vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Jarní slalom v Českém Vrbné - horní trať

08.04.2017   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZMŠVEJD Jáchym 2007 Sušice103.78 4 97.50 0 97.50 0
2.1/PZZBOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB110.35 104 131.08 0 131.0833.58/34,40

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha70.24 52 67.11 0 67.11 243
2.1/DMKREJČÍ Jakub 2002 2+ SKVS ČB66.95 2 69.46 6 68.951.84/2,7235
3.2/U23PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha67.09 2 69.12 2 69.091.98/3,0227
4.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus70.16 6 69.50 0 69.502.39/3,6219
5. KREMSLEHNER Christopher 1988 UKK Wien, AUT70.31 0 70.44 2 70.313.20/4,80
6. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice69.38 2 83.65 2 71.384.27/6,4211
7.1/DSPOHANKA Vít 2000 2 Klatovy67.81 4 69.65 58 71.814.70/7,0203
8.3/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha74.31 6 71.96 0 71.964.85/7,2195
9.2/DSBÁRTA Jan 2000 2+ Kralupy70.00 2 68.41 8 72.004.89/7,3191
10.4/U23VAŠINA Jiří 1994 2+ USK Pha84.17 6 68.20 4 72.205.09/7,6187
11.3/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Boh.Pha72.62 56 70.24 2 72.245.13/7,6183
12.4/DSKOŘÍNEK Vilém 1999 1 USK Pha66.92 6 76.34 10 72.925.81/8,7179
13.5/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky71.38 2 80.21 54 73.386.27/9,3175
14.6/DSŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha70.21 4 76.16 52 74.217.10/10,6171
15.7/DSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha72.71 4 72.52 2 74.527.41/11,0167
16. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky73.06 2 71.02 54 75.067.95/11,8163
17.5/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Boh.Pha74.94 52 74.36 2 76.369.25/13,8159
18.8/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník91.37 6 74.73 2 76.739.62/14,3155
19.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB77.91 0 4.00 999 77.9110.80/16,1151
20.9/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz74.43 4 75.00 4 78.4311.32/16,9147
21.2/DMPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.80.65 10 78.81 0 78.8111.70/17,4143
22.1/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice77.98 2 77.82 4 79.9812.87/19,2139
23.3/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky72.09 8 74.04 6 80.0412.93/19,3135
24. VOZKA Aleš 1989 2 Sušice74.53 6 80.97 54 80.5313.42/20,0131
25.10/DSŠULC Karel 2000 2 KK Brand86.46 4 81.37 0 81.3714.26/21,2127
26.4/DMREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB105.69 2 78.02 4 82.0214.91/22,2123
27.5/DMJAKL Vincent 2001 3+ USK Pha88.94 2 80.53 2 82.5315.42/23,0119
28.6/DMŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice78.70 4 77.32 8 82.7015.59/23,2115
29.11/DSVAVRLA Adam 2000 2 KK Opava79.48 4 92.25 102 83.4816.37/24,4111
30.2/VGALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice86.09 0 81.60 2 83.6016.49/24,6107
31.1/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.82.97 2 82.06 2 84.0616.95/25,3103
32.2/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha83.66 8 84.38 0 84.3817.27/25,799
33.7/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha80.00 6 81.24 6 86.0018.89/28,195
34.3/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB80.11 6 84.52 2 86.1119.00/28,391
35.8/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha82.20 4 81.92 6 86.2019.09/28,487
36.9/DMWEISL Martin 2002 2 USK Pha88.14 58 84.49 2 86.4919.38/28,983
37.12/DSBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz92.45 4 82.69 4 86.6919.58/29,279
38.4/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 3+ SKVS ČB86.72 2 82.75 4 86.7519.64/29,375
39.3/VPŘÍHODA Tomáš 1970 3 USK Pha86.93 2 88.14 0 88.1421.03/31,371
40.13/DSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky73.50 50 86.24 2 88.2421.13/31,567
41.10/DMHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec85.49 4 89.16 8 89.4922.38/33,363
42.5/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice101.29 8 87.52 2 89.5222.41/33,459
43.6/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor87.86 2 89.78 4 89.8622.75/33,955
44.11/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha88.63 2 86.99 4 90.6323.52/35,051
45.12/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky87.85 4 88.92 6 91.8524.74/36,947
46.1/ZMCAPALINI Daniel 2005 3+ Dukla B.88.48 4 88.86 4 92.4825.37/37,843
47.4/VROUSEK Martin 1965 3+ KK Opava90.53 2 4.00 999 92.5325.42/37,939
48.13/DMTESAŘ Vojtěch 2002 3+ SKVS ČB86.63 6 91.57 6 92.6325.52/38,038
49.2/ZMZACH Radovan 2005 3+ KK Brand98.94 0 93.28 0 93.2826.17/39,037
50.7/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB89.74 4 96.47 2 93.7426.63/39,736
51.8/ZSDUŘT Vojtěch 2003 3+ USK Pha96.01 0 92.00 2 94.0026.89/40,135
52.9/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 3+ Horš.Týn87.45 12 86.32 8 94.3227.21/40,534
53.10/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 3+ SKVS ČB94.24 6 92.68 2 94.6827.57/41,133
54.11/ZSŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice93.03 2 92.69 6 95.0327.92/41,632
55.14/DMURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha98.51 6 95.16 0 95.1628.05/41,831
56.14/DSKORBELÁŘ David 1999 3+ Loko Plz94.21 4 94.33 2 96.3329.22/43,530
57.3/ZMBÍZEK Marek 2005 3+ KK Brand94.53 2 95.02 2 96.5329.42/43,829
58.12/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky92.97 4 96.09 6 96.9729.86/44,528
59.4/ZMHLUCHÝ Vilém 2006 3 KK Brand100.46 2 93.13 4 97.1330.02/44,727
60.15/DMMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak93.85 4 98.97 4 97.8530.74/45,826
61.13/ZSTURNER Karel 2004 3 Blovice101.18 2 94.68 4 98.6831.57/47,025
62.5/ZMVÁLEK Michal 2006 VS Tábor103.52 54 99.15 0 99.1532.04/47,724
63.14/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 3+ SKVS ČB95.19 4 95.99 6 99.1932.08/47,823
64.15/ZSKUDRNA Josef 2004 3 KK Brand94.98 56 96.40 4 100.4033.29/49,622
65.16/ZSFURIŠ Eduard 2004 3+ Č.Kruml.98.73 2 100.46 0 100.4633.35/49,721
66.17/ZSGALUŠKA Zdeněk 2004 3+ Sušice98.80 2 111.59 4 100.8033.69/50,220
67.18/ZSSTEHNO Petr 2003 3 USK Pha98.78 6 94.00 8 102.0034.89/52,019
68.5/VKOLLER Bernd 1971 UKK Wien, AUT98.05 4 107.26 2 102.0534.94/52,10
69.19/ZSTRAČ Matyáš 2004 3 KK Opava98.15 6 114.96 10 104.1537.04/55,218
70.20/ZSČEPIČKA Ladislav 2003 3 ČSAD Plz98.36 6 118.29 4 104.3637.25/55,517
71.6/ZMŠTERCL Dominik 2005 3 KK Brand132.45 4 100.80 4 104.8037.69/56,216
72.7/ZMONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha98.57 58 99.52 6 105.5238.41/57,215
73.8/ZMJINEK Hugo 2005 3 USK Pha102.17 4 107.05 56 106.1739.06/58,214
74.21/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak106.36 0 84.88 202 106.3639.25/58,513
75.22/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 3+ USK Pha104.97 2 99.05 8 106.9739.86/59,412
76.9/ZMBERAN Vojtěch 2005 3 USK Pha107.88 4 150.15 56 111.8844.77/66,711
77.10/ZMVALÁŠEK Jan 2005 3 KK Brand125.10 150 108.34 4 112.3445.23/67,410
78.11/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha112.27 152 107.23 8 115.2348.12/71,79
79.12/ZMPOPELKA Petr 2005 3 KK Brand107.52 8 122.37 4 115.5248.41/72,18
80.23/ZSPECHÁČ Jonáš 2004 3 USK Pha112.50 4 121.46 6 116.5049.39/73,67
81.24/ZSČMEJREK Cyril 2004 USK Pha158.21 0 111.61 6 117.6150.50/75,26
82.15/DSMAREK Lukáš 2000 Ot.Strak118.00 2 114.22 154 120.0052.89/78,85
83.1/VSKRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz102.77 104 109.24 12 121.2454.13/80,74
84.13/ZMKOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB124.82 6 134.61 2 130.8263.71/94,93
85.16/DMŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.82.01 54 82.66 56 136.0168.90/102,72
86.17/DMFRENCL Josef 2002 2 USK Pha88.04 52 4.00 999 140.0472.93/108,71
87.14/ZMSAIDL František 2006 USK Pha115.83 58 98.30 108 173.83106.72/159,00
88.15/ZMNOVOTNÝ David 2005 SKVS ČB124.45 58 120.99 58 178.99111.88/166,70
89.25/ZSPUTZER Hynek 2003 SKVS ČB128.72 52 130.42 56 180.72113.61/169,30
90.26/ZSJAHODA Jakub 2004 USK Pha102.34 152 88.10 156 244.10176.99/263,70
  JAHODA Martin 2001 3+ USK Pha4.00 999 82.75 999 999.00 0
  PUTZER Pavel 1967 Kaplice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MEDŘICKÝ Ludvík 1992 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha81.28 0 86.59 4 81.28 21
2.1/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha86.67 2 87.54 6 88.677.39/9,113
3.2/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha94.86 6 97.12 2 99.1217.84/21,99
4.1/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha107.27 2 103.91 2 105.9124.63/30,35
5.3/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor121.43 2 114.08 2 116.0834.80/42,81

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Boh.Pha
Boh.Pha
87.62 2 97.59 54 89.62 16
2.1/DSPOHANKA Vít
WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
86.48 8 88.91 4 92.913.29/3,78
3.1/DMMAJER Kryštof
PŘÍHODA Lukáš
2001
2001
2 USK Pha
USK Pha
97.04 8 4.00 999 105.0415.42/17,24

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha74.66 0 70.05 0 70.05 89
2.1/U23GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT Sušice69.06 2 70.16 2 71.061.01/1,481
3.2/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha77.92 54 76.27 0 76.276.22/8,973
4.1/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha78.68 0 76.77 2 78.688.63/12,365
5.1/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha82.55 4 81.10 0 81.1011.05/15,857
6.2/DMBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava77.72 52 77.05 6 83.0513.00/18,653
7.2/DSDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha77.46 6 79.10 4 83.1013.05/18,649
8.3/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2 Dukla B.87.05 6 83.63 0 83.6313.58/19,445
9.4/DMCAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.86.03 0 86.76 0 86.0315.98/22,841
10.5/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha86.13 2 102.26 4 88.1318.08/25,837
11.1/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3+ SKVS ČB93.13 0 89.99 2 91.9921.94/31,333
12.1/ZSBERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha92.30 0 97.58 2 92.3022.25/31,829
13.2/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha91.98 4 92.42 0 92.4222.37/31,925
14.6/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor91.81 8 88.45 4 92.4522.40/32,021
15.7/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky101.50 0 95.12 0 95.1225.07/35,817
16.1/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice93.64 2 93.93 4 95.6425.59/36,513
17.3/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha101.42 2 94.68 2 96.6826.63/38,09
18.4/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy93.09 4 96.44 2 97.0927.04/38,68
19.5/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 3+ SKVS ČB95.99 2 95.90 2 97.9027.85/39,87
20. HESSER Franziska 1983 UKK Wien, AUT100.06 6 97.98 52 106.0636.01/51,40
21.8/DMDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky103.28 6 100.95 6 106.9536.90/52,76
22.2/ZMGALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice103.34 6 101.72 6 107.7237.67/53,85
23.3/U23ROUSKOVÁ Martina 1998 3+ KK Opava110.08 4 102.02 8 110.0239.97/57,14
24.6/ZSBOČKOVÁ Bára 2003 3 SKVS ČB117.85 4 107.31 6 113.3143.26/61,83
25.7/ZSPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3 Sušice123.39 100 150.17 8 158.1788.12/125,82
26.3/ZMKREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha128.89 54 116.37 52 168.3798.32/140,41
27.9/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor125.74 58 146.36 154 183.74113.69/162,30
28. HELLMAYR Johanna 1988 UKK Wien, AUT113.46 154 94.56 250 267.46197.41/281,80
  KEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha71.32 4 69.60 0 69.60 120
2.1/U23KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB71.18 0 68.98 4 71.181.58/2,3112
3. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha69.46 2 4.00 999 71.461.86/2,7104
4.1/VMJEŽEK Stanislav 1976 1 USK Pha69.65 2 68.10 4 71.652.05/2,996
5. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha72.30 0 72.86 8 72.302.70/3,988
6.2/U23PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha75.43 2 73.23 2 75.235.63/8,180
7.2/VMBUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus79.86 4 75.78 0 75.786.18/8,972
8.2/DSWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn76.74 0 77.42 4 76.747.14/10,364
9.3/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha83.67 6 75.41 2 77.417.81/11,256
10.3/U23VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha72.76 6 70.78 52 78.769.16/13,252
11.1/DMLHOTA Kryštof 2002 USK Pha80.46 0 79.73 4 80.4610.86/15,648
12.3/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha72.25 54 70.83 10 80.8311.23/16,144
13.2/DMBOHATÝ Karel 2001 2+ Třebech.78.83 4 79.26 2 81.2611.66/16,840
14.3/DMKOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.86.22 0 84.84 2 86.2216.62/23,936
15.1/ZSŘÍHA Matyáš 2003 3+ USK Pha87.27 4 86.57 0 86.5716.97/24,432
16.4/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB84.62 2 92.06 56 86.6217.02/24,528
17.2/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha84.15 6 83.44 4 87.4417.84/25,624
18.4/VMŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa87.40 8 84.75 4 88.7519.15/27,520
19.4/DSPOHANKA Vít 2000 2 Klatovy94.46 0 83.17 6 89.1719.57/28,116
20.5/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB4.00 999 89.83 0 89.8320.23/29,112
21.5/DMGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha87.98 2 87.97 2 89.9720.37/29,311
22.6/DMKREJČÍ Jakub 2002 SKVS ČB88.45 6 105.75 2 94.4524.85/35,710
23.3/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 3+ SKVS ČB92.24 6 90.28 6 96.2826.68/38,39
24.4/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB95.39 2 109.39 4 97.3927.79/39,98
25.5/DSVAVRLA Adam 2000 3 KK Opava93.58 4 94.08 4 97.5827.98/40,27
26.5/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 3 SKVS ČB102.11 0 103.33 4 102.1132.51/46,76
27.6/ZSWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn102.72 2 109.31 52 104.7235.12/50,55
28.6/VMJÍCHA Dušan 1982 2 So Písek87.36 52 100.74 4 104.7435.14/50,54
29.1/ZMJIRAS Filip 2005 3+ USK Pha105.01 4 102.35 8 109.0139.41/56,63
30.7/DMURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha113.16 58 110.27 2 112.2742.67/61,32
31.8/DMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha108.38 6 106.87 6 112.8743.27/62,21
32.7/ZSVANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor114.67 2 108.91 4 112.9143.31/62,20
33.4/U23MAREK Tomáš 1998 3 Ot.Strak175.47 4 131.67 2 133.6764.07/92,10
  VLČNOVSKÝ Vilém 1994 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAUCK Marek 1977 2 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MAŠEK Jan
VOJTOVÁ Veronika
1978
1990
USK Pha
USK Pha
90.21 0 90.85 4 90.21 8
2.1/U23MRÁZKOVÁ Mária
ROUSEK Tomáš
1996
1997
2 KK Opava
KK Opava
104.00 8 4.00 999 112.0021.79/24,24
3. BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Bára
1975
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 121.78 4 125.7835.57/39,40
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3