vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd v Hanušovicích

25.03.2017   řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
ředitel: Tomáš Kutý   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.14:50,50 66
2. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.14:57,807.30/0,858
3. ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel15:02,9012.40/1,450
4. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.15:06,4015.90/1,842
5. KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.15:52,6062.10/7,034
6. RUFFER Matěj 1999 1 Pardub.16:13,9083.40/9,426
7. KLÍMA Jan 1998 1 Č.Kruml.16:19,6089.10/10,018
8. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto16:44,50114.00/12,814
9. WALTER Jakub 1998 2 Šumperk17:05,70135.20/15,210
10. MAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.17:32,10161.60/18,16
11. JANŮ Filip 2002 3 Olomouc17:38,90168.40/18,95
12. BŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí17:42,70172.20/19,34
13. KRÁL Matěj 2002 3 Postřelm17:49,70179.20/20,13
14. WALTER David 2001 Šumperk17:54,80184.30/20,72
15. RAŠNER Karel 2004 3 Postřelm18:07,10196.60/22,11
16. MATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo18:34,90224.40/25,20
  KONEČNÝ Daniel 1997 KroměřížDNS 0
  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.MýtoDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno14:05,10 70
2. PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.14:24,8019.70/2,362
3. PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.14:35,0029.90/3,554
4. DIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel14:38,3033.20/3,946
5. KNEBLOVÁ Pavla 1974 Olomouc15:24,5079.40/9,438
6. ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel15:44,9099.80/11,830
7. MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.15:45,60100.50/11,922
8. NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno16:02,50117.40/13,914
9. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 3 KK Brno16:08,10123.00/14,610
10. DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno16:14,30129.20/15,39
11. DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc16:26,50141.40/16,78
12. KNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc16:59,20174.10/20,67
13. HEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc17:53,20228.10/27,06
14. DOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc18:16,00250.90/29,75
15. RETKOVÁ Anna 2005 3 Olomouc18:23,10258.00/30,54
16. JANŮ Veronika 2005 3 Olomouc18:51,20286.10/33,93
17. VAŇKOVÁ Michaela 2000 Litovel19:08,80303.70/35,92
18. STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc19:22,00316.90/37,51
19. MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno19:32,40327.30/38,70
20. HANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc20:17,40372.30/44,10
21. NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc21:41,40456.30/54,00
  KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselíDNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. MRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.13:05,50 112
2. HRIC Filip 1993 MT Olomouc13:15,309.80/1,2104
3. ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha13:26,1020.60/2,696
4. SATKE Adam 1994 MT KK Brno13:29,7024.20/3,188
5. HÁLA Richard 1992 2 Olomouc13:43,6038.10/4,980
6. NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc13:49,2043.70/5,672
7. IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí13:59,5054.00/6,964
8. KRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.14:03,3057.80/7,456
9. KYZLÍK Milan 1999 1 Roudnice14:04,1058.60/7,548
10. MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno14:20,3074.80/9,544
11. KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov14:32,8087.30/11,140
12. BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno14:58,90113.40/14,436
13. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto15:00,00114.50/14,632
14. HALA Jiří 2002 2 Olomouc15:16,80131.30/16,728
15. GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc15:30,30144.80/18,424
16. BERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno15:57,70172.20/21,920
17. HRADEC Matěj 2003 2 Olomouc16:06,80181.30/23,116
18. PROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc16:16,30190.80/24,312
19. WALTER David 2001 2 Šumperk16:19,20193.70/24,78
20. HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto16:39,50214.00/27,27
21. RUDORFER Martin 2003 3 Olomouc16:44,90219.40/27,96
22. GÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc17:57,60292.10/37,25
23. ŠMAKAL Petr 2003 Litovel18:32,60327.10/41,64
24. SALAJ František 2004 Litovel18:38,50333.00/42,43
25. ŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc19:13,60368.10/46,92
26. HRIC Ondřej 2004 Olomouc19:21,60376.10/47,91
27. VODÁK Norbert 2004 Litovel19:28,10382.60/48,70
28. ŠOTEK Adam 2005 Olomouc19:30,80385.30/49,10
29. POMAJBÍK Filip 2006 Olomouc19:39,30393.80/50,10
30. STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc19:51,40405.90/51,70
  PAPULA Jan 2005 LitovelDNS 0
  GEPRT David 2005 LitovelDNS 0
  MALÝ Vojtěch 2006 OlomoucDNS 0
  JAROŠ Michael 2006 OlomoucDNS 0
  HRŮZA Jan 2005 KroměřížDNS 0
  SOBOTKA Adam 2005 KK BrnoDNS 0
  DZIADEK Marek 2005 KK BrnoDNS 0
  PLACHÝ Vojtěch 2001 3 KroměřížDNS 0
  NOVÁK Matyáš 2005 3 OlomoucDNS 0
  HRABEC Bohumil 1960 2 KroměřížDNS 0
  KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselíDNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. SATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno17:16,10 12
2. NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno18:30,2074.10/7,24
3. DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno18:46,2090.10/8,70
  KNEBLOVÁ Klára 2005 OlomoucDNS 0
  KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselíDNS 0
  DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 OlomoucDNS 0
  PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.DNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
14:08,90 50
2. HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
14:13,604.70/0,642
3. ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
14:54,7045.80/5,434
4. UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
14:58,7049.80/5,926
5. HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
15:37,8088.90/10,518
6. ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
Vys.Mýto
Vys.Mýto
17:16,70187.80/22,110
7. ŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
17:34,50205.60/24,22
8. REŽŇÁK Ladislav
HOŘÍNEK Jaroslav
1966
1963
1 KK Brno
Litovel
17:38,10209.20/24,61
9. MRÁKA Jan
KOSÍK Dan
2004
2004
Olomouc
Olomouc
19:16,10307.20/36,20
  ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
DNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3