vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Historie procházení

Sjezd na Sázavě

01.04.2017   řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.14:27,50 74
2. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.14:47,7020.20/2,366
3.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.15:22,1054.60/6,358
4. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.15:36,1068.60/7,950
5.1/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub.15:54,4086.90/10,042
6. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.16:07,0099.50/11,534
7.1/DMKLÍMA Vojtěch 2002 2 Č.Kruml.16:12,50105.00/12,126
8. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto16:21,20113.70/13,118
9.1/U23JELÍNEK Šimon 1994 Boh.Pha16:52,30144.80/16,710
10.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.17:43,10195.60/22,56
11.1/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.18:04,20216.70/25,02
12.2/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha18:25,10237.60/27,41
13.2/ZSBEIER Matouš 2004 3 Trutnov19:21,00293.50/33,80

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.14:33,90 50
2.1/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha14:45,5011.60/1,342
3.2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.14:56,1022.20/2,534
4.1/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.16:00,1086.20/9,926
5.1/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav16:36,80122.90/14,122
6. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 2 So Písek17:01,50147.60/16,918
7.2/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.17:08,50154.60/17,714
8.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav17:09,10155.20/17,810
9.2/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand17:12,30158.40/18,16
10.3/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav17:25,60171.70/19,62
11.3/DSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand18:11,00217.10/24,81
12.2/DMKOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand18:41,00247.10/28,30
  KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.DNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha13:26,60 82
2.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha13:28,301.70/0,274
3.1/VMODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.13:36,009.40/1,266
4.2/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz13:49,5022.90/2,858
5.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz13:50,4023.80/3,050
6.2/DSKRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.13:54,6028.00/3,542
7. EISNER Tomáš 1987 Loko Plz14:10,4043.80/5,438
8.1/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha14:28,6062.00/7,734
9.2/VZÁSTĚRA Tomáš 1964 2 So Písek14:39,5072.90/9,030
10.2/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz15:12,10105.50/13,126
11.3/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště15:25,70119.10/14,822
12.3/VMPANZER Aleš 1974 1 Loko Plz15:29,00122.40/15,218
13.4/DSVESELÝ František 2000 2 Trutnov15:52,50145.90/18,114
14.4/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand16:06,90160.30/19,910
15.3/VSMÍTKA Petr 1963 2 Chomutov16:07,30160.70/19,96
16.3/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto16:23,90177.30/22,05
17.1/ZMCARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha17:03,10216.50/26,84
18.2/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.17:24,60238.00/29,53
19.4/DMOLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.18:00,40273.80/33,92
20.5/DMSUK Jakub 2002 3 Trutnov18:34,50307.90/38,21
21.1/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov19:21,30354.70/44,00
22.3/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov20:19,60413.00/51,20
  SMOLKA Ondřej 1994 Boh.PhaDNS 0
  TURNER Karel 2004 3 BloviceDNS 0
  JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.PhaDNS 0
  ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.PhaDNS 0
  KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 TrutnovDNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.17:11,70 13
2.2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.17:39,8028.10/2,75
3.1/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.19:44,20152.50/14,81

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Boh.Pha
Boh.Pha
15:10,40 17
2. ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
15:19,909.50/1,09
3.1/DMONDŘICH Václav
KLEIN Pavel
2001
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
17:57,10166.70/18,31
4.1/VMBARTOŇ Zbyněk
FRIDRICH Michal
1966
1982
Vršovice
Vršovice
19:28,00257.60/28,30
  CUC Michal
PEŠKA Libor
1977
1987
Tech.Pha
Č.Kruml.
DNS 0
  IRAIN Jiří
ŠANTORA Jan
1981
1983
2 VikingMB
VikingMB
DNS 0
  HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
DNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3