vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd v Hanušovicích

26.03.2017   řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
ředitel: Tomáš Kutý   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.14:41,40 65
2. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.14:48,707.30/0,857
3. ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel15:08,3026.90/3,149
4. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.15:09,3027.90/3,241
5. KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.15:48,2066.80/7,633
6. RUFFER Matěj 1999 1 Pardub.15:57,7076.30/8,725
7. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto16:34,50113.10/12,817
8. JANŮ Filip 2002 3 Olomouc17:02,60141.20/16,013
9. KLÍMA Jan 1998 1 Č.Kruml.17:11,50150.10/17,09
10. WALTER Jakub 1998 2 Šumperk17:12,20150.80/17,15
11. MAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.17:31,90170.50/19,34
12. KRÁL Matěj 2002 3 Postřelm17:45,50184.10/20,93
13. BŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí17:49,60188.20/21,42
14. RAŠNER Karel 2004 3 Postřelm18:05,10203.70/23,11
15. WALTER David 2001 Šumperk18:41,00239.60/27,20
  KONEČNÝ Daniel 1997 KroměřížDNS 0
  MATULA Zdeněk 1955 3 Tesla BoDNS 0
  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.MýtoDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno14:03,40 65
2. DIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel14:38,3034.90/4,157
3. PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.14:39,4036.00/4,349
4. PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.14:49,1045.70/5,441
5. KNEBLOVÁ Pavla 1974 Olomouc15:26,3082.90/9,833
6. ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel15:42,3098.90/11,725
7. DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno16:11,90128.50/15,217
8. KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí16:16,30132.90/15,813
9. NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno16:47,60164.20/19,59
10. KNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc16:48,20164.80/19,58
11. DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc16:51,50168.10/19,97
12. HEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc18:02,30238.90/28,36
13. RETKOVÁ Anna 2005 3 Olomouc18:03,60240.20/28,55
14. DOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc18:05,30241.90/28,74
15. VAŇKOVÁ Michaela 2000 Litovel18:07,30243.90/28,93
16. STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc19:25,70322.30/38,22
17. JANŮ Veronika 2005 3 Olomouc19:33,80330.40/39,21
18. HANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc19:48,20344.80/40,90
19. MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno20:25,60382.20/45,30
20. NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc21:57,40474.00/56,20
  PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 3 KK BrnoDNS 0
  MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.DNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
13:59,30 50
2. HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
14:11,6012.30/1,542
3. ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
14:39,3040.00/4,834
4. UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
14:43,0043.70/5,226
5. HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
15:28,1088.80/10,618
6. ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
Vys.Mýto
Vys.Mýto
16:57,00177.70/21,210
7. ŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
17:23,90204.60/24,42
8. REŽŇÁK Ladislav
HOŘÍNEK Jaroslav
1966
1963
1 KK Brno
Litovel
17:29,50210.20/25,01
9. MRÁKA Jan
KOSÍK Dan
2004
2004
Olomouc
Olomouc
19:02,90303.60/36,20
  ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
DNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. MRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.13:13,80 107
2. KRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.14:00,1046.30/5,899
3. KYZLÍK Milan 1999 1 Roudnice14:03,1049.30/6,291
4. IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí14:15,0061.20/7,783
5. MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno14:23,6069.80/8,875
6. KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí14:34,2080.40/10,167
7. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto14:57,40103.60/13,159
8. BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno15:16,50122.70/15,551
9. HALA Jiří 2002 2 Olomouc15:30,40136.60/17,247
10. GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc15:32,90139.10/17,543
11. BERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno15:47,90154.10/19,439
12. HRADEC Matěj 2003 2 Olomouc16:02,10168.30/21,235
13. PROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc16:11,60177.80/22,431
14. WALTER David 2001 2 Šumperk16:21,80188.00/23,727
15. HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto16:34,50200.70/25,323
16. RUDORFER Martin 2003 3 Olomouc16:39,80206.00/26,019
17. NOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc17:28,70254.90/32,115
18. ŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc18:31,20317.40/40,011
19. GÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc18:32,50318.70/40,110
20. PAPULA Jan 2005 Litovel18:33,90320.10/40,39
21. POMAJBÍK Filip 2006 Olomouc18:38,90325.10/41,08
22. ŠMAKAL Petr 2003 Litovel18:50,50336.70/42,47
23. SALAJ František 2004 Litovel18:59,60345.80/43,66
24. ŠOTEK Adam 2005 Olomouc19:06,80353.00/44,55
25. DZIADEK Marek 2005 KK Brno19:16,00362.20/45,64
26. HRIC Ondřej 2004 Olomouc19:22,00368.20/46,43
27. STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc19:30,80377.00/47,52
28. VODÁK Norbert 2004 Litovel19:47,10393.30/49,51
29. MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc19:50,90397.10/50,00
30. SOBOTKA Adam 2005 KK Brno20:25,60431.80/54,40
31. SATKE Adam 1994 MT KK Brno28:30,50916.70/115,50
  GEPRT David 2005 LitovelDNS 0
  JAROŠ Michael 2006 OlomoucDNS 0
  HRŮZA Jan 2005 KroměřížDNS 0
  PLACHÝ Vojtěch 2001 3 KroměřížDNS 0
  HRABEC Bohumil 1960 2 KroměřížDNS 0
  HÁLA Richard 1992 2 OlomoucDSQ-R 0
  KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 TrutnovDNS 0
  NEUBERT Adam 1997 1 OlomoucDSQ-R 0
  ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.PhaDSQ-R 0
  HRIC Filip 1993 MT OlomoucDNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. SATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno16:33,30 21
2. PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.16:49,7016.40/1,713
3. NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno18:15,90102.60/10,35
4. DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno18:26,50113.20/11,41
5. KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí18:30,90117.60/11,80
  KNEBLOVÁ Klára 2005 OlomoucDNS 0
  DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 OlomoucDNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3