Lacinová Leona, 1974

TJ Semily
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: -   C2: -  sjezd K1: 3   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
20.05.2018 Slalom na Paraplíčku
K1W    LACINOVÁ Leona 1974 3+ Semily 4.00 999 4.00 999 999.00 0
19.05.2018 Slalom na Paraplíčku
K1W 5. 1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3+ Semily 104.30 4 100.50 0 100.506.20/6,611
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
K1W 25. 3/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily - - - - 10:56,64108.32/19,811/20/0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile
K1W 26. 3/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily - - - - 10:58,42112.02/20,5-
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1W 19. 2/VMLACINOVÁ Leona 1974 3+ Semily 136.10 0 135.40 0 135.4016.70/14,122
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1W 21. 4/VMLACINOVÁ Leona 1974 3+ Semily 139.70 2 139.02 0 139.0219.72/16,522
30.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1W 1. 1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily - - - - 15:29,80 5
30.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1W 2. 1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily 01:02,50 - 01:02,50 - 01:02,503.60/6,15
29.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1W 1. 1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily - - - - 14:53,10 6
29.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1W 2. 1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily 01:01,50 - 00:59,40 - 00:59,400.80/1,45
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1W 23. 2/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily - - - - 11:31,56136.84/24,70/0/14
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1W 25. 2/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily - - - - 20:39,26249.73/25,20/0/17
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
K1W 12. 2/VMLACINOVÁ Leona 1974 3+ Semily 121.70 2 116.36 4 120.3618.50/18,218
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
K1W 12. 3/VMLACINOVÁ Leona 1974 3+ Semily 117.48 0 117.83 6 117.4821.28/22,116
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody)
K1W 1. 1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily - - - - 16:06,30 2
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
K1W 1. 1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily - - - - 13:22,20 2
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1W 1. 1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily 02:14,20 - 02:18,40 - 02:18,40 2
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1W 1. 1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily 01:16,90 - 01:19,80 - 01:19,80 2
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1W 17. 1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily 138.90 0 138.40 0 138.4021.90/18,821
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1W 23. 1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily 132.30 0 132.70 0 132.3018.20/16,015
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1W 29. 3/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily 131.50 2 142.30 10 133.5020.80/18,524
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1W 27. 3/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily 132.60 0 132.60 0 132.6019.40/17,123
31.07.2016 Sjezd v Třebechovicích
K1W 1. 1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily - - - - 18:03,30 3
31.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O.
K1W 1. 1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily 01:10,90 - 01:10,30 - 01:10,30 3
30.07.2016 Sjezd v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O.
K1W 1. 1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily - - - - 17:42,40 2
30.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O.
K1W 1. 1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily 01:10,80 - 01:09,90 - 01:09,90 3
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1W 1. 1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily - - - - 08:54,70 2
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1W 1. 1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily - - - - 08:58,00 2
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1W 2. 1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily 01:21,90 - 01:20,30 - 01:20,301.70/2,21
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1W 2. 1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily 01:21,40 - 01:21,70 - 01:21,401.70/2,11
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
K1W 2. 1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily 120.80 0 121.30 0 120.806.10/5,311
15.05.2016 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko z Železného Brodu
K1W 15. 1/VMLACINOVÁ Leona 1974 Semily 111.10 0 112.50 0 111.1023.30/26,510
14.05.2016 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko z Železného Brodu
K1W 10. 1/VMLACINOVÁ Leona 1974 Semily 130.50 2 123.00 0 123.0022.50/22,415
08.05.2016 Klasický sjezd na Kamenici + MČR veteránů řeka Kamenice a Jizera v úseku Jesenný - tábořiště Paraplíčko. V případě nízkého vodního stavu si po
K1W 3. 2/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily - - - - 10:14,2052.30/9,33
07.05.2016 Klasický sjezd na Kamenici řeka Kamenice a Jizera v úseku Jesenný - tábořiště Paraplíčko. V případě nízkého vodního stavu si po
K1W 2. 1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily - - - - 10:29,1016.90/2,82
07.05.2016 Sprint na Paraplíčku řeka Jizera - peřej Paraplíčko
K1W 2. 1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily - - - - 01:15,902.20/3,02
12.07.2015 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
K1W 1. 1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily - - - - 09:20,20 2
12.07.2015 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody)
K1W 2. 1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily - - - - 09:16,805.10/0,91
11.07.2015 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1W 2. 1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily 01:24,60 - 01:23,80 - 01:23,806.00/7,71
11.07.2015 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1W 2. 1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily 01:23,30 - 01:22,80 - 01:22,802.20/2,71
13.07.2014 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Dvůr králové - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
K1W 1.  LACINOVÁ Leona 1974 2 Semily - - - - 16:21,90 9
13.07.2014 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe, v úseku Verdek - Loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
K1W 1.  LACINOVÁ Leona 1974 2 Semily - - - - 13:48,80 9
04.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera u Železného Brodu peřej Paraplíčko
K1W 2. 1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily 130.20 4 123.70 4 127.7013.40/11,77
03.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera, peřej Paraplíčko
K1W 2. 1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily 123.40 0 118.00 0 118.009.40/8,78
28.07.2013 Sjezd na Orlici 3
K1W 1.  LACINOVÁ Leona 1974 2 Semily - - - - 17:14,50 10
28.07.2013 Sjezd na Orlici 4
K1W 2.  LACINOVÁ Leona 1974 2 Semily 01:06,30 - 01:05,30 - 01:05,300.20/0,36
27.07.2013 Sjezd na Orlici
K1W 1.  LACINOVÁ Leona 1974 2 Semily - - - - 16:55,00 10
27.07.2013 Sjezd na Orlici 2
K1W 1.  LACINOVÁ Leona 1974 2 Semily 01:04,30 - 01:05,50 - 01:04,30 10
21.07.2013 Sprint ve Dvoře Králové
K1W 1.  LACINOVÁ Leona 1974 2 Semily 01:32,90 - 01:35,20 - 01:32,90 5
21.07.2013 Sjezd ve Dvoře Králové
K1W 1.  LACINOVÁ Leona 1974 2 Semily - - - - 14:17,80 5
20.07.2013 Sjezd ve Dvoře Králové
K1W 1.  LACINOVÁ Leona 1974 2 Semily - - - - 23:05,20 5
20.07.2013 Sprint ve Dvoře Králové
K1W 1.  LACINOVÁ Leona 1974 2 Semily 01:31,50 - 01:34,20 - 01:31,50 5
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1W 8. 3/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily 129.20 0 128.40 0 128.4014.00/12,216
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1W 11. 3/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily 143.00 0 126.10 2 128.1012.50/10,817
12.08.2012 VZ ve slalomu, Benátecký slalom - neděle řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky
K1W 13. 5/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily 128.10 0 123.40 0 123.4021.90/21,613
11.08.2012 VZ ve slalomu O štít města Benátek řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky
K1W 14. 5/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily 129.30 0 126.60 2 128.6026.50/26,012
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1W 5. 2/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily 128.40 0 128.00 2 128.408.90/7,48
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1W 4. 1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily 125.10 0 0.00 0 125.105.40/4,537
27.05.2012 VZ ve slalomu na Paraplíčku, závod č.2 řeka Jizera, peřej Paraplíčko u Železného Brodu
K1W 7. 2/VMLacinová Leona 1974 TJ Semily 111.39 2 109.90 0 109.9010.50/10,69
26.05.2012 VZ ve slalomu na Paraplíčku, závod č.1 řeka Jizera, peřej Paraplíčko u Železného Brodu
K1W 6. 1/VMLacinová Leona 1974 3 TJ Semily 114.54 2 109.11 0 109.118.16/8,110
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
K1W 25.  LACINOVÁ Leona 1974 3 Semily 131.28 0 123.46 2 125.4626.44/26,714
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
K1W 24.  LACINOVÁ Leona 1974 3 Semily 138.33 6 135.12 0 135.1228.98/27,316
02.10.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1W 10.  LACINOVÁ Leona 1974 3 Semily 118.40 2 120.50 0 120.4015.50/14,814
01.10.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1W 10.  LACINOVÁ Leona 1974 3 Semily 131.60 0 130.30 2 131.6019.70/17,613
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto
K1W 10. 1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily 130.60 0 130.60 0 130.6013.90/11,920
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto
K1W 6. 1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily 122.90 0 120.60 0 120.606.80/6,029
15.05.2011 Slalomy na Paraplíčku - neděle řeka Jizera u loděnice Paraplíčko
K1W 3. 1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily 114.90 2 113.30 2 115.3013.30/13,08
14.05.2011 Slalomy na Paraplíčku - sobota řeka Jizera u loděnice Paraplíčko
K1W 4. 1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily 127.10 2 128.30 2 129.1020.60/19,07
25.09.2010-26.09.2010 Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice
K1W
sobota 25.9.2010
9.  LACINOVÁ Leona 1974 0 Semily 128.00 0 129.10 6 128.0021.20/19,9-
K1W
neděle 26.9.2010
7.  LACINOVÁ Leona 1974 0 Semily 127.90 0 128.40 2 127.9021.90/20,7-
14.08.2010 VZ ve slalomu O štít města Benátek, MČR veteránů ve slalomu Řeka Jizera, jez v Obodři
K1W 18. 3/VJLacinová Leona 1974 0 Semily 155.90 56 141.40 2 143.4026.40/22,6-
06.06.2009-07.06.2009 Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov
K1W
sobota
   LACINOVÁ Leona 1974 0 Semily 0.00 999 0.00 999 999.00 -
K1W
neděle
   LACINOVÁ Leona 1974 0 Semily 0.00 999 0.00 999 999.00 -
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Lacinová LeonaTJ Semily K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Lacinová LeonaTJ Semily K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 16.05.16 updated from RVP
Lacinová LeonaTJ Semily K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Lacinová LeonaTJ Semily K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 26.06.12 updated from RVP
Lacinová LeonaTJ Semily K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
115.K1W 2/2 11
Sjezd: Žebříček Český Pohár
35.K1W 1/1 11
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
41.K1W 1/1 20
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 1/1 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
79.K1W 4/4 78
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
36.K1W 5/10 23
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
38.K1W 2/2 31

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
60.K1W 5/7 98
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
31.K1W 5/11 14

rok 2015

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
43.K1W 4/4 5

rok 2014

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
33.K1W 2/2 18

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
91.K1W 2/2 15
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.K1W 5/8 41

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
41.K1W 5/10 100

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
45.K1W 5/6 84

Statistika výsledků

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1W

Lacinová Leonasl 56
19.05.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 78
26.06.16
sl 49
15.05.16
sl 48
14.05.16
Paraple NE
04.08.13
Paraple SO
03.08.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.Benátky
12.08.12
sl.Benátky
11.08.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
sl.Paraplíčk
27.05.12
sl.Paraplíčk
26.05.12
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
řeka Orlice
02.10.11
řeka Orlice
01.10.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
řeka Jizera
15.05.11
řeka Jizera
14.05.11
Řeka Orlice
25.09.10
Řeka Orlice
25.09.10/2
Řeka Jizera,
14.08.10
pořadí5.19.21.12.12.17.23.29.27.2.15.10.2.2.8.11.13.14.5.4.7.6.25.24.10.10.10.6.3.4.7.9.18.
odstup %6,614,116,518,222,118,816,018,517,15,326,522,411,78,712,210,821,626,07,44,510,68,126,727,314,817,611,96,013,019,020,719,922,6
% poražených soupeřů73,357,156,564,562,162,847,648,149,093,348,167,988,990,082,176,260,058,181,092,370,075,042,946,576,375,074,386,587,581,360,057,951,4
pořadí2010201120122013201620172018celkem
průměr11.37.211.72.017.616.05.011.8
medián96821712510
modus71042212510
počet závodů3610274133

Český pohár sjezd

Kategorie K1W

Lacinová Leonasl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí25.23.25.
odstup %19,824,725,2
% poražených soupeřů38,546,347,8
pořadí20172018celkem
průměr24.025.024.3
medián232525
modus232525
počet závodů213

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Lacinová Leonasl 35
29.04.18
sj 110
30.07.17
sj 108
29.07.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
sj 98
31.07.16
sj 96
30.07.16
sl 90
10.07.16
sj 89
10.07.16/2
sj 39
08.05.16
sj 38
07.05.16
sj 37
07.05.16/2
sj 89
12.07.15
sj 88
12.07.15/2
sj 93
13.07.14
sj 92
13.07.14/2
Třeb.sj.NE
28.07.13
Třeb.sj.SO
27.07.13
DK sjezd NE
21.07.13
DK sjezd
20.07.13
pořadí25.1.1.23.25.1.1.1.1.1.1.3.2.2.2.1.1.1.1.1.1.1.
odstup %19,80,00,024,725,20,00,00,00,00,00,09,33,02,80,90,00,00,00,00,00,00,0
% poražených soupeřů38,5100,0100,046,347,8100,0100,0100,0100,0100,0100,060,066,766,750,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0
pořadí201320142015201620172018celkem
průměr1.01.01.51.68.725.04.4
medián11111251
modus11111251
počet závodů42276122

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1W

Lacinová Leonasl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí25.23.25.
odstup %19,824,725,2
% poražených soupeřů38,546,347,8
pořadí20172018celkem
průměr24.025.024.3
medián232525
modus232525
počet závodů213

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1W

Lacinová Leonasj 111
30.07.17
sj 109
29.07.17
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
sj 99
31.07.16
sj 97
30.07.16
sj 87
09.07.16
sj 87
11.07.15
sj 86
11.07.15/2
Třeb.sj.NE 2
28.07.13
Třeb.sj.SO 2
27.07.13
DK sprint NE
21.07.13
DK sprint SO
20.07.13
pořadí2.2.1.1.1.1.2.2.2.2.1.1.1.
odstup %6,11,40,00,00,00,02,22,77,70,30,00,00,0
% poražených soupeřů87,587,5100,0100,0100,0100,066,750,050,066,7100,0100,0100,0
pořadí2013201520162017celkem
průměr1.32.01.31.51.5
medián12111
modus12111
počet závodů423413