vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd na Svitavě - přebor Brna

18.03.2017   Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
ředitel: Bohuslav Šamánek   vrchní rozhodčí: Vladimír Jordán
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK11:22,60 23
2. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto11:28,806.20/0,915
3.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí12:46,5083.90/12,311
4.1/VREŽŇÁK Ladislav 1966 3 KK Brno13:07,30104.70/15,37
5.2/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo13:14,40111.80/16,43
6. JÍLEK Jan 1993 2 Vys.Mýto13:29,90127.30/18,62
7.1/U23KONEČNÝ Daniel 1997 Kroměříž13:35,10132.50/19,41
8.1/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto14:14,00171.40/25,10

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno10:39,10 29
2.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno11:19,2040.10/6,321
3.1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno12:11,8092.70/14,513
4.2/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno12:12,0092.90/14,55
5.2/DSHRŮZOVÁ Růžena 2000 Kroměříž14:04,50205.40/32,11
6.1/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK16:08,20329.10/51,50
7.2/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto18:43,20484.10/75,70

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno09:54,30 51
2.1/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí10:30,3036.00/6,143
3.2/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno10:40,1045.80/7,735
4.2/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí10:49,0054.70/9,227
5.1/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno11:06,4072.10/12,123
6.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž11:06,6072.30/12,219
7.2/DSVENIGER Jan 2000 1 Vys.Mýto11:13,4079.10/13,315
8. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto11:14,1079.80/13,411
9.1/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno11:52,20117.90/19,87
10.3/DMPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž12:43,40169.10/28,56
11.1/VNĚMEC Jakub 1969 3 KK Brno13:02,50188.20/31,75
12.4/DMSTŘECHA Jan 2001 3 VSDK13:20,10205.80/34,64
13. KUPILÍK Jan 1984 KK Brno13:21,00206.70/34,83
14.5/DMFUCHS Marek 2002 3 VSDK14:40,80286.50/48,22
15.1/ZMDZIADEK Marek 2005 KK Brno16:03,80369.50/62,21
16.2/ZMHRŮZA Jan 2005 Kroměříž17:08,30434.00/73,00
17.3/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto21:11,20676.90/113,90
  HRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.MýtoDNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno12:48,00 12
2.1/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno15:05,80137.80/17,94
3.1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno15:11,20143.20/18,60
  SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK BrnoDNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3