vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Jarní slalom v Českém Vrbné - dolní trať

08.04.2017   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMKREJČÍ Jakub 2002 2+ SKVS ČB78.84 2 77.22 0 77.22 268
2.1/U23PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha79.32 0 78.32 0 78.321.10/1,4258
3.2/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha77.49 2 77.13 2 79.131.91/2,5248
4.1/DSBÁRTA Jan 2000 2+ Kralupy83.67 2 79.43 0 79.432.21/2,9238
5.3/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha80.11 2 80.16 0 80.162.94/3,8228
6.4/U23ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava85.64 0 80.75 0 80.753.53/4,6218
7.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus81.06 2 80.80 0 80.803.58/4,6208
8.2/DSŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha79.51 2 82.47 2 81.514.29/5,6203
9.3/DSPOHANKA Vít 2000 2 Klatovy79.87 2 79.94 2 81.874.65/6,0198
10.5/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Boh.Pha85.69 0 82.39 0 82.395.17/6,7193
10.2/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky89.06 56 82.39 0 82.395.17/6,7188
12. KREMSLEHNER Christopher 1988 UKK Wien, AUT83.40 52 81.51 2 83.516.29/8,10
13.4/DSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha85.23 4 81.81 2 83.816.59/8,5183
14.6/U23VAŠINA Jiří 1994 2+ USK Pha82.93 2 80.14 4 84.146.92/9,0178
15.5/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Boh.Pha88.77 0 82.20 2 84.206.98/9,0173
16.6/DSKOŘÍNEK Vilém 1999 1 USK Pha82.49 2 81.83 54 84.497.27/9,4168
17. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice86.59 2 85.46 0 85.468.24/10,7163
18.7/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky82.78 4 87.12 50 86.789.56/12,4158
19. MEDŘICKÝ Ludvík 1992 USK Pha88.49 0 91.41 2 88.4911.27/14,6153
20.3/DMŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.90.36 0 86.54 2 88.5411.32/14,7148
21. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky85.05 4 87.86 4 89.0511.83/15,3143
22.8/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz87.06 2 88.87 2 89.0611.84/15,3138
23.4/DMREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB87.36 4 87.41 2 89.4112.19/15,8133
24.5/DMŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice90.33 0 108.38 50 90.3313.11/17,0128
25.9/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník90.71 0 93.66 60 90.7113.49/17,5123
26.6/DMFRENCL Josef 2002 2 USK Pha92.13 0 98.64 8 92.1314.91/19,3118
27.7/DMJAKL Vincent 2001 3+ USK Pha109.85 0 90.30 2 92.3015.08/19,5113
28.8/DMWEISL Martin 2002 2 USK Pha90.40 2 113.93 4 92.4015.18/19,7108
29.9/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha93.94 6 89.68 4 93.6816.46/21,3103
30.10/DMPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.95.49 56 91.30 4 95.3018.08/23,498
31.10/DSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky82.08 52 89.59 6 95.5918.37/23,893
32.11/DSVAVRLA Adam 2000 2 KK Opava105.21 2 92.26 4 96.2619.04/24,788
33.1/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha94.41 2 92.23 54 96.4119.19/24,983
34.12/DSBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz97.85 0 97.33 0 97.3320.11/26,078
35.11/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha98.07 4 97.44 2 99.4422.22/28,873
36.2/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB98.54 2 96.76 52 100.5423.32/30,268
37.12/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky122.92 2 99.57 2 101.5724.35/31,563
38.13/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha99.82 2 100.66 2 101.8224.60/31,958
39.1/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy97.37 6 102.65 0 102.6525.43/32,953
40.14/DMMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak101.68 2 109.19 4 103.6826.46/34,348
41.15/DMGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha105.75 8 102.17 6 108.1730.95/40,143
42.3/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.99.41 54 100.65 8 108.6531.43/40,738
43.4/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice128.55 2 105.64 4 109.6432.42/42,033
44.16/DMTESAŘ Vojtěch 2002 3+ SKVS ČB107.38 6 104.03 6 110.0332.81/42,528
45.5/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor106.47 4 151.79 8 110.4733.25/43,123
46.1/ZMCAPALINI Daniel 2005 3+ Dukla B.107.86 4 114.86 0 111.8634.64/44,918
47.6/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 3+ SKVS ČB106.48 6 111.38 4 112.4835.26/45,713
48.7/ZSDUŘT Vojtěch 2003 3+ USK Pha115.71 2 139.47 2 117.7140.49/52,412
49.8/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky113.77 4 102.61 102 117.7740.55/52,511
50.17/DMURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha118.21 56 116.25 2 118.2541.03/53,110
51.9/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 3+ Horš.Týn110.70 8 124.47 58 118.7041.48/53,79
52.10/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB119.68 0 109.95 56 119.6842.46/55,08
53.11/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 3+ USK Pha127.91 0 142.46 6 127.9150.69/65,67
54.12/ZSŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice122.57 58 130.90 4 134.9057.68/74,76
55. VOZKA Aleš 1989 2 Sušice97.75 54 92.49 54 146.4969.27/89,75
56.18/DMHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec138.63 10 105.78 106 148.6371.41/92,54
57.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB4.00 999 94.99 54 148.9971.77/92,93
58.2/VKOLLER Bernd 1971 UKK Wien, AUT122.87 62 116.86 258 184.87107.65/139,40
59.2/ZMONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha145.30 52 1.00 999 197.30120.08/155,52
60.13/ZSGALUŠKA Zdeněk 2004 3+ Sušice153.42 104 176.49 108 257.42180.20/233,41
61.13/DSKORBELÁŘ David 1999 3+ Loko Plz163.76 208 159.00 156 315.00237.78/307,90
  SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VÁLEK Michal 2006 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAIDL František 2006 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ David 2005 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BÍZEK Marek 2005 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZACH Radovan 2005 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FURIŠ Eduard 2004 3+ Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠEDIVÝ Vít 2004 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČIHOVSKÝ Šimon 2003 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PUTZER Hynek 2003 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČMEJREK Cyril 2004 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JAHODA Jakub 2004 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JAHODA Martin 2001 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAREK Lukáš 2000 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PUTZER Pavel 1967 Kaplice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROUSEK Martin 1965 3+ KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BERAN Vojtěch 2005 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JINEK Hugo 2005 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POPELKA Petr 2005 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HLUCHÝ Vilém 2006 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VALÁŠEK Jan 2005 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTERCL Dominik 2005 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PECHÁČ Jonáš 2004 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STEHNO Petr 2003 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TRAČ Matyáš 2004 3 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUDRNA Josef 2004 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČEPIČKA Ladislav 2003 3 ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TURNER Karel 2004 3 Blovice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Tomáš 1970 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠULC Karel 2000 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha93.09 4 93.58 2 95.58 20
2.1/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha106.47 2 100.19 2 102.196.61/6,910
3.2/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha135.64 6 109.27 54 141.6446.06/48,25
  VAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Boh.Pha
Boh.Pha
96.26 0 97.65 50 96.26 45
2. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
95.00 2 97.28 4 97.000.74/0,835
3. MAŠEK Jan
VOJTOVÁ Veronika
1978
1990
USK Pha
USK Pha
97.34 0 100.09 50 97.341.08/1,125
4. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
99.05 0 95.23 4 99.052.79/2,915
5.1/DSPOHANKA Vít
WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
104.38 8 97.83 4 101.835.57/5,810
6.2/U23MRÁZKOVÁ Mária
ROUSEK Tomáš
1996
1997
2 KK Opava
KK Opava
112.32 2 4.00 999 114.3218.06/18,85
7.1/DMMAJER Kryštof
PŘÍHODA Lukáš
2001
2001
2 USK Pha
USK Pha
118.48 8 108.71 8 116.7120.45/21,20
  BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Bára
1975
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
MT USK Pha
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT Sušice85.06 0 82.04 2 84.04 109
2. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha87.02 2 86.14 2 88.144.10/4,999
3.1/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha90.26 2 89.17 0 89.175.13/6,189
4.2/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha90.45 54 87.65 2 89.655.61/6,779
5.2/DSDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha89.76 4 89.87 2 91.877.83/9,369
6.1/DMBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava88.41 4 90.12 52 92.418.37/10,064
7.2/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor111.43 6 96.53 2 98.5314.49/17,259
8.3/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha105.23 0 98.59 0 98.5914.55/17,354
9.1/ZSBERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha105.84 0 102.72 0 102.7218.68/22,249
10.4/DMCAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.110.76 2 102.72 4 106.7222.68/27,044
11.5/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky120.35 4 106.68 2 108.6824.64/29,339
12.6/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2 Dukla B.108.51 6 110.54 4 114.5130.47/36,334
13.7/DMKEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK132.42 14 129.03 0 129.0344.99/53,529
14.2/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy126.83 4 112.29 102 130.8346.79/55,724
15.3/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha126.07 6 126.71 58 132.0748.03/57,219
16.1/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3+ SKVS ČB129.58 54 133.24 4 137.2453.20/63,314
17.8/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK125.73 58 135.68 2 137.6853.64/63,89
18.9/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha96.38 54 96.62 50 146.6262.58/74,54
19.3/U23ROUSKOVÁ Martina 1998 3+ KK Opava183.71 4 190.06 102 187.71103.67/123,43
20.4/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 3+ SKVS ČB142.92 54 154.11 56 196.92112.88/134,32
21. HESSER Franziska 1983 UKK Wien, AUT159.83 106 123.99 158 265.83181.79/216,30
22.10/DMDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky117.98 204 142.11 154 296.11212.07/252,31
  HELLMAYR Johanna 1988 UKK Wien, AUT4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČKOVÁ Bára 2003 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha79.91 0 78.98 0 78.98 125
2.1/U23PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha81.25 0 80.57 0 80.571.59/2,0115
3. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha82.11 0 80.73 0 80.731.75/2,2105
4.1/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha84.12 0 80.92 0 80.921.94/2,595
5.2/VMJEŽEK Stanislav 1976 1 USK Pha82.66 2 81.55 0 81.552.57/3,385
6.2/U23KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB81.58 0 80.80 4 81.582.60/3,375
7.3/U23VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha80.82 2 83.85 2 82.823.84/4,965
8. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha81.97 2 83.01 2 83.974.99/6,355
9.2/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha84.97 2 93.82 8 86.977.99/10,145
10.3/DSWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn87.26 4 87.32 2 89.3210.34/13,140
11.1/DMBOHATÝ Karel 2001 2+ Třebech.90.34 4 87.94 2 89.9410.96/13,935
12.4/U23VLČNOVSKÝ Vilém 1994 SKVS ČB90.13 2 90.46 2 92.1313.15/16,630
13.3/VMBUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus93.95 10 91.11 2 93.1114.13/17,925
14.2/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB93.52 4 93.93 0 93.9314.95/18,920
15.3/DMLHOTA Kryštof 2002 USK Pha91.12 4 93.95 2 95.1216.14/20,415
16.4/VMŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa100.30 4 95.86 0 95.8616.88/21,410
17.4/DMKOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.99.61 0 99.47 0 99.4720.49/25,95
18.1/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha104.16 6 100.79 0 100.7921.81/27,64
19.2/ZSŘÍHA Matyáš 2003 3+ USK Pha111.32 2 98.29 4 102.2923.31/29,53
20.5/DMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha105.53 52 104.14 0 104.1425.16/31,92
21.3/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB119.57 8 142.07 2 127.5748.59/61,51
22.5/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK123.16 6 128.89 10 129.1650.18/63,50
23.4/ZSWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn140.78 0 142.24 56 140.7861.80/78,20
  JIRAS Filip 2005 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠEDIVÝ Vít 2004 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KREJČÍ Jakub 2002 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČIHOVSKÝ Šimon 2003 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VAVRLA Adam 2000 3 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAREK Tomáš 1998 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POHANKA Vít 2000 2 Klatovy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3