.406.90/9,0113
8.3/DMŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.82.90 2 81.60 2 83.607.10/9,3109
9.4/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha84.50 2 85.20 4 86.5010.00/13,1105
10.1/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy87.50 0 94.00 2 87.5011.00/14,4101
11.2/U23ŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec86.90 2 85.10 12 88.9012.40/16,297
12.5/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky79.50 10 81.00 8 89.0012.50/16,393
13.2/VŠEDIVÝ Václav 1966 3 Č.Lípa89.20 0 89.40 6 89.2012.70/16,689
14.6/DMJAKL Vincent 2001 3+ USK Pha90.60 4 89.80 0 89.8013.30/17,485
15.1/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha88.10 4 87.90 2 89.9013.40/17,581
16.7/DMWEISL Martin 2002 2 USK Pha87.00 4 88.10 2 90.1013.60/17,877
17.3/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.86.90 4 89.50 4 90.9014.40/18,873
18.1/VMŠRÁMEK Michal 1982 3+ Č.Lípa87.60 4 90.90 2 91.6015.10/19,769
19.2/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice91.70 0 90.10 6 91.7015.20/19,965
20.2/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky90.30 2 91.00 16 92.3015.80/20,761
21.3/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.90.50 2 92.30 4 92.5016.00/20,957
22.4/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice93.50 6 94.30 0 94.3017.80/23,353
23.8/DMHRŇÁK Vojtěch 2002 3+ Kralupy96.50 10 94.50 0 94.5018.00/23,549
24.4/U23ŠRÁMEK Ondřej 1994 3 Sušice92.60 2 96.80 2 94.6018.10/23,745
25.3/DSŠULC Karel 2000 2 KK Brand92.70 2 102.00 6 94.7018.20/23,841
26.4/DSNESNÍDAL Radek 2000 3+ L.Žatec90.80 4 92.50 4 94.8018.30/23,940
27.1/ZMCAPALINI Daniel 2005 3+ Dukla B.93.70 6 92.90 2 94.9018.40/24,139
28.5/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 3+ Kralupy95.10 4 95.20 0 95.2018.70/24,438
29.9/DMGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha89.80 8 89.60 6 95.6019.10/25,037
30.10/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky93.70 2 92.20 4 95.7019.20/25,136
31.11/DMFRENCL Josef 2002 2 USK Pha90.60 8 89.30 8 97.3020.80/27,235
32.3/VPŘÍHODA Tomáš 1970 3 USK Pha94.90 4 94.40 6 98.9022.40/29,334
33.4/VBERAN Jan 1969 3 KVS Pha493.10 6 95.20 4 99.1022.60/29,533
34.6/ZSFURIŠ Eduard 2004 3+ Č.Kruml.97.90 2 104.40 6 99.9023.40/30,632
35.5/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.98.70 8 98.30 2 100.3023.80/31,131
36.7/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 3+ USK Pha98.40 6 99.00 2 101.0024.50/32,030
37.3/VMHORÁK David 1976 3+ Heletag98.20 4 99.00 4 102.2025.70/33,629
38.2/ZMMAREK Kryštof 2006 Roudnice94.70 8 117.00 16 102.7026.20/34,228
39.3/ZMBÍZEK Marek 2005 3+ KK Brand100.70 4 99.50 4 103.5027.00/35,327
40.8/ZSDUŘT Vojtěch 2003 3+ USK Pha99.30 8 96.80 8 104.8028.30/37,026
41.12/DMSAAL Štěpán 2001 3 Jablonec99.80 18 96.30 10 106.3029.80/39,025
42.9/ZSJUDA Štěpán 2004 3 Benátky103.20 4 104.30 10 107.2030.70/40,124
43.10/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha102.50 58 102.00 6 108.0031.50/41,223
44.4/VMKOŘÍNEK Martin 1977 Jablonec107.40 8 101.40 8 109.4032.90/43,022
45.6/VBENDA Libor 1966 3+ Roudnice111.70 8 105.90 4 109.9033.40/43,721
46.4/ZMPOPELKA Petr 2005 3 KK Brand106.50 4 128.70 4 110.5034.00/44,420
47.7/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Klatovy108.20 4 109.10 2 111.1034.60/45,219
48.11/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak101.30 10 104.10 18 111.3034.80/45,518
49.5/ZMONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha106.10 6 112.80 58 112.1035.60/46,517
50.6/ZMHLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand109.40 12 111.10 4 115.1038.60/50,516
51.12/ZSMAREK Matyáš 2003 3 Třebech.104.40 58 102.30 14 116.3039.80/52,015
52.8/VHRBÁČEK Jan 1966 Děčín117.10 6 114.40 2 116.4039.90/52,214
53.13/ZSPECHÁČ Jonáš 2004 3 USK Pha107.00 10 113.70 8 117.0040.50/52,913
53.14/ZSKUDRNA Josef 2004 3 KK Brand107.30 58 105.00 12 117.0040.50/52,912
55.7/ZMJINEK Hugo 2005 3 USK Pha109.60 14 108.50 10 118.5042.00/54,911
56.9/VŽATECKÝ Jiří 1969 3+ KVSPísek107.90 12 117.20 12 119.9043.40/56,710
57.8/ZMBENDA Jan 2005 3 Roudnice106.70 14 113.90 58 120.7044.20/57,89
58.9/ZMHEGER Jonáš 2006 KVS HK113.60 10 138.20 58 123.6047.10/61,68
59.10/ZMKUCHAŘ Antonín 2005 KK Brand116.00 10 127.80 16 126.0049.50/64,77
60.15/ZSKOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec118.40 10 123.30 12 128.4051.90/67,86
61.11/ZMBERAN Vojtěch 2005 3 USK Pha113.20 58 113.10 16 129.1052.60/68,85
62.13/DMADÁŠEK Alois 2002 3 Benátky112.70 66 119.60 16 135.6059.10/77,34
63.12/ZMSAIDL František 2006 USK Pha115.90 20 142.40 10 135.9059.40/77,63
64.16/ZSSTRASSER Marek 2004 L.Žatec131.30 8 126.70 58 139.3062.80/82,12
65.13/ZMNOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice123.80 20 136.80 64 143.8067.30/88,01
66.17/ZSSTEHNO Petr 2003 3 USK Pha107.90 110 98.50 54 152.5076.00/99,30
67.5/DSKRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa117.70 66 96.40 58 154.4077.90/101,80
68.14/ZMZACH Radovan 2005 3+ KK Brand106.90 58 112.80 56 164.9088.40/115,60
69.15/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha107.50 60 114.00 120 167.5091.00/119,00
70.18/ZSBUDÁK David 2003 Kadaň127.70 164 121.90 66 187.90111.40/145,60
71.19/ZSČMEJREK Cyril 2004 USK Pha123.80 158 128.40 62 190.40113.90/148,90
72.20/ZSDVOŘÁK Daniel 2003 Č.Lípa173.80 18 108.60 110 191.80115.30/150,70
73.16/ZMBAČINA Jan 2006 Č.Lípa109.70 358 140.00 258 398.00321.50/420,30
  SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl