vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd v Hanušovicích

09.04.2017   řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel15:35,80 33
2.2/U23KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc15:37,501.70/0,225
3.3/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk17:40,10124.30/13,317
4.1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc17:40,30124.50/13,313
5.2/DMKRÁL Matěj 2002 3 Postřelm17:50,50134.70/14,49
6.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí17:53,10137.30/14,75
7.1/VREŽŇÁK Ladislav 1966 3 KK Brno18:12,60156.80/16,84
8.1/ZSRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm18:19,30163.50/17,53
9.2/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc18:43,60187.80/20,12
10.2/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo19:02,70206.90/22,11

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc14:52,30 62
2.1/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.15:14,3022.00/2,554
3.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno15:17,0024.70/2,846
4.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc15:47,0054.70/6,138
5.1/VMKNEBLOVÁ Pavla 1974 2 Olomouc16:15,1082.80/9,330
6. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 3 KK Brno16:17,6085.30/9,626
7.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník16:25,5093.20/10,422
8.2/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí17:10,80138.50/15,518
9.2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc17:19,00146.70/16,414
10.3/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno17:25,80153.50/17,210
11.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc17:53,70181.40/20,39
12.2/ZMRETKOVÁ Anna 2005 3 Olomouc18:14,00201.70/22,68
13. NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3 Olomouc18:20,50208.20/23,37
14.2/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno18:45,70233.40/26,26
15.3/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK19:00,10247.80/27,85
16.4/ZSVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK19:11,00258.70/29,04
17.3/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc19:16,30264.00/29,63
18.4/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK19:23,60271.30/30,42
19.5/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc20:02,30310.00/34,71
20.6/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc20:34,10341.80/38,30
21.7/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto21:28,90396.60/44,40
22.8/ZMRUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná21:32,40400.10/44,80
23.9/ZMHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná22:00,10427.80/47,90

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. HRIC Filip 1993 MT Olomouc13:21,10 85
2.1/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno13:28,507.40/0,977
3. HÁLA Richard 1992 2 Olomouc13:37,3016.20/2,069
4.2/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc13:43,7022.60/2,861
5.1/KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto14:38,0076.90/9,653
6.2/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí14:49,0087.90/11,049
7.1/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno15:01,30100.20/12,545
8.3/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí15:08,40107.30/13,441
9.2/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc15:33,10132.00/16,537
10.1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc15:51,50150.40/18,833
11.2/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno15:53,30152.20/19,029
12.3/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc16:00,10159.00/19,825
13.4/DMWALTER David 2001 2 Šumperk16:23,70182.60/22,821
14.3/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc16:39,20198.10/24,717
15.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc17:35,60254.50/31,816
16.4/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc18:03,30282.20/35,215
17.5/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc18:25,30304.20/38,014
18.6/ZSMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc18:43,30322.20/40,213
19.7/ZSRUTAR Martin 2003 VS Desná18:48,10327.00/40,812
20.2/ZMPAPULA Jan 2005 3 Litovel18:58,60337.50/42,111
21.3/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc19:03,00341.90/42,710
22.4/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc19:07,20346.10/43,29
23.8/ZSKOSÍK Dan 2004 Olomouc19:15,10354.00/44,28
24.9/ZSSTRNAD Ondřej 2004 VS Desná19:16,80355.70/44,47
25.10/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná19:21,30360.20/45,06
26.11/ZSHRIC Ondřej 2004 Olomouc19:21,70360.60/45,05
27.12/ZSVODÁK Norbert 2004 Litovel19:28,20367.10/45,84
28.5/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc19:30,10369.00/46,13
29.13/ZSURBAN Jaroslav 2004 Olomouc19:31,10370.00/46,22
30.6/ZMDZIADEK Marek 2005 KK Brno19:34,00372.90/46,51
31.7/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc19:38,50377.40/47,10
32.14/ZSPAVELKA Marek 2004 VS Desná19:42,40381.30/47,60
33.8/ZMGEPRT David 2005 Litovel19:44,20383.10/47,80
34.15/ZSSALAJ František 2004 3 Litovel19:47,70386.60/48,30
35.9/ZMŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc20:03,50402.40/50,20
36.10/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc20:23,00421.90/52,70
37.11/ZMJAROŠ Michael 2006 Olomouc20:29,70428.60/53,50

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
14:21,70 29
2.1/U23RUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
15:52,3090.60/10,521
3.1/DSHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
17:06,50164.80/19,113
4.1/DMSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
17:39,50197.80/23,05
5.2/U23KRISTEK Václav
HOROVÁ Klára
1996
1998
MT Olomouc
KK Opava
18:18,50236.80/27,51

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno16:54,80 20
2.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc17:39,8045.00/4,412
3.2/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí18:41,40106.60/10,54
4.3/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno18:58,80124.00/12,23
5.2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc19:19,60144.80/14,32
6.1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno19:52,70177.90/17,51
7.3/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc51:05,602050.80/202,10
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3