vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Jarní sjezd na Lužnici

09.04.2017   Řeka Lužnice, Hutě- Bechyně
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha16:00,20 47
2.1/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně17:36,1095.90/10,039
3.2/VMPANZER Aleš 1974 1 Loko Plz18:00,20120.00/12,531
4.3/VMUHLÍK František 1975 2 Bechyně18:37,90157.70/16,427
5.1/DMKLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.19:11,80191.60/20,023
6.4/VMPAZOUREK Pavel 1976 Bechyně19:23,30203.10/21,219
7.5/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand19:25,00204.80/21,315
8.2/DMONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml.19:40,40220.20/22,911
9.1/ZMCARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha19:43,70223.50/23,310
10.3/DMKOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.20:25,60265.40/27,69
11.2/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.20:38,70278.50/29,08
12.1/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.20:41,60281.40/29,37
13.2/VMAYER Roman 1971 3 Bechyně20:45,70285.50/29,76
14.4/DMOLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.21:47,60347.40/36,25
15.1/DSZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně22:09,20369.00/38,44
16.3/ZMMÍKA Hynek 2006 Soběslav24:05,30485.10/50,53
17.1/ZSVRÁNEK Jan 2004 Blovice24:05,90485.70/50,62
18.4/ZMPELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha24:33,50513.30/53,51
19.5/ZMSLADOVNÍK Jakub 2006 Soběslav25:13,20553.00/57,60
20.6/ZMSAIP Ondřej 2006 Boh.Pha26:34,50634.30/66,10
21.7/ZMNOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.26:49,10648.90/67,60
22.2/ZSŠEDIVÝ Martin 2004 Soběslav27:31,20691.00/72,00
23.8/ZMKREMLA Jakub 2006 Soběslav28:58,50778.30/81,10
24.9/ZMNOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.29:35,40815.20/84,90
25.10/ZMPINC Tadeáš 2006 Soběslav30:38,20878.00/91,40
  CHOD David 1982 BloviceDNS 0
  KOUDELKA Tomáš 2000 Č.Kruml.DNS 0
  MAYER Aleš 1996 3 BechyněDNS 0
  BUREŠ Jan 1978 3 SušiceDNS 0
  DODAL Jan 1953 3 Boh.PhaDNS 0
  GROSSMANN Zdeněk 1939 2 Č.Kruml.DNS 0
  GROSSMANN Petr 1974 2 Loko PlzDNS 0
  KRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.DNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3