Suchánek Daniel, 1993

SKK Vysoké Mýto
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: 3   C2: -  sjezd K1: -   C1: 1   C2: 1
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR
C1M 6.  SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto - - - - 00:49,202.91/6,349/11/0
C2M 3.  SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
Vys.Mýto
Pardub.
- - - - 00:49,462.38/5,162/17/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23
C1M 13.  SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto 00:50,15 - 00:50,08 - 00:50,084.65/10,231/6/0
C2M 2.  SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
Vys.Mýto
Pardub.
00:46,64 - 00:47,64 - 00:47,640.92/2,068/28/0
C2M 4.  SUCHÁNEK Daniel
HALEŠ Antonín
93
92
9 Vys.Mýto
Č. Krumlov
00:48,74 - 00:48,56 - 00:48,561.84/3,90/0/0
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
C1M 7.  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 09:51,0722.34/3,946/87/0
C2M 1.  ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
- - - - 09:15,83 75/104/0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile
C1M 6.  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 09:51,2120.94/3,7-
C2M 1.  ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
- - - - 09:17,16 -
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 2.  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 13:52,2040.80/5,237
K1M 2.  SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto - - - - 12:56,5049.20/6,825
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 5.  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 19:39,3847.45/4,253/102/0
C2M 1.  ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
- - - - 18:46,50 75/78/0
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 4.  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 19:48,6933.99/2,957/102/0
C2M 1.  ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
- - - - 18:52,30 75/78/0
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 2.  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 17:40,500.30/0,033
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 3.  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 15:22,804.30/0,525
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 1.  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 18:06,50 46
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 2.  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 15:48,8016.50/1,834
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 2.  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 14:04,5029.00/3,630
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
C1M 4.  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 16:32,0064.20/6,944
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
C1M 5.  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 17:17,70101.80/10,928
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
C2M 1.  ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
- - - - 15:29,50 20
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
C2M    ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
- - - - DNS 0
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
C1M 4.  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 15:39,5037.10/4,146
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
C1M 4.  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 15:53,6049.00/5,446
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
C2M 1.  ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
- - - - 14:54,20 20
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
C2M 1.  ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
- - - - 15:17,20 0
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 6.  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 12:59,6043.00/5,832
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 6.  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 10:22,5041.20/7,132
C2M 2.  ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
- - - - 09:40,2061.70/11,929
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 3.  ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
- - - - 12:18,108.50/1,229
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 6.  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 12:53,0026.40/3,525
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 6.  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 10:20,9041.20/7,10
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 3.  ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
- - - - 12:15,6015.20/2,125
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C2M 3.  ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
- - - - 09:30,9011.70/2,10
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně
C1M 5.  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 00:54,202.54/4,957/138/0
C2M 5.  SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 00:53,412.16/4,253/79/0
C2M    ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
- - - - DNS 0/0/0
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR
C1M 6.  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 11:48,9834.55/5,153/114/0
C2M 3.  ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
- - - - 11:15,6010.96/1,662/97/0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 25.  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 00:53,462.26/4,423/47/0
C2M 3.  SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 00:52,283.82/7,962/116/0
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
C1M 20.  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 00:52,843.37/6,827/47/0
C2M 8.  SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 00:54,945.68/11,546/62/0
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem
C1M 1.  SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto 123.40 0 95.40 8 103.40 14
K1M 4.  SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto 110.80 0 109.50 4 110.806.90/6,620
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe
C1M 5.  SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto 131.70 0 129.70 2 131.7017.90/15,75
K1M 2.  SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto 108.60 0 113.50 50 108.607.00/6,928
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1M 1.  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 09:42,90 13
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
C1M 6.  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto 00:49,63 - 00:49,06 - 00:49,062.32/5,049/106/0
C2M 7.  SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:48,26 - 00:50,14 - 00:50,144.62/10,146/55/0
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
C1M 10.  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto 00:51,94 - 00:49,69 - 00:49,693.46/7,537/70/0
C2M 7.  SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:47,96 - 00:49,76 - 00:49,762.96/6,346/55/0
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 7.  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 09:45,3432.22/5,846/93/0
C2M    SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
1 Vys.Mýto
Pardub.
- - - - DNS 0/0/0
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 8.  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto 01:14,87 - 01:15,01 - 01:15,015.28/7,643/112/0
C2M 1.  SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
1 Vys.Mýto
Pardub.
01:07,70 - 01:07,21 - 01:07,21 75/104/0
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
C1M 4.  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 16:09,2044.00/4,857/67/0
C2M 1.  ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
- - - - 15:12,60 75/90/0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
C1M 5.  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 16:01,0038.40/4,253/60/0
C2M 1.  ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
- - - - 15:15,70 75/102/0
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 5.  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 20:08,8068.80/6,053/79/0
C2M 2.  SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
1 Vys.Mýto
Pardub.
- - - - 19:03,202.70/0,268/67/0
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 5.  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 20:09,8078.00/6,953/80/0
C2M 3.  SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
1 Vys.Mýto
Pardub.
- - - - 19:03,204.60/0,462/67/0
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
C1M    SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - DNS 0
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
C1M 4.  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 15:37,1028.10/3,138
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
C1M 4.  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 15:55,0058.40/6,546
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
C1M 5.  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 15:38.90 42
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
C1M 8.  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 16:21,20113.70/13,118
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1M    SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - DNS 0
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1M    SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - DNS 0
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C2M    ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
- - - - DNS 0
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C2M    ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
- - - - DNS 0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1M    SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - DNS 0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1M    SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - DNS 0
C2M    ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
- - - - DNS 0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C2M    ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
- - - - DNS 0
18.03.2017 Sjezd na Svitavě + KP Jihomoravského kraje viz. závod č. 1
C1M 2.  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 13:19,6011.80/1,515
18.03.2017 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
C1M 2.  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 11:28,806.20/0,915
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
C1M 5. 2/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 14:24,6939.42/4,838/108/0
C2M 6. 2/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 14:35,9761.75/7,634/54/0
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno
C1M 8. 3/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 02:00,036.18/5,428
C2M 11. 3/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 01:59,444.14/3,620
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
K1M    SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto 4.00 999 4.00 999 999.00 0
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
K1M    SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto 4.00 999 4.00 999 999.00 0
02.06.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C1M 4.  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 01:23,501.80/2,226
K1M 3.  SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto - - - - 01:17,401.10/1,48
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
C1M 10. 3/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto 00:00,00 - 00:00,00 - 00:51,253.92/8,322/104/0
C2M 5. 2/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:00,00 - 00:00,00 - 00:49,402.27/4,838/93/0
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem
C1M    SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto 00:48,64 - 00:49,73 - B 16/67/0
C2M    SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:48,53 - 00:47,89 - A 38/87/0
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C1M 2. 1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 14:01,7054.60/6,952
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 7. 3/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 10:03.25 31/104/0
C2M 10. 2/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 10:35.16 22/10/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 6. 3/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 01:16,053.97/5,534/140/0
C2M 8. 3/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 01:14,092.62/3,728/40/0
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 5. 2/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 20:25,4065.60/5,738/96/0
C2M 5. 2/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 21:20,60132.30/11,538/30/0
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 6. 2/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 20:20,2071.00/6,234/96/0
C2M 6. 3/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 21:14,00111.40/9,634/30/0
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C1M 2. 1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 14:01,7054.60/6,952
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 2. 2/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 17:41,1020.30/2,038
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 2. 2/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 15:04,001.40/0,239
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 2. 2/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 17:53,1021.80/2,139
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 2. 2/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 15:17,2012.00/1,341
07.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C1M 2.  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 14:29,1082.70/10,546
19.03.2016 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
C1M 1. 1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 15:32,80 17
19.03.2016 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1
C1M 1. 1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 15:09,30 17
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně
C1M    SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto 00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 0/0/0
C2M    SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 0/0/0
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
C1M 8.  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 14:46,2041.90/5,028/78/0
C2M    SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - DNS-A 0/0/0
12.07.2015 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
C1M 1. 1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 07:56,10 18
12.07.2015 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody)
C1M 1. 1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 07:54,80 19
11.07.2015 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C1M 1. 1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto 01:11,40 - 01:10,20 - 01:10,20 20
11.07.2015 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C1M 2. 2/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto 01:11,10 - 01:10,30 - 01:10,300.80/1,212
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
C1M 12.  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto 00:50,46 - 00:52,48 - 00:50,463.48/7,418/28/0
C2M 3.  SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:47,48 - 00:47,83 - 00:47,480.52/1,147/117/0
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem
C1M 10.  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto 00:49,50 - 00:50,56 - 00:49,501.78/3,722/52/0
C2M 4.  SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:48,41 - 00:49,11 - 00:48,411.23/2,642/106/0
07.05.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 2.  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 13:43,5031.40/4,033
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 5. 3/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 10:11,3026.99/4,638/88/0
C2M 5. 3/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 09:49,0921.60/3,838/68/0
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 7. 4/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto 01:16,57 - 01:15,66 - 01:15,663.03/4,231/100/0
C2M 2. 1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:11,95 - 01:11,14 - 01:11,142.86/4,253/116/0
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
C1M 4. 3/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 15:31,4013.00/1,442/102/0
C2M 1. 1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 15:12,50 60/84/0
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
C1M 4. 2/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 12:09,0025.40/3,642/118/0
C2M 2. 2/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 11:59,108.20/1,253/96/0
23.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 2.  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 13:54,8010.80/1,346
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 5. 3/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 20:05,8062.70/5,538/54/0
C2M 3. 2/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 19:37,8045.30/4,047/66/0
18.04.2015 1. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici + MČR Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 5. 3/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 20:06,4060.90/5,338/54/0
C2M 4. 2/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 20:17,8061.00/5,342/54/0
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 2. 1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 16:53,9031.80/3,244
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 3. 1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 14:37,1021.90/2,639
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 3. 1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 17:35,2054.30/5,436
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 4. 1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 15:48,0097.20/11,431
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 2. 1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 16:49,0046.70/4,930
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C2M 3. 1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 14:31,0046.50/5,613
02.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 2.  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto - - - - 14:20,5036.30/4,454
C2M 1.  SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 14:11,20 33
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
K1M 6.  SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto 109.80 2 107.60 0 107.606.10/6,0136
C1M 11.  SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto 124.50 2 125.50 4 126.5017.00/15,536
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
C1M 16.  SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto 129.60 0 130.90 0 129.6019.00/17,232
K1M 7.  SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto 114.20 56 113.40 0 113.408.50/8,1146
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem
C1M 7. 4/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto 01:56,94 - 01:56,92 - 01:56,924.76/4,231/72/0
C2M 3. 1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:53,42 - 01:52,91 - 01:52,912.99/2,747/91/0
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou
C1M 7. 4/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto - - - - 14:40,7337.67/4,531/72/0
C2M 4. 2/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 14:14,5929.12/3,542/78/0
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 14. 7/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto 00:57,32 - 00:56,48 - 00:56,484.37/8,414/40/0
C2M 4. 1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:53,85 - 00:52,70 - 00:52,701.94/3,842/98/0
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné
C1M 11. 4/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto 00:57,55 - 00:55,55 - 00:55,553.85/7,420/59/0
C2M 4. 1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:52,35 - 00:53,14 - 00:52,351.79/3,542/98/0
06.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou
C1M 7. 2/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto 121.20 2 137.00 8 123.2016.50/15,55
C2M 1. 1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
Vys.Mýto
Vys.Mýto
123.50 2 0.00 999 125.50 4
K1M 2. 1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto 102.90 0 108.80 0 102.904.10/4,139
05.07.2014 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
C1M 1. 1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto - - - - 06:34,40 24
05.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou
C1M 5. 1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto 118.20 2 119.10 2 120.2010.30/9,48
C2M 1. 1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
Vys.Mýto
Vys.Mýto
120.90 0 126.70 0 120.90 4
K1M 2. 1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto 102.00 4 104.80 0 104.803.20/3,139
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
C1M 8. 4/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto 01:07,99 - 00:00,00 - 01:07,992.88/4,428/65/0
C2M 4. 1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:04,47 - 01:04,21 - 01:04,211.60/2,642/81/0
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
C1M 8. 4/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto 01:09,05 - 01:08,64 - 01:08,643.12/4,828/71/0
C2M 4. 1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:05,80 - 01:05,04 - 01:05,041.78/2,842/81/0
22.05.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka
C1M 3.  SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto - - - - 11:25,404.70/0,732
C2M 1. 1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 11:04,30 20
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
C1M 6.  SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto 01:28,96 - 01:28,67 - 01:28,674.63/5,534/78/0
C2M 7.  SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
MT Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:24,03 - 01:24,32 - 01:24,033.97/5,031/82/0
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
C1M    SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto - - - - DNS 0/0/0
C2M    SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - DNS 0/0/0
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
C1M 5. 4/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto - - - - 17:04,8071.30/7,538/97/0
C2M 5. 1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 16:56,0063.70/6,738/43/0
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
C1M 5. 4/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto - - - - 17:11,2070.10/7,338/84/0
C2M 5. 1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 16:41,8047.20/4,938/43/0
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
C1M 1.  SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto - - - - 13:13,50 32
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
C1M 1. 1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto - - - - 19:30,40 32
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
C2M 2.  SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 13:04,2040.90/5,522
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
C2M 2.  SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 19:37,6078.60/7,212
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
C1M 2. 1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto - - - - 13:19,1020.20/2,628
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
C1M 4. 1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto - - - - 19:41,4034.60/3,013
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
C2M 3. 1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 13:07,3026.50/3,523
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
C2M 3. 1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 19:27,8059.10/5,323
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice
C1M 3. 1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto - - - - 13:32,7045.00/5,926
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1
C1M 4. 1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto - - - - 13:45,5060.50/7,922
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice
C2M 1. 1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 13:04,70 10
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1
C2M 1. 1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 13:17,90 10
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné
C1M 15. 5/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto 01:03,97 - 01:02,28 - 01:02,284.20/7,214
C2M 5. 2/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1919
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:59,47 - 01:00,37 - 00:59,471.49/2,638
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné
C1M 19. 5/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto 01:05,26 - 01:03,85 - 01:03,856.02/10,48/16/0
C2M 4. 2/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1919
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:01,80 - 00:59,18 - 00:59,182.73/4,80/0/0
28.07.2013 Sjezd na Orlici 3
C1M 1.  SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto - - - - 16:06,10 7
28.07.2013 Sjezd na Orlici 4
C1M 1.  SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto 00:59,00 - 01:00,10 - 00:59,00 7
K1M 2.  SUCHÁNEK Daniel 1993 0 Vys.Mýto 00:50,20 - 00:51,30 - 00:50,202.80/5,935
27.07.2013 Sjezd na Orlici
C1M 1.  SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto - - - - 15:53,90 11
27.07.2013 Sjezd na Orlici 2
C1M 1.  SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto 00:58,30 - 00:59,60 - 00:58,30 11
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě
C1M 5. 1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto 132.20 0 129.70 0 129.7010.20/8,512
C2M 2.  SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1919
1993
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
132.70 2 129.60 6 134.704.80/3,710
K1M 1. 1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto 112.30 2 113.80 0 113.80 50
22.06.2013 Sjezd na Loučné
C1M 2. 1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto - - - - 09:26,4018.80/3,412
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě
C1M 5. 1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto 134.60 0 130.90 0 130.908.20/6,710
22.06.2013 Sjezd na Loučné
C2M 1.  SUCHÁNEK Daniel
ŠILAR Jakub
1919
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 09:53,80 10
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě
C2M 2.  SUCHÁNEK Daniel
ŠILAR Jakub
1919
1993
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
131.90 2 131.80 6 133.900.30/0,210
K1M 2. 1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto 113.10 0 114.10 2 113.102.50/2,346
06.06.2013 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka
C1M 3.  SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto - - - - 14:47,9034.20/4,023
K1M 1.  SUCHÁNEK Daniel 1993 0 Vys.Mýto - - - - 13:37,00 6
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
C1M 16. 6/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto 01:11,11 - 01:11,19 - 01:11,117.60/12,010/9/0
C2M 4. 1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1919
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:04,94 - 01:04,68 - 01:04,681.43/2,342/56/0
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
C1M 15. 6/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto 01:08,59 - 01:11,95 - 01:08,595.53/8,812/28/0
C2M 5. 1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1919
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:04,79 - 01:04,70 - 01:04,702.72/4,438/38/0
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu
C2M 6. 1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1919
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 01:38,394.52/4,834/50/0
27.04.2013 5. Český pohár v klasickém sjezdu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu
C2M 2.  SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1919
1993
MT Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 15:19,885.91/0,653/98/0
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C2M 3. 1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1919
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 19:28,7013.60/1,247/61/0
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C2M 3. 1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1919
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 19:35,0031.10/2,747/73/0
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila
C2M 3. 1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1919
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 22:55,3026.70/2,047/68/0
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila
C2M 3. 1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1919
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 22:39,208.40/0,647/68/0
07.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.3, neděle řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 2. 1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1919
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 13:45,105.90/0,710
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.2, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov most
C1M 2. 1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto - - - - 20:06,9035.20/3,037
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.1, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 2. 1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1919
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 13:47,507.10/0,910
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.2, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov most
C2M 2. 1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1919
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 20:44,8069.70/5,910
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.1, sobota Sázava, Krhanice
C1M 6. 5/U23Suchánek Daniel 1993 2 Vys.Mýto - - - - 19:34,6085.10/7,866
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.2, sobota Sázava, Krhanice
C1M 8. 5/U23Suchánek Daniel 1993 2 Vys.Mýto - - - - 19:33,9092.60/8,646
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.1, sobota Sázava, Krhanice
C2M 4.  Suchánek Daniel
Jílek Jan
1919
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 18:56,7032.40/2,958
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.2, sobota Sázava, Krhanice
C2M 5.  Suchánek Daniel
Jílek Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 19:00,0055.30/5,147
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.1 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice
C2M 1.  SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
U2 MT
MT
- - - - 21:24,70 9
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.2 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice
C2M 1.  SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
U2 MT
MT
- - - - 21:45,90 9
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.1 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice
C1M 2.  SUCHÁNEK Daniel 1993 U2 2 - - - - 22:05,9073.10/5,822
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.2 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice
C1M 2.  SUCHÁNEK Daniel 1993 U2 2 - - - - 21:59,5081.20/6,622
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.1 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
C1M 5. 2/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto - - - - 20:00,70100.60/9,118
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.2 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
C1M 5. 2/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto - - - - 19:58,00120.80/11,218
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.1 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
C2M 1. 1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 19:04,20 24
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.2 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
C2M 1. 1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 18:56,90 24
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 10. 2/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto 111.30 0 110.10 0 110.108.30/8,2131
C2M 2.  SUCHÁNEK Daniel
ŠILAR Jakub
1993
1987
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
123.80 2 122.70 4 125.800.40/0,324
C1M 28. 5/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto 126.90 0 127.10 2 126.9021.30/20,218
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 13. 3/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto 109.80 0 109.80 0 109.8014.60/15,3135
C2M 2.  SUCHÁNEK Daniel
ŠILAR Jakub
1993
1987
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
129.80 4 123.00 2 125.007.10/6,021
C1M 37. 5/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto 129.50 0 129.20 0 129.2023.50/22,215
02.09.2012 12.Český pohár ve sjezdu - klasik
C2M 1.  SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
MT Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 13:49,26 60/48/0
01.09.2012 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, Vltava - Lipno
C2M 2.  SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
MT Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:53,17 - 01:56,92 - 03:50,090.89/0,453/60/0
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.2, 6.ČP žáků ve sjezdu Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice
C1M 3. 2/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto 01:29,50 - 01:27,40 - 02:56,9018.10/11,418
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice
C1M 4. 3/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto 01:27,40 - 01:29,10 - 02:56,5024.20/15,912
C2M 1. 1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:21,80 - 01:23,60 - 02:45,40 10
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.2, 6.ČP žáků ve sjezdu Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice
C2M 1. 1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:25,50 - 01:26,00 - 02:51,50 12
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy
C1M 19. 8/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto 01:07,70 - 01:04,22 - 02:11,9217.24/15,07/19/0
C2M 3. 1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
MT Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:00,16 - 00:57,89 - 01:58,053.66/3,247/97/0
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy
C1M 15. 7/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto 01:03,87 - 01:03,31 - 02:07,1813.69/12,112/48/0
C2M 3. 1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
MT Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:58,28 - 00:58,14 - 01:56,431.92/1,747/91/0
17.06.2012 VZ ve sjezdu na Loučné, 4.ČP žáků ve sjezdu řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
C1M 5. 1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto - - - - 11:01,7039.20/6,370
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1M 11. 1/U2SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto 127.60 0 128.40 4 127.6011.60/10,018
C2M 4. 1/U23JÍLEK Daniel
SUCHÁNEKJan
1993
1993
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
131.70 0 130.90 0 130.904.70/3,70
K1M 4. 1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto 111.10 0 110.30 0 110.307.30/7,167
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1M 18. 2/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto 124.70 4 0.00 0 128.7017.00/15,225
C2M 4. 1/U23JÍLEK Daniel
SUCHÁNEKJan
1993
1993
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
128.70 4 0.00 0 132.704.40/3,44
K1M 3. 1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto 109.70 0 0.00 0 109.703.20/3,099
29.04.2012 6.Český pohár ve sjezdu, MČR ve sjezdu, 3.nominační závod ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C2M 3.  SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 19:12,2027.40/2,447/109/0
28.04.2012 5. Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C2M 4.  SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 19:35,3028.10/2,442/97/0
26.04.2012 Sjezd na Chrudimce, závod č.2 Řeka Chrudimka, Pardubice
C1M 4.  SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto - - - - 14:55,4096.80/12,116
C2M 3.  SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 14:56,3076.10/9,34
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most
C2M 4. 1/U2SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 18:13,3340.34/3,842/80/0
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova
C2M 9. 1/U2SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:15,31 - 01:17,17 - 02:32,4810.21/7,225/56/0
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
C2M 9.  SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 19:59,2087.30/7,925/14/0
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
C2M 8.  SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 20:17,3077.60/6,828/28/0
05.04.2012 Sjezd na Chrudimce, závod č.1 Řeka Chrudimka, Pardubice
C1M 4.  SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto - - - - 14:51,7090.20/11,38
C2M 2.  SUCHÁNEK Daniel
JílekJan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 14:51,5071.90/8,812
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.1 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice.
C1M 1.  SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto - - - - 17:26,10 18
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.2 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice.
C1M 1.  SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto - - - - 17:23,80 18
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.1 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice.
C2M 1.  SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 17:11,90 18
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.2 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice.
C2M 1.  SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 17:32,10 18
02.10.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 7.  SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto 102.50 0 103.10 0 102.508.80/9,485
C1M 23.  SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto 117.40 0 115.80 0 115.8020.00/20,926
01.10.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 7.  SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto 109.40 0 109.10 0 109.1011.70/12,080
C1M 30.  SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto 125.30 0 124.10 2 125.3022.70/22,124
17.09.2011 MČR dorostu ve slalomu - individuální závod USD Troja
K1M 34.  SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto 137.67 6 127.16 4 131.1636.98/39,3-
28.08.2011 MČR ve sprintu Lipno, start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem
C2M 1. 1/DSSUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:49,93 - 01:53,65 - 03:43,57 60/85/0
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou
C2M 2. 1/DSSUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 14:10,698.16/1,053/74/0
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy
C1M 12. 2/DSSUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto 01:21,15 - 01:18,24 - 02:39,3918.18/12,918/52/0
C2M 3. 1/DSSUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:11,98 - 01:12,40 - 02:24,382.35/1,747/86/0
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy
C1M 24. 7/DSSUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto 01:27,52 - 01:30,25 - 02:57,7734.54/24,12/17/0
C2M 7. 2/DSSUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:15,39 - 01:13,70 - 02:29,094.78/3,331/68/0
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto
C1M 11. 1/DSSUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto 123.80 0 123.70 0 123.7010.80/9,625
C2M 5. 1/DSSUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
126.50 0 125.50 4 126.504.40/3,66
K1M 4. 1/DSSUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto 107.20 2 107.80 0 107.805.10/5,068
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto
C1M 18. 1/DSSUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto 118.90 0 119.50 0 118.9011.50/10,725
C2M 5. 1/DSSUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
Vys.Mýto
Vys.Mýto
122.80 4 0.00 0 126.808.90/7,55
K1M 2. 1/DSSUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto 104.30 0 104.50 2 104.302.10/2,179
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí
C2M 3. 2/DSSUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:51,20 - 01:54,33 - 03:45,533.34/1,547/34/0
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice
C2M 2. 1/DSSUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 18:17,511.72/0,253/28/0
07.05.2011 Slalom v Trutnově - sobota Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
K1M 4. 1/DSSUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto 128.80 4 125.00 0 125.002.20/1,850
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko
C2M 2. 1/DSSUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 21:13,0051.20/4,253/88/0
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko
C2M 2. 1/DSSUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 21:13,0051.20/4,253/88/0
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna
C2M 2. 1/DSSUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:25,52 - 01:24,84 - 02:50,361.58/0,953/91/0
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně
C2M 2. 1/DSSUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 16:01,319.53/1,053/79/0
17.04.2011 4.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C2M 2.  SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 19:44,608.70/0,753/97/0
16.04.2011 3.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C2M 2.  SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 20:13,1018.70/1,653/97/0
25.09.2010-26.09.2010 Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice
C1M
sobota 25.9.2010
32.  SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto 128.30 0 123.50 0 123.5028.70/30,3-
C2M
sobota 25.9.2010
6.  ŠILAR Jakub
SUCHÁNEK Daniel
1987
1993
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
169.10 2 126.00 2 128.003.20/2,6-
K1M
sobota 25.9.2010
28.  SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto 117.50 0 117.40 0 117.4020.50/21,2-
C1M
neděle 26.9.2010
25.  SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto 123.70 0 123.30 0 123.3020.80/20,3-
C2M
neděle 26.9.2010
6.  ŠILAR Jakub
SUCHÁNEK Daniel
1987
1993
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
122.20 2 123.10 2 124.204.30/3,6-
K1M
neděle 26.9.2010
19.  SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto 111.50 0 111.10 2 111.5016.10/16,9-
11.09.2010 Mistrovství České republiky dorostu ve slalomu USD Veltrusy
K1M 43.  Suchánek Daniel 1993 3 Vys.Mýto 150.20 2 142.39 4 146.3946.02/45,9-
26.09.2009-27.09.2009 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice
K1M
sobota
22.  SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto 126.10 2 127.10 0 127.1025.70/25,3-
C2M
sobota
3.  SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
138.70 0 144.30 4 138.7019.50/16,4-
C1M
sobota
36.  SUCHÁNEK Daniel 1993 0 Vys.Mýto 144.90 4 147.70 0 147.7033.90/29,8-
K1M
neděle
24.  SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto 121.00 2 118.30 0 118.3024.10/25,6-
C2M
neděle
5.  SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
135.80 2 138.40 0 137.809.00/7,0-
C1M
neděle
36.  SUCHÁNEK Daniel 1993 0 Vys.Mýto 135.80 0 135.20 0 135.2028.90/27,2-
12.09.2009 MČR dorostu ve slalomu , 4.ČPJ ve slalomu USD Roudnice
C2M 17.  SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
0.00 0 240.85 58 298.85161.36/117,4-
K1M 49.  SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto 207.24 52 199.30 4 203.3093.09/84,5-
06.06.2009-07.06.2009 Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov
C1M
sobota
20. 3/DMSUCHÁNEK Daniel 1993 0 Vys.Mýto 138.00 4 140.40 0 140.4030.80/28,1-
C2M
sobota
1. 1/DMSUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
139.40 2 137.00 0 137.00 -
K1M
sobota
16. 5/DMSUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto 118.50 0 118.60 2 118.5013.20/12,5-
C1M
neděle
14. 3/DMSUCHÁNEK Daniel 1993 0 Vys.Mýto 137.10 2 140.90 2 139.1025.60/22,6-
C2M
neděle
1. 1/DMSUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
134.60 2 133.60 0 133.60 -
K1M
neděle
19. 5/DMSUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto 118.80 0 120.50 0 118.8017.80/17,6-
18.04.2009-19.04.2009 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
C2M
sobota
4. 1/DMSUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
161.30 8 158.80 4 162.8013.90/9,3-
K1M
sobota
8. 1/DMSUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto 135.00 0 133.60 0 133.6020.20/17,8-
C2M
neděle
3. 1/DMSUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
159.00 10 162.30 6 168.3022.50/15,4-
K1M
neděle
9. 1/DMSUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto 134.10 4 142.70 4 138.1017.40/14,4-
13.09.2008 MČR dorostu ve slalomu USD Troja
K1M 31.  SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto 135.98 2 131.40 4 273.38 84.60/44,8-
C2M 11.  SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
220.72 10 151.47 64 446.19 222.72/99,7-
08.09.2007 MČR žáků ve slalomu peřej Paraplíčko u Železného Brodu
C2M 3.  Suchánek Daniel
Jílek Jan
1993
1993
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
142.99 6 141.44 4 294.43 43.50/17,3-
K1M 11.  Suchánek Daniel 1993 3 Vys.Mýto 109.59 2 110.70 2 224.29 35.14/18,6-
16.09.2006 MČR žáků ve slalomu Žimrovice u papírny
K1M
ŽS
19.  SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto 132.52 4 134.76 4 275.28 62.39/29,3-
27.08.2005 MČR žáků slalom USD Křivoklát
K1M 51.  Suchánek Daniel 1993 3 Vys.Mýto 183.98 58 161.56 54 457.54 269.54/143,4-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Suchánek DanielSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1:   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 27.07.17 updated from RVP
Suchánek DanielSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 25.07.17 updated from RVP
Suchánek DanielSKK Vysoké Mýto K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 1   C2: 1 02.11.15 updated from RVP
Suchánek DanielSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1: 2   C2: MT 28.10.14 updated from RVP
Suchánek DanielSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1: 2   C2: MT 14.07.14 updated from RVP
Suchánek DanielSKK Vysoké Mýto K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: MT 20.11.13 updated from RVP
Suchánek DanielSKK Vysoké Mýto K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1: 2   C2: MT 17.11.12 updated from RVP
Suchánek DanielSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1: 2   C2: 1 26.11.11 updated from RVP
Suchánek DanielSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 1 13.09.11 updated from RVP
Suchánek DanielSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 3   C2: 1 10.06.11 updated from RVP
Suchánek DanielSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 3   C2: 2 K1: 3   C1: 3   C2: 1 25.05.11 updated from RVP

rok 2018

Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.C1M 4/5 190
1.C2M
Rolenc Ondřej
4/5 293
 C2M
Haleš Antonín
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
3.C1M 5/11 383
1.C2M
Rolenc Ondřej
5/9 308
 C2M
Haleš Antonín
1/1 0
48.K1M 1/1 25
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.C1M 5/13 177
6.C2M
Rolenc Ondřej
5/9 83
 C2M
Haleš Antonín
1/1 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
175.C1M 2/2 19
369.K1M 2/2 48
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1M 7/12 349
5.C2M
Rolenc Ondřej
5/8 355
13.C2M
Jílek Jan
5/5 253
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
5.C1M 5/17 563
3.C2M
Rolenc Ondřej
5/8 460
6.C2M
Jílek Jan
5/5 367
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
25.C1M 5/19 30
 C2M
Rolenc Ondřej
5/12 0
 C2M
Jílek Jan
5/5 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.C1M 5/8 148
8.C2M
Jílek Jan
5/8 182
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1M 5/11 552
7.C2M
Jílek Jan
5/7 304
107.K1M 1/1 8
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1M 5/13 174
 C2M
Jílek Jan
5/7 0

rok 2015

Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1M 8/10 231
4.C2M
Jílek Jan
8/10 344
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
5.C1M 5/17 486
3.C2M
Jílek Jan
5/11 519
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1M 5/14 150
8.C2M
Jílek Jan
5/12 43

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
84.C1M 4/4 81
82.C2M
Jílek Jan
2/2 8
93.K1M 4/4 360
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1M 7/10 228
4.C2M
Jílek Jan
7/10 291
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
8.C1M 5/12 403
2.C2M
Jílek Jan
5/11 450
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.C1M 5/16 140
5.C2M
Jílek Jan
5/16 90

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
131.C1M 2/2 22
72.C2M
Šilar Jakub
1/1 10
73.C2M
Jílek Jan
1/1 10
199.K1M 2/2 96
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.C1M 4/4 44
2.C2M
Jílek Jan
8/10 312
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
12.C1M 5/11 179
4.C2M
Jílek Jan
5/11 368
26.C2M
Šilar Jakub
1/1 10
47.K1M 2/2 41
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.C1M 5/6 81
9.C2M
Jílek Jan
5/14 48

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
108.C1M 4/4 76
34.C2M
Šilar Jakub
2/2 45
95.C2M
Jílek Jan
2/2 4
76.K1M 4/4 432
Sjezd: Žebříček Český Pohár
34.C1M 2/2 19
3.C2M
Jílek Jan
8/10 363
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
13.C1M 5/9 173
7.C2M
Jílek Jan
5/16 474
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.C1M 4/4 36
10.C2M
Jílek Jan
5/12 36

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
80.C1M 4/4 100
65.C2M
Jílek Jan
2/2 11
43.K1M 5/5 362

Statistika výsledků

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C2M

Suchánek DanielUSD Roudnice
12.09.09
USD Troja
13.09.08
peřej Parapl
08.09.07
pořadí17.11.3.
odstup %117,499,717,3
% poražených soupeřů11,137,586,7
pořadí200720082009celkem
průměr3.011.017.010.3
medián3111711
modus311173
počet závodů1113

Kategorie K1M

Suchánek DanielUSD Troja
17.09.11
USD Veltrusy
11.09.10
USD Roudnice
12.09.09
USD Troja
13.09.08
peřej Parapl
08.09.07
Žimrovice u
16.09.06
USD Křivoklá
27.08.05
pořadí34.43.49.31.11.19.51.
odstup %39,345,984,544,818,629,3143,4
% poražených soupeřů47,630,09,445,582,550,013,8
pořadí2005200620072008200920102011celkem
průměr51.019.011.031.049.043.034.034.0
medián5119113149433434
modus5119113149433411
počet závodů11111117

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Suchánek Danielsl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
sl 81
06.07.14
sl 80
05.07.14
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
řeka Orlice
02.10.11
řeka Orlice
01.10.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
Řeka Orlice
25.09.10
Řeka Orlice
25.09.10/2
řeka Orlice
26.09.09
řeka Orlice
26.09.09/2
řeka Loučná
06.06.09
řeka Loučná
06.06.09/2
pořadí1.5.11.16.7.5.5.5.28.37.11.18.23.30.11.18.25.32.36.36.14.20.
odstup %0,015,715,517,215,59,48,56,720,222,210,015,220,922,19,610,720,330,327,229,822,628,1
% poražených soupeřů100,071,478,373,260,075,080,077,850,941,970,667,363,356,176,766,748,951,628,630,045,851,3
pořadí2009201020112012201320142017celkem
průměr26.528.520.523.55.09.83.017.9
medián2025181857116
modus362511115515
počet závodů424424222

Kategorie C2M

Suchánek Danielsl 81
06.07.14
sl 80
05.07.14
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
Řeka Orlice
25.09.10
Řeka Orlice
25.09.10/2
řeka Orlice
26.09.09
řeka Orlice
26.09.09/2
řeka Loučná
06.06.09
řeka Loučná
06.06.09/2
Řeka Úpa, Tr
18.04.09
Řeka Úpa, Tr
18.04.09/2
pořadí1.1.2.2.2.2.4.4.5.5.6.6.5.3.1.1.3.4.
odstup %0,00,03,70,20,36,03,73,43,67,53,62,67,016,40,00,015,49,3
% poražených soupeřů100,0100,088,988,995,095,550,057,166,763,673,776,278,990,5100,0100,050,050,0
pořadí200920102011201220132014celkem
průměr2.86.05.03.02.01.03.2
medián3652213
modus1652211
počet závodů62242218

Kategorie K1M

Suchánek Danielsl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
sl 81
06.07.14
sl 80
05.07.14
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
řeka Orlice
02.10.11
řeka Orlice
01.10.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
Řeka Úpa, Tr
07.05.11
Řeka Orlice
25.09.10
Řeka Orlice
25.09.10/2
řeka Orlice
26.09.09
řeka Orlice
26.09.09/2
řeka Loučná
06.06.09
řeka Loučná
06.06.09/2
Řeka Úpa, Tr
18.04.09
Řeka Úpa, Tr
18.04.09/2
pořadí4.2.6.7.2.2.1.2.10.13.4.3.7.7.4.2.4.19.28.24.22.19.16.9.8.
odstup %6,66,96,08,14,13,10,02,38,215,37,13,09,412,05,02,11,816,921,225,625,317,612,514,417,8
% poražených soupeřů87,095,794,193,896,996,9100,097,492,690,896,097,994,994,995,898,792,975,767,571,675,367,380,365,274,1
pořadí2009201020112012201320142017celkem
průměr16.323.54.87.51.54.33.09.0
medián1619441227
modus819431222
počet závodů625424225

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Suchánek Danielsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 127
22.08.15
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí6.7.5.4.5.6.25.20.4.5.5.5.8.7.6.5.6.8.5.4.4.5.5.7.5.5.
odstup %6,33,94,22,94,95,14,46,84,84,26,06,95,40,05,55,76,25,04,61,43,65,55,34,57,57,3
% poražených soupeřů85,782,471,476,981,875,050,061,262,555,660,066,768,277,882,869,264,358,883,381,386,463,663,670,087,185,7
pořadí20142015201620172018celkem
průměr5.75.26.49.45.56.8
medián556555
modus556545
počet závodů3658426

Kategorie C2M

Suchánek Danielsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí3.1.1.1.5.3.3.8.1.1.2.3.11.10.8.5.6.5.1.2.3.4.4.5.5.6.2.3.3.3.3.1.3.4.4.9.8.2.2.2.2.2.2.2.
odstup %5,10,00,00,04,21,67,911,50,00,00,20,43,60,03,711,59,63,80,01,24,05,33,56,74,94,80,61,22,72,00,60,02,42,43,87,96,81,00,24,24,21,00,71,6
% poražených soupeřů89,5100,0100,0100,071,484,688,958,8100,0100,088,980,023,143,858,842,937,571,4100,090,975,057,172,766,766,758,387,577,880,088,288,2100,086,780,078,652,961,188,987,592,392,390,091,791,7
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr2.04.83.34.73.08.03.31.53.7
medián243538313
modus243515312
počet závodů7663558444

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Suchánek Danielsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sl 124
30.08.14
sl 28
26.04.14
pořadí6.7.5.6.25.7.5.
odstup %6,33,94,25,14,44,57,3
% poražených soupeřů85,782,471,475,050,070,085,7
pořadí201420172018celkem
průměr6.015.56.08.7
medián5666
modus5655
počet závodů2237

Kategorie C2M

Suchánek Danielsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sl 124
30.08.14
sl 28
26.04.14
Lipno, start
27.08.11
pořadí3.1.1.3.3.4.5.2.
odstup %5,10,00,01,67,93,54,91,0
% poražených soupeřů89,5100,0100,084,688,972,766,788,9
pořadí2011201420172018celkem
průměr2.04.53.01.72.8
medián24313
modus24313
počet závodů12238

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Suchánek Danielsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 30
19.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 11
05.04.18
sj 10
01.04.18
sj 9
01.04.18/2
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 92
01.07.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 14
02.04.17
sj 13
02.04.17/2
sj 12
01.04.17
sj 11
01.04.17/2
sp 113
20.08.16
sl 62
02.06.16
sj 36
05.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sl 26
21.04.16
sj 7
07.04.16
sj 89
12.07.15
sj 88
12.07.15/2
sj 34
07.05.15
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sl 22
23.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sj 3
02.04.15
sl 124
30.08.14
sj 79
05.07.14
sl 49
22.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
Třeb.sj.NE
28.07.13
Třeb.sj.SO
27.07.13
sj.Mýto
22.06.13
Chrudimka
06.06.13
sj.Krhanice2
30.03.13
sj.Krhanice1
30.03.13/2
sj.Bechyně
20.10.12
sj.Bechyně
20.10.12/2
sj.V.Mýto
17.06.12
sj.Chrudimka
26.04.12
sj.Chrudimka
05.04.12
pořadí6.7.2.5.4.2.5.4.4.4.5.6.25.20.1.7.4.5.5.5.4.4.8.5.8.4.2.7.6.5.6.2.2.1.1.2.5.4.4.2.5.5.2.7.1.3.5.5.1.1.2.3.8.6.5.5.5.4.4.
odstup %6,33,95,24,22,93,610,96,95,44,14,95,14,46,80,05,84,84,26,06,96,53,113,10,05,42,26,90,05,55,76,26,910,50,00,04,04,61,43,61,35,55,34,44,50,00,77,57,30,00,03,44,08,67,811,29,16,312,111,3
% poražených soupeřů85,782,492,971,476,992,950,066,772,772,781,875,050,061,2100,076,962,555,660,066,770,070,041,766,768,272,790,077,882,869,264,390,090,0100,0100,090,083,381,386,490,063,663,693,370,0100,077,887,185,7100,0100,085,780,050,064,377,877,889,757,125,0
pořadí2012201320142015201620172018celkem
průměr4.63.54.23.14.77.44.34.8
medián52525545
modus51522545
počet závodů565109141059

Kategorie C2M

Suchánek Danielsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 9
01.04.18
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sj 3
02.04.15
sl 124
30.08.14
sl 49
22.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Mýto
22.06.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Krhanice2
30.03.13
sj.Krhanice1
30.03.13/2
sj.Bechyně
20.10.12
sj.Bechyně
20.10.12/2
sj.Lipno
02.09.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Chrudimka
26.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
sj.Chrudimka
05.04.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí3.1.1.1.1.1.1.5.3.3.8.1.1.2.3.11.10.8.5.6.5.1.2.3.4.1.4.1.5.5.1.6.2.3.3.3.3.5.4.1.1.1.3.4.3.4.9.8.2.2.2.2.2.2.2.2.
odstup %5,10,00,00,00,00,00,04,21,67,911,50,00,00,20,43,60,03,711,59,63,80,01,24,05,30,03,50,06,74,90,04,80,61,22,72,00,65,12,90,00,00,02,42,49,33,87,96,88,81,00,24,24,21,00,71,6
% poražených soupeřů89,5100,0100,0100,0100,0100,0100,071,484,688,958,8100,0100,088,980,023,143,858,842,937,571,4100,090,975,057,1100,072,7100,066,766,7100,058,387,577,880,088,288,260,072,7100,0100,0100,086,780,0---78,652,961,150,088,987,592,392,390,091,791,7
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr2.03.63.33.82.78.03.31.33.3
medián233428313
modus213515311
počet závodů71094658756

Kategorie K1M

Suchánek Danielsj 30
19.04.18
sl 62
02.06.16
Chrudimka
06.06.13
pořadí2.3.1.
odstup %6,81,40,0
% poražených soupeřů94,780,0100,0
pořadí201320162018celkem
průměr1.03.02.02.0
medián1322
modus1321
počet závodů1113

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Suchánek Danielsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 2
18.03.17
sj 1
18.03.17/2
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 2
19.03.16
sl 1
19.03.16/2
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 124
30.08.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
sj.Hanuš.2
06.04.13
sj.Svitava 2
23.03.13
sj.Svitava
23.03.13/2
sj.Svitava
17.03.12
sj.Svitava
17.03.12/2
pořadí6.7.5.4.2.3.1.2.6.6.6.6.5.6.25.20.7.4.5.5.5.2.2.8.7.6.5.6.2.2.2.2.1.1.5.4.4.5.5.3.2.4.3.7.5.5.1.1.4.2.4.3.2.2.2.1.1.
odstup %6,33,94,22,90,00,50,01,87,15,87,13,54,95,14,46,85,84,84,26,06,90,91,55,40,05,55,76,20,22,01,32,10,00,04,61,43,65,55,32,63,211,45,44,57,57,30,00,03,02,67,95,93,06,65,80,00,0
% poražených soupeřů85,782,471,476,994,488,9100,094,468,868,864,366,781,875,050,061,276,962,555,660,066,785,785,768,277,882,869,264,391,788,992,990,9100,0100,083,381,386,463,663,685,790,980,083,370,087,185,7100,0100,078,693,376,984,688,987,587,5100,0100,0
pořadí2012201320142015201620172018celkem
průměr1.02.03.63.93.87.84.54.5
medián12442554
modus12142562
počet závodů239911111257

Kategorie C2M

Suchánek Danielsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 124
30.08.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Hanuš.3
07.04.13
sj.Hanuš.2
06.04.13
sj.Hanuš.1
06.04.13/2
sj.Svitava 2
23.03.13
sj.Svitava
23.03.13/2
sj.Lipno
02.09.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
sj.Svitava
17.03.12
sj.Svitava
17.03.12/2
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí3.1.1.1.2.3.3.3.5.3.3.8.1.1.2.3.11.10.8.5.6.5.1.2.3.4.3.2.4.5.5.2.2.3.3.1.1.6.2.3.3.3.3.2.2.2.1.1.1.3.4.4.9.8.1.1.2.2.2.2.2.2.2.
odstup %5,10,00,00,011,91,22,12,14,21,67,911,50,00,00,20,43,60,03,711,59,63,80,01,24,05,35,64,93,56,74,97,25,55,33,50,00,04,80,61,22,72,00,60,75,90,90,00,00,02,42,43,87,96,80,00,01,00,24,24,21,00,71,6
% poražených soupeřů89,5100,0100,0100,083,371,466,766,771,484,688,958,8100,0100,088,980,023,143,858,842,937,571,4100,090,975,057,150,083,372,766,766,775,080,071,471,4100,0100,058,387,577,880,088,288,250,050,050,0100,0100,0100,086,780,078,652,961,1100,0100,088,987,592,392,390,091,791,7
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr2.03.92.52.92.98.03.32.13.2
medián232338323
modus212125332
počet závodů78119758863

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Suchánek Danielsl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
pořadí13.6.10.8.10.12.10.7.7.14.11.8.8.6.15.19.16.15.19.15.12.24.
odstup %10,25,07,57,68,37,43,74,24,28,47,44,44,85,57,210,412,08,815,012,112,924,1
% poražených soupeřů64,780,860,975,965,454,260,975,070,059,470,676,778,185,362,255,040,046,235,751,762,128,1
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr18.017.016.39.09.710.08.013.012.0
medián1215158101081311
modus12151587106138
počet závodů2246313122

Kategorie C2M

Suchánek Danielsl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí4.7.7.1.5.3.4.2.3.4.4.4.4.7.5.4.4.5.2.3.3.9.1.3.7.3.2.
odstup %3,910,16,30,04,81,12,64,22,73,83,52,62,85,02,64,82,34,40,43,21,77,20,01,73,31,50,9
% poražených soupeřů85,062,562,5100,078,989,585,794,183,385,086,483,383,371,478,987,075,066,785,784,685,757,9100,088,970,080,090,9
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr3.24.34.54.33.05.05.04.04.1
medián334435744
modus334425744
počet závodů5446313127

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Suchánek Danielsl 58
19.05.18
sj 51
15.05.16
sl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
sp.Veltrusy
07.07.12
pořadí13.10.7.11.15.
odstup %10,28,34,27,412,1
% poražených soupeřů64,765,470,070,651,7
pořadí2012201420162018celkem
průměr15.09.010.013.011.2
medián157101311
modus15710137
počet závodů12115

Kategorie C2M

Suchánek Danielsl 58
19.05.18
sj 51
15.05.16
sl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
sp.Veltrusy
07.07.12
Lipno, start
28.08.11
pořadí4.5.3.4.3.1.
odstup %3,94,82,73,51,70,0
% poražených soupeřů85,078,983,386,485,7100,0
pořadí20112012201420162018celkem
průměr1.03.03.55.04.03.3
medián133543
modus133543
počet závodů112116

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Suchánek Danielsl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sj 87
11.07.15
sj 86
11.07.15/2
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
Třeb.sj.NE 2
28.07.13
Třeb.sj.SO 2
27.07.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.DvůrKrál2
14.07.12
sp.DvůrKrálo
14.07.12/2
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
pořadí13.6.10.8.10.2.1.12.10.7.7.14.11.8.6.1.1.16.15.3.4.19.15.12.24.
odstup %10,25,07,57,68,31,20,07,43,74,24,28,47,44,85,50,00,012,08,811,415,915,012,112,924,1
% poražených soupeřů64,780,860,975,965,483,3100,054,260,975,070,059,470,678,185,3100,0100,040,046,286,772,735,751,762,128,1
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr18.010.38.39.26.410.08.013.09.4
medián1241871081310
modus123161106131
počet závodů2445513125

Kategorie C2M

Suchánek Danielsl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.DvůrKrál2
14.07.12
sp.DvůrKrálo
14.07.12/2
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí4.7.7.1.5.3.4.2.3.4.4.4.7.4.5.2.1.1.3.3.9.1.3.7.3.2.
odstup %3,910,16,30,04,81,12,64,22,73,83,52,85,02,34,40,40,00,03,21,77,20,01,73,31,50,9
% poražených soupeřů85,062,562,5100,078,989,585,794,183,385,086,483,371,475,066,785,7100,0100,084,685,757,9100,088,970,080,090,9
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr3.23.24.54.43.05.05.04.03.8
medián324435743
modus314425743
počet závodů5625313126

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Suchánek Danielsl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
pořadí13.6.10.8.10.12.10.7.7.14.11.8.6.16.15.19.15.12.24.
odstup %10,25,07,57,68,37,43,74,24,28,47,44,85,512,08,815,012,112,924,1
% poražených soupeřů64,780,860,975,965,454,260,975,070,059,470,678,185,340,046,235,751,762,128,1
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr18.017.015.59.29.710.08.013.011.7
medián1215158101081311
modus121515671061310
počet závodů2225313119

Kategorie C2M

Suchánek Danielsl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí4.7.7.1.5.3.4.2.3.4.4.4.7.4.5.2.3.3.9.1.3.7.3.2.
odstup %3,910,16,30,04,81,12,64,22,73,83,52,85,02,34,40,43,21,77,20,01,73,31,50,9
% poražených soupeřů85,062,562,5100,078,989,585,794,183,385,086,483,371,475,066,785,784,685,757,9100,088,970,080,090,9
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr3.24.34.54.43.05.05.04.04.0
medián334435744
modus334425743
počet závodů5425313124