Bayerová Barbora, 1998

Bohemians Praha
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: 1   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 4. 3/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha - - - - 19:21,3156.45/5,157/66/0
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 7. 4/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha - - - - 19:45,7179.97/7,246/18/0
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně
K1W 8. 2/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. - - - - 00:55,570.49/0,953/0/30
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR
K1W 3. 2/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. - - - - 11:29,3327.96/4,262/0/60
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 5. 2/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. - - - - 00:54,140.80/1,553/0/61
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
K1W 6. 2/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. - - - - 00:53,732.00/3,953/0/61
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1W    BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. - - - - DNS 0/0/0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1W 5. 2/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. - - - - 17:23,1853.65/5,40/0/115
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 2. 2/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. - - - - 09:11,685.49/1,068/0/104
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 6. 3/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. 01:10,98 - 01:10,42 - 01:10,422.73/4,049/0/68
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
K1W 4. 2/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. - - - - 16:17,0035.70/3,857/0/72
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
K1W 4. 2/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. - - - - 16:17,5051.20/5,557/0/78
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 5. 2/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. - - - - 20:03,7056.60/4,953/0/54
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 5. 2/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. - - - - 20:00,8070.30/6,253/0/54
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le
K1W 2. 1/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. - - - - 15:14,3022.00/2,554
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin
K1W 3. 1/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. - - - - 17:51,1027.50/2,654
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post
K1W 4. 1/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. - - - - 14:56,7044.50/5,245
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
K1W 4. 1/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. - - - - 17:19,2025.90/2,653
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W 9. 4/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. 00:58,91 - 00:57,56 - 00:57,563.77/7,0-
C1W 6. 3/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. 01:06,24 - 01:08,64 - 01:06,248.10/13,9-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W 25. 6/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 158.60 108 153.93 18 171.9362.00/56,4-
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
K1W    BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. - - - - DNF 0/0/0
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno
K1W 11. 3/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. - - - - 02:08,036.35/5,220
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1W 4. 3/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. - - - - 10:01,4837.93/6,7-
C1W 6. 3/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. - - - - 12:19,7285.77/13,1-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1W 4. 4/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. - - - - 17:06,7357.66/6,0-
C1W 6. 3/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. - - - - 21:16,69138.88/12,2-
22.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + Přebor Jihočeského kraje viz.závod č.54
K1W 2. 2/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. - - - - 14:03,4041.90/5,232
21.05.2016 Krumlovský Down Town ve sprintu + MČR C2mix Start 50 m nad lávkou (a jezem)
K1W 2. 2/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. 00:00,00 - 00:00,00 - 00:53,704.30/8,729
21.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ). cíl cca 50 m před soutokem s Polečnicí (ř.km 281,4)
K1W 2. 2/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. - - - - 14:03,5032.30/4,029
C2M 1. 1/DSBAYEROVÁ Barbora
KLÍMA Jan
1998
1998
Val.Mez.
Č.Kruml.
- - - - 14:51,70 41
21.05.2016 Krumlovský Down Town ve sprintu + MČR C2mix Start 50 m nad lávkou (a jezem)
C2M 4. 1/DSBAYEROVÁ Barbora
KLÍMA Jan
1998
1998
Val.Mez.
Č.Kruml.
00:00,00 - 00:00,00 - 00:58,404.50/8,39
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
K1W 6. 2/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. 00:00,00 - 00:00,00 - 00:51,901.73/3,434/0/59
C1W 3. 2/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. 00:00,00 - 00:00,00 - 01:01,386.21/11,347/0/21
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem
K1W    BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. 00:51,08 - 00:49,83 - B 25/0/47
C1W    BAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. 01:00,13 - 01:00,48 - A 42/0/9
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 10. 3/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. - - - - 09:54.99 22/0/85
C1W 6. 3/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. - - - - 11:53.94 34/0/9
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 7. 3/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. - - - - 01:14,863.65/5,131/0/85
C1W 8. 3/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. - - - - 01:30,757.32/8,828/0/2
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 7. 2/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. - - - - 22:30,90176.50/15,031/0/36
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 7. 2/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. - - - - 22:12,60153.60/13,031/0/36
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 2. 2/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. - - - - 17:29,9068.50/7,065
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 3. 2/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. - - - - 15:07,0043.40/5,057
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 3. 2/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. - - - - 17:17,8046.70/4,758
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 3. 2/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. - - - - 14:50,7036.90/4,358
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 13. 2/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 131.20 0 122.60 2 124.6015.70/14,428
C1W 7. 2/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 133.50 0 129.30 0 129.3013.40/11,68
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci
K1W 18. 3/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 128.10 2 127.40 2 129.4020.20/18,517
C1W 9. 2/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 138.50 2 147.10 0 140.5022.60/19,26
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 3. 2/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. 00:48,43 - 00:46,04 - 00:46,041.41/3,2-
C1W 4. 2/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 00:53,59 - 00:56,72 - 00:53,595.32/11,0-
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1W 12. 3/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 185.81 158 167.56 56 223.56111.83/100,1-
K1W 18. 5/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 140.27 54 132.95 4 136.9538.13/38,6-
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 9. 1/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. 01:02,86 - 00:59,61 - 00:59,615.21/9,625/0/25
C1W 3. 1/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 01:09,24 - 01:06,28 - 01:06,286.18/10,347/0/2
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné
K1W 13. 2/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. 01:24,13 - 01:04,75 - 01:04,759.41/17,016/0/7
C1W 3. 1/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 01:24,70 - 01:08,83 - 01:08,834.96/7,847/0/2
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně
K1W 7.  BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. 02:07,63 - 02:06,17 - 02:06,1712.10/10,631/0/42
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
K1W 10.  BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. - - - - 16:34,19179.17/22,022/0/30
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1W 7. 3/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. - - - - 10:51,3444.39/7,3-
C1W 4. 2/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. - - - - 12:37,4753.77/7,6-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1W 6. 3/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. - - - - 10:27,0131.89/5,4-
C1W 5. 3/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. - - - - 12:13,8545.23/6,6-
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
K1W 7.  BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. 00:53,73 - 00:54,32 - 00:53,735.18/10,731/0/73
C1W 6.  BAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 01:08,34 - 01:04,59 - 01:04,5910.22/18,834/0/2
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem
K1W 10.  BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. 00:53,27 - 00:54,25 - 00:53,274.22/8,622/0/62
C1W 6.  BAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 01:06,26 - 01:04,73 - 01:04,737.52/13,134/0/2
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 4. 2/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. - - - - 10:02,0116.38/2,842/0/82
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 6. 2/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. 01:15,40 - 01:14,51 - 01:14,512.31/3,234/0/70
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
K1W 5. 1/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. - - - - 16:30,2046.10/4,938/0/48
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
K1W 4. 1/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. - - - - 12:48,1039.80/5,542/0/72
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 6. 2/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. - - - - 21:44,00114.70/9,634/0/42
18.04.2015 1. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici + MČR Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 4. 1/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. - - - - 21:15,1074.40/6,242/0/48
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 10. 4/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. - - - - 19:38,40196.30/20,02
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 12. 4/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. - - - - 16:39,10143.90/16,83
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 1. 1/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. - - - - 16:47,70 46
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 1. 1/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. - - - - 14:30,10 46
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 9. 4/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. - - - - 19:56,80195.90/19,63
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 11. 4/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. - - - - 17:06,20175.40/20,64
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 1. 1/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. - - - - 16:55,30 46
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 1. 1/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez. - - - - 14:45,70 47
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 19. 7/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 129.70 4 128.54 0 128.5422.27/21,018
C1W 8. 3/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 157.06 0 150.67 4 154.6738.70/33,45
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 17. 7/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 137.45 56 128.76 0 128.7624.07/23,020
C1W 5. 2/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 155.29 2 139.70 0 139.7023.70/20,48
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 3.  BAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. 00:56,24 - 00:57,76 - 00:56,241.15/2,1-
C1W 3.  BAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 01:10,10 - 01:12,42 - 01:10,106.14/9,6-
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1W 9.  BAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 149.31 0 160.34 8 149.3127.09/22,2-
K1W 23.  BAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 138.48 2 139.08 8 140.4832.85/30,5-
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem
K1W 7. 3/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. 02:05,73 - 02:06,81 - 02:05,737.03/5,931/0/30
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou
K1W    BAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. - - - - DNF 0/0/0
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 5. 1/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. 01:00,34 - 00:58,61 - 00:58,614.15/7,638/0/70
C1W 4. 2/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 01:10,68 - 00:00,00 - 01:10,687.35/11,642/0/2
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné
K1W 9. 3/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. 00:59,65 - 01:00,86 - 00:59,655.95/11,125/0/46
C1W 8. 2/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 01:24,75 - 01:18,77 - 01:18,7716.77/27,031/0/0
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61
K1W 3. 3/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. - - - - 14:27,9062.60/7,848
C1W 4. 3/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. - - - - 17:31,4086.80/9,04
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem
K1W 3. 2/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. - - - - 14:43,9079.10/9,850
C1W 4. 3/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. - - - - 17:33,6082.50/8,54
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 9. 3/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. 01:12,23 - 01:13,73 - 01:12,236.30/9,625/0/37
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 9. 3/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. 01:14,34 - 01:12,87 - 01:12,875.70/8,525/0/25
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice
K1W 3. 2/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. - - - - 13:09,1055.00/7,515
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1
K1W 3. 2/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. - - - - 13:08,7034.10/4,515
22.09.2013 MČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 5.  Bayerová Barbora 1998 2 Val.Mez. 01:23,03 - 01:17,23 - 01:17,237.03/10,0-
C1W 3.  Bayerová Barbora 1998 3 Val.Mez. 01:33,44 - 00:00,00 - 01:33,449.43/11,2-
21.09.2013 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy
C1W 8.  Bayerová Barbora 1998 2 Val.Mez. 159.54 110 0.00 999 269.54159.72/145,4-
K1W 21.  Bayerová Barbora 1998 3 Val.Mez. 155.40 102 162.05 4 166.0570.79/74,3-
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné
K1W 20. 2/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. 01:11,24 - 00:00,00 - 01:11,2411.61/19,56
C1W 4. 2/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 01:27,45 - 00:00,00 - 01:27,4517.50/25,042
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné
K1W 11. 2/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. 01:06,66 - 01:08,71 - 01:06,668.88/15,40/0/0
C1W    BAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 0/0/0
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí
K1W 4. 2/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. - - - - 09:47,8029.10/5,258
C1W 4. 2/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. - - - - 11:08,1018.10/2,86
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 10. 1/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. 01:15,62 - 01:13,59 - 01:13,596.61/9,922/0/56
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 11. 2/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. 01:12,57 - 00:00,00 - 01:12,577.78/12,020/0/56
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle
K1W 10. 3/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 0 Val.Mez. 108.00 154 122.40 2 124.4016.70/15,513
C1W 1. 1/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. 121.90 6 124.50 2 126.50 6
11.05.2013 Kroměřížský slalom
K1W 5. 2/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 0 Val.Mez. 135.20 0 116.20 2 118.206.30/5,621
C1W 1. 1/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. 171.70 4 127.20 2 129.20 6
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu
K1W 11. 2/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. - - - - 01:51,5610.83/10,820/0/42
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila
K1W 15. 2/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. - - - - 25:40,50228.70/17,412/0/32
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila
K1W 22. 2/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. - - - - 28:12,90338.20/25,04/0/2
31.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.4, neděle Sázava, Krhanice
K1W 4. 1/DMBayerová Barbora 1998 2 Val.Mez. - - - - 20:45,00115.00/10,210
31.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.3, neděle Sázava, Krhanice
K1W 5. 1/DMBayerová Barbora 1998 2 Val.Mez. - - - - 20:29,70100.40/8,910
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.1, sobota Sázava, Krhanice
K1W 7. 1/DMBayerová Barbora 1998 2 Val.Mez. - - - - 20:09,00152.90/14,57
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.2, sobota Sázava, Krhanice
K1W 7. 1/DMBayerová Barbora 1998 2 Val.Mez. - - - - 20:23,00155.80/14,67
16.09.2012 Finále ČP juniorů ve sjezdu, MČR dorostu ve sprintu USD České Vrbné
K1W 19. 8/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. 01:45,75 - 01:24,70 - 03:10,4560.00/46,0-
C1W 6. 4/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 02:04,74 - 01:30,02 - 03:34,7661.72/40,3-
15.09.2012 Finále ČP juniorů ve slalomu, MČR dorostu ve slalomu USD České Vrbné
C1W 10.  BAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. 0.00 999 0.00 999 999.00 -
K1W 20.  BAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. 203.83 254 196.32 54 250.32143.73/134,8-
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu
C1W 2.  BAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. 01:23,75 - 01:21,26 - 02:45,0115.30/10,2-
K1W 4.  BAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. 01:10,20 - 01:08,84 - 02:19,0415.85/12,9-
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu
C1W 4.  BAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. 124.95 4 131.36 2 128.9518.81/17,1-
K1W 13.  BAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. 122.18 8 125.91 56 130.1830.24/30,3-
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2
C1W 5.  BAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. 108.32 2 109.25 2 110.3210.80/10,917
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2
C1W 5.  BAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. 145.31 6 132.72 2 134.7219.34/16,817
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
C1W 7. 4/ZSBarbora Bayerová 1998 2 Val.Mez. 129.15 6 130.11 2 132.1115.31/13,112
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
C1W 4. 3/ZSBarbora Bayerová 1998 2 Val.Mez. 118.58 2 112.42 0 112.423.93/3,624
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1W 4. 4/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. 00:38,48 - 00:38,77 - 01:17,254.56/6,349
C1W 2. 2/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 00:46,92 - 00:46,28 - 01:33,203.57/4,05
16.06.2012 MČR dorostu v klasickém sjezdu - individuální závod řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
K1W 7. 3/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. - - - - 11:37,2090.90/15,0-
C1W 3. 2/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. - - - - 13:22,1063.60/8,6-
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov
K1W 4. 3/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. - - - - 20:54,90114.90/10,131
C1W 2. 2/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. - - - - 23:14,0066.70/5,03
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov
K1W 6. 4/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. 01:57,10 - 01:58,80 - 03:55,9031.40/15,424
C1W 3. 2/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 02:17,00 - 02:18,70 - 04:35,7018.10/7,07
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
C1W 5.  BAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. 149.35 52 145.69 6 151.6938.06/33,54
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
C1W 3.  BAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. 147.16 4 154.07 4 151.1626.82/21,614
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
K1W 15.  BAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. - - - - 21:25,80169.90/15,212/0/43
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
K1W 14.  BAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. - - - - 21:36,30171.70/15,314/0/43
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 7. 3/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. - - - - 14:27,4062.80/7,840
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most
K1W 8. 3/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. - - - - 16:54,5076.00/8,135
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 9. 3/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. - - - - 14:27,7071.90/9,039
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most
K1W 10. 3/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. - - - - 17:08,6093.00/9,934
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.1 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice.
K1W 4.  BAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. - - - - 18:48,30142.00/14,415
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.2 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice.
K1W 4.  BAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. - - - - 18:40,50116.00/11,515
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1W 17. 5/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 143.00 0 137.90 0 137.9022.90/19,915
C1W 4. 2/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. 147.80 0 146.20 2 147.8016.20/12,38
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1W 23. 5/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 143.90 0 0.00 999 143.9031.00/27,58
C1W 6. 3/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. 156.00 6 158.00 4 162.0032.70/25,36
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2
C1W 6.  BAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez. 161.60 14 149.80 4 153.8036.68/31,3-
K1W 15.  BAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 133.12 6 140.63 4 139.1237.56/37,0-
04.09.2011 6.NKZ ve slalomu, 6.ČP juniorů USD Roudnice
K1W 30. 6/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 148.87 358 215.50 8 223.50123.26/123,013
03.09.2011 5.NKZ ve slalomu, 5.ČP juniorů ve slalomu USD Roudnice
K1W 31. 7/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 162.97 6 177.10 54 168.9769.11/69,210
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn
K1W 19. 9/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 121.60 2 115.40 0 115.4024.10/26,418
C1W 12. 5/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 129.80 0 134.20 2 129.8027.20/26,52
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn
K1W 20. 9/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 101.80 4 102.40 0 102.4022.10/27,517
C1W 10. 5/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 110.10 2 111.40 2 112.1023.10/26,04
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou
K1W 8. 5/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 142.80 2 143.30 2 144.8019.60/15,712
C1W 6. 5/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 164.40 2 171.30 0 166.4026.70/19,14
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 8. 6/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 138.70 2 138.10 0 138.1017.50/14,513
C1W 5. 4/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 160.50 2 154.90 0 154.9020.30/15,15
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto
K1W 12. 4/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 131.90 2 130.30 2 132.3015.60/13,418
C1W 4. 2/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 140.40 0 140.10 0 140.1010.50/8,15
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto
K1W 9. 3/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 125.70 0 122.90 0 122.909.10/8,023
C1W 5. 2/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 140.20 0 137.90 2 139.9010.80/8,44
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most
C1W 4. 2/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 146.80 2 145.80 0 145.8029.20/25,04
C2M 8. 2/ZSBAYEROVÁ Barbora
HUŇKOVÁ Nikola
1998
1998
Val.Mez.
Val.Mez.
164.60 4 162.00 4 166.0053.80/48,00
K1W 6. 2/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 119.10 0 119.30 0 119.1022.50/23,313
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most
C1W 4. 2/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 162.20 2 177.40 2 164.2047.40/40,64
C2M 8. 2/ZSBAYEROVÁ Barbora
HUŇKOVÁ Nikola
1998
1998
Val.Mez.
Val.Mez.
184.80 10 191.00 10 194.8082.60/73,60
K1W 10. 3/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 121.80 2 125.80 4 123.8030.20/32,311
05.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - neděle Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C1W 2. 2/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 177.30 2 172.10 0 172.1036.30/26,73
K1W 5. 2/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 144.40 2 144.00 0 144.0015.40/12,08
04.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - sobota Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C1W 2. 2/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 169.40 0 169.10 2 169.4038.20/29,13
K1W 5. 2/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 140.80 0 140.60 0 140.6016.10/12,98
29.05.2011 Slalom v Opavě - neděle, 4.ČP žáků ve slalomu USD Opava
K1W 23. 8/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 117.80 6 142.00 8 123.8033.20/36,612
C1W 13. 6/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 164.10 54 0.00 999 218.10110.70/103,10
28.05.2011 Slalom v Opavě - sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Opava
K1W 23. 9/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 134.00 4 133.00 2 135.0041.70/44,711
C1W 9. 4/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 155.90 4 171.30 10 159.9046.20/40,64
14.05.2011-15.05.2011 Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1W
sobota
5. 1/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 129.50 2 132.80 8 131.5011.30/9,411
C1W
sobota
1. 1/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 166.60 58 155.90 2 157.90 2
K1W
neděle
1. 1/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 130.60 2 128.30 0 128.30 20
C1W
neděle
1. 1/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 211.30 58 176.80 10 186.80 2
04.05.2011 VZ ve slalomu, Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 4. 1/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 152.50 50 138.50 0 138.5017.80/14,77
C1W 3. 2/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 231.00 0 172.50 0 172.509.80/6,02
30.04.2011-01.05.2011 Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
K1W
sobota 30.4.2011
20. 7/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 119.00 0 115.30 0 115.3026.80/30,316
C1W
sobota 30.4.2011
7. 4/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 153.40 6 149.00 6 155.0042.90/38,32
K1W
neděle 1.5.2011
23. 8/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 126.10 4 131.90 2 130.1038.60/42,213
C1W
neděle 1.5.2011
8. 5/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 165.80 4 162.70 2 164.7041.50/33,71
25.09.2010-26.09.2010 Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W
sobota 25.9.2010
16. 3/ZMBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 132.30 0 135.00 2 132.3023.60/21,7-
C1W
sobota 25.9.2010
5. 3/ZMBAYEROVÁ Barbora 1998 0 Val.Mez. 167.30 2 164.40 2 166.4035.80/27,4-
K1W
neděle 26.9.2010
19. 3/ZMBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 138.80 0 136.90 0 136.9028.70/26,5-
C2M
neděle 26.9.2010
21. 6/ZMBAYEROVÁ Barbora
KAMINSKÁ Barbora
1998
1998
Val.Mez.
Val.Mez.
199.70 0 0.00 999 199.7088.90/80,2-
C1W
neděle 26.9.2010
4. 2/ZMBAYEROVÁ Barbora 1998 0 Val.Mez. 162.10 0 163.10 0 162.1030.20/22,9-
16.09.2010-17.09.2010 VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice
K1W
sobota 19.6.2010
9. 2/ZMBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 150.50 2 148.80 0 148.8027.30/22,5-
C2M
sobota 19.6.2010
11.  BAYEROVÁ Barbora
KAMINSKÁ Barbora
1998
1998
Val.Mez.
Val.Mez.
224.00 10 240.00 6 234.0098.90/73,2-
K1W
neděle 20.6.2010
13. 3/ZMBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 158.80 0 153.10 0 153.1029.60/24,0-
C2M
neděle 20.6.2010
12.  BAYEROVÁ Barbora
KAMINSKÁ Barbora
1998
1998
Val.Mez.
Val.Mez.
212.70 0 207.90 8 212.7077.40/57,2-
04.09.2010 Mistrovství České republiky žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1W 14. 6/ZMBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 123.19 2 126.80 2 125.1924.57/24,4-
C1W 6. 3/ZMBAYEROVÁ Barbora 1998 0 Val.Mez. 162.22 2 166.70 0 164.2236.86/28,9-
25.07.2010 VZ ve slalomu - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1W 24. 6/ZMBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 128.30 6 129.50 4 133.5040.40/43,4-
C2M 9. 3/ZMBAYEROVÁ Barbora
KAMINSKÁ Barbora
1998
1998
Val.Mez.
Val.Mez.
234.00 12 198.30 16 214.3091.70/74,8-
24.07.2010 VZ ve slalomu - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1W 24. 5/ZMBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 141.80 6 141.60 56 147.8047.20/46,9-
C2M 9. 3/ZMBAYEROVÁ Barbora
KAMINSKÁ Barbora
1998
1998
Val.Mez.
Val.Mez.
213.00 62 232.50 16 248.50108.80/77,9-
27.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů neděle, 4.Český pohár žáků USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 37. 12/ZMBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 154.42 202 0.00 999 356.42260.57/271,9-
26.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 31. 4/ZMBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 128.33 112 137.19 156 240.33141.31/142,7-
16.05.2010 VZ závod ve slalomu neděle, 2.ČP žáků ve slalomu USD Opava
K1W 24. 8/ZMBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 133.92 158 333.30 152 291.92204.82/235,2-
15.05.2010 VZ ve slalomu sobota, 1.ČP žáků ve slalomu USD Opava
K1W 19. 4/ZMBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 85.20 254 128.40 108 236.40143.20/153,6-
26.09.2009-27.09.2009 57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1W
sobota
22. 5/ZMBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 154.30 2 173.30 0 156.3035.10/29,0-
C2W
sobota
4. 2/ZMKAMINSKÁ Barbora
BAYEROVÁ Barbora
1998
1998
Val.Mez.
Val.Mez.
236.80 4 206.70 52 240.8081.50/51,2-
K1W
neděle
17. 4/ZMBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 154.40 2 148.00 0 148.0032.20/27,8-
C2W
neděle
4. 2/ZMKAMINSKÁ Barbora
BAYEROVÁ Barbora
1998
1998
Val.Mez.
Val.Mez.
393.70 4 236.30 4 240.3082.80/52,6-
05.09.2009 MČR žáků ve slalomu řeka Bečva u loděnice ve Val. Meziříčí
K1W 17.  BAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 189.89 2 185.85 8 191.8964.40/50,5-
C2W 6.  BAYEROVÁ Barbora
ZELENKOVÁ Kristýna
1998
1997
Val.Mez.
Val.Mez.
241.98 210 319.96 56 375.96189.22/101,3-
18.07.2009-19.07.2009 VZ ve slalomu v Kroměříži, 5.a 6.ČP žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1W
sobota
25. 6/ZMBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 191.87 4 177.67 50 195.87103.25/111,5-
K1W
neděle
25. 6/ZMBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez. 170.30 14 173.80 12 184.3092.50/100,8-
27.06.2009 VZ ve slalomu, 3. Český pohár žáků ve slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné
K1W
sobota
35. 8/ZMBAYEROVÁ Barbora 1998 0 Val.Mez. 186.86 50 142.64 50 192.6495.29/97,9-
20.06.2009-21.06.2009 Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice
K1W
sobota
12. 2/ZMBAYEROVÁ Barbora 1998 0 Val.Mez. 152.20 2 150.20 6 154.2038.50/33,3-
C2M
sobota
14. 4/ZMKAMINSKÁ Barbora
BAYEROVÁ Barbora
1998
1998
Val.Mez.
Val.Mez.
275.10 112 246.80 12 258.80119.80/86,2-
K1W
neděle
9. 2/ZMBAYEROVÁ Barbora 1998 0 Val.Mez. 157.40 0 162.10 2 157.4034.30/27,9-
C2M
neděle
  3/ZMKAMINSKÁ Barbora
BAYEROVÁ Barbora
1998
1998
Val.Mez.
Val.Mez.
235.40 10 231.70 16 245.40 -
13.06.2009-14.06.2009 Kroměřížské slalomy Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1W
sobota
17. 4/ZMBAYEROVÁ Barbora 1998 0 Val.Mez. 158.90 52 126.10 56 182.1086.30/90,1-
K1W
neděle
9. 2/ZMBAYEROVÁ Barbora 1998 0 Val.Mez. 172.10 52 148.00 2 150.0047.10/45,8-
06.06.2009-07.06.2009 Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov
K1W
sobota
14. 2/ZMBAYEROVÁ Barbora 1998 0 Val.Mez. 160.70 2 155.50 0 155.5034.80/28,8-
23.05.2009-24.05.2009 Slalom na Paraplíčku, sobota, 1. a 2.ČP žáků ve slalomu Jizera, peřej Paraplíčko
K1W
sobota
34. 7/ZMBAYEROVÁ Barbora 1998 0 Val.Mez. 174.40 8 174.40 0 174.4078.80/82,4-
K1W
neděle
30. 5/ZMBAYEROVÁ Barbora 1998 0 Val.Mez. 167.60 2 157.20 6 163.2055.70/51,8-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Bayerová BarboraTJ Valašské Meziříčí K1:   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 17.01.18 updated from RVP
Bayerová BarboraTJ Valašské Meziříčí K1:   C1:   C2: K1: 1   C1: 2   C2: 2 20.11.17 updated from RVP
Bayerová BarboraTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1: 3   C2: K1: 1   C1: 2   C2: 23.11.16 updated from RVP
Bayerová BarboraTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1: 3   C2: K1: 1   C1: 3   C2: 02.11.15 updated from RVP
Bayerová BarboraTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1: 3   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 28.10.14 updated from RVP
Bayerová BarboraTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1: 2   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 22.06.14 updated from RVP
Bayerová BarboraTJ Valašské Meziříčí K1:   C1: 2   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 21.05.13 updated from RVP
Bayerová BarboraTJ Valašské Meziříčí K1: 2   C1: 2   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 17.11.12 updated from RVP
Bayerová BarboraTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1: 2   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 26.11.11 updated from RVP
Bayerová BarboraTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 22.08.11 updated from RVP
Bayerová BarboraTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 03.06.11 updated from RVP
Bayerová BarboraTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP

rok 2018

Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.K1W 2/2 103
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
9.K1W 2/2 84
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.K1W 5/12 293
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.K1W 5/16 437

rok 2016

Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1W 4/4 151
10.K1W 5/8 152
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
18.C2M
Klíma Jan
2/2 50
12.K1W 5/10 90
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 4/4 41
6.K1W 5/11 352

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
11.C1W 2/2 14
22.K1W 2/2 45
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C1W 4/4 162
5.K1W 8/12 285
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.C1M 4/4 12
3.C1W 4/4 8
3.K1W 5/16 359

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
12.C1W 2/2 13
38.K1W 2/2 38
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1W 2/2 73
15.K1W 5/6 119
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
7.C1W 4/4 8
11.K1W 5/8 98
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.C1W 2/2 2
6.K1W 5/8 208

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
8.C1W 2/2 12
42.K1W 2/2 34
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1W 2/2 42
20.K1W 7/7 84
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 1/1 0
17.K1W 5/10 34
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 2/2 6
5.K1W 5/7 244

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
8.C1W 4/4 54
Slalom: Oblastní žebříček Morava
8.C1W 2/2 34
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.K1W 2/2 26
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.C1W 1/1 5
18.K1W 3/3 49
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 2/2 10
12.K1W 5/10 200

rok 2011

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
31.K1W 2/2 23
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
16.C1W 5/6 17
39.K1W 5/6 92
Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 5/13 27
 C2M
Huňková Nikola
2/2 0
20.K1W 5/13 73

Statistika výsledků

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Bayerová Barborasl 146
12.09.15
sl 131
13.09.14
MČRdor.sl
21.09.13
sl.Vrbné
15.09.12
sl.Křivoklát
08.09.12
Řeka Svratka
10.09.11
řeka Otava,
04.09.10
pořadí12.9.8.10.4.6.6.
odstup %100,122,2145,40,017,131,328,9
% poražených soupeřů8,338,522,2---78,670,6---
pořadí201020112012201320142015celkem
průměr6.06.07.08.09.012.07.9
medián66489128
modus66489126
počet závodů1121117

Kategorie K1W

Bayerová Barborasl 123
10.09.16
sl 146
12.09.15
sl 131
13.09.14
MČRdor.sl
21.09.13
sl.Vrbné
15.09.12
sl.Křivoklát
08.09.12
Řeka Svratka
10.09.11
řeka Otava,
04.09.10
řeka Bečva u
05.09.09
pořadí25.18.23.21.20.13.15.14.17.
odstup %56,438,630,574,3134,830,337,024,450,5
% poražených soupeřů42,948,543,625,926,958,650,051,930,4
pořadí20092010201120122013201420152016celkem
průměr17.014.015.016.521.023.018.025.018.4
medián171415132123182518
modus171415132123182513
počet závodů111211119

NKZ slalom

Kategorie K1W

Bayerová BarboraUSD Roudnice
04.09.11
USD Roudnice
03.09.11
pořadí30.31.
odstup %123,069,2
% poražených soupeřů14,79,1
pořadí2011celkem
průměr30.530.5
medián3030
modus3030
počet závodů22

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Bayerová Barborasl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
Kadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
řeka Ploučni
30.04.11
řeka Ploučni
30.04.11/2
pořadí7.4.5.3.12.10.4.5.8.7.
odstup %13,13,633,521,626,526,08,18,433,738,3
% poražených soupeřů64,781,350,075,021,435,772,763,630,033,3
pořadí20112012celkem
průměr7.74.86.5
medián745
modus434
počet závodů6410

Kategorie K1W

Bayerová BarboraKadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
řeka Ploučni
30.04.11
řeka Ploučni
30.04.11/2
USD Roztoky
27.06.10
USD Roztoky
26.06.10
USD České Vr
27.06.09
řeka Loučná
06.06.09
Jizera, peře
23.05.09
Jizera, peře
23.05.09/2
pořadí19.20.12.9.23.20.37.31.35.14.30.34.
odstup %26,427,513,48,042,230,3271,9142,797,928,851,882,4
% poražených soupeřů64,062,068,678,456,962,72,723,15,648,014,710,8
pořadí200920102011celkem
průměr28.334.017.223.7
medián30311920
modus14312020
počet závodů42612

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Bayerová Barborasl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
26.06.11
Mlýnský náho
25.06.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Řeka Jihlava
05.06.11
Řeka Jihlava
04.06.11
USD Opava
29.05.11
USD Opava
28.05.11
Řeka Morava
14.05.11
Řeka Morava
14.05.11/2
Mlýnský náho
04.05.11
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
pořadí7.9.8.5.1.1.5.5.4.6.6.5.4.4.2.2.13.9.1.1.3.4.5.
odstup %11,619,233,420,40,00,010,916,812,325,319,115,125,040,626,729,1103,140,60,00,06,022,927,4
% poražených soupeřů62,550,053,373,3100,0100,066,766,775,061,558,366,766,766,783,383,3---33,3100,0100,066,750,042,9
pořadí201020112012201320142015celkem
průměr4.54.65.01.06.58.04.8
medián4451575
modus4451575
počet závodů213222223

Kategorie C2M

Bayerová Barborařeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Mlýnský náho
25.09.10
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
Řeka Morava
25.07.10
Řeka Morava
24.07.10
Řeka Jihlava
20.06.09
pořadí8.8.21.12.11.9.9.14.
odstup %48,073,680,257,273,274,877,986,2
% poražených soupeřů------4,88,39,120,020,0---
pořadí200920102011celkem
průměr14.012.48.011.5
medián141189
modus14988
počet závodů1528

Kategorie C2W

Bayerová Barborařeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
pořadí4.4.
odstup %52,651,2
% poražených soupeřů------
pořadí2009celkem
průměr4.04.0
medián44
modus44
počet závodů22

Kategorie K1W

Bayerová Barborasl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
26.06.11
Mlýnský náho
25.06.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Řeka Jihlava
05.06.11
Řeka Jihlava
04.06.11
USD Opava
29.05.11
USD Opava
28.05.11
Řeka Morava
14.05.11
Řeka Morava
14.05.11/2
Mlýnský náho
04.05.11
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
Řeka Morava
25.07.10
Řeka Morava
24.07.10
USD Opava
16.05.10
USD Opava
15.05.10
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
Řeka Morava
18.07.09
Řeka Morava
18.07.09/2
Řeka Jihlava
20.06.09
Řeka Jihlava
20.06.09/2
Řeka Morava
13.06.09
Řeka Morava
13.06.09/2
pořadí13.18.19.17.10.5.17.23.8.8.6.10.5.5.23.23.1.5.4.19.16.13.9.24.24.24.19.17.22.25.25.9.12.9.17.
odstup %14,418,521,023,015,55,619,927,515,714,523,332,312,012,936,644,70,09,414,726,521,724,022,543,446,9235,2153,627,829,0100,8111,527,933,345,890,1
% poražených soupeřů70,758,553,859,067,985,752,933,369,672,077,362,573,373,342,140,5100,078,976,948,657,142,960,041,041,017,933,342,932,37,77,742,935,333,3---
pořadí200920102011201320142015celkem
průměr17.018.510.67.518.015.514.4
medián171985171316
modus9245517135
počet závodů881322235

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Bayerová Barborasj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí6.8.
odstup %0,08,8
% poražených soupeřů44,430,0
pořadí2016celkem
průměr7.07.0
medián66
modus66
počet závodů22

Kategorie K1W

Bayerová Barborasj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 80
17.06.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 127
22.08.15
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
pořadí4.7.8.3.5.6.5.4.4.5.5.11.10.7.7.7.10.4.5.4.6.4.11.15.22.15.14.
odstup %5,17,20,94,21,53,95,43,85,54,96,25,20,05,115,013,022,02,84,95,59,66,210,817,425,015,215,3
% poražených soupeřů76,945,563,286,787,584,891,357,175,060,060,033,372,781,333,333,318,284,255,676,937,557,123,141,712,541,743,5
pořadí201220132015201620172018celkem
průměr14.516.05.58.45.05.57.7
medián141547546
modus141147544
počet závodů23659227

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Bayerová Barborasj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sl 61
07.06.14
sj.Litovel M
08.06.13
sj.V.Mýto
16.06.12
pořadí6.6.4.5.4.4.3.
odstup %13,112,27,66,68,52,88,6
% poražených soupeřů70,666,775,063,657,175,060,0
pořadí20122013201420152016celkem
průměr3.04.04.04.56.04.6
medián344464
modus344464
počet závodů111227

Kategorie K1W

Bayerová Barborasj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 54
21.05.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sl 61
07.06.14
sj.Litovel M
08.06.13
sj.V.Mýto
16.06.12
pořadí4.3.5.4.4.2.7.6.3.4.7.
odstup %5,14,21,56,76,04,07,35,49,85,215,0
% poražených soupeřů76,986,787,591,992,988,980,084,893,890,968,4
pořadí2012201320142015201620172018celkem
průměr7.04.03.06.53.34.04.04.5
medián74364344
modus74364344
počet závodů111232111

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Bayerová Barborasj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
pořadí6.8.4.4.
odstup %0,08,89,08,5
% poražených soupeřů44,430,057,157,1
pořadí20142016celkem
průměr4.07.05.5
medián464
modus464
počet závodů224

Kategorie K1W

Bayerová Barborasj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sj 55
22.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Krhanice4
31.03.13
sj.Krhanice3
31.03.13/2
sj.Krhanice2
30.03.13
sj.Krhanice1
30.03.13/2
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
pořadí4.7.8.3.5.6.5.2.4.4.5.5.11.2.10.7.7.7.4.5.4.6.4.3.3.11.15.22.4.5.7.7.15.14.
odstup %5,17,20,94,21,53,95,41,03,85,54,96,25,25,20,05,115,013,02,84,95,59,66,27,89,810,817,425,010,28,914,614,515,215,3
% poražených soupeřů76,945,563,286,787,584,891,396,457,175,060,060,033,388,972,781,333,333,384,255,676,937,557,193,193,823,141,712,540,033,333,333,341,743,5
pořadí2012201320142015201620172018celkem
průměr14.510.13.04.67.34.75.56.8
medián147347545
modus147347544
počet závodů2725610234

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Bayerová Barborasj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
pořadí12.10.11.9.
odstup %16,820,020,619,6
% poražených soupeřů21,418,233,333,3
pořadí2015celkem
průměr10.510.5
medián1010
modus99
počet závodů44

Kategorie C1W

Bayerová Barborasj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Zábřeh
13.05.12
pořadí6.8.4.2.
odstup %0,08,82,85,0
% poražených soupeřů44,430,075,080,0
pořadí201220132016celkem
průměr2.04.07.05.0
medián2464
modus2462
počet závodů1124

Kategorie K1W

Bayerová Barborasj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Zábřeh
13.05.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
sj.Svitava
17.03.12
sj.Svitava
17.03.12/2
pořadí4.7.8.3.5.6.5.2.4.4.5.5.2.3.4.4.11.10.7.7.7.3.2.3.3.4.5.4.6.4.1.1.1.1.3.3.4.11.15.22.4.15.14.7.8.9.10.4.4.
odstup %5,17,20,94,21,53,95,41,03,85,54,96,22,52,62,65,25,20,05,115,013,05,07,04,34,72,84,95,59,66,20,00,00,00,04,57,55,210,817,425,010,115,215,37,88,19,09,911,514,4
% poražených soupeřů76,945,563,286,787,584,891,396,457,175,060,060,095,591,386,486,433,372,781,333,333,390,095,091,391,384,255,676,937,557,1100,0100,0100,0100,084,684,690,923,141,712,582,441,743,566,763,260,055,066,766,7
pořadí2012201320142015201620172018celkem
průměr8.313.03.03.05.94.35.55.8
medián811347444
modus44313444
počet závodů9429914249

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Bayerová Barborasj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
pořadí3.3.3.6.6.4.8.4.
odstup %11,310,37,818,813,111,627,025,0
% poražených soupeřů71,466,766,716,716,762,512,525,0
pořadí2013201420152016celkem
průměr4.06.04.53.04.6
medián44334
modus44333
počet závodů12418

Kategorie K1W

Bayerová Barborasj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
pořadí6.6.9.13.7.7.10.6.7.5.9.9.9.20.11.10.11.
odstup %4,03,49,617,010,610,78,63,25,97,611,19,68,519,515,49,912,0
% poražených soupeřů81,576,246,720,057,168,450,075,045,581,865,255,652,932,165,560,956,5
pořadí20132014201520162017celkem
průměr13.07.88.76.06.09.1
medián1197669
modus1197669
počet závodů4561117

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Bayerová Barborasj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
sj 117
23.08.14
MČRdor.spr
22.09.13
sp.Vrbné
16.09.12
sp.Křivoklát
09.09.12
pořadí6.3.4.3.8.3.6.2.
odstup %13,911,311,09,627,011,240,310,2
% poražených soupeřů50,071,466,775,012,550,0---91,7
pořadí20122013201420152016celkem
průměr4.03.05.54.04.54.4
medián233433
modus233433
počet závodů212128

Kategorie K1W

Bayerová Barborasj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
sl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
MČRdor.spr
22.09.13
sp.Vrbné
16.09.12
sp.Křivoklát
09.09.12
pořadí9.6.3.3.7.9.5.19.4.
odstup %7,03,43,22,15,911,110,046,012,9
% poražených soupeřů72,476,292,090,545,565,280,014,385,7
pořadí20122013201420152016celkem
průměr11.55.06.33.07.57.2
medián457366
modus453363
počet závodů213129

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Bayerová Barborasj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sp.Strakonic
23.06.12
pořadí3.3.3.6.6.4.8.2.
odstup %11,310,37,818,813,111,627,04,0
% poražených soupeřů71,466,766,716,716,762,512,585,7
pořadí2012201420152016celkem
průměr2.06.04.53.04.4
medián24333
modus24333
počet závodů12418

Kategorie K1W

Bayerová Barborasj 40
29.04.17
sj 53
21.05.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Strakonic
23.06.12
pořadí6.2.6.9.13.7.7.10.6.7.5.9.9.10.11.4.
odstup %4,08,73,49,617,010,610,78,63,25,97,611,18,59,912,06,3
% poražených soupeřů81,588,976,246,720,057,168,450,075,045,581,865,252,960,956,590,3
pořadí201220132014201520162017celkem
průměr4.010.57.58.74.06.07.6
medián41077267
modus41097266
počet závodů12462116

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Bayerová Barborasj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sp.Zábřeh
12.05.12
pořadí3.3.3.6.6.4.8.3.
odstup %11,310,37,818,813,111,627,07,0
% poražených soupeřů71,466,766,716,716,762,512,571,4
pořadí2012201420152016celkem
průměr3.06.04.53.04.5
medián34333
modus34333
počet závodů12418

Kategorie K1W

Bayerová Barborasj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Zábřeh
12.05.12
pořadí6.6.9.13.7.7.10.6.7.5.9.9.10.11.6.
odstup %4,03,49,617,010,610,78,63,25,97,611,18,59,912,015,4
% poražených soupeřů81,576,246,720,057,168,450,075,045,581,865,252,960,956,570,6
pořadí201220132014201520162017celkem
průměr6.010.57.58.76.06.08.1
medián61077667
modus61097666
počet závodů12461115