vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd v Hanušovicích

08.04.2017   řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.14:16,10 39
2.1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK15:06,6050.50/5,931
3.1/U23KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc15:12,8056.70/6,623
4.2/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel15:13,6057.50/6,715
5.1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc16:46,10150.00/17,511
6.2/DMKRÁL Matěj 2002 3 Postřelm16:57,20161.10/18,87
7.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí17:19,60183.50/21,43
8.1/ZSRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm17:30,90194.80/22,82
9.2/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc17:52,80216.70/25,31
  HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.MýtoDNS 0
  WALTER Jakub 1998 2 ŠumperkDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel14:12,20 69
2.2/DSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc14:27,3015.10/1,861
3.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno14:39,8027.60/3,253
4.1/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.14:56,7044.50/5,245
5.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc15:23,1070.90/8,337
6.1/VMKNEBLOVÁ Pavla 1974 2 Olomouc15:53,90101.70/11,929
7.3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno15:56,60104.40/12,325
8.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník15:56,70104.50/12,321
9.2/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno16:05,80113.60/13,317
10.2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc16:39,50147.30/17,313
11.3/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí16:58,60166.40/19,59
12.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc17:23,10190.90/22,48
13.3/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc17:38,80206.60/24,27
14. NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3 Olomouc17:45,20213.00/25,06
15.4/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK18:28,40256.20/30,15
16.2/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc18:42,10269.90/31,74
17.5/ZSVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK18:54,80282.60/33,23
18.3/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK19:07,20295.00/34,62
19.4/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc19:37,20325.00/38,11
20.5/ZMRUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná20:41,90389.70/45,70
21.6/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto20:49,00396.80/46,60
22.7/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc21:01,30409.10/48,00
23.8/ZMHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná21:22,90430.70/50,50
  DOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 OlomoucDNS 0
  ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 LitovelDNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. HRIC Filip 1993 MT Olomouc13:02,70 89
2.1/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno13:08,005.30/0,781
3. HÁLA Richard 1992 2 Olomouc13:22,8020.10/2,673
4.3/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc13:33,0030.30/3,965
5.1/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí13:45,2042.50/5,457
6. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto14:21,1078.40/10,053
7.2/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí14:31,9089.20/11,449
8.1/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno14:42,4099.70/12,745
9.2/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc14:52,60109.90/14,041
10.1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc15:18,20135.50/17,337
11.2/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno15:23,20140.50/18,033
12.2/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc15:34,70152.00/19,429
13.3/DMWALTER David 2001 2 Šumperk15:48,90166.20/21,225
14.3/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc16:06,10183.40/23,421
15.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc16:26,20203.50/26,020
16.4/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc17:28,00265.30/33,919
17.5/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc17:37,50274.80/35,118
18.6/ZSMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc17:50,30287.60/36,717
19.4/DMSTŘECHA Jan 2001 3 VSDK17:56,40293.70/37,516
20.7/ZSSALAJ František 2004 3 Litovel17:59,40296.70/37,915
21.8/ZSRUTAR Martin 2003 VS Desná18:02,30299.60/38,314
22.2/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc18:06,80304.10/38,913
23.9/ZSKOSÍK Dan 2004 Olomouc18:10,80308.10/39,412
24.3/ZMPAPULA Jan 2005 3 Litovel18:21,60318.90/40,711
25.5/DMFUCHS Marek 2002 3 VSDK18:23,90321.20/41,010
26.4/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc18:25,20322.50/41,29
27.10/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná18:38,10335.40/42,98
28.11/ZSHRIC Ondřej 2004 Olomouc18:41,20338.50/43,27
29.5/ZMŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc18:42,10339.40/43,46
30.12/ZSURBAN Jaroslav 2004 Olomouc18:46,60343.90/43,95
31.13/ZSPAVELKA Marek 2004 VS Desná18:52,40349.70/44,74
32.6/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc18:53,50350.80/44,83
33.14/ZSSTRNAD Ondřej 2004 VS Desná18:58,50355.80/45,52
34.7/ZMJAROŠ Michael 2006 Olomouc19:01,90359.20/45,91
35.8/ZMDZIADEK Marek 2005 KK Brno19:03,60360.90/46,10
36.9/ZMGEPRT David 2005 Litovel19:05,60362.90/46,40
37.15/ZSVODÁK Norbert 2004 Litovel19:25,70383.00/48,90
38.10/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc19:29,60386.90/49,40
39.11/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc19:50,40407.70/52,10
40.12/ZMSVOBODA Ondřej 2006 Olomouc20:14,20431.50/55,10
41.3/DSŠMOLDAS František 2000 Zábřeh20:37,00454.30/58,00
42. ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto34:30,901288.20/164,60
  HALA Jiří 2002 2 OlomoucDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
14:57,60 21
2.2/U23RUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
15:17,7020.10/2,213
3.1/DSHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
15:34,0036.40/4,15
4.1/DMSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
17:34,00156.40/17,41
  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
DNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno16:41,90 20
2.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc17:23,9042.00/4,212
3.1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno18:06,2084.30/8,44
4.3/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno18:16,6094.70/9,53
5.2/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí18:18,2096.30/9,62
6.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc18:47,90126.00/12,61
7.2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc18:51,10129.20/12,90
8.3/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc21:03,60261.70/26,10
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3