vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Spálovský slalom na Kamenici

15.04.2017   Kamenice nad soutokem s Vošmendou
ředitel: Jan Kulhánek   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno98.60 0 97.30 0 97.30 119
2.1/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec4.00 999 107.30 0 107.3010.00/10,3114
3.1/DSŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.105.40 2 109.20 0 107.4010.10/10,4109
4.1/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha106.20 6 105.90 2 107.9010.60/10,9104
5.2/DMPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.107.60 6 108.80 2 110.8013.50/13,999
6.3/DMŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.119.20 6 111.50 0 111.5014.20/14,694
7.4/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha110.00 4 113.00 0 113.0015.70/16,189
8.5/DMJAKL Vincent 2001 2 USK Pha115.60 4 113.60 2 115.6018.30/18,884
9.6/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky125.10 4 115.70 0 115.7018.40/18,979
10.1/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy116.30 0 118.50 0 116.3019.00/19,574
11.7/DMFRENCL Josef 2002 2 USK Pha111.90 54 116.80 0 116.8019.50/20,069
12.1/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.114.90 2 113.40 4 116.9019.60/20,164
13.2/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand113.30 4 117.50 0 117.3020.00/20,659
14.2/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice119.20 4 118.40 0 118.4021.10/21,754
15.8/DMHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec117.30 4 117.20 2 119.2021.90/22,549
16.2/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno123.80 6 117.60 2 119.6022.30/22,944
17.1/ZMCAPALINI Daniel 2005 3+ Dukla B.120.10 2 119.60 2 121.6024.30/25,039
18.3/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3+ KK Brno120.80 2 123.20 4 122.8025.50/26,234
19.9/DMHRŇÁK Vojtěch 2002 3+ Kralupy131.50 2 121.70 2 123.7026.40/27,129
20.4/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky118.40 8 123.20 4 126.4029.10/29,928
21.5/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 3+ Kralupy126.70 2 127.20 0 127.2029.90/30,727
22.10/DMGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha118.20 10 124.20 4 128.2030.90/31,826
23.6/ZSDUŘT Vojtěch 2003 3+ USK Pha124.30 4 131.00 2 128.3031.00/31,925
24.11/DMSAAL Štěpán 2001 3 Jablonec125.60 4 123.00 6 129.0031.70/32,624
25.7/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak132.90 0 127.70 2 129.7032.40/33,323
26.2/ZMBÍZEK Marek 2005 3+ KK Brand130.60 2 130.20 0 130.2032.90/33,822
27.8/ZSFURIŠ Eduard 2004 3+ Č.Kruml.136.40 0 146.70 0 136.4039.10/40,221
27.12/DMURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha132.40 4 143.40 52 136.4039.10/40,220
29.13/DMPŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník136.80 0 138.70 6 136.8039.50/40,619
30.9/ZSJUDA Štěpán 2004 3 Benátky135.80 54 133.80 4 137.8040.50/41,618
31.10/ZSKUDRNA Josef 2004 3 KK Brand139.40 4 140.04 0 140.0442.74/43,917
32.3/ZMZACH Radovan 2005 3+ KK Brand147.00 4 139.00 2 141.0043.70/44,916
33.3/VMKOŘÍNEK Martin 1977 3 Jablonec137.20 4 143.30 6 141.2043.90/45,115
34.4/ZMSTOLÍN Adam 2005 3 Trutnov144.40 2 150.40 4 146.4049.10/50,514
35.1/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník139.60 8 143.10 4 147.1049.80/51,213
36.5/ZMJINEK Hugo 2005 3 USK Pha155.60 8 145.60 2 147.6050.30/51,712
37.3/DSKRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa145.90 2 152.10 6 147.9050.60/52,011
38.6/ZMMAREK Kryštof 2006 3 Roudnice152.20 4 149.20 0 149.2051.90/53,310
39.7/ZMBEIER Alva 2005 3 Trutnov157.40 6 148.50 4 152.5055.20/56,79
40.8/ZMHLUCHÝ Vilém 2006 3 KK Brand1.00 999 152.40 2 154.4057.10/58,78
41.9/ZMSEMERÁD Jakub 2006 Roudnice156.00 6 150.50 4 154.5057.20/58,87
42.2/VSPOLÍVKA Karel 1945 3+ Sláv.HK157.50 2 158.30 0 158.3061.00/62,76
43.11/ZSPUTZER Hynek 2003 SKVS ČB149.60 12 152.60 6 158.6061.30/63,05
44.14/DMADÁŠEK Alois 2002 3 Benátky155.00 18 147.80 12 159.8062.50/64,24
45.12/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily1.00 999 158.00 4 162.0064.70/66,53
46.13/ZSHYNEK Pavel 2003 Semily169.60 154 174.70 2 176.7079.40/81,62
47.14/ZSKOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec173.10 62 169.90 10 179.9082.60/84,91
48.10/ZMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno204.60 6 184.90 4 188.9091.60/94,10
49.15/ZSZOUBEK Adam 2004 3+ Semily189.20 2 166.50 50 191.2093.90/96,50
50.11/ZMBRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy185.20 208 168.30 60 228.30131.00/134,60
51.12/ZMBAČINA Jan 2006 Č.Lípa1.00 999 127.80 456 583.80486.50/500,00
  NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FUCHS Matouš 2002 3+ Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FUCHS Jakub 1999 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3