vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23

23.04.2017   řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
ředitel: Robert Knebel   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.15:25,20 75/103/0
2. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.15:43,0017.80/1,968/91/0
3.1/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec15:55,0029.80/3,262/79/0
4. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto16:09,2044.00/4,857/67/0
5.2/U23KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc16:23,0057.80/6,253/0/32
6.1/DSSKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.16:55,1089.90/9,749/55/0
7.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.17:20,90115.70/12,546/43/0
8.2/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub.17:31,30126.10/13,643/31/0
9.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.17:35,30130.10/14,140/19/0
  KRATOCHVÍL Martin 2003 3 OlomoucDNF 0/0/0
  URBAN Daniel 2001 3 ŠumperkDNF 0/0/0
  JANŮ Filip 2002 2 OlomoucDNF 0/0/0
  MAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.DNF 0/0/0
  KLÍMA Vojtěch 2002 2 Č.Kruml.DNF 0/0/0
  PISCHEK Jan 1977 1 Pardub.DNS 0/0/0
  NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.DNS 0/0/0
  ŠMOLDAS Michal 1998 1 LitovelDNF 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno15:41,30 75/0/108
2.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno16:14,9033.60/3,668/0/96
3.1/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel16:16,7035.40/3,862/0/84
4.2/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.16:17,0035.70/3,857/0/72
5.2/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.16:30,0048.70/5,253/42/0
6.3/DSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc16:36,2054.90/5,849/0/60
7.4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno17:09,0087.70/9,346/0/48
8.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.21:06,70325.40/34,643/30/0
  ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK BrandDNS 0/0/0
  BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK BrandDNF 0/0/0
  KNEBLOVÁ Klára 2005 2 OlomoucDNS 0/0/0
  DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 OlomoucDNF 0/0/0
  KNEBLOVÁ Tereza 2003 2 OlomoucDNF 0/0/0
  DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK BrnoDNF 0/0/0
  DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.PhaDNF 0/0/0
  MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.DNS 0/0/0
  PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.DNF 0/0/0
  BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 LipníkDNF 0/0/0
  ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 LitovelDNF 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.14:27,80 75/165/0
2. HÁLA Richard 1992 2 Olomouc14:30,102.30/0,368/0/104
3.1/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno14:43,5015.70/1,862/0/92
4. HRIC Filip 1993 MT Olomouc14:47,1019.30/2,257/0/80
5.2/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha14:49,6021.80/2,553/153/0
6.3/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc14:51,1023.30/2,749/0/68
7.4/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha14:56,5028.70/3,346/141/0
8.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha15:04,9037.10/4,343/129/0
9.2/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK15:30,9063.10/7,340/117/0
10.1/VKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc15:39,8072.00/8,337/0/56
11.5/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí15:55,3087.50/10,135/0/44
12. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto16:11,30103.50/11,933/105/0
13.6/U23NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov16:22,30114.50/13,231/93/0
14.1/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno16:26,70118.90/13,729/0/38
15.2/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz16:32,60124.80/14,427/81/0
16.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž17:07,00159.20/18,325/0/32
17.2/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha17:12,40164.60/19,023/69/0
18.2/DSVESELÝ František 2000 2 Trutnov17:12,80165.00/19,021/57/0
19.3/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto17:58,50210.70/24,319/45/0
20.3/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa18:04,20216.40/24,917/33/0
  NOVÁK Matyáš 2005 3 OlomoucDNF 0/0/0
  KRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 OlomoucDNS 0/0/0
  SUK Jakub 2002 3 TrutnovDNF 0/0/0
  RUDORFER Martin 2003 3 OlomoucDNF 0/0/0
  KRATOCHVÍL Martin 2003 3 OlomoucDNS 0/0/0
  BOUČEK Stanislav 1999 2 Pardub.DNF 0/0/0
  GABRLÍK Tomáš 2000 2 OlomoucDNF 0/0/0
  IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselíDNF 0/0/0
  ŠVAGR Rostislav 2000 2 TýništěDNF 0/0/0
  BERGMANN Ondřej 2000 2 KK BrnoDNF 0/0/0
  KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 TrutnovDNF 0/0/0
  PROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 OlomoucDNF 0/0/0
  PANZER Aleš 1974 1 Loko PlzDNF 0/0/0
  KRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.DNF 0/0/0
  KYZLÍK Milan 1999 1 RoudniceDNF 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
15:12,60 75/90/0
2.1/U23JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
MT Boh.Pha
Olomouc
15:29,3016.70/1,868/78/66
3. HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
15:47,6035.00/3,862/66/0
4. LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
16:01,0048.40/5,357/54/54
5.1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
16:43,5090.90/10,053/42/0
6. JIRKA David
ŠVADLENA Václav
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
16:45,2092.60/10,149/30/0
7.2/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
16:58,90106.30/11,646/18/42
8.2/VREŽŇÁK Ladislav
HOŘÍNEK Jaroslav
1966
1963
1 KK Brno
Litovel
17:09,50116.90/12,843/0/30
  HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
DNF 0/0/0
  ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
1 Č.Lípa
USK Pha
DNS 0/0/0
  ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Boh.Pha
Boh.Pha
DNF 0/0/0
  JINDRÁK Petr
OLIVERIUS Jan
1969
1967
3 Tech.Pha
Tech.Pha
DNS 0/0/0
  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
DNS 0/0/0
  ŠOTOLA Karel
ŠMOLDAS Michal
1997
1998
1 Litovel
Litovel
DNF 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3