Slanina Vladimír, 1994

TJ Loko Žatec
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: MT   C2: 1
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR
C1M 1.  SLANINA Vladimír 1994 L.Žatec - - - - 00:46,28 75/35/0
C2M 6.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1969
1994
L.Žatec
L.Žatec
- - - - 00:50,253.17/6,749/4/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23
C1M 1.  SLANINA Vladimír 1994 L.Žatec 00:45,63 - 00:45,43 - 33:49,43 75/34/0
C2M 13.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1969
1994
L.Žatec
L.Žatec
00:52,62 - 00:52,89 - 34:34,893.17/0,233/1/0
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
C1M 6.  SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec - - - - 09:50,5321.80/3,849/99/0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile
C1M 4.  SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec - - - - 09:51,0420.77/3,6-
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 6.  SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec - - - - 19:59,4767.54/6,049/90/0
C2M 7.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - 20:43,45116.95/10,446/30/0
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 6.  SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec - - - - 20:05,7951.09/4,449/90/0
C2M 6.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - 20:51,02118.72/10,549/42/0
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně
C1M 2. 1/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec - - - - 00:51,790.13/0,368/162/0
C2M 15.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - 00:55,774.52/8,827/1/0
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR
C1M 2. 1/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec - - - - 11:26,6912.26/1,868/150/0
C2M 6.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - 11:52,5947.95/7,249/61/0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 3. 2/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec - - - - 00:50,50 62/155/0
C2M 10.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - 00:54,125.65/11,740/44/0
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
C1M 8. 3/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec - - - - 00:49,24 43/119/0
C2M 11.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - 00:53,764.50/9,137/26/0
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
C1M 2. 1/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec 00:46,93 - 00:47,28 - 00:47,280.54/1,268/130/0
C2M 17.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
00:51,04 - 00:59,00 - 00:59,0013.48/29,623/0/0
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
C1M 2. 1/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec 00:47,54 - 00:46,62 - 00:46,620.39/0,868/130/0
C2M 11.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
00:51,35 - 00:50,40 - 00:50,403.60/7,735/19/0
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 3. 1/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec - - - - 09:27,0313.91/2,562/117/0
C2M 7.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - 09:36,9831.51/5,846/45/0
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 2. 1/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec 01:10,78 - 01:10,44 - 01:10,440.71/1,068/148/0
C2M 7.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
01:13,32 - 01:12,62 - 01:12,625.41/8,046/56/0
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
C1M 3. 1/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec - - - - 15:55,0029.80/3,262/79/0
C2M    SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - DNS 0/0/0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
C1M 2. 1/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec - - - - 15:48,8026.20/2,868/96/0
C2M 6.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - 16:42,7087.00/9,549/42/0
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 3. 1/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec - - - - 19:34,2034.20/3,062/91/0
C2M 6.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - 20:21,1080.60/7,149/31/0
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 3. 1/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec - - - - 19:34,3042.50/3,862/92/0
C2M 7.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - 20:08,1069.50/6,146/31/0
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1M 4. 1/U23SLANINA Vladimír 1994 L.Žatec - - - - 17:35,90129.90/14,037
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1M 4. 1/U23SLANINA Vladimír 1994 L.Žatec - - - - 17:52,20133.80/14,337
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 1. 1/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec - - - - 00:50,79 60/116/0
C2M 7.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - 00:54,793.73/7,331/21/0
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné
C1M 1. 1/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec 00:00,00 - 00:00,00 - 00:50,63 60/146/0
C2M 4.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
00:00,00 - 00:00,00 - 00:54,772.89/5,642/57/0
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
C1M 3. 1/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec - - - - 14:08,4123.14/2,847/132/0
C2M 8.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - 14:44,6370.41/8,628/30/0
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno
C1M 1. 1/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec - - - - 01:53,85 60
C2M 12.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - 02:02,647.34/6,418
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
C1M 2. 1/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec 00:00,00 - 00:00,00 - 00:46,78 53/176/0
C2M 4.  SLANINA Vladimír
ŠRÁMEK Michal
1994
1982
MT L.Žatec
Č.Lípa
00:00,00 - 00:00,00 - 00:49,061.93/4,142/105/0
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem
C1M    SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec 00:45,84 - 00:46,81 - A 53/175/0
C2M    SLANINA Vladimír
ŠRÁMEK Michal
1994
1982
MT L.Žatec
Č.Lípa
00:47,43 - 00:46,84 - A 53/123/0
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 3. 1/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec - - - - 09:39.47 47/128/0
C2M 5.  SLANINA Vladimír
ŠRÁMEK Michal
1994
1982
MT L.Žatec
Č.Lípa
- - - - 09:48.62 38/64/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 1. 1/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec - - - - 01:12,08 60/176/0
C2M 6.  SLANINA Vladimír
ŠRÁMEK Michal
1994
1982
MT L.Žatec
Č.Lípa
- - - - 01:12,941.47/2,134/52/0
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 3. 1/U23SLANINA Vladimír 1994 2 L.Žatec - - - - 19:42,6022.80/2,047/120/0
C2M 3.  SLANINA Vladimír
ŠRÁMEK Michal
1994
1982
MT L.Žatec
Č.Lípa
- - - - 20:16,2067.90/5,947/54/0
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 3. 1/U23SLANINA Vladimír 1994 2 L.Žatec - - - - 19:45,2036.00/3,147/120/0
C2M 5.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - 20:58,9096.30/8,338/42/0
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě
C2M 2.  ŠRÁMEK Michal
SLANINA Vladimír
1982
1994
MT Č.Lípa
L.Žatec
- - - - 20:07,0078.30/6,934
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
C2M 3.  ŠRÁMEK Michal
SLANINA Vladimír
1982
1994
MT Č.Lípa
L.Žatec
- - - - 19:40,1045.90/4,047
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě
K1M 7. 1/U23SLANINA Vladimír 1994 L.Žatec - - - - 18:52,20165.50/17,141
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1M    SLANINA Vladimír 1994 L.Žatec - - - - DNS 0
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 1. 1/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec 00:52,75 - 00:50,59 - 00:50,59 60/123/0
C2M 15.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
00:59,32 - 00:00,00 - 00:59,328.23/16,112/21/0
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné
C1M 1. 1/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec 00:51,60 - 00:51,79 - 00:51,60 60/129/0
C2M 9.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
00:58,05 - 00:56,34 - 00:56,345.64/11,125/45/0
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně
C1M 3.  SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec 01:55,76 - 01:53,98 - 01:53,980.87/0,847/132/0
C2M    SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 0/0/0
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
C1M 4.  SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec - - - - 14:21,2016.90/2,042/114/0
C2M    SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - DNS-A 0/0/0
11.07.2015 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí
C1M 8. 1/U23SLANINA Vladimír 1994 L.Žatec 112.20 0 113.86 0 112.2010.34/10,244
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
C1M 2.  SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec 00:47,43 - 00:48,09 - 00:47,430.45/1,053/124/0
C2M 7.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
00:50,70 - 00:49,60 - 00:49,602.64/5,631/69/0
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem
C1M 8.  SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec 00:49,07 - 00:49,23 - 00:49,071.35/2,828/76/0
C2M 10.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
00:51,35 - 00:53,33 - 00:51,354.17/8,822/46/0
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 4. 2/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec - - - - 10:04,1519.84/3,442/100/0
C2M 6.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - 10:01,8034.31/6,034/56/0
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 1. 1/U23SLANINA Vladimír 1994 M L.Žatec 01:12,63 - 01:12,71 - 01:12,63 60/148/0
C2M 7.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
01:12,69 - 01:13,71 - 01:12,694.41/6,531/56/0
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
C1M 3. 2/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec - - - - 15:21,503.10/0,347/114/0
C2M 5.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - 16:10,2057.70/6,338/36/0
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
C1M 3. 1/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec - - - - 12:05,6022.00/3,147/130/0
C2M 7.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - 12:34,1043.20/6,131/48/0
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 3. 2/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec - - - - 19:46,6043.50/3,847/78/0
C2M 6.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - 20:51,60119.10/10,534/30/0
18.04.2015 1. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici + MČR Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 4. 2/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec - - - - 20:03,0057.50/5,042/66/0
C2M 6.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - 20:59,40102.60/8,934/30/0
18.10.2014 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
C1M    SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec - - - - DNS 0
18.10.2014 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
C1M    SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec - - - - DNS 0
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem
C1M 2. 2/U23SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec 01:53,23 - 01:56,63 - 01:53,231.07/1,053/108/0
C2M 11.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
02:02,31 - 00:00,00 - 02:02,3112.39/11,320/19/0
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou
C1M 8. 5/U23SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec - - - - 14:41,0237.96/4,528/60/0
C2M 9.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - 14:50,5465.07/7,925/18/0
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 4. 3/U23SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec 00:54,23 - 00:53,65 - 00:53,651.54/3,042/124/0
C2M 10.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
00:57,57 - 00:00,00 - 00:57,576.82/13,422/38/0
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné
C1M 3. 3/U23SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec 00:54,28 - 00:52,36 - 00:52,360.66/1,347/119/0
C2M 15.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
00:00,00 - 00:59,03 - 00:59,038.47/16,812/14/0
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
C1M 1. 1/U23SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec 01:07,20 - 01:05,11 - 01:05,11 60/137/0
C2M 10.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
01:10,71 - 00:00,00 - 01:10,718.10/12,922/33/0
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
C1M 1. 1/U23SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec 01:08,78 - 01:05,52 - 01:05,52 60/143/0
C2M 8.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
01:12,47 - 01:11,64 - 01:11,648.38/13,228/45/0
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
C1M 3.  SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec 01:26,09 - 01:25,47 - 01:25,471.43/1,747/102/0
C2M 9.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
01:28,01 - 01:27,03 - 01:27,036.97/8,725/58/0
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
C1M 2. 2/U23SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec - - - - 18:20,6922.78/2,153/108/0
C2M 5.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - 18:23,4863.45/6,138/46/0
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
C1M 4. 3/U23SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec - - - - 16:56,7063.20/6,642/109/0
C2M 6.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - 17:07,0074.70/7,834/31/0
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
C1M 6. 5/U23SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec - - - - 17:14,7073.60/7,734/72/0
C2M 6.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - 17:15,7081.10/8,534/31/0
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou
C1M 4.  SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec 01:57,53 - 01:58,14 - 01:57,533.20/2,842/91/0
C2M    SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1919
1994
1 L.Žatec
L.Žatec
00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 0/0/0
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou
C1M 3.  SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec - - - - 14:42,8321.82/2,547/67/0
C2M    SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1919
1994
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - DSQ 0/0/0
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné
C1M 3. 3/U23SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec 01:00,21 - 00:58,99 - 00:58,990.91/1,642
C2M 12.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1919
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
01:03,17 - 00:00,00 - 01:03,175.19/9,018
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné
C1M 3. 2/U23SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec 01:08,84 - 00:58,67 - 00:58,670.84/1,547/136/0
C2M 14.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1919
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
01:03,80 - 01:03,93 - 01:03,807.35/13,00/0/0
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
C1M 7. 3/U23SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec 01:09,12 - 01:07,88 - 01:07,884.37/6,931/57/0
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
C1M 6. 3/U23SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec 01:05,55 - 01:04,82 - 01:04,821.76/2,834/76/0
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu
C1M 6. 3/U23SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec - - - - 01:41,306.98/7,434/61/0
C2M 7. 5/VMSLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1919
1994
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - 01:40,106.23/6,631/38/0
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C1M 8. 5/U23SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec - - - - 20:53,80106.00/9,228/24/0
C2M 10.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1919
1994
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - 26:53,30458.20/39,722/7/0
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C1M 6. 4/U23SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec - - - - 20:27,3091.60/8,134/36/0
C2M 5.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1919
1994
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - 20:11,8067.90/5,938/49/0
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila
C1M 4. 3/U23SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec - - - - 23:21,3055.30/4,142/105/0
C2M 8.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1919
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - 24:12,40103.80/7,728/14/0
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila
C1M 5. 3/U23SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec - - - - 23:36,8064.90/4,838/94/0
C2M 6.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1919
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - 23:43,2072.40/5,434/32/0
31.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.4, neděle Sázava, Krhanice
C2M 2.  Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - 19:13,5019.00/1,776
31.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.3, neděle Sázava, Krhanice
C2M 3.  Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - 19:01,005.90/0,567
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.1, sobota Sázava, Krhanice
C1M 3. 3/U23Slanina Vladimír 1994 1 L.Žatec - - - - 19:10,7061.20/5,696
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.2, sobota Sázava, Krhanice
C1M 3. 3/U23Slanina Vladimír 1994 1 L.Žatec - - - - 19:06,8065.50/6,196
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.1, sobota Sázava, Krhanice
C2M 3.  Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1919
1994
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - 18:41,7017.40/1,668
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.2, sobota Sázava, Krhanice
C2M 3.  Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - 18:42,8038.10/3,567
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.2 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
C1M 3. 1/DSSLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec - - - - 19:33,6096.40/8,930
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.1 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
C1M 4. 1/DSSLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec - - - - 19:50,9090.80/8,322
16.09.2012 Finále ČP juniorů ve sjezdu, MČR dorostu ve sprintu USD České Vrbné
C1M 1. 1/DSSLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec 01:02,57 - 01:00,70 - 02:03,28 -
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy
C1M 5. 1/DSSLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec 00:59,62 - 00:58,99 - 01:58,613.93/3,438/97/0
C2M 7.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
01:01,91 - 01:02,25 - 02:04,169.77/8,531/61/0
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy
C1M 9. 2/DSSLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec 01:04,10 - 00:59,11 - 02:03,219.72/8,625/72/0
C2M 9.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
01:01,67 - 01:01,02 - 02:02,698.18/7,125/31/0
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
C2M 3. 1/DSŠimon Jelínek
Vladimír Slanina
1994
1994
2 Boh.Pha
L.Žatec
124.43 4 123.22 2 125.227.00/5,948
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí
C1M 1. 1/DSSLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec 00:37,14 - 00:37,12 - 01:14,26 38
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
C2M 4. 1/DSŠimon Jelínek
Vladimír Slanina
1994
1994
2 Boh.Pha
L.Žatec
114.85 2 113.25 2 115.259.94/9,448
C1M 9. 2/DSVladimír Slanina 1994 0 L.Žatec 102.88 6 99.72 0 99.729.50/10,5109
17.06.2012 VZ ve sjezdu na Loučné, 4.ČP žáků ve sjezdu řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
C1M 3. 1/DSSLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec - - - - 10:33,5011.00/1,886
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1M    SLANINAVladimír 1994 L.Žatec 0.00 999 0.00 999 999.00 0
16.06.2012 MČR dorostu v klasickém sjezdu - individuální závod řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
C1M 1. 1/DSSLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec - - - - 10:33,50 -
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1M 11. 1/DSSLANINAVladimír 1994 L.Žatec 121.20 0 0.00 0 121.209.50/8,532
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné
C1M 5. 1/DSSLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec 01:17,69 - 01:18,82 - 02:36,518.45/5,738/87/0
C2M 12.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
01:22,84 - 01:21,28 - 02:44,1318.09/12,418/27/0
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné
C1M 3. 1/DSSLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec 01:04,63 - 01:05,18 - 02:09,812.70/2,147/99/0
C2M 15.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
01:12,05 - 01:10,22 - 02:22,2716.85/13,412/14/0
29.04.2012 6.Český pohár ve sjezdu, MČR ve sjezdu, 3.nominační závod ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C1M    SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec - - - - DNS-B 0/0/0
C2M 6.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - 19:37,4052.60/4,734/73/0
28.04.2012 5. Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C1M 11.  SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec - - - - 21:26,60150.80/13,320/19/0
C2M 9.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - 20:26,5079.30/6,925/37/0
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most
C1M 8. 1/DSSLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec - - - - 19:02,5654.38/5,028/83/0
C2M 5.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - 18:23,2850.30/4,838/68/0
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova
C1M 4. 1/DSSLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec 01:16,16 - 01:15,87 - 02:32,035.56/3,842/108/0
C2M 8.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
01:17,02 - 01:14,64 - 02:31,669.39/6,628/68/0
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
C1M 7.  SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec - - - - 19:50,3057.30/5,131/70/0
C2M 3.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - 19:18,0046.10/4,147/86/0
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
C1M 7.  SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec - - - - 20:05,6053.10/4,631/70/0
C2M 2.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - 19:17,9018.20/1,653/100/0
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.4 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu
C1M 3.  Slanina Vladimír 1994 1 L.Žatec - - - - 19:37,2012.40/1,174
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.3 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu
C1M 4.  Slanina Vladimír 1994 1 L.Žatec - - - - 19:52,7094.00/8,665
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.4 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu
C2M 2.  Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1919
1994
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - 19:06,102.10/0,246
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.3 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu
C2M 4.  Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1919
1994
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - 19:18,6013.80/1,231
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.1 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu
C1M 3.  Slanina Vladimír 1994 1 L.Žatec - - - - 19:09,1058.00/5,386
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.2 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu
C1M 3.  Slanina Vladimír 1994 1 L.Žatec - - - - 19:02,5046.00/4,286
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.1 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu
C2M 2.  Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1919
1994
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - 18:54,5012.50/1,155
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.2 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu
C2M 2.  Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1919
1994
1 L.Žatec L.Žatec
L.Žatec L.Žatec
- - - - 18:58,906.00/0,555
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou
C1M 7. 1/DSSLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec - - - - 15:15,0471.77/8,531/42/0
C2M    SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - DNF 0/0/0
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy
C1M 5. 1/DSSLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec 01:16,22 - 01:15,66 - 02:31,888.65/6,038/101/0
C2M 16.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
01:20,75 - 01:17,27 - 02:38,0213.71/9,510/20/0
11.06.2011 Slalom ve Strakonicích - sobota řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 16. 1/DSSlanina Vladimír 1994 L.Žatec 101.34 2 100.80 4 103.3417.58/20,548
C1M 25. 4/DSSlanina Vladimír 1994 L.Žatec 133.61 52 119.94 0 119.9425.67/27,28
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí
C1M 3. 1/DSSLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec 01:55,51 - 01:54,37 - 03:49,885.94/2,747/62/0
C2M 4.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
01:52,18 - 01:55,73 - 03:47,915.72/2,642/22/0
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice
C1M 2. 1/DSSLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec - - - - 18:21,8519.54/1,853/55/0
C2M 1.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - 18:15,79 60/40/0
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko
C1M 5. 1/DSSLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec - - - - 21:46,9079.50/6,538/86/0
C2M 3.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - 21:17,4055.60/4,647/76/0
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko
C1M 5. 1/DSSLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec - - - - 21:46,9079.50/6,538/86/0
C2M 3.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - 21:17,4055.60/4,647/76/0
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna
C1M 8. 1/DSSLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec 01:30,66 - 01:30,17 - 03:00,8311.16/6,628/60/0
C2M 10.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
01:35,61 - 01:36,99 - 03:12,6023.82/14,122/13/0
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně
C1M 9. 1/DSSLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec - - - - 17:21,9083.63/8,725/36/0
C2M 9.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - 19:00,90189.12/19,925/7/0
17.04.2011 4.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C1M 6.  SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec - - - - 20:48,9070.50/6,034/48/0
C2M 8.  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - 21:27,60111.70/9,528/25/0
16.04.2011 3.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C2M    SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
- - - - DNS 0/0/0
11.09.2010 Mistrovství České republiky dorostu ve slalomu USD Veltrusy
C1M 26.  Slanina Vladimír 1994 3 L.Žatec 170.18 66 173.68 56 229.68118.69/106,9-
12.09.2009 MČR dorostu ve slalomu , 4.ČPJ ve slalomu USD Roudnice
K1M 37.  SLANINA Vladimír 1994 3 L.Žatec 159.96 56 155.11 4 159.1148.90/44,4-
30.08.2008 MČR žáků ve slalomu USD Křivoklát
K1M
starší
7.  SLANINA Vladimír 1994 3 L.Žatec 102.42 2 100.50 6 210.92 34.69/19,7-
08.09.2007 MČR žáků ve slalomu peřej Paraplíčko u Železného Brodu
K1M    Slanina Vladimír 1994 3 L.Žatec 0.00 999 0.00 0  -
16.09.2006 MČR žáků ve slalomu Žimrovice u papírny
K1M
ŽM
4.  SLANINA Vladimír 1994 3 L.Žatec 127.78 6 127.70 2 263.48 11.77/4,7-
27.08.2005 MČR žáků slalom USD Křivoklát
K1M 39.  Slanina Vladimír 1994 3 L.Žatec 123.71 10 186.45 6 326.16 138.16/73,5-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Slanina VladimírTJ Loko Žatec K1:   C1:   C2: K1: 2   C1: MT   C2: 1 20.11.17 updated from RVP
Slanina VladimírTJ Loko Žatec K1:   C1:   C2: K1:   C1: MT   C2: 1 23.11.16 updated from RVP
Slanina VladimírTJ Loko Žatec K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 1 27.04.16 updated from RVP
Slanina VladimírTJ Loko Žatec K1:   C1:   C2: K1:   C1: MT   C2: 1 02.11.15 updated from RVP
Slanina VladimírTJ Loko Žatec K1:   C1:   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 28.10.14 updated from RVP
Slanina VladimírTJ Loko Žatec K1:   C1: 3   C2: 2 K1:   C1: 1   C2: 1 20.11.13 updated from RVP
Slanina VladimírTJ Loko Žatec K1:   C1:   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 28.06.12 updated from RVP
Slanina VladimírTJ Loko Žatec K1: 3   C1:   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 26.11.11 updated from RVP
Slanina VladimírTJ Loko Žatec K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 1   C2: 2 25.05.11 updated from RVP
Slanina VladimírTJ Loko Žatec K1:   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 1   C2: 2 01.08.10 updated from RVP

rok 2018

Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.C1M 4/5 248
6.C2M
Slanina Vladimír
4/4 177
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
4.C1M 5/5 348
6.C2M
Slanina Vladimír
4/4 77
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/5 0
 C2M
Slanina Vladimír
4/4 0

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.C1M 7/12 470
8.C2M
Slanina Vladimír
7/12 297
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
2.C1M 5/12 745
10.C2M
Slanina Vladimír
5/12 248
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/12 0
 C2M
Slanina Vladimír
5/12 0

rok 2016

Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1M 6/10 346
5.C2M
Šrámek Michal
5/5 214
12.C2M
Slanina Vladimír
4/5 139
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
2.C1M 5/9 805
3.C2M
Šrámek Michal
5/5 398
10.C2M
Slanina Vladimír
4/4 150
34.K1M 2/2 74
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/9 0
 C2M
Šrámek Michal
5/5 0
 C2M
Slanina Vladimír
4/4 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
115.C1M 1/1 44
Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.C1M 8/12 416
7.C2M
Slanina Vladimír
8/12 249
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
2.C1M 5/12 663
7.C2M
Slanina Vladimír
5/12 275
14.C2M
Šrámek Michal
2/2 81
60.K1M 2/2 41
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/12 0
 C2M
Slanina Vladimír
5/12 0

rok 2014

Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.C1M 7/10 349
7.C2M
Slanina Vladimír
7/10 203
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
2.C1M 5/12 632
8.C2M
Slanina Vladimír
5/10 220
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/10 0
 C2M
Slanina Vladimír
5/10 0

rok 2013

Sjezd: Žebříček Český Pohár
4.C1M 8/11 326
11.C2M
Slanina Vladimír
7/9 149
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
4.C1M 5/12 527
7.C2M
Slanina Vladimír
5/12 327
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/10 0
 C2M
Slanina Vladimír
5/8 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
72.C1M 3/3 141
13.C2M
Jelínek Šimon
2/2 96
Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.C1M 8/10 275
8.C2M
Slanina Vladimír
8/10 274
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
5.C1M 5/18 477
8.C2M
Slanina Vladimír
5/14 395
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/10 0
 C2M
Slanina Vladimír
5/10 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
190.C1M 1/1 8
262.K1M 1/1 48

Statistika výsledků

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Slanina VladimírUSD Roudnice
12.09.09
USD Křivoklá
30.08.08
Žimrovice u
16.09.06
USD Křivoklá
27.08.05
pořadí37.7.4.39.
odstup %44,419,74,773,5
% poražených soupeřů32,183,389,334,5
pořadí2005200620082009celkem
průměr39.04.07.037.021.8
medián3947377
modus3947374
počet závodů11114

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Slanina Vladimírsl 93
11.07.15
sl.Strakonic
23.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
řeka Otava,
11.06.11
pořadí8.9.11.25.
odstup %10,210,58,527,2
% poražených soupeřů84,188,480,838,5
pořadí201120122015celkem
průměr25.010.08.013.3
medián25989
modus25988
počet závodů1214

Kategorie C2M

Slanina Vladimírsl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
pořadí3.4.
odstup %5,99,4
% poražených soupeřů91,788,5
pořadí2012celkem
průměr3.53.5
medián33
modus33
počet závodů22

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Slanina Vladimírsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 127
22.08.15
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
pořadí1.6.6.6.2.2.3.8.3.2.3.3.1.1.3.1.3.3.4.4.3.3.3.4.8.2.4.6.3.6.8.6.4.5.11.8.7.7.7.2.5.5.9.6.
odstup %0,03,86,04,40,31,80,00,03,22,83,03,80,00,00,00,02,03,12,03,40,33,13,85,04,52,16,67,72,57,49,28,14,14,813,35,05,14,68,51,86,56,58,76,0
% poražených soupeřů100,085,364,361,595,595,095,885,775,088,980,083,3100,0100,092,6100,084,685,782,487,587,590,981,872,765,096,890,382,186,770,650,061,588,586,228,675,976,076,957,195,086,786,738,554,5
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr5.78.35.35.03.52.03.34.84.5
medián575431364
modus576231363
počet závodů6464668444

Kategorie C2M

Slanina Vladimírsl 60
20.05.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
pořadí6.7.6.15.6.10.11.6.6.7.7.12.5.6.3.5.6.5.7.6.6.9.5.6.6.7.10.5.8.6.6.9.5.3.2.1.3.3.9.8.
odstup %6,710,410,58,87,211,79,19,57,16,17,36,40,02,15,98,36,06,36,110,58,97,96,17,88,56,639,75,97,75,44,76,94,84,11,60,04,64,619,99,5
% poražených soupeřů73,740,050,0---61,550,041,244,444,440,053,815,475,070,671,450,064,342,945,537,528,627,375,058,358,350,0---60,058,870,666,746,771,488,294,4100,084,684,620,041,7
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr4.85.07.26.56.06.38.76.36.5
medián357665766
modus325665666
počet závodů5554567340

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Slanina Vladimírsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sl 124
30.08.14
sl 28
26.04.14
sj.V.Mýto
16.06.12
Lipno, start
27.08.11
pořadí1.6.6.2.3.8.6.1.7.
odstup %0,03,86,01,80,04,57,70,08,5
% poražených soupeřů100,085,364,395,095,865,082,1100,057,1
pořadí20112012201420172018celkem
průměr7.01.07.02.54.34.4
medián716266
modus716266
počet závodů112239

Kategorie C2M

Slanina Vladimírsl 60
20.05.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sl 124
30.08.14
sl 28
26.04.14
pořadí6.7.6.10.9.6.
odstup %6,710,47,211,77,98,5
% poražených soupeřů73,740,061,550,027,358,3
pořadí201420172018celkem
průměr7.58.06.57.3
medián6666
modus6666
počet závodů2226

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Slanina Vladimírsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Krhanice2
30.03.13
sj.Krhanice1
30.03.13/2
sj.Bechyně
20.10.12
sj.Bechyně
20.10.12/2
sj.V.Mýto
17.06.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
sj.Krhanice
25.03.12
sj.Krhanice
25.03.12/2
sj.Krhanice
24.03.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
pořadí1.6.6.6.2.2.3.8.3.3.2.3.3.1.1.3.1.3.3.4.3.3.3.4.8.2.4.6.3.6.8.6.4.5.3.3.3.4.3.11.8.7.7.3.4.3.7.2.5.5.9.6.
odstup %0,03,86,04,40,31,80,00,02,53,22,83,03,80,00,00,00,02,03,13,40,33,13,85,04,52,16,67,72,57,49,28,14,14,86,15,68,98,31,813,35,05,14,61,18,65,38,51,86,56,58,76,0
% poražených soupeřů100,085,364,361,595,595,095,885,792,375,088,980,083,3100,0100,092,6100,084,685,787,587,590,981,872,765,096,890,382,186,770,650,061,588,586,285,785,788,983,394,928,675,976,076,986,781,389,557,195,086,786,738,554,5
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr5.75.34.85.03.42.03.24.84.3
medián544431363
modus533231363
počet závodů61084569452

Kategorie C2M

Slanina Vladimírsl 60
20.05.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 164
17.10.15
sj 163
17.10.15/2
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Krhanice4
31.03.13
sj.Krhanice3
31.03.13/2
sj.Krhanice2
30.03.13
sj.Krhanice1
30.03.13/2
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
sj.Krhanice
25.03.12
sj.Krhanice
25.03.12/2
sj.Krhanice
24.03.12
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
pořadí6.7.6.15.6.10.11.7.6.6.7.7.12.5.6.3.5.3.2.6.5.7.6.6.9.5.6.6.7.10.5.8.6.2.3.3.3.6.9.5.3.2.2.4.2.1.3.3.9.8.
odstup %6,710,410,58,87,211,79,15,89,57,16,17,36,40,02,15,98,34,06,96,06,36,110,58,97,96,17,88,56,639,75,97,75,41,70,53,51,64,76,94,84,11,60,21,21,10,04,64,619,99,5
% poražených soupeřů73,740,050,0---61,550,041,262,544,444,440,053,815,475,070,671,450,087,592,364,342,945,537,528,627,375,058,358,350,0---60,058,870,688,980,080,081,866,746,771,488,294,487,566,785,7100,084,684,620,041,7
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr4.84.15.26.55.06.38.56.35.8
medián335665766
modus323665666
počet závodů5894768350

Kategorie K1M

Slanina Vladimírsj 139
15.10.16
sj 140
15.10.16/2
sj 163
17.10.15
pořadí4.4.7.
odstup %14,314,017,1
% poražených soupeřů91,291,285,0
pořadí20152016celkem
průměr7.04.05.0
medián744
modus744
počet závodů123

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Slanina Vladimírsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
sj.Krhanice
24.03.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
pořadí1.6.6.6.2.2.3.8.3.3.2.3.3.1.1.3.1.3.3.4.3.3.3.4.8.2.4.6.3.6.8.6.4.5.11.8.7.7.3.7.2.5.5.9.6.
odstup %0,03,86,04,40,31,80,00,02,53,22,83,03,80,00,00,00,02,03,13,40,33,13,85,04,52,16,67,72,57,49,28,14,14,813,35,05,14,64,28,51,86,56,58,76,0
% poražených soupeřů100,085,364,361,595,595,095,885,792,375,088,980,083,3100,0100,092,6100,084,685,787,587,590,981,872,765,096,890,382,186,770,650,061,588,586,228,675,976,076,989,557,195,086,786,738,554,5
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr5.77.25.35.03.42.03.24.84.4
medián575431364
modus576231363
počet závodů6564569445

Kategorie C2M

Slanina Vladimírsl 60
20.05.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
sj.Krhanice
24.03.12
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
pořadí6.7.6.15.6.10.11.7.6.6.7.7.12.5.6.3.5.6.5.7.6.6.9.5.6.6.7.10.5.8.6.6.9.5.3.2.2.1.3.3.9.8.
odstup %6,710,410,58,87,211,79,15,89,57,16,17,36,40,02,15,98,36,06,36,110,58,97,96,17,88,56,639,75,97,75,44,76,94,84,11,60,50,04,64,619,99,5
% poražených soupeřů73,740,050,0---61,550,041,262,544,444,440,053,815,475,070,671,450,064,342,945,537,528,627,375,058,358,350,0---60,058,870,666,746,771,488,294,485,7100,084,684,620,041,7
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr4.84.57.26.56.06.38.56.36.4
medián337665766
modus325665666
počet závodů5654568342

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Slanina Vladimírsl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí1.2.2.2.1.2.1.1.3.2.8.1.2.4.3.1.1.3.4.3.3.7.6.5.9.5.3.4.5.3.8.
odstup %0,01,20,81,00,00,00,00,00,81,02,80,01,03,01,30,00,01,72,81,61,56,92,83,48,65,72,13,86,02,76,6
% poražených soupeřů100,096,295,796,6100,096,2100,0100,088,295,869,6100,095,090,694,1100,0100,094,184,294,695,076,080,885,772,485,792,389,787,592,363,2
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr5.35.24.62.32.71.52.01.03.4
medián554211213
modus353111211
počet závodů3556623131

Kategorie C2M

Slanina Vladimírsl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí13.17.11.7.4.4.15.9.7.10.7.11.10.15.10.8.9.12.14.7.9.12.15.8.16.4.10.
odstup %0,229,67,78,05,64,116,111,15,68,86,511,313,416,812,913,28,79,013,08,57,112,413,46,69,52,614,1
% poražených soupeřů42,9---37,562,578,684,226,355,668,457,164,716,755,036,450,061,161,942,143,553,842,945,022,263,225,070,018,2
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr10.010.213.010.59.64.011.713.010.1
medián109121094111310
modus471210747137
počet závodů3526523127

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Slanina Vladimírsl 58
19.05.18
sj 51
15.05.16
sl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
sp.Vrbné
16.09.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
pořadí1.2.2.3.1.9.5.3.
odstup %0,00,01,01,30,08,65,72,1
% poražených soupeřů100,096,295,094,1100,072,485,792,3
pořadí2012201420162018celkem
průměr4.52.52.01.03.3
medián32212
modus12211
počet závodů42118

Kategorie C2M

Slanina Vladimírsl 58
19.05.18
sj 51
15.05.16
sl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
pořadí13.4.11.15.9.12.15.
odstup %0,24,111,316,87,112,413,4
% poražených soupeřů42,984,216,736,442,945,022,2
pořadí2012201420162018celkem
průměr12.013.04.013.011.3
medián121141312
modus91141315
počet závodů32117

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Slanina Vladimírsl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Strakonic
23.06.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí1.2.2.2.1.2.1.1.3.2.8.1.2.4.3.1.3.4.7.6.5.9.1.5.3.4.5.3.8.
odstup %0,01,20,81,00,00,00,00,00,81,02,80,01,03,01,30,01,72,86,92,83,48,60,05,72,13,86,02,76,6
% poražených soupeřů100,096,295,796,6100,096,2100,0100,088,295,869,6100,095,090,694,1100,094,184,276,080,885,772,4100,085,792,389,787,592,363,2
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr5.34.55.72.62.71.52.01.03.4
medián546311213
modus354311211
počet závodů3635623129

Kategorie C2M

Slanina Vladimírsl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí13.17.11.7.4.4.15.9.7.10.7.11.10.15.8.9.7.9.12.15.8.16.4.10.
odstup %0,229,67,78,05,64,116,111,15,68,86,511,313,416,813,28,78,57,112,413,46,69,52,614,1
% poražených soupeřů42,9---37,562,578,684,226,355,668,457,164,716,755,036,461,161,953,842,945,022,263,225,070,018,2
pořadí2011201220142015201620172018celkem
průměr10.010.210.69.64.011.713.09.9
medián109109411139
modus478747137
počet závodů355523124

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Slanina Vladimírsl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí1.2.2.2.1.2.1.1.3.2.8.1.2.4.3.1.3.4.7.6.5.9.5.3.4.5.3.8.
odstup %0,01,20,81,00,00,00,00,00,81,02,80,01,03,01,30,01,72,86,92,83,48,65,72,13,86,02,76,6
% poražených soupeřů100,096,295,796,6100,096,2100,0100,088,295,869,6100,095,090,694,1100,094,184,276,080,885,772,485,792,389,787,592,363,2
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr5.35.25.72.62.71.52.01.03.5
medián556311213
modus354311211
počet závodů3535623128

Kategorie C2M

Slanina Vladimírsl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí13.17.11.7.4.4.15.9.7.10.7.11.10.15.8.9.7.9.12.15.8.16.4.10.
odstup %0,229,67,78,05,64,116,111,15,68,86,511,313,416,813,28,78,57,112,413,46,69,52,614,1
% poražených soupeřů42,9---37,562,578,684,226,355,668,457,164,716,755,036,461,161,953,842,945,022,263,225,070,018,2
pořadí2011201220142015201620172018celkem
průměr10.010.210.69.64.011.713.09.9
medián109109411139
modus478747137
počet závodů355523124