2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod

07.05.2017   USD Želiv
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha96.18 0 91.74 0 91.74 75
2.1/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha101.16 0 96.19 0 96.194.45/4,968
3. TUNKA Ondřej 1990 MT USK Pha100.86 0 96.93 0 96.935.19/5,762
4. PRSKAVEC Jiří 1993 1 USK Pha94.42 0 96.95 0 96.955.21/5,757
5. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha95.78 0 95.09 2 97.095.35/5,853
6. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha95.23 4 97.15 0 97.155.41/5,949
7. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.101.58 0 97.37 4 101.379.63/10,546
8.1/DSZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice98.36 4 97.60 4 101.609.86/10,743
9. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.101.11 0 99.66 12 111.6619.92/21,740
10. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice97.35 2 98.74 60 158.7467.00/73,037
11. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.0.00 999 98.45 0 98.456.71/7,335
12.2/U23MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.101.94 2 101.37 6 103.9412.20/13,333
13.2/DSŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha104.13 0 111.88 114 104.1312.39/13,531
14. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.100.19 4 4.00 999 104.1912.45/13,629
15.3/U23PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha106.51 52 102.24 2 104.2412.50/13,627
16.4/U23MRÁZEK Jan 1998 1 KK Opava115.11 154 102.91 2 104.9113.17/14,425
17.5/U23BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.105.58 0 109.61 50 105.5813.84/15,123
18. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha106.05 0 113.96 4 106.0514.31/15,621
19. KABRHEL Václav 1983 2 Olomouc111.43 6 104.11 2 106.1114.37/15,719
20.6/U23VAŠINA Jiří 1994 2+ USK Pha106.34 2 102.90 50 108.3416.60/18,117
21.3/DSBÁRTA Jan 2000 2+ Kralupy103.41 6 104.07 50 109.4117.67/19,315
22.7/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí106.41 4 102.65 158 110.4118.67/20,414
23. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky110.21 8 104.52 6 110.5218.78/20,513
24.1/VMBÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha109.83 2 108.69 2 110.6918.95/20,712
25. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice111.00 0 118.53 56 111.0019.26/21,011
26.1/DMKREJČÍ Jakub 2002 2+ SKVS ČB105.10 54 105.62 6 111.6219.88/21,710
27.4/DSPOHANKA Vít 2000 2 Klatovy112.06 2 104.24 8 112.2420.50/22,39
28.2/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus102.23 106 110.00 4 114.0022.26/24,38
29.8/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Boh.Pha112.43 2 113.92 8 114.4322.69/24,77
30.5/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz125.35 2 112.44 2 114.4422.70/24,76
31.9/U23PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec112.23 4 109.89 104 116.2324.49/26,75
32.6/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky112.51 4 112.30 160 116.5124.77/27,04
33.10/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB117.65 8 118.65 4 122.6530.91/33,73
34.7/DSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky121.51 10 121.22 4 125.2233.48/36,52
35.11/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha117.58 108 123.96 8 131.9640.22/43,81
36.2/DMRAŠKA Tomáš 2001 3+ USK Pha134.83 104 130.28 6 136.2844.54/48,60
37.12/U23RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha0.00 999 130.29 6 136.2944.55/48,60
38.8/DSBERAN Václav 2000 2 USK Pha0.00 999 139.72 10 149.7257.98/63,20
39.9/DSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha108.48 56 110.07 260 164.4872.74/79,30
40.10/DSKOŘÍNEK Vilém 1999 1 USK Pha110.13 62 119.36 60 172.1380.39/87,60
41.11/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Boh.Pha120.89 58 4.00 999 178.8987.15/95,00
Oddíl