vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Jarní slalom v Českém Vrbné - horní trať

09.04.2017   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZMŠVEJD Jáchym 2007 Sušice106.38 2 95.27 10 105.27 0
2.1/PZZŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB133.92 6 114.34 8 122.3417.07/16,20
3.2/PZZBOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB125.42 52 130.99 0 130.9925.72/24,40
  KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha69.70 0 68.34 0 68.34 213
2.1/DSŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha68.70 0 68.75 6 68.700.36/0,5205
3.1/DMKREJČÍ Jakub 2002 2+ SKVS ČB67.64 4 66.79 2 68.790.45/0,7197
4.2/U23VAŠINA Jiří 1994 2+ USK Pha68.54 2 67.04 2 69.040.70/1,0189
5.2/DSPOHANKA Vít 2000 2 Klatovy67.06 2 68.14 4 69.060.72/1,1181
6.3/DSBÁRTA Jan 2000 2+ Kralupy69.09 0 70.37 6 69.090.75/1,1177
7. KREMSLEHNER Christopher 1988 UKK Wien, AUT70.48 50 69.08 2 71.082.74/4,00
8.4/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Boh.Pha68.00 54 69.42 2 71.423.08/4,5173
9.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus67.53 4 67.90 4 71.533.19/4,7169
10. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky71.59 0 72.20 0 71.593.25/4,8165
11.5/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz72.77 2 72.08 2 74.085.74/8,4161
12.2/DMŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice76.94 4 74.73 0 74.736.39/9,4157
13.6/DSKOŘÍNEK Vilém 1999 1 USK Pha76.44 6 70.82 4 74.826.48/9,5153
14.7/DSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky72.91 2 80.26 54 74.916.57/9,6149
15.8/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky71.88 4 74.03 4 75.887.54/11,0145
16.3/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Boh.Pha77.37 4 72.02 4 76.027.68/11,2141
17.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB76.76 0 76.07 0 76.077.73/11,3137
18.3/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha76.94 0 82.53 6 76.948.60/12,6133
19.9/DSŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.76.51 2 75.00 2 77.008.66/12,7129
20.1/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha79.71 0 77.83 0 77.839.49/13,9125
21.10/DSBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz78.06 0 78.73 2 78.069.72/14,2121
22.4/DMPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.76.46 2 76.27 2 78.279.93/14,5117
23.1/VTESAŘ Robert 1972 2 SKVS ČB79.54 0 78.36 0 78.3610.02/14,7113
24.5/DMJAKL Vincent 2001 3+ USK Pha79.09 0 78.42 0 78.4210.08/14,7109
25.6/DMŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.78.41 4 77.06 2 79.0610.72/15,7105
26.2/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice77.22 2 75.63 4 79.2210.88/15,9101
27.7/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha78.10 2 77.64 2 79.6411.30/16,597
28.11/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník78.19 4 78.28 2 80.2811.94/17,593
29.3/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.78.61 6 80.60 0 80.6012.26/17,989
30.12/DSVAVRLA Adam 2000 2 KK Opava80.56 2 4.00 999 82.5614.22/20,885
31.8/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha81.54 2 80.92 2 82.9214.58/21,381
32.2/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.82.03 2 81.27 2 83.2714.93/21,877
33.3/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 3+ SKVS ČB82.69 6 82.09 2 84.0915.75/23,073
34.3/VGALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice85.44 2 84.80 0 84.8016.46/24,169
35.9/DMTESAŘ Vojtěch 2002 3+ SKVS ČB83.78 2 85.33 0 85.3316.99/24,965
36.4/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor86.14 50 83.42 2 85.4217.08/25,061
37.10/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky85.66 0 83.81 2 85.6617.32/25,357
38.13/DSŠULC Karel 2000 2 KK Brand100.48 6 82.47 4 86.4718.13/26,553
39.11/DMWEISL Martin 2002 2 USK Pha80.63 6 90.25 4 86.6318.29/26,849
40.5/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice86.66 0 87.81 4 86.6618.32/26,845
41.6/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB85.72 2 89.69 4 87.7219.38/28,441
42.1/ZMCAPALINI Daniel 2005 3+ Dukla B.93.97 0 88.31 0 88.3119.97/29,237
43.7/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB86.85 2 80.01 50 88.8520.51/30,036
44.8/ZSČEPIČKA Ladislav 2003 3 ČSAD Plz91.15 0 90.00 2 91.1522.81/33,435
45.9/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky88.68 6 89.27 2 91.2722.93/33,634
46.10/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 3+ SKVS ČB91.32 0 96.40 0 91.3222.98/33,633
47.11/ZSDUŘT Vojtěch 2003 3+ USK Pha89.60 4 88.48 52 93.6025.26/37,032
48.12/DMURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha107.04 6 91.73 2 93.7325.39/37,231
49.12/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 3+ SKVS ČB89.88 4 96.90 4 93.8825.54/37,430
50.4/VPUTZER Pavel 1967 Kaplice95.39 52 90.72 4 94.7226.38/38,629
51.2/ZMBÍZEK Marek 2005 3+ KK Brand93.85 2 93.28 60 95.8527.51/40,328
52.5/VROUSEK Martin 1965 3+ KK Opava88.40 8 4.00 999 96.4028.06/41,127
53.13/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 3+ USK Pha113.65 4 91.33 6 97.3328.99/42,426
54.6/VPŘÍHODA Tomáš 1970 3 USK Pha92.85 50 89.92 8 97.9229.58/43,325
55.7/VKOLLER Bernd 1971 UKK Wien, AUT95.24 4 96.15 2 98.1529.81/43,60
56.3/ZMZACH Radovan 2005 3+ KK Brand106.40 6 96.91 2 98.9130.57/44,724
57.4/ZMHLUCHÝ Vilém 2006 3 KK Brand96.41 4 98.93 0 98.9330.59/44,823
58.5/ZMONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha98.99 0 108.03 2 98.9930.65/44,822
59.14/ZSTURNER Karel 2004 3 Blovice96.75 4 113.22 58 100.7532.41/47,421
60.15/ZSFURIŠ Eduard 2004 3+ Č.Kruml.100.42 2 98.98 2 100.9832.64/47,820
61.16/ZSŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice101.13 0 109.31 4 101.1332.79/48,019
62.17/ZSTRAČ Matyáš 2004 3 KK Opava99.63 2 4.00 999 101.6333.29/48,718
63.18/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha88.80 14 93.76 56 102.8034.46/50,417
64.1/VSKRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz101.22 8 99.17 4 103.1734.83/51,016
65.13/DMHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec86.67 54 97.51 6 103.5135.17/51,515
66.6/ZMJINEK Hugo 2005 3 USK Pha111.14 2 99.99 4 103.9935.65/52,214
67.7/ZMPOPELKA Petr 2005 3 KK Brand110.10 4 102.87 2 104.8736.53/53,513
68.19/ZSPECHÁČ Jonáš 2004 3 USK Pha106.58 2 104.95 0 104.9536.61/53,612
69.20/ZSKUDRNA Josef 2004 3 KK Brand100.69 6 112.74 6 106.6938.35/56,111
70.21/ZSGALUŠKA Zdeněk 2004 3+ Sušice104.78 2 106.27 2 106.7838.44/56,210
71.8/ZMŠTERCL Dominik 2005 3 KK Brand106.91 2 104.93 2 106.9338.59/56,59
72.9/ZMVÁLEK Michal 2006 VS Tábor131.48 10 105.64 2 107.6439.30/57,58
73.14/DSKORBELÁŘ David 1999 3+ Loko Plz104.19 4 95.66 54 108.1939.85/58,37
74.10/ZMVALÁŠEK Jan 2005 3 KK Brand109.73 0 111.16 4 109.7341.39/60,66
75.11/ZMKOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB125.44 2 110.71 0 110.7142.37/62,05
76.12/ZMBERAN Vojtěch 2005 3 USK Pha110.64 4 106.79 4 110.7942.45/62,14
77.13/ZMNOVOTNÝ David 2005 SKVS ČB112.47 4 119.02 4 116.4748.13/70,43
78.22/ZSPUTZER Hynek 2003 SKVS ČB127.28 6 113.22 4 117.2248.88/71,52
79.14/ZMSAIDL František 2006 USK Pha127.80 56 117.49 2 119.4951.15/74,81
80.23/ZSČMEJREK Cyril 2004 USK Pha116.07 6 115.07 8 122.0753.73/78,60
81.15/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha145.88 56 120.57 8 128.5760.23/88,10
82.24/ZSSTEHNO Petr 2003 3 USK Pha102.46 154 94.48 56 150.4882.14/120,20
83.14/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky73.83 100 78.93 102 173.83105.49/154,40
  JAHODA Jakub 2004 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JAHODA Martin 2001 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAREK Lukáš 2000 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MEDŘICKÝ Ludvík 1992 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FRENCL Josef 2002 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TÁBORSKÝ Jan 2003 3+ Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOZKA Aleš 1989 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha78.53 0 78.94 0 78.53 21
2.1/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha94.23 0 90.77 0 90.7712.24/15,613
3.2/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha88.41 4 85.94 6 91.9413.41/17,19
4.1/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha110.74 4 100.39 0 100.3921.86/27,85
5.3/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor108.23 6 107.13 4 111.1332.60/41,51

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Boh.Pha
Boh.Pha
87.81 4 4.00 999 91.81 12
2. BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Bára
1975
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
120.16 10 4.00 999 130.1638.35/41,84
3.1/ZSKOMÁREK Jakub
PÍPAL Zbyněk
2005
2003
SKVS ČB
SKVS ČB
144.37 70 130.78 16 146.7854.97/59,90

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha77.55 0 77.33 2 77.55 62
2.1/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha82.43 0 79.35 0 79.351.80/2,354
3.2/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha83.59 4 81.10 0 81.103.55/4,650
4.2/DSDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha78.83 52 78.14 4 82.144.59/5,946
5.3/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor82.18 2 83.73 0 83.736.18/8,042
6.4/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2 Dukla B.89.86 2 85.37 0 85.377.82/10,138
7.5/DMCAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.99.41 4 84.68 2 86.689.13/11,834
8. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor89.72 0 88.43 0 88.4310.88/14,030
9.1/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice96.87 52 88.32 2 90.3212.77/16,526
10.1/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3+ SKVS ČB94.16 0 91.59 0 91.5914.04/18,122
11.1/ZSBERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha92.70 2 92.31 0 92.3114.76/19,018
12.2/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha90.76 2 96.06 2 92.7615.21/19,614
13.3/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 3+ SKVS ČB97.98 0 94.75 0 94.7517.20/22,210
14.6/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky93.80 50 95.54 0 95.5417.99/23,26
15.4/ZSBOČKOVÁ Bára 2003 3 SKVS ČB99.09 0 102.90 6 99.0921.54/27,85
16.2/ZMGALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice119.01 8 95.23 6 101.2323.68/30,54
17.7/DMDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky100.53 4 107.27 54 104.5326.98/34,83
18.5/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy98.42 56 107.06 8 115.0637.51/48,42
19. HELLMAYR Johanna 1988 UKK Wien, AUT113.99 4 4.00 999 117.9940.44/52,10
20.6/ZSPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3 Sušice118.95 4 128.43 0 122.9545.40/58,51
21.8/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor133.78 4 111.73 52 137.7860.23/77,70
22. HESSER Franziska 1983 UKK Wien, AUT96.74 156 107.78 52 159.7882.23/106,00
  FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROUSKOVÁ Martina 1998 3+ KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha69.78 0 69.54 4 69.78 111
2.1/DSLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha71.10 2 68.90 2 70.901.12/1,6103
3.2/U23PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha72.15 52 70.92 0 70.921.14/1,695
4.3/U23KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB69.00 4 69.26 2 71.261.48/2,187
5. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha73.87 0 71.44 0 71.441.66/2,479
6.1/VMJEŽEK Stanislav 1976 1 USK Pha72.92 0 70.91 2 72.913.13/4,571
7.2/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha73.35 0 73.14 2 73.353.57/5,163
8.2/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha76.64 8 71.78 2 73.784.00/5,755
9.3/VMBUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus74.59 0 74.60 2 74.594.81/6,951
10.1/DMBOHATÝ Karel 2001 2+ Třebech.76.17 0 76.28 2 76.176.39/9,247
11.2/DMLHOTA Kryštof 2002 USK Pha78.73 0 79.13 0 78.738.95/12,843
12. LESKOV Jan 1985 Praha83.04 50 76.91 2 78.919.13/13,10
13.3/DMKREJČÍ Jakub 2002 SKVS ČB80.43 0 86.07 4 80.4310.65/15,339
14.4/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB79.12 2 79.15 2 81.1211.34/16,335
15.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.81.70 0 84.70 4 81.7011.92/17,131
16.1/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha81.07 2 83.00 0 83.0013.22/18,927
17.4/VMŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa83.03 0 86.39 6 83.0313.25/19,023
18.3/DSPOHANKA Vít 2000 2 Klatovy82.49 4 81.55 2 83.5513.77/19,719
19.5/VMCUC Michal 1977 3+ Tech.Pha84.11 2 83.94 0 83.9414.16/20,315
20.2/ZSŘÍHA Matyáš 2003 3+ USK Pha84.39 0 84.43 2 84.3914.61/20,911
21.5/DMKOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.90.50 4 84.52 0 84.5214.74/21,110
22.6/VMJÍCHA Dušan 1982 2 So Písek86.39 0 86.50 2 86.3916.61/23,89
23.6/DMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha85.59 4 85.96 2 87.9618.18/26,18
24.7/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB4.00 999 90.55 0 90.5520.77/29,87
25.7/DMGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha90.95 6 88.07 8 96.0726.29/37,76
26.3/ZSVANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor101.66 2 98.15 0 98.1528.37/40,75
27.4/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 3+ SKVS ČB98.16 2 92.51 6 98.5128.73/41,24
28.8/DMURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha103.31 50 99.89 0 99.8930.11/43,13
29.5/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 3 SKVS ČB106.47 102 104.98 0 104.9835.20/50,42
30.6/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB95.68 12 106.01 4 107.6837.90/54,31
31. VADLEJCH Jan 1989 3+ SKVS ČB119.95 154 117.86 10 127.8658.08/83,20
32.7/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 3 USK Pha131.38 200 136.09 206 331.38261.60/374,90
  JIRAS Filip 2005 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VLČNOVSKÝ Vilém 1994 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VAVRLA Adam 2000 3 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAREK Tomáš 1998 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAUCK Marek 1977 2 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Bára
1975
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
120.16 0 5.00 0 120.16 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3