vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Jarní sjezd na Lužnici

08.04.2017   Řeka Lužnice, Hutě- Bechyně
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha15:41,10 56
2.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz16:00,0018.90/2,048
3.2/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně17:24,70103.60/11,040
4.3/VMPANZER Aleš 1974 1 Loko Plz17:56,80135.70/14,436
5.4/VMCHOD David 1982 Blovice18:38,30177.20/18,832
6.5/VMUHLÍK František 1975 2 Bechyně18:43,30182.20/19,428
7.6/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand19:05,60204.50/21,724
8.7/VMPAZOUREK Pavel 1976 Bechyně19:18,30217.20/23,120
9.1/DSKOUDELKA Tomáš 2000 Č.Kruml.19:34,70233.60/24,816
10.1/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.20:27,40286.30/30,412
11.2/VMAYER Roman 1971 3 Bechyně20:28,70287.60/30,611
12.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 2 Č.Kruml.20:35,10294.00/31,210
13.1/DMOLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.20:44,10303.00/32,29
14.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha20:54,20313.10/33,38
15.1/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.21:01,10320.00/34,07
16.8/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice21:23,60342.50/36,46
17.2/DSZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně22:26,70405.60/43,15
18.2/DMKLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.22:42,80421.70/44,84
19.1/ZSVRÁNEK Jan 2004 Blovice23:37,30476.20/50,63
20.2/ZMSAIP Ondřej 2006 Boh.Pha25:58,70617.60/65,62
21.2/ZSŠEDIVÝ Martin 2004 Soběslav26:33,20652.10/69,31
22.3/ZMMÍKA Hynek 2006 Soběslav27:02,70681.60/72,40
23.4/ZMSLADOVNÍK Jakub 2006 Soběslav28:06,60745.50/79,20
24.5/ZMKREMLA Jakub 2006 Soběslav29:49,20848.10/90,10
25.6/ZMNOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.30:44,60903.50/96,00
26.7/ZMNOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.31:26,10945.00/100,40
27.8/ZMPINC Tadeáš 2006 Soběslav32:16,30995.20/105,70
  CARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.PhaDNS 0
  PELIKÁN Václav 2005 Boh.PhaDNS 0
  ONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml.DSQ-R 0
  MAYER Aleš 1996 3 BechyněDNS 0
  KOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.DNS 0
  KRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.DNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3