vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd na Sázavě

02.04.2017   řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.15:09,00 62
2. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.15:19,3010.30/1,154
3.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.15:35,4026.40/2,946
4. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto15:37,1028.10/3,138
5. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.15:41,1032.10/3,530
6. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.16:09,7060.70/6,722
7.1/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub.16:46,9097.90/10,814
8.1/DMKLÍMA Vojtěch 2002 2 Č.Kruml.16:51,80102.80/11,36
9.1/U23JELÍNEK Šimon 1994 Boh.Pha17:02,00113.00/12,42
10.1/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.18:22,20193.20/21,31
11.2/ZSBEIER Matouš 2004 3 Trutnov20:04,10295.10/32,50
  ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.DNS 0
  MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.PhaDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.14:53,80 42
2.1/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha15:04,7010.90/1,234
3.2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.15:16,6022.80/2,626
4.1/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.16:35,40101.60/11,418
5.2/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand17:23,20149.40/16,714
6.1/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav17:24,10150.30/16,810
7.2/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.17:36,80163.00/18,26
8.3/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav17:37,70163.90/18,32
9.3/DSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand18:36,30222.50/24,91
10.2/DMKOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand18:50,30236.50/26,50
  KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.DNS 0
  ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 2 So PísekDNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha13:36,30 70
2.1/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha13:39,603.30/0,462
3.1/VMODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.13:51,7015.40/1,954
4.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz13:57,0020.70/2,546
5.2/DSKRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.14:14,7038.40/4,738
6.1/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha14:40,2063.90/7,830
7.2/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz15:16,1099.80/12,226
8.3/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště15:18,40102.10/12,522
9.2/VMPANZER Aleš 1974 1 Loko Plz15:19,90103.60/12,718
10.4/DSVESELÝ František 2000 2 Trutnov15:45,40129.10/15,814
11.3/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand16:15,00158.70/19,410
12.3/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto16:48,60192.30/23,66
13.1/ZMCARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha17:14,10217.80/26,75
14.2/U23SMOLKA Ondřej 1994 Boh.Pha17:16,30220.00/27,04
15.4/DMOLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.18:26,80290.50/35,63
16.5/DMSUK Jakub 2002 3 Trutnov19:12,30336.00/41,22
17.1/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov19:25,20348.90/42,71
18.2/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.19:45,20368.90/45,20
19.3/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov20:24,00407.70/49,90
  EISNER Tomáš 1987 Loko PlzDNS 0
  TURNER Karel 2004 3 BloviceDNS 0
  JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.PhaDNS 0
  GROSSMANN Petr 1974 2 Loko PlzDNS 0
  SMÍTKA Petr 1963 2 ChomutovDNS 0
  ZÁSTĚRA Tomáš 1964 2 So PísekDNS 0
  ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.PhaDNS 0
  KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 TrutnovDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
15:25,90 24
2.1/U23ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Boh.Pha
Boh.Pha
15:28,002.10/0,216
3. JELÍNEK Filip
PEŠKA Libor
1996
1987
MT Boh.Pha
Č.Kruml.
16:03,2037.30/4,08
4.1/DMONDŘICH Václav
KLEIN Pavel
2001
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
18:35,90190.00/20,50
  BARTOŇ Zbyněk
FRIDRICH Michal
1966
1982
Vršovice
Vršovice
DNS 0
  IRAIN Jiří
ŠANTORA Jan
1981
1983
2 VikingMB
VikingMB
DNS 0
  HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
DNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3