vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Kroměříži

14.05.2011-15.05.2011   Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
ředitel: Bohumil Hrabec   vrchní rozhodčí: Vladimír Jordán
výsledky ke stažení: xls   xls  

kategorie C1M   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 2 Šumperk121.80 0 117.10 0 117.10 11
2. RUBINT Martin 1990 3 Kroměříž121.20 2 118.10 2 120.103.00/2,67
3.1/DMŽNIVA Marek 1995 3 Val.Mez.127.30 4 143.50 4 131.3014.20/12,16
4.1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel145.40 2 141.20 2 143.2026.10/22,35
5.1/ZMKAMINSKÝ Jan 1999 0 Val.Mez.147.40 2 143.90 0 143.9026.80/22,94
6.2/ZSKUČA Jakub 1998 0 Litovel144.30 8 140.50 6 146.5029.40/25,13
7.3/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 0 Olomouc150.80 2 150.10 6 152.8035.70/30,52
8.4/ZSŠOTOLA Karel 1997 0 Litovel159.80 6 156.40 4 160.4043.30/37,01
9.5/ZSPATÁK Jan 1997 3 Litovel141.80 162 151.80 14 165.8048.70/41,60
10.2/ZMKŘENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.220.90 104 248.80 6 254.80137.70/117,60
11.6/ZSSTARÝ Tadeáš 1998 0 Val.Mez.194.30 154 0.00 999 348.30231.20/197,40
12.7/ZSJUREČKA Filip 1998 0 Litovel181.60 208 0.00 999 389.60272.50/232,70
  CHALOUPKA Václav 1998 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NEUBERT Adam 1997 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. ŽANDOVÁ Věra 1990 3 Zábřeh134.90 0 120.20 0 120.20 21
2.1/DSLIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž124.50 2 119.10 2 121.100.90/0,717
3. VÁVROVÁ Alena 1985 3 Kroměříž126.60 0 128.10 2 126.606.40/5,313
4.1/ZMHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc130.60 0 126.70 0 126.706.50/5,412
5.1/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.129.50 2 132.80 8 131.5011.30/9,411
6.2/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc136.80 56 128.50 4 132.5012.30/10,210
7.2/DSKRAUSOVÁ Tereza 1993 3 Olomouc141.10 2 136.50 2 138.5018.30/15,29
8.1/DMKOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 3 Šumperk139.60 0 141.10 2 139.6019.40/16,18
9.2/DMDRÁBKOVÁ Martina 1995 3 Kroměříž158.10 0 136.20 6 142.2022.00/18,37
10.3/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 0 Litovel145.70 54 138.30 6 144.3024.10/20,06
11.2/ZMSOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc145.60 2 147.10 50 147.6027.40/22,85
12.3/ZSKAMINSKÁ Barbora 1998 0 Val.Mez.149.80 0 172.90 4 149.8029.60/24,64
13.3/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 0 Litovel188.60 50 151.20 0 151.2031.00/25,83
14.3/ZMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 0 Kroměříž154.10 4 153.00 2 155.0034.80/29,02
15.4/ZSHUŇKOVÁ Nikola 1998 0 Val.Mez.177.70 0 149.20 8 157.2037.00/30,81
16.4/ZMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 0 Olomouc185.90 8 154.00 6 160.0039.80/33,10
17.5/ZSNĚMCOVÁ Anna 1998 0 KK Brno150.50 60 165.80 12 177.8057.60/47,90
18.4/DMARNOŠOVÁ Karolína 1995 0 Litovel171.30 8 183.80 56 179.3059.10/49,20
19.5/ZMNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno190.20 60 201.80 104 250.20130.00/108,20
20.6/ZMBAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.179.10 308 239.30 166 405.30285.10/237,20

kategorie C2M   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSKLEVETA Jakub
NEUBERT Adam
1997
1997
3 Olomouc
Olomouc
157.10 6 156.10 106 163.10 3
2. RUBINT Martin
ČECH Michal
1990
1990
Kroměříž
Kroměříž
179.30 10 152.90 20 172.909.80/6,02
3. LIGURSKÝ Ivo
LIGURSKÁ Blanka
1990
1994
3 Kroměříž
Kroměříž
176.90 6 167.20 6 173.2010.10/6,21
4.1/ZMVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
3 Olomouc
Olomouc
170.00 52 194.50 60 222.0058.90/36,10
  ČEVORA Lukáš
NETUŠIL Erik
1988
1988
Kroměříž
Kroměříž
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POMAJBÍKOVÁ Kristýna
SOUČKOVÁ Karolína
1999
1999
Olomouc
Olomouc
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. VOLEK Martin 1982 2 Val.Mez.97.60 2 100.20 0 99.60 53
2. LOUČKA Marek 1982 2 Kroměříž101.00 0 101.80 0 101.001.40/1,449
3. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh101.00 2 105.80 0 103.003.40/3,445
4.1/ZSMAIKRANZ Alexandr 1997 3 Ostrava103.50 0 104.40 0 103.503.90/3,941
5. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí104.00 0 116.80 0 104.004.40/4,437
6.1/VMLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž104.20 0 104.60 0 104.204.60/4,633
7.1/DSSATKE Adam 1994 3 KK Brno106.10 0 108.00 2 106.106.50/6,529
8.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž109.00 0 106.40 0 106.406.80/6,825
9. MINKS Tomáš 1980 3 Kroměříž106.60 0 106.40 4 106.607.00/7,021
10.2/ZSZAJVAR Martin 1997 2 SKVeselí110.70 0 108.80 0 108.809.20/9,220
11. ČEVORA Lukáš 1988 3 Kroměříž113.20 0 112.80 0 112.8013.20/13,319
12. BŘEČKA Jakub 1992 3 SKVeselí121.30 0 116.50 2 118.5018.90/19,018
13.1/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí108.70 52 110.90 8 118.9019.30/19,417
14. FIJALÍK Ondřej 1982 3 Kroměříž119.10 6 119.20 2 121.2021.60/21,716
15. DAMBORSKÝ Libor 1982 3 Kroměříž111.40 10 0.00 999 121.4021.80/21,915
16. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž117.10 6 124.70 0 123.1023.50/23,614
17.2/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 Šumperk123.60 0 127.40 54 123.6024.00/24,113
18.3/VHRIC Dušan 1966 0 Olomouc120.20 4 156.20 0 124.2024.60/24,712
19.3/ZSNEUBERT Adam 1997 0 Olomouc127.50 2 125.00 2 127.0027.40/27,511
20.4/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc127.20 2 124.00 4 128.0028.40/28,510
21.1/ZMKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.131.50 50 129.30 2 131.3031.70/31,89
22.5/ZSKLEVETA Jakub 1997 0 Olomouc126.20 6 126.80 6 132.2032.60/32,78
23.2/DMHAISLAR Ondřej 1996 0 Zábřeh132.50 4 133.50 4 136.5036.90/37,07
24.2/ZMVRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc136.30 2 157.10 4 138.3038.70/38,96
25.6/ZSŠMOLDAS Michal 1998 0 Litovel132.60 6 148.80 6 138.6039.00/39,25
26.3/DMŠVUB Jakub 1996 0 Šumperk129.00 10 138.60 10 139.0039.40/39,64
27.7/ZSLINEK Ondřej 1998 0 Olomouc140.60 2 139.20 2 141.2041.60/41,83
28.3/ZMNOVOTNÝ Petr 2000 0 Olomouc144.10 0 143.00 52 144.1044.50/44,72
29.8/ZSKUČA Jakub 1998 0 Litovel137.00 12 136.30 52 149.0049.40/49,61
30.4/DMBARGEL Radek 1996 0 Šumperk129.50 154 143.80 6 149.8050.20/50,40
31.9/ZSŠOTOLA Karel 1997 0 Litovel164.90 8 159.50 10 169.5069.90/70,20
32.10/ZSPATÁK Jan 1997 0 Litovel130.60 68 159.90 16 175.9076.30/76,60
33.11/ZSŠILHÁNEK Miroslav 1998 0 Kroměříž149.80 64 174.90 8 182.9083.30/83,60
34.12/ZSMATÉ Zdeněk 1998 0 Olomouc201.60 0 214.50 314 201.60102.00/102,40
35.13/ZSMOTYČKA Marek 1998 0 SKVeselí0.00 999 155.50 58 213.50113.90/114,40
36.14/ZSJUREČKA Filip 1998 0 Litovel141.60 154 172.90 206 295.60196.00/196,80
37.4/ZMTICHÝ Štěpán 2000 0 Val.Mez.208.30 308 202.90 208 410.90311.30/312,60
38.5/ZMŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez.191.70 256 227.30 252 447.70348.10/349,50
  KREJČÍŘ Dominik 1996 0 KK Brno0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.166.60 58 155.90 2 157.90 2
2.2/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 0 Olomouc160.00 58 169.00 2 171.0013.10/8,31
3.1/ZMHRICOVÁ Klára 1999 0 Olomouc184.70 2 164.80 8 172.8014.90/9,40

kategorie K1M   sobota předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. Satková Gab. 2001 KK Brno156.20 6 141.60 4 145.60 0
2. Dřevojánek D. 2001 Val.Mez.209.80 108 172.80 56 228.8083.20/57,10
3. Chabiča Pavel 2001 SK Veselí201.10 302 243.00 204 447.00301.40/207,00

kategorie C1M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 2 Šumperk152.60 0 116.30 4 120.30 11
2.1/DMŽNIVA Marek 1995 3 Val.Mez.144.10 54 125.30 2 127.307.00/5,87
3.1/VMVRUBLOVSKÝ Jiří 1969 3 Olomouc146.70 10 141.50 2 143.5023.20/19,36
4.1/ZMKAMINSKÝ Jan 1999 0 Val.Mez.171.80 0 153.30 0 153.3033.00/27,45
5.1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel155.60 6 165.00 60 161.6041.30/34,34
6.2/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 0 Olomouc164.80 0 175.70 6 164.8044.50/37,03
7.3/ZSŠOTOLA Karel 1997 0 Litovel222.00 104 163.30 6 169.3049.00/40,72
8.4/ZSKUČA Jakub 1998 0 Litovel190.80 58 250.50 10 248.80128.50/106,81
9.5/ZSPATÁK Jan 1997 3 Litovel146.20 108 188.90 206 254.20133.90/111,30
10.2/ZMKŘENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.241.30 108 217.60 152 349.30229.00/190,40
11.6/ZSSTARÝ Tadeáš 1998 0 Val.Mez.227.70 204 236.80 154 390.80270.50/224,90
  NEUBERT Adam 1997 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  JUREČKA Filip 1998 0 Litovel0.00 999 0.00 999 999.00 0
  RUBINT Martin 1990 3 Kroměříž0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.130.60 2 128.30 0 128.30 20
2. VÁVROVÁ Alena 1985 3 Kroměříž134.30 0 128.20 4 132.203.90/3,016
3.1/DMDRÁBKOVÁ Martina 1995 3 Kroměříž136.60 0 141.30 6 136.608.30/6,512
4.1/ZMHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc138.00 0 145.80 4 138.009.70/7,611
5.2/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc166.50 54 136.50 2 138.5010.20/8,010
6.1/DSLIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž137.70 6 129.50 56 143.7015.40/12,09
7. ŽANDOVÁ Věra 1990 3 Zábřeh137.80 54 142.90 2 144.9016.60/12,98
8.2/DSKRAUSOVÁ Tereza 1993 3 Olomouc149.30 0 143.80 50 149.3021.00/16,47
9.3/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 0 Litovel182.40 10 152.30 4 156.3028.00/21,86
10.2/ZMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 0 Kroměříž212.60 4 162.70 0 162.7034.40/26,85
11.3/ZSKAMINSKÁ Barbora 1998 0 Val.Mez.209.10 4 162.60 6 168.6040.30/31,44
12.2/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 0 Litovel170.60 208 147.80 58 205.8077.50/60,43
13.3/ZMSOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc250.60 4 202.20 6 208.2079.90/62,32
14.4/ZMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 0 Olomouc206.60 6 195.90 54 212.6084.30/65,71
15.3/DMKOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 3 Šumperk150.40 106 213.20 6 219.2090.90/70,80
16.4/DMARNOŠOVÁ Karolína 1995 0 Litovel198.50 110 239.30 100 308.50180.20/140,50
17.4/ZSNĚMCOVÁ Anna 1998 0 KK Brno0.00 999 239.50 108 347.50219.20/170,80
18.5/ZMNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno335.00 204 476.70 6 482.70354.40/276,20
  BAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 3 Lipník0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSKLEVETA Jakub
NEUBERT Adam
1997
1997
3 Olomouc
Olomouc
217.80 160 167.00 14 181.00 2
2. LIGURSKÝ Ivo
LIGURSKÁ Blanka
1990
1994
3 Kroměříž
Kroměříž
0.00 999 252.70 60 312.70131.70/72,81
  ČEVORA Lukáš
NETUŠIL Erik
1988
1988
Kroměříž
Kroměříž
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  RUBINT Martin
ČECH Michal
1990
1990
Kroměříž
Kroměříž
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POMAJBÍKOVÁ Kristýna
SOUČKOVÁ Karolína
1999
1999
Olomouc
Olomouc
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
3 Olomouc
Olomouc
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. VOLEK Martin 1982 2 Val.Mez.0.00 999 100.30 0 100.30 50
2. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí105.80 2 100.50 0 100.500.20/0,246
3. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh101.40 0 103.10 0 101.401.10/1,142
4.1/ZSMAIKRANZ Alexandr 1997 3 Ostrava103.40 4 103.10 0 103.102.80/2,838
5. LOUČKA Marek 1982 2 Kroměříž104.20 0 0.00 999 104.203.90/3,934
6.1/VMLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž105.50 4 105.80 0 105.805.50/5,530
7.1/DSSATKE Adam 1994 3 KK Brno105.40 4 107.80 2 109.409.10/9,126
8.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž108.70 4 111.00 0 111.0010.70/10,722
9.1/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí144.30 52 111.00 2 113.0012.70/12,718
10. MINKS Tomáš 1980 3 Kroměříž115.20 2 118.60 8 117.2016.90/16,817
11.2/ZSZAJVAR Martin 1997 2 SKVeselí115.40 2 130.40 2 117.4017.10/17,016
12. FIJALÍK Ondřej 1982 3 Kroměříž119.10 0 122.00 2 119.1018.80/18,715
13. BŘEČKA Jakub 1992 3 SKVeselí122.40 0 119.90 0 119.9019.60/19,514
14. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž119.80 6 127.90 2 125.8025.50/25,413
15.2/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 Šumperk159.80 8 127.00 2 129.0028.70/28,612
16.3/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc131.50 8 132.30 0 132.3032.00/31,911
17.4/ZSŠMOLDAS Michal 1998 0 Litovel157.70 0 130.80 2 132.8032.50/32,410
18.5/ZSKLEVETA Jakub 1997 0 Olomouc129.60 4 136.00 4 133.6033.30/33,29
19.1/ZMVRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc137.40 0 132.80 6 137.4037.10/37,08
20.2/DMHAISLAR Ondřej 1996 0 Zábřeh134.90 8 150.20 54 142.9042.60/42,57
21.6/ZSKUČA Jakub 1998 0 Litovel133.80 10 136.40 14 143.8043.50/43,46
22.7/ZSLINEK Ondřej 1998 0 Olomouc157.30 54 139.70 6 145.7045.40/45,35
22.3/DMŠVUB Jakub 1996 0 Šumperk135.70 10 144.30 106 145.7045.40/45,34
24.2/ZMKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.143.90 2 147.00 10 145.9045.60/45,53
25.8/ZSNEUBERT Adam 1997 0 Olomouc176.60 2 161.00 4 165.0064.70/64,52
26.9/ZSŠILHÁNEK Miroslav 1998 0 Kroměříž192.50 6 177.70 8 185.7085.40/85,11
27.10/ZSŠOTOLA Karel 1997 0 Litovel178.80 8 0.00 999 186.8086.50/86,20
28.4/DMBARGEL Radek 1996 0 Šumperk139.00 60 190.80 164 199.0098.70/98,40
29.11/ZSPATÁK Jan 1997 0 Litovel0.00 999 165.40 106 271.40171.10/170,60
30.12/ZSMOTYČKA Marek 1998 0 SKVeselí186.70 110 0.00 999 296.70196.40/195,80
31.3/ZMŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez.297.30 108 203.00 104 307.00206.70/206,10
32.4/ZMTICHÝ Štěpán 2000 0 Val.Mez.217.20 158 253.30 256 375.20274.90/274,10
33.13/ZSMATÉ Zdeněk 1998 0 Olomouc214.90 410 218.20 304 522.20421.90/420,60
  JUREČKA Filip 1998 0 Litovel0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KREJČÍŘ Dominik 1996 0 KK Brno0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ Petr 2000 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ČEVORA Lukáš 1988 3 Kroměříž0.00 999 0.00 999 999.00 0
  DAMBORSKÝ Libor 1982 3 Kroměříž0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.211.30 58 176.80 10 186.80 2
2.2/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 0 Olomouc172.20 56 182.00 10 192.005.20/2,81
3.1/ZMHRICOVÁ Klára 1999 0 Olomouc240.90 56 0.00 999 296.90110.10/58,90

kategorie K1M   neděle předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. Satková Gab. 2001 KK Brno141.50 2 138.00 2 140.00 0
2. Dřevojánek D. 2001 Val.Mez.255.20 210 226.70 160 386.70246.70/176,20
3. Chabiča Pavel 2001 SK Veselí260.00 162 305.00 204 422.00282.00/201,40
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3