Sjezd v Hanušovicích

09.04.2017   řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. HRIC Filip 1993 MT Olomouc13:21,10 85
2.1/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno13:28,507.40/0,977
3. HÁLA Richard 1992 2 Olomouc13:37,3016.20/2,069
4.2/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc13:43,7022.60/2,861
5.1/KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto14:38,0076.90/9,653
6.2/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí14:49,0087.90/11,049
7.1/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno15:01,30100.20/12,545
8.3/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí15:08,40107.30/13,441
9.2/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc15:33,10132.00/16,537
10.1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc15:51,50150.40/18,833
11.2/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno15:53,30152.20/19,029
12.3/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc16:00,10159.00/19,825
13.4/DMWALTER David 2001 2 Šumperk16:23,70182.60/22,821
14.3/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc16:39,20198.10/24,717
15.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc17:35,60254.50/31,816
16.4/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc18:03,30282.20/35,215
17.5/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc18:25,30304.20/38,014
18.6/ZSMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc18:43,30322.20/40,213
19.7/ZSRUTAR Martin 2003 VS Desná18:48,10327.00/40,812
20.2/ZMPAPULA Jan 2005 3 Litovel18:58,60337.50/42,111
21.3/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc19:03,00341.90/42,710
22.4/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc19:07,20346.10/43,29
23.8/ZSKOSÍK Dan 2004 Olomouc19:15,10354.00/44,28
24.9/ZSSTRNAD Ondřej 2004 VS Desná19:16,80355.70/44,47
25.10/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná19:21,30360.20/45,06
26.11/ZSHRIC Ondřej 2004 Olomouc19:21,70360.60/45,05
27.12/ZSVODÁK Norbert 2004 Litovel19:28,20367.10/45,84
28.5/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc19:30,10369.00/46,13
29.13/ZSURBAN Jaroslav 2004 Olomouc19:31,10370.00/46,22
30.6/ZMDZIADEK Marek 2005 KK Brno19:34,00372.90/46,51
31.7/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc19:38,50377.40/47,10
32.14/ZSPAVELKA Marek 2004 VS Desná19:42,40381.30/47,60
33.8/ZMGEPRT David 2005 Litovel19:44,20383.10/47,80
34.15/ZSSALAJ František 2004 3 Litovel19:47,70386.60/48,30
35.9/ZMŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc20:03,50402.40/50,20
36.10/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc20:23,00421.90/52,70
37.11/ZMJAROŠ Michael 2006 Olomouc20:29,70428.60/53,50
Oddíl

Historie procházení