vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Trať

Lacina Richard, 1967    vybrat

TJ Semily
výsledky závodníka    historie závodníka    umístění v žebříčcích
výkonnostní třídy  slalom K1:   C1: 2   C2:  sjezd K1:   C1: 3   C2:
řadit: podle závodu    podle pořadí       statistika statistika
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
na vítěze
s / %
body
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
C1M 9. 1/VLACINA Richard 1967 2 Semily 122.70 2 123.50 2 124.7017.50/16,383
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
C1M 11. 3/VLACINA Richard 1967 2 Semily 127.10 0 121.20 52 127.1017.80/16,390
13.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři
C1M 12.  LACINA Richard 1967 2 Semily 117.59 6 110.98 2 112.9817.64/18,556
12.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři
C1M 15.  LACINA Richard 1967 2 Semily 139.90 0 193.24 4 139.9033.07/31,047
30.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
C1M 1. 1/VLACINA Richard 1967 3 Semily - - - - 15:47,70 2
30.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
C1M 1. 1/VLACINA Richard 1967 3 Semily 00:59,50 - 01:00,50 - 00:59,50 2
29.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
C1M 1. 1/VLACINA Richard 1967 3 Semily - - - - 15:06,80 3
29.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
C1M 1. 1/VLACINA Richard 1967 3 Semily 00:58,50 - 00:59,40 - 00:58,50 3
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
C1M    LACINA Richard 1967 2 Semily 4.00 999 4.00 999 999.00 0
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
C1M 6. 5/VLACINA Richard 1967 2 Semily 101.22 0 100.54 0 100.5411.84/13,350
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody)
C1M 3. 1/VLACINA Richard 1967 3 Semily - - - - 16:13,6093.00/10,64
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
C1M 3. 1/VLACINA Richard 1967 3 Semily - - - - 13:21,1061.80/8,44
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C1M 4. 2/VLACINA Richard 1967 3 Semily 02:15,10 - 02:14,50 - 02:14,5012.70/10,45
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C1M 4. 2/VLACINA Richard 1967 3 Semily 01:14,10 - 01:13,70 - 01:13,707.00/10,55
30.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí
C1M 12. 2/VLACINA Richard 1967 2 Semily 137.10 2 135.90 0 135.9026.90/24,79
29.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí
C1M 9. 2/VLACINA Richard 1967 2 Semily 136.29 0 131.05 2 133.0521.20/19,028
16.04.2017 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou
C1M 9. 2/VLACINA Richard 1967 2 Semily 133.10 2 124.90 2 126.9014.90/13,311
15.04.2017 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou
C1M 8. 2/VLACINA Richard 1967 2 Semily 144.00 4 125.80 0 125.8022.70/22,015
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
C1M 16. 4/VLACINA Richard 1967 2 Semily 131.90 2 130.70 0 130.7016.20/14,147
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
C1M 14. 5/VLACINA Richard 1967 2 Semily 123.10 0 122.30 0 122.3012.10/11,061
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři.
C1M 12. 4/VLACINA Richard 1967 3 Semily 122.10 6 122.80 0 122.8018.50/17,764
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři.
C1M 16. 6/VLACINA Richard 1967 3 Semily 121.70 2 122.10 0 122.1014.00/13,066
31.07.2016 Sjezd v Třebechovicích
C1M 1. 1/VLACINA Richard 1967 3 Semily - - - - 18:19,50 6
31.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O.
C1M 2. 1/VLACINA Richard 1967 3 Semily 01:08,20 - 01:08,10 - 01:08,101.30/1,96
30.07.2016 Sjezd v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O.
C1M 2. 2/VLACINA Richard 1967 3 Semily - - - - 18:43,3043.00/4,06
30.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O.
C1M 3. 2/VLACINA Richard 1967 3 Semily 01:09,10 - 01:09,10 - 01:09,102.90/4,46
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C1M 3. 2/VLACINA Richard 1967 3 Semily - - - - 09:24,2039.70/7,63
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C1M 3. 2/VLACINA Richard 1967 3 Semily - - - - 09:06,5024.40/4,73
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C1M 4. 2/VLACINA Richard 1967 3 Semily 01:18,50 - 01:18,10 - 01:18,108.80/12,73
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C1M 4. 2/VLACINA Richard 1967 3 Semily 01:20,80 - 01:17,80 - 01:17,808.50/12,33
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
C1M 6. 2/VLACINA Richard 1967 3 Semily 112.90 0 117.30 2 112.909.80/9,522
15.05.2016 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko z Železného Brodu
C1M 8. 4/VLACINA Richard 1967 Semily 99.10 2 101.30 4 101.1012.00/13,515
14.05.2016 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko z Železného Brodu
C1M 7. 4/VLACINA Richard 1967 Semily 110.80 0 109.30 0 109.309.10/9,118
08.05.2016 Klasický sjezd na Kamenici + MČR veteránů řeka Kamenice a Jizera v úseku Jesenný - tábořiště Paraplíčko. V případě nízkého vodního stavu si po
C1M 6. 4/VLACINA Richard 1967 3 Semily - - - - 10:39,7087.40/15,82
07.05.2016 Klasický sjezd na Kamenici řeka Kamenice a Jizera v úseku Jesenný - tábořiště Paraplíčko. V případě nízkého vodního stavu si po
C1M 4. 3/VLACINA Richard 1967 3 Semily - - - - 10:45,1076.90/13,52
07.05.2016 Sprint na Paraplíčku řeka Jizera - peřej Paraplíčko
C1M 5. 4/VLACINA Richard 1967 3 Semily - - - - 01:19,3012.00/17,81
12.07.2015 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
C1M 3. 1/VLACINA Richard 1967 3 Semily - - - - 09:31,8095.70/20,12
12.07.2015 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody)
C1M 4. 1/VLACINA Richard 1967 3 Semily - - - - 09:36,50101.70/21,42
11.07.2015 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C1M 5. 1/VLACINA Richard 1967 3 Semily 01:24,90 - 01:24,60 - 01:24,6014.40/20,52
11.07.2015 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C1M 5. 1/VLACINA Richard 1967 3 Semily 01:22,30 - 01:25,20 - 01:22,3012.80/18,42
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
C2M    BOCH Pavel
LACINA Richard
1951
1967
Semily
Semily
4.00 999 4.00 999 999.00 0
C1M    LACINA Richard 1967 3 Semily 4.00 999 4.00 999 999.00 0
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
C1M    LACINA Richard 1967 3 Semily 4.00 999 4.00 999 999.00 0
C2M    BOCH Pavel
LACINA Richard
1951
1967
Semily
Semily
4.00 999 4.00 999 999.00 0
20.07.2014 Slalom na Paraplíčku a Pohár předžáků sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
C1M 12. 5/VLACINA Richard 1967 3 Semily 106.20 4 104.80 2 106.8023.50/28,214
19.07.2014 Slalom na Paraplíčku a Pohár předžáků Jizera, Sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
C1M 9. 4/VLACINA Richard 1967 3 Semily 105.20 0 105.90 0 105.2020.20/23,823
13.07.2014 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Dvůr králové - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
C1M 2.  LACINA Richard 1967 3 Semily - - - - 16:14,609.50/1,04
13.07.2014 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe, v úseku Verdek - Loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
C1M 2.  LACINA Richard 1967 3 Semily - - - - 13:29,407.00/0,94
12.07.2014 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca. 100m pod jezem (změna trati dle stavu v
C1M    LACINA Richard 1967 3 Semily 00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 0
12.07.2014 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
C1M    LACINA Richard 1967 3 Semily 00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 0
27.04.2014 Slalom na Paraplíčku dtto dobota
C1M 15. 4/VLacina Richard 1967 3 Semily 101.60 0 99.80 0 99.8018.30/22,521
26.04.2014 Slalom na Paraplíčku Paraplíčko -Jizera
C1M 16. 4/VLacina Richard 1967 3 Semily 98.33 2 97.20 0 97.2015.10/18,418
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
C1M 16. 5/VLACINA Richard 1967 3 Semily 130.30 6 128.00 6 134.0025.50/23,512
C2M 8. 2/VSBOCH Pavel
LACINA Richard
1951
1967
Semily
Semily
0.00 999 152.00 0 152.0021.00/16,06
19.04.2014 Trutnovský sjezd + MČR veteránů Řeka Úpa, úsek Bohuslavice - Suchovršice. Podmínkou startu na Úpě je minimální stav vody 7 m3 v Bo
C1M 5. 3/VLACINA Richard 1967 3 Semily - - - - 14:22,40137.90/19,08
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
C1M 9. 3/VLACINA Richard 1967 3 Semily 138.00 6 130.50 0 130.5010.50/8,814
29.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice
C1M 12. 1/VLACINA Richard 1967 2 Semily 120.80 0 120.80 0 120.8015.80/15,042
28.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice
C1M 23. 5/VLACINA Richard 1967 2 Semily 129.80 4 169.00 0 133.8022.20/19,926
04.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera u Železného Brodu peřej Paraplíčko
C1M 4. 2/VLACINA Richard 1967 2 Semily 110.30 0 109.40 0 109.409.50/9,517
03.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera, peřej Paraplíčko
C1M 6. 2/VLACINA Richard 1967 2 Semily 112.60 4 110.30 2 112.3013.00/13,110
28.07.2013 Sjezd na Orlici 3
C1M 3.  LACINA Richard 1967 3 Semily - - - - 17:41,6095.50/9,92
28.07.2013 Sjezd na Orlici 4
C1M 3.  LACINA Richard 1967 3 Semily 01:05,40 - 01:07,60 - 01:05,406.40/10,82
27.07.2013 Sjezd na Orlici
C1M 4.  LACINA Richard 1967 3 Semily - - - - 17:30,5096.60/10,12
27.07.2013 Sjezd na Orlici 2
C1M 4.  LACINA Richard 1967 3 Semily 01:06,30 - 01:07,10 - 01:06,308.00/13,72
21.07.2013 Sjezd ve Dvoře Králové
C1M 2.  LACINA Richard 1967 3 Semily - - - - 14:11,60112.00/15,13
21.07.2013 Sprint ve Dvoře Králové
C1M 4.  LACINA Richard 1967 3 Semily 01:38,30 - 01:38,70 - 01:38,3018.30/22,91
20.07.2013 Sjezd ve Dvoře Králové
C1M 2.  LACINA Richard 1967 3 Semily - - - - 22:18,80115.40/9,43
20.07.2013 Sprint ve Dvoře Králové
C1M 4.  LACINA Richard 1967 3 Semily 01:37,10 - 01:36,00 - 01:36,0017.40/22,11
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
C2M 7. 2/VBOCH Pavel
LACINA Richard
1951
1967
Semily
Semily
134.00 2 134.90 0 134.909.50/7,610
C1M 10. 1/VLACINA Richard 1967 2 Semily 118.60 2 118.00 0 118.0012.40/11,763
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
C2M 8. 2/VBOCH Pavel
LACINA Richard
1951
1967
Semily
Semily
134.90 2 134.30 0 134.3016.40/13,910
C1M 13. 1/VLACINA Richard 1967 2 Semily 120.80 2 119.10 0 119.1013.40/12,763
12.08.2012 VZ ve slalomu, Benátecký slalom - neděle řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky
C1M 30. 9/VLACINA Richard 1967 2 Semily 124.10 0 120.70 0 120.7020.40/20,318
11.08.2012 VZ ve slalomu O štít města Benátek řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky
C1M 16. 4/VLACINA Richard 1967 2 Semily 128.60 4 118.70 0 118.7015.30/14,851
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1M 5. 1/VLACINA Richard 1967 2 Semily 122.40 2 121.10 0 121.105.10/4,436
17.06.2012 VZ ve sjezdu na Loučné, 4.ČP žáků ve sjezdu řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
C1M 20. 3/VLACINA Richard 1967 Semily - - - - 12:35,90133.40/21,414
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1M 9. 1/VLACINA Richard 1967 2 Semily 120.00 0 0.00 0 120.008.30/7,440
27.05.2012 VZ ve slalomu na Paraplíčku, závod č.2 řeka Jizera, peřej Paraplíčko u Železného Brodu
C1M 5. 3/VMLacina Richard 1967 2 TJ Semily 101.54 2 103.60 2 103.548.84/9,320
26.05.2012 VZ ve slalomu na Paraplíčku, závod č.1 řeka Jizera, peřej Paraplíčko u Železného Brodu
C1M 4. 3/VMLacina Richard 1967 2 TJ Semily 106.76 4 103.32 0 103.326.12/6,322
02.10.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
C1M    LACINA Richard 1967 3 Semily 0.00 999 0.00 999 999.00 0
01.10.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
C1M 23.  LACINA Richard 1967 3 Semily 122.60 0 129.00 2 122.6020.00/19,531
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto
C1M 7. 5/VMLACINA Richard 1967 3 Semily 122.90 2 120.00 0 120.007.10/6,329
K1M 24. 7/VMLACINA Richard 1967 3 Semily 122.90 2 121.50 0 121.5018.80/18,336
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto
C1M 7. 6/VMLACINA Richard 1967 3 Semily 115.80 2 113.40 0 113.406.00/5,635
K1M 41. 6/VMLACINA Richard 1967 3 Semily 122.80 2 120.80 8 124.8022.60/22,123
15.05.2011 Slalomy na Paraplíčku - neděle řeka Jizera u loděnice Paraplíčko
C1M 4. 3/VMLACINA Richard 1967 3 Semily 106.20 4 101.50 0 101.508.60/9,324
14.05.2011 Slalomy na Paraplíčku - sobota řeka Jizera u loděnice Paraplíčko
C1M 4. 3/VMLACINA Richard 1967 3 Semily 110.40 0 109.00 2 110.4010.70/10,724
25.09.2010-26.09.2010 Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice
C1M
sobota 25.9.2010
38.  LACINA Richard 1967 3 Semily 122.90 2 125.50 0 124.9030.10/31,8-
K1M
sobota 25.9.2010
46.  LACINA Richard 1967 3 Semily 123.90 2 124.20 2 125.9029.00/29,9-
C1M
neděle 26.9.2010
12.  LACINA Richard 1967 3 Semily 114.60 2 115.60 0 115.6013.10/12,8-
K1M
neděle 26.9.2010
36.  LACINA Richard 1967 3 Semily 124.10 2 122.10 0 122.1026.70/28,0-
06.06.2009-07.06.2009 Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov
C1M
sobota
   LACINA Richard 1967 3 Semily 0.00 999 0.00 999 999.00 -
C1M
neděle
   LACINA Richard 1967 3 Semily 0.00 999 0.00 999 999.00 -

Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3