Krejza Filip, 1989

SKK Vysoké Mýto
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: 2   C1: -   C2: 2
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 20.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 20:00,17158.28/15,217/14/0
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 18.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 19:52,80154.16/14,821/20/0
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 11.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 10:00,0094.10/18,641
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 18.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 12:56,50124.10/19,037
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C2M 6.  ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 10:52,20133.70/25,81
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 7.  ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 14:15,40125.80/17,21
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 4.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 09:49,1048.90/9,117
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
K1M 1.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 00:45,10 31
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C2M 1.  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 14:32,50 4
K1M 1.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 12:41,50 21
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 21.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 09:19,7053.37/10,515/84/0
C2M 11.  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 10:39,8194.34/17,335/9/0
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 19.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto 01:10,68 - 01:08,05 - 01:08,055.14/8,219/70/0
C2M 11.  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:17,56 - 01:15,10 - 01:15,107.89/11,735/20/0
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
K1M 12.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 16:11,30103.50/11,933/105/0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
K1M 13.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 15:57,3087.30/10,031/80/0
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C2M 2.  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 14:47,8045.30/5,43
K1M 2.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 13:22,8014.60/1,917
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 16.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 19:52,90149.50/14,325/37/0
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 16.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 19:46,90150.00/14,525/25/0
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le
K1M 5. 1/KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 14:38,0076.90/9,653
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin
K1M 7.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 17:37,7099.30/10,444
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post
K1M 6.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 14:21,1078.40/10,053
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
K1M 6.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 16:54,2088.50/9,652
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
K1M 1.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 13:30,80 22
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C2M 6.  ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 16:57,00177.70/21,210
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C2M    ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - DNS 0
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 7.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 14:57,40103.60/13,159
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 11.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 14:43,50102.50/13,139
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C2M    ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - DNS 0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 13.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 15:00,00114.50/14,632
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 11.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 14:53,30107.70/13,736
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C2M 6.  ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 17:16,70187.80/22,110
18.03.2017 Sjezd na Svitavě + KP Jihomoravského kraje viz. závod č. 1
K1M 8.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 13:08,3079.70/11,212
18.03.2017 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
K1M 8.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 11:14,1079.80/13,411
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
K1M 1.  KREJZA Filip 1989 3 Vys.Mýto - - - - 13:43,80 12
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 20.  KREJZA Filip 1989 Vys.Mýto - - - - 09:48.60 17/47/0
C2M 15.  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 11:21.36 12/1/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C2M 17.  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 01:21,219.74/13,69/1/0
K1M 26.  KREJZA Filip 1989 Vys.Mýto - - - - 01:11,165.46/8,310/22/0
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
K1M 1.  KREJZA Filip 1989 Vys.Mýto - - - - 13:43,80 8
09.09.2015 Akademické MČR ve sprintu v Olomouci řeka Morava u loděnice UP Olomouc
K1M 150.  KREJZA Filip 1989 Olomouc 00:00,00 - 59:59,99 - 59:59,993558.89/8.659,1-
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy
K1M 16.  KREJZA Filip 1989 2 Olomouc 01:10,68 - 01:11,90 - 02:22,5714.87/11,625/0/25
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy
K1M 16.  KREJZA Filip 1989 2 Olomouc 01:10,10 - 01:13,51 - 02:23,6117.10/13,525/0/38
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí
K1M 23.  KREJZA Filip 1989 2 Olomouc 01:44,82 - 01:48,68 - 03:33,5021.20/11,015/0/42
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice
K1M 23.  KREJZA Filip 1989 2 Olomouc - - - - 17:38,66140.89/15,417/0/38
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko
K1M 21.  KREJZA Filip 1989 2 Olomouc - - - - 19:35,40139.90/13,515/0/31
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko
K1M 21.  KREJZA Filip 1989 2 Olomouc - - - - 19:35,40139.90/13,515/0/31
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna
K1M 17.  KREJZA Filip 1989 2 Olomouc 01:22,77 - 01:22,59 - 02:45,3615.61/10,423/0/40
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně
K1M 21.  KREJZA Filip 1989 2 Olomouc - - - - 16:38,50126.73/14,515/0/13
17.04.2011 4.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
K1M 19.  KREJZA Filip 1989 2 Olomouc - - - - 19:55,70176.60/17,321/0/19
16.04.2011 3.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
K1M 19.  KREJZA Filip 1989 2 Olomouc - - - - 20:20,30186.40/18,021/0/19
26.09.2009-27.09.2009 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice
K1M
sobota
16.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto 123.80 2 121.80 2 123.8022.40/22,1-
C2M
sobota
4.  ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
151.00 52 135.60 4 139.6020.40/17,1-
K1M
neděle
23.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto 115.60 2 116.50 4 117.6023.40/24,8-
C2M
neděle
1.  ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
128.80 0 126.30 4 128.80 -
06.06.2009-07.06.2009 Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov
C2M
sobota
2.  ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
137.00 8 137.00 2 139.002.00/1,5-
K1M
sobota
8.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto 113.90 0 118.90 0 113.908.60/8,2-
C2M
neděle
2.  ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
136.10 4 134.10 2 136.102.50/1,9-
K1M
neděle
7.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto 109.80 0 112.20 4 109.808.80/8,7-
23.09.2006 MČR dorostu ve slalomu USD Roudnice
K1M 52.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto 178.76 62 169.47 10 420.23195.62/87,1-
17.09.2005 MČR dorostu ve slalomu USD Troja
C2M 15.  Šilar Jakub
Krejza Filip
1987
1989
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
115.88 304 139.59 206 765.47 527.81/222,1-
K1M    Krejza Filip 1989 3 Vys.Mýto 126.97 204 0.00 0  -
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Krejza FilipSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 20.11.17 updated from RVP
Krejza FilipSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 28.03.17 updated from RVP
Krejza FilipSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 02.06.16 updated from RVP
Krejza FilipSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 02.05.16 updated from RVP
Krejza FilipUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 23.02.16 updated from RVP
Krejza FilipUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 17.11.12 updated from RVP
Krejza FilipUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 26.11.11 updated from RVP
Krejza FilipUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP
Krejza FilipSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1:   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 17.05.10 updated from RVP

rok 2018

Sjezd: Žebříček Český Pohár
19.K1M 2/2 38
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
37.K1M 2/2 34
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.C2M
Šilar Jakub
2/2 2
33.K1M 4/4 78

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.C2M
Šilar Jakub
2/2 70
26.K1M 5/6 133
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
36.C2M
Šilar Jakub
4/4 36
15.K1M 5/11 376
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.C2M
Šilar Jakub
5/6 20
19.K1M 5/16 261

rok 2016

Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.C2M
Šilar Jakub
2/2 21
47.K1M 2/2 27
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
49.C2M
Šilar Jakub
2/2 2
31.K1M 4/4 89
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Šilar Jakub
2/2 0
 K1M 2/2 0

Statistika výsledků

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2M

Krejza Filipřeka Orlice
26.09.09
řeka Orlice
26.09.09/2
řeka Loučná
06.06.09
řeka Loučná
06.06.09/2
pořadí1.4.2.2.
odstup %0,017,11,91,5
% poražených soupeřů100,085,790,092,9
pořadí2009celkem
průměr2.32.3
medián22
modus22
počet závodů44

Kategorie K1M

Krejza Filipřeka Orlice
26.09.09
řeka Orlice
26.09.09/2
řeka Loučná
06.06.09
řeka Loučná
06.06.09/2
pořadí23.16.7.8.
odstup %24,822,18,78,2
% poražených soupeřů72,882,489,190,8
pořadí2009celkem
průměr13.513.5
medián88
modus77
počet závodů44

Český pohár sjezd

Kategorie C2M

Krejza Filipsj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí15.17.
odstup %0,013,6
% poražených soupeřů12,55,9
pořadí2016celkem
průměr16.016.0
medián1515
modus1515
počet závodů22

Kategorie K1M

Krejza Filipsj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí20.18.12.13.16.16.20.26.23.21.21.21.19.19.
odstup %15,214,811,910,014,314,50,08,315,413,513,514,517,318,0
% poražených soupeřů29,637,042,150,034,834,863,552,858,554,554,523,125,025,0
pořadí2011201620172018celkem
průměr20.723.014.319.018.9
medián2120131819
modus2120161821
počet závodů624214

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2M

Krejza Filipsj 42
04.05.17
sj 41
30.04.17
sj 32
20.04.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí1.11.2.15.17.
odstup %0,017,35,40,013,6
% poražených soupeřů100,037,580,012,55,9
pořadí20162017celkem
průměr16.04.79.2
medián15211
modus1511
počet závodů235

Kategorie K1M

Krejza Filipsj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 92
01.07.17
sj 72
02.06.17
sj 42
04.05.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 32
20.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 15
06.04.17
sj 36
05.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sl 26
21.04.16
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí20.18.4.1.1.21.12.13.2.16.16.1.1.20.26.1.23.21.21.21.19.19.
odstup %15,214,89,10,00,010,511,910,01,914,314,50,00,00,08,30,015,413,513,514,517,318,0
% poražených soupeřů29,637,082,4100,0100,064,342,150,090,034,834,8100,0100,063,552,8100,058,554,554,523,125,025,0
pořadí2011201620172018celkem
průměr20.712.08.719.013.5
medián21141816
modus2111181
počet závodů6410222

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Krejza Filipsj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 41
30.04.17
sj 7
26.03.17
sj 5
25.03.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí6.7.11.6.6.15.17.
odstup %25,817,217,321,222,10,013,6
% poražených soupeřů16,714,337,537,537,512,55,9
pořadí201620172018celkem
průměr16.07.76.59.7
medián15667
modus15666
počet závodů2327

Kategorie K1M

Krejza Filipsj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 2
18.03.17
sj 1
18.03.17/2
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí20.18.11.18.21.12.13.16.16.5.7.6.6.11.7.11.13.8.8.20.26.23.21.21.21.19.19.
odstup %15,214,818,619,010,511,910,014,314,59,610,49,610,013,113,113,714,613,411,20,08,315,413,513,514,517,318,0
% poražených soupeřů29,637,067,755,364,342,150,034,834,888,982,487,587,869,780,065,558,656,358,863,552,858,554,554,523,125,025,0
pořadí2011201620172018celkem
průměr20.723.010.716.814.7
medián2120111816
modus212061821
počet závodů6215427

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Krejza Filipsj 40
29.04.17
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí19.16.16.23.17.
odstup %8,211,613,511,010,4
% poražených soupeřů64,755,960,558,554,3
pořadí20112017celkem
průměr18.019.018.2
medián161917
modus161916
počet závodů415

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Krejza Filipsj 40
29.04.17
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí19.16.16.23.17.
odstup %8,211,613,511,010,4
% poražených soupeřů64,755,960,558,554,3
pořadí20112017celkem
průměr18.019.018.2
medián161917
modus161916
počet závodů415

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Krejza Filipsj 40
29.04.17
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí19.16.16.23.17.
odstup %8,211,613,511,010,4
% poražených soupeřů64,755,960,558,554,3
pořadí20112017celkem
průměr18.019.018.2
medián161917
modus161916
počet závodů415