vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Jarní sjezd na Lužnici

08.04.2017   Řeka Lužnice, Hutě- Bechyně
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VSLANINA Vladimír 1969 2 L.Žatec19:10,10 9
2.1/U23JELÍNEK Filip 1996 3 Boh.Pha19:22,1012.00/1,05
3.1/VMIRAIN Jiří 1981 VikingMB19:27,6017.50/1,54
4.2/VMCUC Michal 1977 Tech.Pha20:11,0060.90/5,33
5.1/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.21:01,60111.50/9,72
6.2/U23HABICH Tomáš 1997 VS Tábor21:29,60139.50/12,11
7.3/VMKOTEK Miloš 1974 VS Tábor21:34,10144.00/12,50
8.1/VSLERNER Luděk 1960 VikingMB22:38,00207.90/18,10
9.4/VMŘÁHA Vilém 1974 L.Žatec23:12,80242.70/21,10
10.2/VSURBAN Václav 1953 VikingMB25:24,00373.90/32,50
  PEŠTA Jan 1981 L.TáborDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand19:34,20 21
2.1/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav19:41,807.60/0,617
3.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav20:11,0036.80/3,113
4.2/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav20:48,0073.80/6,39
5.1/DSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand20:50,9076.70/6,55
6.3/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.21:19,10104.90/8,94
7.1/VMBORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha21:44,30130.10/11,13
8.2/VMVEVERKOVÁ Zdenka 1977 3 Loko Plz21:48,70134.50/11,52
9.1/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.22:58,90204.70/17,41
10.4/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.23:15,40221.20/18,80
  ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko PlzDNS 0
  MÁDROVÁ Amálie 2003 Loko PlzDNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha15:41,10 56
2.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz16:00,0018.90/2,048
3.2/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně17:24,70103.60/11,040
4.3/VMPANZER Aleš 1974 1 Loko Plz17:56,80135.70/14,436
5.4/VMCHOD David 1982 Blovice18:38,30177.20/18,832
6.5/VMUHLÍK František 1975 2 Bechyně18:43,30182.20/19,428
7.6/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand19:05,60204.50/21,724
8.7/VMPAZOUREK Pavel 1976 Bechyně19:18,30217.20/23,120
9.1/DSKOUDELKA Tomáš 2000 Č.Kruml.19:34,70233.60/24,816
10.1/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.20:27,40286.30/30,412
11.2/VMAYER Roman 1971 3 Bechyně20:28,70287.60/30,611
12.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 2 Č.Kruml.20:35,10294.00/31,210
13.1/DMOLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.20:44,10303.00/32,29
14.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha20:54,20313.10/33,38
15.1/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.21:01,10320.00/34,07
16.8/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice21:23,60342.50/36,46
17.2/DSZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně22:26,70405.60/43,15
18.2/DMKLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.22:42,80421.70/44,84
19.1/ZSVRÁNEK Jan 2004 Blovice23:37,30476.20/50,63
20.2/ZMSAIP Ondřej 2006 Boh.Pha25:58,70617.60/65,62
21.2/ZSŠEDIVÝ Martin 2004 Soběslav26:33,20652.10/69,31
22.3/ZMMÍKA Hynek 2006 Soběslav27:02,70681.60/72,40
23.4/ZMSLADOVNÍK Jakub 2006 Soběslav28:06,60745.50/79,20
24.5/ZMKREMLA Jakub 2006 Soběslav29:49,20848.10/90,10
25.6/ZMNOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.30:44,60903.50/96,00
26.7/ZMNOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.31:26,10945.00/100,40
27.8/ZMPINC Tadeáš 2006 Soběslav32:16,30995.20/105,70
  CARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.PhaDNS 0
  PELIKÁN Václav 2005 Boh.PhaDNS 0
  ONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml.DSQ-R 0
  MAYER Aleš 1996 3 BechyněDNS 0
  KOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.DNS 0
  KRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.DNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.23:38,10 1
2.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 Soběslav24:00,6022.50/1,60
3.1/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.25:22,90104.80/7,40
  BOČÁNKOVÁ Jana 2003 SoběslavDNS 0
  KOLIHOVÁ Hana 2003 3 SoběslavDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMPEŠTA Jan
CUC Michal
1981
1977
L.Tábor
Tech.Pha
19:32,40 12
2.1/VSDOLEŽAL Vilém
KRECHLER Miroslav
1951
1952
3 Jihlava
Jihlava
19:46,6014.20/1,24
3.2/VMŠIMÁNEK Robert
FUCHS Martin
1973
1971
3 Jihlava
Jihlava
19:52,2019.80/1,73
4.1/ZSMAREŠ Jakub
VEJNAR Samuel
2003
2005
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
20:10,8038.40/3,32
5.3/VMSLANINA Vladimír
BORSKÁ Alena
1969
1976
1 L.Žatec
Boh.Pha
21:28,50116.10/9,91
6.1/DMONDŘICH Václav
KLEIN Pavel
2001
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
21:42,60130.20/11,10
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3