Paďourová Klára, 1994

TJ Loko Plzeň
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: 1   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR
K1W 5.  PAĎOUROVÁ Klára 1994 Loko Plz - - - - 00:49,811.10/2,353/26/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23
K1W 8.  PAĎOUROVÁ Klára 1994 Loko Plz 00:49,47 - 00:50,96 - 33:55,960.01/0,043/20/0
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně
K1W 2. 1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Loko Plz - - - - 00:55,220.13/0,268/84/0
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR
K1W    PAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Loko Plz - - - - DNS 0/0/0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 1. 1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Loko Plz - - - - 00:53,34 75/104/0
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
K1W 1. 1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Loko Plz - - - - 00:51,73 75/104/0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1W 8. 3/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Loko Plz - - - - 17:42,6673.13/7,40/0/91
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1W 4. 2/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Loko Plz 00:52,17 - 00:50,05 - 00:50,051.92/4,057/61/0
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1W 4. 2/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Loko Plz 00:50,82 - 00:49,44 - 00:49,440.58/1,257/73/0
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 6. 3/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Loko Plz - - - - 09:24,2418.05/3,349/88/0
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 3. 2/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Loko Plz 01:10,92 - 01:09,05 - 01:09,051.36/2,062/76/0
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 1. 1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 1 Loko Plz - - - - 00:54,68 60/91/0
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné
K1W 2. 1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1997 1 Loko Plz 00:00,00 - 00:00,00 - 00:55,101.88/3,553/90/0
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
K1W 3. 1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 1 Loko Plz - - - - 14:01,786.01/0,747/54/0
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno
K1W 1. 1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 1 Loko Plz - - - - 02:01,68 60
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
K1W 9. 3/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 1 Loko Plz 00:00,00 - 00:00,00 - 00:52,522.35/4,725/43/0
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem
K1W    PAĎOUROVÁ Klára 1994 1 Loko Plz 00:48,53 - 00:48,52 - A 60/79/0
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 4. 2/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 1 Loko Plz - - - - 09:38.31 42/65/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 2. 1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 1 Loko Plz - - - - 01:12,701.49/2,153/89/0
09.09.2015 Akademické MČR ve sprintu v Olomouci řeka Morava u loděnice UP Olomouc
K1W 2. 2/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Vys.Mýto 00:48,00 - 00:47,40 - 00:47,400.80/1,7-
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 5. 3/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Vys.Mýto 00:56,18 - 01:04,77 - 00:56,181.78/3,338/43/0
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné
K1W 2. 1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Vys.Mýto 00:56,94 - 00:56,11 - 00:56,110.77/1,453/43/0
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně
K1W 2.  PAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Vys.Mýto 01:56,33 - 01:58,02 - 01:56,332.26/2,053/55/0
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
K1W 3.  PAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Vys.Mýto - - - - 14:19,2144.19/5,447/42/0
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
K1W 1.  PAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Vys.Mýto 00:48,55 - 00:49,54 - 00:48,55 60/85/0
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem
K1W 1.  PAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Vys.Mýto 00:49,05 - 00:49,96 - 00:49,05 60/73/0
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W    PAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Vys.Mýto - - - - DNS-A 0/0/0
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 3. 2/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto 01:12,98 - 01:12,52 - 01:12,520.32/0,447/49/0
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 1. 1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto 00:54,46 - 00:57,21 - 00:54,46 60/84/0
C1W 2. 2/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 0 Vys.Mýto 01:05,95 - 01:09,28 - 01:05,952.62/4,153/8/0
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné
K1W 1. 1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto 00:55,61 - 00:53,70 - 00:53,70 60/90/0
C1W 3. 2/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 0 Vys.Mýto 01:11,33 - 01:09,14 - 01:09,147.14/11,547/2/0
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 2. 1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto 01:06,85 - 01:08,18 - 01:06,850.92/1,453/90/0
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 4. 1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto 01:09,63 - 01:08,56 - 01:08,561.39/2,142/78/0
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
K1W 2.  PAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Vys.Mýto 01:23,98 - 01:25,07 - 01:23,981.02/1,253/55/0
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
K1W 5. 1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto - - - - 18:27,8836.37/3,438/31/0
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
K1W 3. 1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto - - - - 16:23,8023.60/2,547/56/0
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
K1W 2. 1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto - - - - 16:15,6016.40/1,753/68/0
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou
K1W    PAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Vys.Mýto 00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 0/0/0
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou
K1W    PAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Vys.Mýto - - - - DNF 0/0/0
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné
K1W 1. 1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto 00:59,63 - 01:01,67 - 00:59,63 60
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné
K1W 6. 1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto 01:01,86 - 01:01,33 - 01:01,333.55/6,10/0/0
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě
K1W    PAĎOUROVÁ Klára 1994 0 Vys.Mýto 0.00 999 0.00 999 999.00 0
22.06.2013 Sjezd na Loučné
K1W 1. 1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto - - - - 09:02,60 9
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě
K1W 1. 1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 0 Vys.Mýto 145.30 2 140.10 0 140.10 9
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 1. 1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto 01:07,67 - 01:06,98 - 01:06,98 60/97/0
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 2. 1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto 01:05,84 - 01:05,17 - 01:05,170.37/0,653/85/0
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu
K1W 2. 1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto - - - - 01:42,451.71/1,753/78/0
27.04.2013 5. Český pohár v klasickém sjezdu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu
K1W 2.  PA?OUROVÁ Klára 1994 MT Vys.Mýto - - - - 15:54,865.23/0,653/78/0
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
K1W 3. 1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto - - - - 19:30,7035.60/3,147/30/0
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
K1W 3. 1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto - - - - 19:39,3032.50/2,847/42/0
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila
K1W 4. 1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto - - - - 22:42,8051.00/3,942/62/0
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.1, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 2. 1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto - - - - 12:57,602.20/0,365
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.2, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov most
K1W 2. 1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto - - - - 19:16,6014.20/1,265
16.09.2012 Finále ČP juniorů ve sjezdu, MČR dorostu ve sprintu USD České Vrbné
K1W 1. 1/DSPAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto 01:04,93 - 01:05,52 - 02:10,45 -
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy
K1W 1. 1/DSPAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Vys.Mýto 00:58,93 - 00:59,75 - 01:58,68 60/78/0
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy
K1W 1. 1/DSPAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Vys.Mýto 01:00,12 - 00:58,70 - 01:58,82 60/78/0
16.06.2012 MČR dorostu v klasickém sjezdu - individuální závod řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
K1W 1. 1/DSPAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Vys.Mýto - - - - 10:06,30 -
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné
K1W 5. 1/DSPAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto 01:22,34 - 01:18,75 - 02:41,095.53/3,638/55/0
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné
K1W 1. 1/DSPAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto 01:05,82 - 01:10,05 - 02:15,87 60/97/0
29.04.2012 6.Český pohár ve sjezdu, MČR ve sjezdu, 3.nominační závod ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
K1W 1.  PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto - - - - 19:11,20 60/60/0
28.04.2012 5. Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
K1W 2.  PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto - - - - 19:54,604.30/0,453/48/0
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most
K1W 2. 1/DSPAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto - - - - 18:09,6212.49/1,253/91/0
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova
K1W 1. 1/DSPAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto 01:14,99 - 01:15,31 - 02:30,30 60/103/0
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
K1W 2.  PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto - - - - 18:39,803.90/0,353/86/0
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
K1W 1.  PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto - - - - 18:44,60 60/86/0
28.08.2011 MČR ve sprintu Lipno, start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem
K1W 2. 1/DSPAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto 01:56,63 - 01:56,90 - 03:53,533.31/1,453/67/0
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou
K1W 2. 1/DSPAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto - - - - 14:42,3425.96/3,053/55/0
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy
K1W 1. 1/DSPAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto 01:12,59 - 01:13,23 - 02:25,82 60/109/0
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy
K1W 2. 1/DSPAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto 01:11,71 - 01:14,22 - 02:25,931.11/0,853/97/0
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí
K1W 1. 1/DSPAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto 01:50,65 - 01:50,54 - 03:41,19 60/31/0
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice
K1W 1. 1/DSPAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto - - - - 17:46,00 60/31/0
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko
K1W 3. 1/DSPAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto - - - - 20:16,6017.90/1,547/55/0
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko
K1W 3. 1/DSPAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto - - - - 20:16,6017.90/1,547/55/0
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna
K1W    PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto 00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 0/0/0
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně
K1W    PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto - - - - DNS-A 0/0/0
17.04.2011 4.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
K1W 2.  PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto - - - - 20:40,5043.50/3,653/54/0
16.04.2011 3.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
K1W 2.  PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto - - - - 20:49,5041.20/3,453/42/0
06.06.2009-07.06.2009 Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov
C1M
sobota
37. 8/DMPAĎOUROVÁ Klára 1994 0 Vys.Mýto 211.00 14 190.80 6 196.8087.20/79,6-
K1W
sobota
12. 3/DMPAĎOUROVÁ Klára 1994 0 Vys.Mýto 150.00 8 147.10 4 151.1030.40/25,2-
C2M
sobota
   PAĎOUROVÁ Klára
PAĎOUR Jiří
1994
1959
Vys.Mýto
Vys.Mýto
0.00 999 0.00 999 999.00 -
C1M
neděle
22. 7/DMPAĎOUROVÁ Klára 1994 0 Vys.Mýto 188.90 0 169.50 0 169.5056.00/49,3-
K1W
neděle
8. 3/DMPAĎOUROVÁ Klára 1994 0 Vys.Mýto 141.10 2 142.20 2 143.1022.10/18,3-
C2M
neděle
   PAĎOUROVÁ Klára
JASANSKÁ Jitka
1994
1981
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
0.00 999 0.00 999 999.00 -
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Paďourová KláraTJ Loko Plzeň K1:   C1:   C2: K1: MT   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Paďourová KláraTJ Loko Plzeň K1:   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Paďourová KláraSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 31.12.15 updated from RVP
Paďourová KláraSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1: MT   C1: 2   C2: 02.11.15 updated from RVP
Paďourová KláraSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1: MT   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Paďourová KláraSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP

rok 2018

Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.K1W 2/2 96
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
34.K1W 2/2 46
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.K1W 7/9 443
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
1.K1W 5/9 456
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
23.K1W 5/9 91

rok 2016

Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.K1W 6/8 311
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
1.K1W 5/7 414
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/7 0

rok 2015

Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.K1W 6/8 273
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
2.K1W 5/8 305
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/8 0

rok 2014

Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1W 2/2 100
1.K1W 7/8 364
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1W 2/2 10
1.K1W 5/8 410
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
 K1W 5/8 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
98.K1W 2/2 9
Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.K1W 8/11 373
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
2.K1W 5/11 400
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.K1W 5/12 130

rok 2012

Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.K1W 8/10 466
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
2.K1W 5/10 463
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/10 0

Statistika výsledků

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Paďourová Klárařeka Loučná
06.06.09
řeka Loučná
06.06.09/2
pořadí22.37.
odstup %49,379,6
% poražených soupeřů12,57,7
pořadí2009celkem
průměr29.529.5
medián2222
modus2222
počet závodů22

Kategorie K1W

Paďourová Klárasl.Mýto
22.06.13
řeka Loučná
06.06.09
řeka Loučná
06.06.09/2
pořadí1.8.12.
odstup %0,018,325,2
% poražených soupeřů100,036,456,0
pořadí20092013celkem
průměr10.01.07.0
medián818
modus811
počet závodů213

Český pohár sjezd

Kategorie K1W

Paďourová Klárasl 60
20.05.18
sp 129
27.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 127
22.08.15
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí5.2.1.1.8.1.1.4.2.3.5.3.2.2.2.3.3.4.1.2.2.2.1.2.1.3.3.2.2.
odstup %2,30,20,00,07,40,00,00,02,15,43,42,51,71,70,63,12,83,90,00,41,20,30,03,00,01,51,53,63,4
% poražených soupeřů87,594,7100,0100,084,8100,0100,090,996,981,882,687,593,892,387,580,081,887,5100,087,595,795,8100,090,9100,091,391,385,775,0
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr2.21.62.83.33.02.03.05.02.5
medián223331152
modus222231152
počet závodů6553144129

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1W

Paďourová Klárasl 60
20.05.18
sj 124
20.08.17
sl 28
26.04.14
sj.V.Mýto
16.06.12
Lipno, start
27.08.11
pořadí5.1.2.1.2.
odstup %2,30,01,70,03,0
% poražených soupeřů87,5100,093,8100,090,9
pořadí20112012201420172018celkem
průměr2.01.02.01.05.02.2
medián212152
modus212151
počet závodů111115

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Paďourová Klárasl 60
20.05.18
sp 129
27.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Mýto
22.06.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí5.2.1.1.8.6.1.1.4.2.5.3.2.1.2.2.3.3.4.1.2.2.2.1.2.1.3.3.2.2.
odstup %2,30,20,00,07,43,30,00,00,02,13,42,51,70,01,70,63,12,83,90,00,41,20,30,03,00,01,51,53,63,4
% poražených soupeřů87,594,7100,0100,084,882,1100,0100,090,996,982,687,593,8100,092,387,580,081,887,5100,087,595,795,8100,090,9100,091,391,385,775,0
pořadí2011201220132014201620172018celkem
průměr2.21.62.53.32.03.65.02.6
medián22231252
modus22221152
počet závodů656345130

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1W

Paďourová Klárasl 60
20.05.18
sp 129
27.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Hanuš.2
06.04.13
sj.Hanuš.1
06.04.13/2
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí5.2.1.1.8.6.1.1.4.2.5.3.2.2.2.3.3.4.2.2.1.2.2.2.1.2.1.3.3.2.2.
odstup %2,30,20,00,07,43,30,00,00,02,13,42,51,71,70,63,12,83,91,20,30,00,41,20,30,03,00,01,51,53,63,4
% poražených soupeřů87,594,7100,0100,084,882,1100,0100,090,996,982,687,593,892,387,580,081,887,592,392,3100,087,595,795,8100,090,9100,091,391,385,775,0
pořadí2011201220132014201620172018celkem
průměr2.21.62.63.32.03.65.02.6
medián22231252
modus22221152
počet závodů657345131

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Paďourová Klárasj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
pořadí2.3.
odstup %4,111,5
% poražených soupeřů87,575,0
pořadí2014celkem
průměr2.52.5
medián22
modus22
počet závodů22

Kategorie K1W

Paďourová Klárasl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí8.4.4.3.2.9.5.2.2.1.1.3.1.1.2.4.2.1.6.1.2.1.1.5.1.1.2.1.2.1.
odstup %0,04,01,22,03,54,73,31,42,00,00,00,40,00,01,42,11,20,06,10,00,60,00,03,60,00,01,40,00,80,0
% poražených soupeřů78,188,088,592,695,261,973,393,392,9100,0100,090,0100,0100,094,482,495,8100,082,8100,095,7100,0100,081,0100,0100,090,0100,096,0100,0
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr1.51.82.52.02.35.53.78.02.6
medián111222482
modus111112481
počet závodů4545623130

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1W

Paďourová Klárasl 58
19.05.18
sj 51
15.05.16
sj 117
23.08.14
sp.Vrbné
16.09.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
Lipno, start
28.08.11
pořadí8.9.1.1.1.5.1.2.
odstup %0,04,70,00,00,03,60,01,4
% poražených soupeřů78,161,9100,0100,0100,081,0100,090,0
pořadí20112012201420162018celkem
průměr2.02.01.09.08.03.5
medián211981
modus211981
počet závodů141118

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Paďourová Klárasj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
pořadí2.3.
odstup %4,111,5
% poražených soupeřů87,575,0
pořadí2014celkem
průměr2.52.5
medián22
modus22
počet závodů22

Kategorie K1W

Paďourová Klárasl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí8.4.4.3.2.9.5.2.2.1.1.3.1.1.4.2.1.2.1.1.5.1.1.2.1.2.1.
odstup %0,04,01,22,03,54,73,31,42,00,00,00,40,00,02,11,20,00,60,00,03,60,00,01,40,00,80,0
% poražených soupeřů78,188,088,592,695,261,973,393,392,9100,0100,090,0100,0100,082,495,8100,095,7100,0100,081,0100,0100,090,0100,096,0100,0
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr1.51.81.52.02.35.53.78.02.6
medián111122482
modus111112481
počet závodů4524623127

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Paďourová Klárasj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
pořadí2.3.
odstup %4,111,5
% poražených soupeřů87,575,0
pořadí2014celkem
průměr2.52.5
medián22
modus22
počet závodů22

Kategorie K1W

Paďourová Klárasl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí8.4.4.3.2.9.5.2.2.1.1.3.1.1.4.2.1.2.1.1.5.1.1.2.1.2.1.
odstup %0,04,01,22,03,54,73,31,42,00,00,00,40,00,02,11,20,00,60,00,03,60,00,01,40,00,80,0
% poražených soupeřů78,188,088,592,695,261,973,393,392,9100,0100,090,0100,0100,082,495,8100,095,7100,0100,081,0100,0100,090,0100,096,0100,0
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr1.51.81.52.02.35.53.78.02.6
medián111122482
modus111112481
počet závodů4524623127