vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Trutnovský slalom - 53. ročník

29.04.2017   Řeka Úpa - Trutnov Poříčí
ředitel: Pavel Míl   vrchní rozhodčí: Zdeňka Rychterová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMPAVELKOVÁ Irena 1974 2 USK Pha139.92 0 137.79 2 139.79 13
2.1/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3+ Dukla B.148.22 2 138.08 2 140.080.29/0,28
3.2/DMCAPALINI Nicola 2002 3+ Dukla B.143.54 0 141.85 4 143.543.75/2,73
4.1/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov152.05 2 161.57 6 154.0514.26/10,22
5.1/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha156.38 2 165.69 0 158.3818.59/13,31
  ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSHEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.115.53 2 111.85 0 111.85 73
2.1/DMBOHATÝ Karel 2001 2+ Třebech.114.91 2 115.47 0 115.473.62/3,263
3.1/VMMOŠTĚK Ondřej 1982 2 Trutnov126.31 0 124.17 0 124.1712.32/11,058
4.2/DMKOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.139.16 6 124.95 2 126.9515.10/13,553
5.1/VBEIER Artur 1970 2 Trutnov253.43 6 132.01 0 132.0120.16/18,048
6.2/VMVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.130.14 2 134.80 2 132.1420.29/18,143
7.3/VMSVÍTIL Vladan 1974 2 Postřelm137.81 4 132.22 0 132.2220.37/18,238
8.1/ZMPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha132.32 0 134.04 0 132.3220.47/18,333
9.2/VLACINA Richard 1967 2 Semily136.29 0 131.05 2 133.0521.20/19,028
10.2/DSSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK134.02 2 133.19 0 133.1921.34/19,123
11.1/ZSBEIER Matouš 2004 3+ Trutnov133.44 0 168.77 2 133.4421.59/19,318
12.4/VMBOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3+ Trutnov134.56 4 133.29 2 135.2923.44/21,013
13.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov134.15 2 146.46 0 136.1524.30/21,712
14.5/VMVESELÝ Matěj 1978 Dv.Král.134.69 4 140.21 2 138.6926.84/24,011
15.2/ZSRAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm142.71 0 144.77 0 142.7130.86/27,610
16.3/DMPŠENIČKA Václav 2001 Rakovník141.36 6 181.26 4 147.3635.51/31,79
17.4/DMSUK Jakub 2002 3 Trutnov147.02 4 146.92 6 151.0239.17/35,08
18.2/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník156.75 0 149.75 2 151.7539.90/35,77
19.3/ZSMÍL Jakub 2003 Trutnov154.85 0 151.70 4 154.8543.00/38,46
20.1/U23POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov162.00 6 152.29 4 156.2944.44/39,75
21.2/ZMDRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK157.53 0 163.67 2 157.5345.68/40,84
22.3/VMÍL Pavel 1967 3+ Trutnov157.79 0 163.40 4 157.7945.94/41,13
23.5/DMKRÁL Matěj 2002 3 Postřelm174.28 4 158.01 0 158.0146.16/41,32
24.6/DMURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha160.90 4 167.53 4 164.9053.05/47,41
25.4/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.193.28 52 162.17 8 170.1758.32/52,10
26.3/ZMINDRUCH Matěj 2006 KVS HK169.61 2 172.34 4 171.6159.76/53,40
27.4/ZMHEGER Jonáš 2006 KVS HK174.26 2 165.82 8 173.8261.97/55,40
  ŘÍHA Matyáš 2003 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMSTOLÍN David
MOŠTĚK Ondřej
1978
1982
3 Trutnov
Trutnov
158.32 4 145.79 6 151.79 9
2.1/DMHOUSKA Jan
FRENCL Josef
2001
2002
2 USK Pha
USK Pha
150.76 4 151.01 4 154.762.97/2,04
3.1/ZSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
3 Trutnov
Trutnov
146.48 10 157.24 2 156.484.69/3,13
4.2/VMVESELÝ Matěj
HAIN Přemysl
1978
1977
Dv.Král.
Dv.Král.
156.24 4 155.32 4 159.327.53/5,02
5.1/DSBERAN Václav
BERANOVÁ Hana
2000
2003
USK Pha
USK Pha
165.33 4 155.97 4 159.978.18/5,41
6.1/VPETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
Rakovník
Rakovník
189.65 8 160.78 2 162.7810.99/7,20
7. FLEISIGOVÁ Alžběta
FLEISIG Daniel
1990
1988
Roztoky
Roztoky
181.19 14 207.35 210 195.1943.40/28,60

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec114.99 0 115.23 2 114.99 73
2.2/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2 Dukla B.122.24 0 122.48 2 122.247.25/6,368
3. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha126.76 2 124.57 0 124.579.58/8,363
4.3/DMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa136.26 4 124.64 0 124.649.65/8,458
5.4/DMCAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.123.56 2 124.66 0 124.669.67/8,453
6.1/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha133.30 0 127.46 0 127.4612.47/10,848
7.5/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky129.22 0 137.22 2 129.2214.23/12,443
8.2/ZSBERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha131.92 0 134.79 0 131.9216.93/14,738
9.3/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3+ USK Pha130.70 2 141.67 0 132.7017.71/15,433
10.4/ZSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa132.77 0 134.24 4 132.7717.78/15,528
11.1/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.137.44 0 133.36 0 133.3618.37/16,023
12. FLEISIGOVÁ Alžběta 1990 Roztoky139.37 2 132.08 2 134.0819.09/16,618
13.5/ZSSOUČKOVÁ Lucie 2004 3+ KVS HK133.96 4 142.40 4 137.9622.97/20,013
14.2/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha138.65 0 138.36 0 138.3623.37/20,312
15. LÁSKO Eva 1984 Dv.Král.137.19 2 138.33 4 139.1924.20/21,011
16.6/DMKEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK135.62 4 137.30 2 139.3024.31/21,110
17.7/DMSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec142.80 0 135.66 4 139.6624.67/21,59
18.8/DMDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky133.88 6 140.88 10 139.8824.89/21,68
19.6/ZSBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 2 Č.Lípa150.55 0 143.88 0 143.8828.89/25,17
20.9/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov149.70 2 141.14 4 145.1430.15/26,26
21.3/ZMKREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha153.16 0 148.09 8 153.1638.17/33,25
22.4/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 3 Benátky149.51 4 150.84 4 153.5138.52/33,54
23.5/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 3 Roudnice159.41 4 189.54 0 163.4148.42/42,13
24.1/VMMARKOVÁ Jitka 1978 Trutnov163.83 4 166.85 0 166.8551.86/45,12
25.1/VBERANOVÁ Eliška 1970 3 KVS Pha4164.91 6 159.10 58 170.9155.92/48,61
26.10/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor169.13 4 184.80 8 173.1358.14/50,60
27.6/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 KVS HK184.94 252 187.38 60 247.38132.39/115,10
28.7/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 KVS HK198.60 154 221.49 100 321.49206.50/179,60
  BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOLUBOVÁ Anna 1983 Roztoky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMHORYNA Lukáš 1980 2 Trutnov106.65 0 110.48 0 106.65 154
2.1/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky108.92 0 107.89 2 108.922.27/2,1149
3.1/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky111.31 4 109.44 4 113.446.79/6,4144
4.2/VMLÁSKO Jan 1977 2 Dv.Král.113.42 2 111.45 2 113.456.80/6,4139
5.2/DSBERAN Václav 2000 2 USK Pha117.23 4 113.87 0 113.877.22/6,8134
6.2/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.110.46 4 118.13 2 114.467.81/7,3129
7.3/DMPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.117.38 4 114.98 2 116.9810.33/9,7124
8.4/DMFRENCL Josef 2002 2 USK Pha116.07 2 117.27 0 117.2710.62/10,0119
9. GOTVALD Robert 1990 2 USK Pha118.72 2 118.23 0 118.2311.58/10,9114
10.5/DMŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.116.89 2 120.78 2 118.8912.24/11,5109
11.1/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.120.74 0 119.05 0 119.0512.40/11,6104
12.1/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.123.96 0 119.15 0 119.1512.50/11,799
13.3/VMVOREL Zdeněk 1974 3+ Pardub.121.30 0 122.82 0 121.3014.65/13,794
14.3/DSSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK119.53 4 121.68 0 121.6815.03/14,189
15. KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 Roztoky121.64 8 119.97 2 121.9715.32/14,484
16.4/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice122.16 2 122.15 0 122.1515.50/14,579
17.2/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky122.35 0 126.22 2 122.3515.70/14,774
18.6/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky123.67 0 127.38 2 123.6717.02/16,069
19.1/ZMCAPALINI Daniel 2005 3+ Dukla B.124.82 0 137.72 2 124.8218.17/17,064
20.3/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice125.32 0 119.66 6 125.3218.67/17,559
21.1/VTROCH Petr 1971 2 Dv.Král.125.71 0 126.39 0 125.7119.06/17,954
22.7/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha126.26 2 125.75 0 125.7519.10/17,949
23.2/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.126.16 0 129.24 0 126.1619.51/18,344
24. JEREMIAŠ Jan 1985 3+ Třebech.127.74 2 124.41 2 126.4119.76/18,543
25.4/ZSDUŘT Vojtěch 2003 3+ USK Pha128.18 2 127.18 0 127.1820.53/19,242
26.4/DSNESNÍDAL Radek 2000 3+ L.Žatec121.43 6 131.77 4 127.4320.78/19,541
27.2/ZMVALÁŠEK Jan 2005 3 KK Brand144.12 4 128.28 0 128.2821.63/20,340
28.3/ZMBÍZEK Marek 2005 3+ KK Brand129.99 2 127.67 2 129.6723.02/21,639
29.5/ZSSTEHNO Petr 2003 3 USK Pha139.94 6 129.34 2 131.3424.69/23,238
30.5/VMMAREK Lukáš 1980 2 Trutnov4.00 999 127.67 6 133.6727.02/25,337
31.6/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm132.18 2 132.58 2 134.1827.53/25,836
32.4/ZMZACH Radovan 2005 3+ KK Brand134.88 0 135.00 6 134.8828.23/26,535
33.6/VMJEZVINA Václav 1973 3 Trutnov133.71 2 4.00 999 135.7129.06/27,234
34.7/VMHAIN Přemysl 1977 3 Dv.Král.136.03 0 138.86 0 136.0329.38/27,533
35.8/DMPŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník136.38 0 135.04 52 136.3829.73/27,932
36.8/VMSTOLÍN David 1978 Trutnov144.04 2 134.85 2 136.8530.20/28,331
37.7/ZSHEZINA Jiří 2004 3 Roudnice136.54 2 142.86 56 138.5431.89/29,930
38.8/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak146.04 0 136.89 2 138.8932.24/30,229
39.9/ZSJUDA Štěpán 2004 3 Benátky139.81 4 135.15 4 139.1532.50/30,528
40.10/ZSMÍL Jakub 2003 3 Trutnov135.45 4 134.49 8 139.4532.80/30,827
41.9/VMJÁNSKÝ Pavel 1975 3 Dv.Král.148.76 12 135.17 6 141.1734.52/32,426
42.9/DMURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha139.85 2 137.72 6 141.8535.20/33,025
43.5/ZMMAREK Kryštof 2006 3 Roudnice140.20 2 141.32 4 142.2035.55/33,324
44.6/ZMSTOLÍN Adam 2005 3 Trutnov144.84 0 142.38 0 142.3835.73/33,523
45.10/DMČERNÝ Šimon 2001 Trutnov156.65 6 140.92 2 142.9236.27/34,022
45.11/ZSMAREK Matyáš 2003 3 Třebech.136.92 6 133.41 52 142.9236.27/34,021
47.12/ZSKUDRNA Josef 2004 3 KK Brand145.69 56 138.97 4 142.9736.32/34,120
48.5/DSKLIŠČ Zdeněk 1999 3+ Třebech.142.89 2 141.34 2 143.3436.69/34,419
49.7/ZMDRÁBEK Matyáš 2005 3 KVS HK144.35 2 141.37 2 143.3736.72/34,418
50.8/ZMBEIER Alva 2005 3 Trutnov167.32 0 144.02 0 144.0237.37/35,017
51.9/ZMHEGER Jonáš 2006 3 KVS HK140.81 4 146.78 0 144.8138.16/35,816
52.1/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník145.82 2 145.03 0 145.0338.38/36,015
53.11/DMSUK Jakub 2002 3+ Trutnov140.64 6 137.20 8 145.2038.55/36,114
54.6/DSKRUŤA Kryštof 2000 3 Č.Lípa145.01 8 136.09 10 146.0939.44/37,013
55. FLEISIG Daniel 1988 Roztoky160.83 6 144.15 2 146.1539.50/37,012
56.13/ZSZOUBEK Adam 2004 3+ Semily144.94 4 145.23 54 148.9442.29/39,711
57.14/ZSSTRASSER Marek 2004 3 L.Žatec141.04 8 148.07 2 149.0442.39/39,710
58.10/ZMBERAN Vojtěch 2005 3 USK Pha151.62 8 145.51 4 149.5142.86/40,29
59.11/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3 Roudnice145.81 4 141.31 50 149.8143.16/40,58
60.12/ZMČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha156.98 4 146.30 4 150.3043.65/40,97
61.15/ZSHYNEK Pavel 2003 3 Semily190.69 0 142.71 8 150.7144.06/41,36
62.10/VMKOŘÍNEK Martin 1977 3 Jablonec165.34 4 146.42 6 152.4245.77/42,95
63.12/DMADÁŠEK Alois 2002 3 Benátky146.02 8 142.88 10 152.8846.23/43,34
64.16/ZSTURNER Karel 2004 3 Blovice146.79 12 153.45 0 153.4546.80/43,93
65.13/ZMINDRUCH Matěj 2006 KVS HK149.33 6 148.96 6 154.9648.31/45,32
66.17/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily141.59 16 143.48 56 157.5950.94/47,81
67.18/ZSKÖRNER Adam 2004 KK Brand162.29 6 156.29 6 162.2955.64/52,20
68.19/ZSKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec164.72 2 170.33 0 166.7260.07/56,30
69.20/ZSDVOŘÁK Daniel 2003 Č.Lípa169.49 4 161.54 52 173.4966.84/62,70
70.21/ZSENDRYCH Matouš 2003 Trutnov173.10 4 171.79 8 177.1070.45/66,10
71.14/ZMNOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice187.63 18 195.25 14 205.6398.98/92,80
  FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOHATÝ Oto 2007 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VENC Ondřej 2007 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  INDRUCH Tomáš 2008 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VONEŠ Jakub 2007 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENDA Jan 2005 3 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ONDRUŠ Mikuláš 2003 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLÍVKA Karel 1945 3+ Sláv.HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 3+ Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENDA Libor 1966 3+ Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3