vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom O štít města Tábora- sobota, Krajský přebor Jihočeského kraje

07.05.2011   Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: doc  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGrossmann Petr 1974 Loko Plz100.00 0 91.17 0 91.17 71
2.2/VMŠvehla Zdeněk 1976 Č.Kruml.105.33 2 95.66 0 95.664.49/4,967
3.1/Háša Michal 1981 Bechyně108.37 0 95.51 2 97.516.34/7,063
4.3/VMBoček Zdeněk 1975 SKVS ČB104.46 0 98.55 0 98.557.38/8,159
5.1/DMČervenka Ondřej 1996 Hubertus100.31 6 95.46 4 99.468.29/9,155
6.1/VKoudelka Tomáš 1964 Č.Kruml.110.00 0 101.42 0 101.4210.25/11,251
7.4/VMVyhnánek Jiří 1974 Tech.Pha104.00 0 96.01 6 102.0110.84/11,947
8.2/VChod Václav 1961 Blovice110.50 0 102.24 0 102.2411.07/12,143
9.2/Lebeda Lukáš 1987 Vlašim109.09 2 102.35 0 102.3511.18/12,339
10.5/VMZapletal Matěj 1973 Boh.Pha123.69 0 104.31 2 106.3115.14/16,635
11.6/VMPazourek Pavel 1976 Bechyně114.08 0 106.44 0 106.4415.27/16,731
12.3/Prchlík Michal 1981 L.Tábor123.89 0 106.64 4 110.6419.47/21,430
13.4/Jilma Martin 1989 L.Tábor109.94 4 105.53 6 111.5320.36/22,329
14.7/VMŠanda Petr 1973 Vlašim121.35 0 111.63 0 111.6320.46/22,428
15.1/DSJícha Martin 1994 Tech.Pha114.80 6 108.74 4 112.7421.57/23,727
16.1/VSLepík Vlastimil 1950 Hubertus120.22 0 113.02 0 113.0221.85/24,026
17.1/ZSZapletal Vojtěch 1998 Kralupy114.09 4 108.07 6 114.0722.90/25,125
18.2/VSWinter Eduard 1956 Jablonec125.55 0 114.91 0 114.9123.74/26,024
19.3/VSGrossmann Zdeněk 1939 Č.Kruml.121.80 4 114.03 2 116.0324.86/27,323
20.4/VSPártl Mirek 1954 Č.Kruml.125.96 0 116.34 0 116.3425.17/27,622
21.8/VMPohanka Jiří 1969 Klatovy121.95 4 116.78 0 116.7825.61/28,121
22.2/DMFiala Jan 1996 SKVS ČB121.59 4 113.11 4 117.1125.94/28,520
23.5/Winter Jan 1982 Jablonec119.42 2 113.78 4 117.7826.61/29,219
24.5/VSDodal Jan 1953 Boh.Pha129.51 2 118.22 0 118.2227.05/29,718
25.6/Fohl Ondřej 1979 Kralupy123.07 0 114.41 4 118.4127.24/29,917
26.9/VMBrebta Vladimír 1972 Jablonec126.70 2 117.47 2 119.4728.30/31,016
27.10/VMPazourek Jan 1973 Bechyně127.55 2 120.27 0 120.2729.10/31,915
28.11/VMPalouda Tomáš 1969 Č.Kruml.127.00 0 116.66 4 120.6629.49/32,314
29.1/ZMŠanda Petr 2000 Vlašim129.89 2 120.99 0 120.9929.82/32,713
30.2/ZSŠebela David 1998 Kadaň124.72 8 119.02 4 123.0231.85/34,912
31.3/VJilma Ivan 1957 L.Tábor141.66 0 121.11 2 123.1131.94/35,011
32.3/ZSKuna Václav 1998 SKVS ČB125.84 4 119.97 4 123.9732.80/36,010
33.4/ZSHabich Tomáš 1997 VS Tábor119.16 6 119.09 6 125.0933.92/37,29
34.2/ZMZapletal Mikuláš 2000 Kralupy130.94 0 119.83 6 125.8334.66/38,08
35.6/VSBenhák Jiří 1956 Jablonec144.11 2 125.87 2 127.8736.70/40,37
36.3/ZMPohanka Vítek 2000 Klatovy136.09 6 125.08 4 129.0837.91/41,66
37.5/ZSKlíma Jan 1998 Č.Kruml.139.19 0 124.43 6 130.4339.26/43,15
38.4/ZMPetříček Jakub 2000 L.Žatec137.67 0 128.60 2 130.6039.43/43,24
39.12/VMŽatecký Jiří 1969 KVSPísek145.94 4 128.28 4 132.2841.11/45,13
40.5/ZMZvolánek Filip 1999 Bechyně133.14 4 126.97 6 132.9741.80/45,82
41.7/Winter Tomáš 1979 Jablonec149.64 8 133.11 2 135.1143.94/48,21
42.6/ZMSkořepa Vojtěch 1999 Č.Kruml.136.00 2 129.94 6 135.9444.77/49,10
43.7/VSMaňas Miroslav 1955 Hubertus159.32 0 137.15 0 137.1545.98/50,40
44.7/ZMKoudelka Tomáš 2000 Č.Kruml.162.19 8 142.94 6 148.9457.77/63,40
45.8/ZMNesnídal Radek 2000 L.Žatec174.34 108 161.67 2 163.6772.50/79,50
46.3/DMŽák Vojtěch 1996 Soběslav146.08 62 132.58 56 188.5897.41/106,80
47.9/ZMMarek Aleš 1999 SKVS ČB209.83 112 188.22 10 198.22107.05/117,40
48.13/VMPražák Radek 1972 L.Tábor0.00 999 179.79 52 231.79140.62/154,20
49.8/Mus Jakub 1990 Tech.Pha0.00 999 105.17 506 611.17520.00/570,40
  Růžička Šimon 1992 Soběslav0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Augustin Tomáš 2000 VS Tábor0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VSBenhák Jiří
Benhák Ladislav
1956
1954
Jablonec
SKVS ČB
120.84 0 113.72 0 113.72 16
2.1/Cuc Michal
Pořádek Milan
1977
1986
Tech.Pha
SKVS ČB
117.13 2 107.84 6 113.840.12/0,112
3.1/VHabich Bohumil
Keller Miloslav
1961
1962
VS Tábor
VS Tábor
135.00 4 126.26 0 126.2612.54/11,08
4.2/VVeselý Josef
Šrámek Jiří
1950
1966
Klatovy
Klatovy
135.63 0 125.54 2 127.5413.82/12,24
5.3/VHoral Martin
Slavík František
1957
1957
Horš.Týn
S.Žižkov
127.99 2 123.75 4 127.7514.03/12,33
6.2/Háša Michal
Pazourek Jan
1981
1973
Bechyně
Bechyně
131.35 2 121.91 6 127.9114.19/12,52
7.1/VMMacek Jiří
Popovič Pavel
1971
1971
Veselí/L
VS Tábor
131.78 4 137.91 12 135.7822.06/19,41
8.1/DSVala Matěj
Habich Karel
1993
1994
VS Tábor
VS Tábor
139.16 8 135.18 12 147.1633.44/29,40
9.1/ZSZapletal Vojtěch
Zapletal Mikuláš
1998
2000
Kralupy
Kralupy
153.93 10 0.00 999 163.9350.21/44,20

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/Pořádek Milan 1986 SKVS ČB95.75 0 91.64 0 91.64 31
2.2/Cuc Michal 1977 Tech.Pha100.93 2 92.85 0 92.851.21/1,327
3.3/Jícha Dušan 1982 So Písek101.74 2 98.96 0 98.967.32/8,023
4.1/DSHabich Karel 1994 VS Tábor101.14 0 99.69 0 99.698.05/8,819
5.4/Pešta Jan 1981 L.Tábor105.33 0 102.50 0 102.5010.86/11,918
6.1/VKeller Miloslav 1962 VS Tábor125.36 6 103.39 2 105.3913.75/15,017
7.5/Hrádek Petr 1987 So Písek107.32 2 104.89 2 106.8915.25/16,616
8.1/VMKotek Miloš 1974 VS Tábor112.77 0 108.30 0 108.3016.66/18,215
9.2/VMBoček Zdeněk 1975 SKVS ČB109.46 0 106.40 2 108.4016.76/18,314
10.6/Prchlík Jiří 1978 L.Tábor113.02 0 109.38 0 109.3817.74/19,413
11.3/VMTáborský Pavel 1972 Horš.Týn115.37 0 106.11 4 110.1118.47/20,212
12.4/VMŠerý Michal 1971 Rožátov114.97 4 112.59 0 112.5920.95/22,911
13.2/VČervenka Jaroslav 1964 Hubertus115.77 0 113.07 0 113.0721.43/23,412
14.5/VMPopovič Pavel 1971 VS Tábor113.64 2 114.78 0 114.7823.14/25,39
15.3/VKubeš Vladimír 1961 VS Tábor114.90 0 115.50 0 114.9023.26/25,48
16.6/VMMacek Jiří 1971 Veselí/L120.22 10 112.81 4 116.8125.17/27,57
17.4/VŠrámek Jaroslav 1957 Č.Lípa130.37 0 121.40 2 123.4031.76/34,76
18.1/ZSCepek Matěj 1998 KVSPísek135.52 2 128.69 2 130.6939.05/42,65
19.5/VJandáš Roman 1965 Kadaň134.36 0 128.67 4 132.6741.03/44,84
20.6/VTerber Richard 1958 VS Tábor135.40 0 131.39 2 133.3941.75/45,63
21.2/ZSKlíma Jan 1998 Č.Kruml.133.66 4 131.17 12 137.6646.02/50,22
22.7/Černá Lucie 1977 Kadaň148.20 2 138.57 0 138.5746.93/51,21
23.3/ZSKuna Václav 1998 SKVS ČB159.66 2 133.00 6 139.0047.36/51,70
24.4/ZSŠebela David 1998 Kadaň141.79 2 141.73 2 143.7352.09/56,80
25.5/ZSHabich Tomáš 1997 VS Tábor145.98 6 136.39 8 144.3952.75/57,60
26.7/VMKárník Zdeněk 1968 L.Tábor148.66 52 146.46 0 146.4654.82/59,80
27.8/Pospíšilová Jitka 1989 VS Tábor150.59 2 151.65 4 152.5960.95/66,50
28.2/DSVala Matěj 1993 VS Tábor0.00 999 154.45 158 312.45220.81/241,00
  Kuna Alois 1960 SKVS ČB0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Pospíchalová Simona 1997 Kadaň0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Plašilová Martina 1985 S.Žižkov0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/Pártlová Andrea 1988 Č.Kruml.98.17 6 95.30 10 104.17 21
2.1/VLagnerová Jana 1959 Soběslav109.73 0 104.54 0 104.540.37/0,417
3.2/Šteffanová Lenka 1980 L.Tábor106.76 0 100.77 8 106.762.59/2,513
4.3/Šmejkalová Šárka 1984 Sušice111.65 2 103.29 4 107.293.12/3,012
5.4/Černá Lucie 1977 Kadaň109.79 0 106.22 4 109.795.62/5,411
6.1/ZMBlažková Tereza 2000 USK Pha111.77 6 108.25 6 114.2510.08/9,710
7.1/VMBorská Alena 1976 Rakovník120.14 0 114.10 4 118.1013.93/13,49
8.2/ZMPaloudová Anežka 1999 Č.Kruml.114.78 4 110.90 10 118.7814.61/14,08
9.1/DMHajduchová Adéla 1996 Boh.Pha128.42 2 113.03 8 121.0316.86/16,27
10.3/ZMVrbová Alexandra 2000 Horš.Týn124.49 8 118.92 6 124.9220.75/19,96
11.5/Pospíšilová Jitka 1989 VS Tábor123.66 2 121.44 10 125.6621.49/20,65
12.2/VMHabichová Alena 1969 VS Tábor141.27 2 122.01 6 128.0123.84/22,94
13.1/ZSPetriláková Ludmila 1998 Hubertus136.56 2 128.34 0 128.3424.17/23,23
14.2/DMKoudelková Kateřina 1995 Č.Kruml.135.17 0 126.58 2 128.5824.41/23,42
15.6/Vanková Markéta 1979 Hubertus129.52 0 126.83 6 129.5225.35/24,31
16.4/ZMŠimková Iva 1999 SKVS ČB139.22 54 135.14 6 141.1436.97/35,50
17.5/ZMPaloudová Karolína 2000 Č.Kruml.150.16 8 142.29 4 146.2942.12/40,40
18.2/ZSMaňasová Michaela 1997 Hubertus177.56 60 160.21 6 166.2162.04/59,60
19.3/ZSKoudelková Veronika 1998 Č.Kruml.170.72 4 163.21 8 171.2167.04/64,40
  Hilgertová Amálie 1997 USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Pospíchalová Simona 1997 Kadaň0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Jandová Barbora 2000 L.Žatec0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Plašilová Martina 1985 S.Žižkov0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZMilyán David 2001 L.Žatec133.56 8 125.72 4 129.72 0
2.2/PZRezek Tomáš 2001 SKVS ČB151.66 4 140.07 6 146.0716.35/12,60
3.3/PZMalý Filip 2002 KVSPísek167.92 6 141.98 12 153.9824.26/18,70
4.4/PZTáborský Jan 2003 Horš.Týn170.10 4 151.26 8 159.2629.54/22,80
5.5/PZHoral Vojtěch 2002 Horš.Týn163.86 6 165.11 100 169.8640.14/30,90
6.6/PZKlíma Vojtěch 2002 Č.Kruml.177.14 4 164.79 8 172.7943.07/33,20
7.7/PZKalina Vojtěch 2001 Vlašim209.26 16 190.91 10 200.9171.19/54,90
8.8/PZKoudelka Samson 2002 Č.Kruml.204.89 60 197.05 108 264.89135.17/104,20

kategorie K1W   předžákyně

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZNesnídalová Lucie 2002 L.Žatec165.50 6 150.36 4 154.36 0
2.2/PZŽatecká Nikola 2002 KVSPísek170.57 4 160.43 2 162.438.07/5,20
3.3/PZŠimková Táňa 2001 SKVS ČB207.89 6 188.32 6 194.3239.96/25,90
4.4/PZPražáková Nela 2003 VS Tábor190.39 464 295.68 264 559.68405.32/262,60
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3