vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Jarní slalom v Českém Vrbné - horní trať

08.04.2017   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha71.32 4 69.60 0 69.60 120
2.1/U23KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB71.18 0 68.98 4 71.181.58/2,3112
3. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha69.46 2 4.00 999 71.461.86/2,7104
4.1/VMJEŽEK Stanislav 1976 1 USK Pha69.65 2 68.10 4 71.652.05/2,996
5. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha72.30 0 72.86 8 72.302.70/3,988
6.2/U23PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha75.43 2 73.23 2 75.235.63/8,180
7.2/VMBUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus79.86 4 75.78 0 75.786.18/8,972
8.2/DSWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn76.74 0 77.42 4 76.747.14/10,364
9.3/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha83.67 6 75.41 2 77.417.81/11,256
10.3/U23VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha72.76 6 70.78 52 78.769.16/13,252
11.1/DMLHOTA Kryštof 2002 USK Pha80.46 0 79.73 4 80.4610.86/15,648
12.3/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha72.25 54 70.83 10 80.8311.23/16,144
13.2/DMBOHATÝ Karel 2001 2+ Třebech.78.83 4 79.26 2 81.2611.66/16,840
14.3/DMKOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.86.22 0 84.84 2 86.2216.62/23,936
15.1/ZSŘÍHA Matyáš 2003 3+ USK Pha87.27 4 86.57 0 86.5716.97/24,432
16.4/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB84.62 2 92.06 56 86.6217.02/24,528
17.2/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha84.15 6 83.44 4 87.4417.84/25,624
18.4/VMŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa87.40 8 84.75 4 88.7519.15/27,520
19.4/DSPOHANKA Vít 2000 2 Klatovy94.46 0 83.17 6 89.1719.57/28,116
20.5/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB4.00 999 89.83 0 89.8320.23/29,112
21.5/DMGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha87.98 2 87.97 2 89.9720.37/29,311
22.6/DMKREJČÍ Jakub 2002 SKVS ČB88.45 6 105.75 2 94.4524.85/35,710
23.3/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 3+ SKVS ČB92.24 6 90.28 6 96.2826.68/38,39
24.4/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB95.39 2 109.39 4 97.3927.79/39,98
25.5/DSVAVRLA Adam 2000 3 KK Opava93.58 4 94.08 4 97.5827.98/40,27
26.5/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 3 SKVS ČB102.11 0 103.33 4 102.1132.51/46,76
27.6/ZSWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn102.72 2 109.31 52 104.7235.12/50,55
28.6/VMJÍCHA Dušan 1982 2 So Písek87.36 52 100.74 4 104.7435.14/50,54
29.1/ZMJIRAS Filip 2005 3+ USK Pha105.01 4 102.35 8 109.0139.41/56,63
30.7/DMURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha113.16 58 110.27 2 112.2742.67/61,32
31.8/DMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha108.38 6 106.87 6 112.8743.27/62,21
32.7/ZSVANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor114.67 2 108.91 4 112.9143.31/62,20
33.4/U23MAREK Tomáš 1998 3 Ot.Strak175.47 4 131.67 2 133.6764.07/92,10
  VLČNOVSKÝ Vilém 1994 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAUCK Marek 1977 2 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3