Boch Pavel, 1951

TJ Semily
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 69. 3/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily 137.50 2 139.90 0 139.5031.20/28,829
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 73. 5/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily 133.30 0 136.60 0 133.3027.70/26,231
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
K1M 55. 2/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily 124.40 0 130.40 2 124.4023.20/22,938
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
K1M 59. 3/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily 129.40 0 137.80 0 129.4027.50/27,034
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
K1M 71. 3/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily 116.59 8 4.00 999 124.5942.40/51,612
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
K1M 48. 2/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily 120.56 4 114.67 0 114.6738.00/49,636
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
K1M 53.  BOCH Pavel 1951 3 Semily 134.70 2 133.70 0 133.7032.20/31,723
C2M    BOCH Pavel
LACINA Richard
1951
1967
Semily
Semily
4.00 999 4.00 999 999.00 0
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
C2M    BOCH Pavel
LACINA Richard
1951
1967
Semily
Semily
4.00 999 4.00 999 999.00 0
K1M 65.  BOCH Pavel 1951 3 Semily 144.80 0 137.50 2 139.5034.60/33,022
20.07.2014 Slalom na Paraplíčku a Pohár předžáků sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
K1M 26. 1/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily 120.90 2 108.50 0 108.5031.50/40,929
19.07.2014 Slalom na Paraplíčku a Pohár předžáků Jizera, Sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
K1M 35. 4/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily 0.00 999 115.10 2 117.1038.30/48,618
06.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou
K1M 19. 1/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily 124.80 0 125.50 2 124.8026.00/26,37
05.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou
K1M 21. 1/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily 126.50 2 129.30 0 128.5026.90/26,55
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
C2M 8. 2/VSBOCH Pavel
LACINA Richard
1951
1967
Semily
Semily
0.00 999 152.00 0 152.0021.00/16,06
K1M 55. 2/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily 140.70 0 140.90 2 140.7036.50/35,010
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
K1M 44. 2/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily 136.10 2 139.80 0 138.1029.50/27,219
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě
K1M 24. 3/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily 149.20 0 145.20 0 145.2031.40/27,69
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě
K1M 19. 2/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily 137.60 0 142.20 0 137.6027.00/24,414
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 45. 5/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily 123.60 0 124.70 2 123.6021.80/21,441
C2M 7. 2/VBOCH Pavel
LACINA Richard
1951
1967
Semily
Semily
134.00 2 134.90 0 134.909.50/7,610
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 62. 7/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily 123.70 2 125.20 2 125.7030.50/32,035
C2M 8. 2/VBOCH Pavel
LACINA Richard
1951
1967
Semily
Semily
134.90 2 134.30 0 134.3016.40/13,910
12.08.2012 VZ ve slalomu, Benátecký slalom - neděle řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky
K1M 51. 2/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily 121.30 0 122.70 0 121.3033.85/38,729
11.08.2012 VZ ve slalomu O štít města Benátek řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky
K1M 75. 4/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily 139.60 4 136.60 4 140.6051.40/57,68
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 29. 4/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily 131.20 0 130.10 2 131.2028.20/27,419
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 28. 3/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily 128.80 0 0.00 0 128.8022.30/20,935
02.10.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M    BOCH Pavel 1951 3 Semily 0.00 999 0.00 999 999.00 0
01.10.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 41.  BOCH Pavel 1951 3 Semily 124.60 0 127.90 2 124.6027.20/27,934
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto
K1M 34. 3/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily 126.00 0 124.90 0 124.9022.20/21,626
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto
K1M 25. 3/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily 119.50 0 121.30 0 119.5017.30/16,939
15.05.2011 Slalomy na Paraplíčku - neděle řeka Jizera u loděnice Paraplíčko
K1M 21. 3/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily 110.50 0 108.80 0 108.8021.60/24,821
14.05.2011 Slalomy na Paraplíčku - sobota řeka Jizera u loděnice Paraplíčko
K1M 20. 3/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily 117.70 2 115.30 0 115.3022.10/23,723
25.09.2010-26.09.2010 Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice
C2M
sobota 25.9.2010
10.  BOCH Pavel
HAJSKÝ Stanislav
1951
1969
3 Semily
Semily
175.80 0 131.10 4 135.1010.30/8,3-
K1M
sobota 25.9.2010
27.  BOCH Pavel 1951 3 Semily 117.00 0 127.10 0 117.0020.10/20,7-
K1M
neděle 26.9.2010
40.  BOCH Pavel 1951 3 Semily 124.80 0 123.90 0 123.9028.50/29,9-
14.08.2010 VZ ve slalomu O štít města Benátek, MČR veteránů ve slalomu Řeka Jizera, jez v Obodři
K1M 59. 4/VSBoch Pavel 1951 3 Semily 133.80 2 130.90 0 130.9041.00/45,6-
C2M 11. 6/VJBoch Pavel
Hajský Stanisl
1951
1969
3 Semily
Semily
144.80 0 141.30 8 144.8020.40/16,4-
26.09.2009-27.09.2009 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice
K1M
sobota
33.  BOCH Pavel 1951 3 Semily 133.80 6 132.90 0 132.9031.50/31,1-
C2M
sobota
10.  BOCH Pavel
BURIÁNEK Karel
1951
1965
2 Semily
Semily
151.20 2 158.60 2 153.2034.00/28,5-
K1M
neděle
38.  BOCH Pavel 1951 3 Semily 126.70 0 129.10 0 126.7032.50/34,5-
C2M
neděle
6.  BOCH Pavel
BURIÁNEK Karel
1951
1965
2 Semily
Semily
139.50 2 142.00 0 141.5012.70/9,9-
06.06.2009-07.06.2009 Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov
C2M
sobota
4. 1/VMBOCH Pavel
BURIÁNEK Karel
1951
1965
2 Semily
Semily
150.70 2 151.90 2 152.7015.70/11,5-
K1M
sobota
31. 3/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily 129.70 2 131.00 0 131.0025.70/24,4-
C2M
neděle
3. 1/VMBOCH Pavel
BURIÁNEK Karel
1951
1965
2 Semily
Semily
139.40 2 142.60 2 141.407.80/5,8-
K1M
neděle
22. 2/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily 125.30 0 126.10 4 125.3024.30/24,1-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Boch PavelTJ Semily K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Boch PavelTJ Semily K1: 3   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 20.11.13 updated from RVP
Boch PavelTJ Semily K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 06.10.12 updated from RVP
Boch PavelTJ Semily K1: 3   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 26.11.11 updated from RVP

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
294.K1M 2/2 60

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
222.K1M 4/4 120

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
87.C2M
Lacina Richard
3/3 6
242.K1M 5/8 111

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
287.K1M 2/2 23

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
53.C2M
Lacina Richard
2/2 20
185.K1M 5/6 159

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
150.K1M 5/6 143

Statistika výsledků

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2M

Boch Pavelsl 24
20.04.14
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
Řeka Orlice
25.09.10
Řeka Jizera,
14.08.10
řeka Orlice
26.09.09
řeka Orlice
26.09.09/2
řeka Loučná
06.06.09
řeka Loučná
06.06.09/2
pořadí8.7.8.10.11.6.10.3.4.
odstup %16,07,613,98,316,49,928,55,811,5
% poražených soupeřů53,370,068,257,158,373,757,180,078,6
pořadí2009201020122014celkem
průměr5.810.57.58.07.4
medián410788
modus310788
počet závodů42219

Kategorie K1M

Boch Pavelsl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 151
26.09.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
sl 95
20.07.14
sl 94
19.07.14
sl 81
06.07.14
sl 80
05.07.14
sl 24
20.04.14
sl 23
19.04.14
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.Benátky
12.08.12
sl.Benátky
11.08.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
řeka Orlice
01.10.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
řeka Jizera
15.05.11
řeka Jizera
14.05.11
Řeka Orlice
25.09.10
Řeka Orlice
25.09.10/2
Řeka Jizera,
14.08.10
řeka Orlice
26.09.09
řeka Orlice
26.09.09/2
řeka Loučná
06.06.09
řeka Loučná
06.06.09/2
pořadí69.73.59.71.48.53.65.26.35.19.21.55.44.24.19.45.62.51.75.29.28.41.34.25.21.20.40.27.59.38.33.22.31.
odstup %28,826,227,051,649,631,733,040,948,626,326,535,027,227,624,421,432,038,757,627,420,927,921,616,924,823,729,920,745,634,531,124,124,4
% poražených soupeřů40,441,547,327,150,538,834,056,940,443,837,526,039,441,053,863,653,442,518,762,771,666,154,268,461,564,247,368,749,154,362,461,860,5
pořadí20092010201120122013201420152016celkem
průměr31.042.028.248.321.539.859.371.041.3
medián314025451935596938
modus222720281919486919
počet závodů4356283233