vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd na Sázavě

02.04.2017   řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.14:56,60 70
2. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.15:12,9016.30/1,862
3.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.15:36,4039.80/4,454
4. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto15:55,0058.40/6,546
5. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.16:06,9070.30/7,838
6.1/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub.16:30,4093.80/10,530
7. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.16:55,00118.40/13,222
8.1/DMKLÍMA Vojtěch 2002 2 Č.Kruml.17:05,80129.20/14,414
9.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.18:17,60201.00/22,46
10.1/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.18:25,20208.60/23,32
11.2/ZSBEIER Matouš 2004 3 Trutnov19:26,40269.80/30,11
  JELÍNEK Šimon 1994 Boh.PhaDNS 0
  MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.PhaDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.14:58,00 34
2.1/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha15:27,0029.00/3,226
3.1/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.16:46,60108.60/12,118
4.1/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav16:54,00116.00/12,914
5.2/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand17:13,70135.70/15,110
6.2/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.17:15,90137.90/15,46
7.3/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav17:42,90164.90/18,42
8.2/DSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand18:33,90215.90/24,01
9.2/DMKOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand19:04,90246.90/27,50
  KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.DNS 0
  ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 2 So PísekDNS 0
  PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.DNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha13:40,00 70
2.1/VMODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.13:48,408.40/1,062
3.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz13:58,7018.70/2,354
4.2/DSKRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.14:16,1036.10/4,446
5.1/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha14:40,5060.50/7,438
6.1/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha14:43,0063.00/7,730
7.2/VMPANZER Aleš 1974 1 Loko Plz15:34,30114.30/13,926
8.2/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz15:37,80117.80/14,422
9.3/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště15:47,80127.80/15,618
10.4/DSVESELÝ František 2000 2 Trutnov15:57,30137.30/16,714
11.3/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand16:12,00152.00/18,510
12.3/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto17:13,70213.70/26,16
13.1/ZMCARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha17:18,00218.00/26,65
14.2/U23SMOLKA Ondřej 1994 Boh.Pha17:23,60223.60/27,34
15.2/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.17:24,80224.80/27,43
16.4/DMOLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.18:58,00318.00/38,82
17.5/DMSUK Jakub 2002 3 Trutnov19:11,10331.10/40,41
18.1/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov19:34,10354.10/43,20
19.3/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov21:32,40472.40/57,60
  EISNER Tomáš 1987 Loko PlzDNS 0
  JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.PhaDNS 0
  GROSSMANN Petr 1974 2 Loko PlzDNS 0
  SMÍTKA Petr 1963 2 ChomutovDNS 0
  ZÁSTĚRA Tomáš 1964 2 So PísekDNS 0
  ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.PhaDNS 0
  KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 TrutnovDNS 0
  TURNER Karel 2004 3 Blovice00:00,00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.17:41,30 5
2.1/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.19:27,90106.60/10,01
  PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.DNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Boh.Pha
Boh.Pha
15:39,10 24
2. ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
15:44,605.50/0,616
3. JELÍNEK Filip
PEŠKA Libor
1996
1987
MT Boh.Pha
Č.Kruml.
16:21,2042.10/4,58
4.1/DMONDŘICH Václav
KLEIN Pavel
2001
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
18:29,40170.30/18,10
  BARTOŇ Zbyněk
FRIDRICH Michal
1966
1982
Vršovice
Vršovice
DNS 0
  IRAIN Jiří
ŠANTORA Jan
1981
1983
2 VikingMB
VikingMB
DNS 0
  HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
DNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3