vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně

22.04.2017   řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
ředitel: Robert Knebel   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.15:22,60 75/108/0
2.1/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec15:48,8026.20/2,868/96/0
3. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.15:53,7031.10/3,462/84/0
4.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.15:55,1032.50/3,557/72/0
5. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto16:01,0038.40/4,253/60/0
6.2/U23KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc16:18,0055.40/6,049/0/31
7. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.16:46,2083.60/9,146/48/0
8.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.16:51,6089.00/9,643/36/0
9.1/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub.17:22,30119.70/13,040/24/0
10.2/DSSKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.18:41,50198.90/21,637/12/0
  KRATOCHVÍL Martin 2003 3 OlomoucDNS 0/0/0
  URBAN Daniel 2001 3 ŠumperkDNF 0/0/0
  JANŮ Filip 2002 2 OlomoucDNF 0/0/0
  MAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.DNS 0/0/0
  KLÍMA Vojtěch 2002 2 Č.Kruml.DNS 0/0/0
  PISCHEK Jan 1977 1 Pardub.DNS 0/0/0
  ŠMOLDAS Michal 1998 1 LitovelDNF 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno15:26,30 75/0/102
2.1/DSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc16:04,8038.50/4,268/0/90
3.2/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.16:09,1042.80/4,662/43/0
4.2/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.16:17,5051.20/5,557/0/78
5.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno16:21,1054.80/5,953/0/66
6.2/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha16:30,8064.50/7,049/31/0
7.3/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel16:35,9069.60/7,546/0/54
8.3/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel17:12,30106.00/11,443/0/42
9.4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno17:14,00107.70/11,640/0/30
10.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc17:24,80118.50/12,837/0/18
11.4/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.17:35,60129.30/14,035/19/0
12.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník18:05,30159.00/17,233/0/12
13.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.23:19,60473.30/51,131/13/0
  ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK BrandDNF 0/0/0
  BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK BrandDNF 0/0/0
  KNEBLOVÁ Klára 2005 2 OlomoucDNS 0/0/0
  DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 OlomoucDNF 0/0/0
  DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK BrnoDNS 0/0/0
  MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.DNS 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.14:30,00 75/152/0
2. HÁLA Richard 1992 2 Olomouc14:31,601.60/0,268/0/81
3. HRIC Filip 1993 MT Olomouc14:40,0010.00/1,162/0/69
4.1/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno14:46,0016.00/1,857/0/57
5.2/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha14:52,1022.10/2,553/140/0
6.3/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha15:02,1032.10/3,749/128/0
7.4/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc15:14,0044.00/5,146/0/45
8.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha15:15,2045.20/5,243/116/0
9.2/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK15:25,8055.80/6,440/104/0
10.1/VKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc15:27,3057.30/6,637/0/33
11.5/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí15:53,5083.50/9,635/0/21
12.6/U23NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov15:55,4085.40/9,833/92/0
13. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto15:57,3087.30/10,031/80/0
14.2/DSKYZLÍK Milan 1999 1 Roudnice16:07,3097.30/11,229/68/0
15.2/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz16:11,60101.60/11,727/56/0
16.3/VMPANZER Aleš 1974 1 Loko Plz16:16,00106.00/12,225/44/0
17.3/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště16:49,20139.20/16,023/32/0
18.4/DSKRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.16:49,30139.30/16,021/26/0
19.1/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha16:55,40145.40/16,719/20/0
20.5/DSBOUČEK Stanislav 1999 2 Pardub.17:07,50157.50/18,117/14/0
21.6/DSVESELÝ František 2000 2 Trutnov17:11,90161.90/18,615/8/0
22.7/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc17:25,40175.40/20,214/0/15
23.3/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa17:44,80194.80/22,413/2/0
24.2/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto18:10,20220.20/25,312/1/0
25.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž18:47,70257.70/29,611/0/9
  NOVÁK Matyáš 2005 3 OlomoucDNF 0/0/0
  KRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 OlomoucDNS 0/0/0
  SUK Jakub 2002 3 TrutnovDNS 0/0/0
  RUDORFER Martin 2003 3 OlomoucDNF 0/0/0
  KRATOCHVÍL Martin 2003 3 OlomoucDNF 0/0/0
  IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselíDNS 0/0/0
  MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK BrnoDNS 0/0/0
  BERGMANN Ondřej 2000 2 KK BrnoDNS 0/0/0
  KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 TrutnovDNS 0/0/0
  PROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 OlomoucDNS 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
15:15,70 75/102/0
2.1/U23JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
MT Boh.Pha
Olomouc
15:46,0030.30/3,368/90/42
3. HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
15:48,6032.90/3,662/78/0
4. LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
16:03,1047.40/5,257/66/30
5. JIRKA David
ŠVADLENA Václav
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
16:34,3078.60/8,653/54/0
6. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
16:42,7087.00/9,549/42/0
7.1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
16:45,8090.10/9,846/30/0
8. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
1 Č.Lípa
USK Pha
16:53,7098.00/10,743/18/0
9.2/VREŽŇÁK Ladislav
HOŘÍNEK Jaroslav
1966
1963
1 KK Brno
Litovel
17:06,10110.40/12,140/0/18
10.2/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
17:18,20122.50/13,437/6/6
  HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
DNS 0/0/0
  ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Boh.Pha
Boh.Pha
DNS 0/0/0
  JINDRÁK Petr
OLIVERIUS Jan
1969
1967
3 Tech.Pha
Tech.Pha
DNS 0/0/0
  ŠOTOLA Karel
ŠMOLDAS Michal
1997
1998
1 Litovel
Litovel
DNS 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3