Behuň Tomáš, 1996

UP Olomouc
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1M 43. 8/DSBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc 133.91 8 125.10 8 133.1042.75/47,327
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 19.  BEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc 00:58,46 - 00:57,08 - 00:57,089.15/19,1-
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61
K1M 12. 5/DSBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc - - - - 14:21,90108.80/14,428
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem
K1M 16. 6/DSBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc - - - - 14:59,70142.30/18,823
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 26. 6/DSBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc 01:10,91 - 01:10,38 - 01:10,3812.09/20,710/0/8
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 31. 7/DSBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc 01:16,48 - 01:13,38 - 01:13,3815.08/25,95/0/2
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
K1M 9. 1/DSBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc 136.70 6 129.80 0 129.8037.60/40,811
14.05.2014 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
K1M    BEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 0
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
K1M    BEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc 0.00 999 0.00 999 999.00 0
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
K1M    BEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 0/0/0
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
K1M 30. 6/DSBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc - - - - 18:53,91197.90/21,16/0/17
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
K1M 13. 4/DSBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc - - - - 19:33,80176.30/17,726
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
K1M 14.  BEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc - - - - 13:40,80161.50/24,521
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
K1M 15. 4/DSBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc - - - - 20:04,20232.00/23,931
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
K1M 16. 4/DSBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc - - - - 13:35,20156.30/23,726
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
K1M 57. 5/DSBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc 129.30 4 0.00 999 133.3048.80/57,818
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
K1M 62. 8/DSBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc 0.00 999 121.40 8 129.4039.20/43,520
22.09.2013 MČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 14.  Behuň Tomáš 1996 3 Olomouc 01:17,47 - 01:14,54 - 01:14,5410.85/17,0-
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí
K1M 13. 4/DSBEHU? Tomáš 1996 3 Olomouc - - - - 10:00,6054.30/9,928
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí
K1M 21. 6/DSBEHU? Tomáš 1996 3 Olomouc - - - - 09:49,0070.30/13,633
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 32. 6/DSBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc 01:11,31 - 01:13,14 - 01:11,3114.16/24,84/0/3
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 36. 7/DSBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc 01:12,02 - 01:12,63 - 01:12,0216.88/30,60/0/1
15.05.2013 Sprint v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc
K1M 5. 1/DSBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc 00:47,50 - 00:00,00 - 00:47,505.50/13,18
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc
K1M 11. 1/DSBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc 126.87 8 122.09 4 126.0931.99/34,010
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu
K1M 31. 5/DSBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc - - - - 01:57,4229.60/33,76/0/1
27.04.2013 5. Český pohár v klasickém sjezdu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu
K1M    BEHU? Tomáš 1996 3 Olomouc - - - - DNF 0/0/0
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M 47. 5/DMBEHUŇ Tomáš 1996 0 Olomouc 115.20 2 114.50 4 117.2033.40/39,911
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M 47. 5/DMBEHUŇ Tomáš 1996 0 Olomouc 106.60 50 108.30 4 112.3029.00/34,812
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy
K1M 30. 4/DMBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc 01:03,06 - 01:06,48 - 02:09,5427.34/26,86/0/10
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy
K1M 36. 6/DMBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc 01:12,62 - 01:04,89 - 02:17,5133.75/32,50/0/3
16.06.2012 MČR dorostu v klasickém sjezdu - individuální závod řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
K1M 20. 7/DMBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc - - - - 12:09,00178.60/32,4-
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C2M 5. 2/DMBEHUŇ Tomáš
MATÉ Zdeněk
1996
1998
Olomouc
Olomouc
221.70 4 178.20 6 184.2042.50/30,00
18.05.2012 Krajský přebor ve sprintu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1M 7. 2/DMBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc 00:46,60 - 00:46,70 - 01:33,3014.20/18,08
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1M 12. 4/DMBEHUŇ Tomáš 1996 0 Olomouc 124.80 6 126.90 2 128.9034.80/37,06
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné
K1M 30. 5/DMBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc 01:29,48 - 01:28,86 - 02:58,3445.44/34,26/0/4
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné
K1M    BEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc 01:34,28 - 00:00,00 - 00:00,00 0/0/0
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 20. 3/DMBEHUŇ Tomáš 1996 0 Olomouc - - - - 14:21,20162.70/23,36
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most
K1M 21. 3/DMBEHUŇ Tomáš 1996 0 Olomouc - - - - 16:50,10208.10/25,94
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 20. 3/DMBEHUŇ Tomáš 1996 0 Olomouc - - - - 14:21,60160.70/22,97
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most
K1M 21. 3/DMBEHUŇ Tomáš 1996 0 Olomouc - - - - 16:50,10191.90/23,56
19.05.2010 VZ ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1M 13. 2/ZSBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc 119.90 52 118.10 0 118.1031.80/36,8-
16.05.2010 VZ závod ve slalomu neděle, 2.ČP žáků ve slalomu USD Opava
K1M 56. 20/ZSBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc 99.90 104 115.07 104 203.90126.40/163,1-
26.09.2009-27.09.2009 57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M
sobota
77. 15/ZSBEHUŇ Tomáš 1996 0 Olomouc 139.70 2 141.10 0 141.1045.60/47,7-
K1M
neděle
77. 17/ZSBEHUŇ Tomáš 1996 0 Olomouc 138.20 2 138.10 2 140.1042.40/43,4-
05.09.2009 MČR žáků ve slalomu řeka Bečva u loděnice ve Val. Meziříčí
K1M 47.  BEHUŇ Tomáš 1996 Olomouc 174.47 0 182.45 52 174.4750.46/40,7-
13.06.2009-14.06.2009 Kroměřížské slalomy Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1M
sobota
36. 5/ZSBEHUŇ Tomáš 1996 0 Olomouc 128.10 156 120.00 0 120.0036.00/42,9-
K1M
neděle
34. 6/ZSBEHUŇ Tomáš 1996 0 Olomouc 124.00 8 134.50 6 132.0040.60/44,4-
06.06.2009-07.06.2009 Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov
K1M
sobota
57. 16/ZSBEHUŇ Tomáš 1996 0 Olomouc 150.70 56 144.40 8 152.4047.10/44,7-
K1M
neděle
39. 9/ZSBEHUŇ Tomáš 1996 0 Olomouc 142.30 0 134.10 4 138.1037.10/36,7-
23.05.2009-24.05.2009 Slalom na Paraplíčku, sobota, 1. a 2.ČP žáků ve slalomu Jizera, peřej Paraplíčko
K1M
sobota
103. 30/ZSBEHUŇ Tomáš 1996 0 Olomouc 169.70 8 180.60 54 177.7092.70/109,1-
K1M
neděle
97. 30/ZSBEHUŇ Tomáš 1996 0 Olomouc 157.40 2 176.30 52 159.4068.70/75,7-
08.09.2007 MČR žáků ve slalomu peřej Paraplíčko u Železného Brodu
K1M    Behuň Tomáš 1996 Olomouc 0.00 0 0.00 0  -
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Behuň TomášUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Behuň TomášUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Behuň TomášUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.11.12 updated from RVP
Behuň TomášUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 17.11.12 updated from RVP
Behuň TomášUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 31.03.12 updated from RVP
Behuň TomášUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 26.11.11 updated from RVP
Behuň TomášUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
101.K1M 3/3 38
Sjezd: Žebříček Český Pohár
43.K1M 4/4 21
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
48.K1M 5/6 51
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
21.K1M 5/9 121

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
102.K1M 3/3 48
Sjezd: Žebříček Český Pohár
45.K1M 4/4 10
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
37.K1M 5/7 73

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Maté Zdeněk
1/1 0
105.K1M 3/3 29
Sjezd: Žebříček Český Pohár
52.K1M 4/4 12
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
44.K1M 5/9 37

Statistika výsledků

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1M

Behuň Tomášřeka Loučná
06.06.09
řeka Loučná
06.06.09/2
Jizera, peře
23.05.09
Jizera, peře
23.05.09/2
pořadí39.57.97.103.
odstup %36,744,775,7109,1
% poražených soupeřů30,926,39,47,3
pořadí2009celkem
průměr74.074.0
medián5757
modus3939
počet závodů44

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Behuň Tomášsl 136
27.09.14
sl 45
14.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
sl.Olomouc
15.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.Olomouc
18.05.12
Mlýnský náho
19.05.10
USD Opava
16.05.10
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
Řeka Morava
13.06.09
Řeka Morava
13.06.09/2
pořadí43.9.57.62.11.47.47.12.13.56.77.77.34.36.
odstup %47,340,857,843,534,039,934,837,036,8163,143,447,744,442,9
% poražených soupeřů46,268,039,140,863,033,333,364,545,520,319,121,628,331,4
pořadí20092010201220132014celkem
průměr56.034.535.343.326.041.5
medián36134757943
modus77134711947
počet závodů4233214

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Behuň Tomášsl 34
03.05.14
sj.Špindl2
28.04.13
pořadí30.31.
odstup %21,133,7
% poražených soupeřů40,83,2
pořadí20132014celkem
průměr31.030.030.5
medián313030
modus313030
počet závodů112

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Behuň Tomášsl 61
07.06.14
sj.Litovel M
08.06.13
sj.V.Mýto
16.06.12
pořadí16.21.20.
odstup %18,813,632,4
% poražených soupeřů65,959,220,8
pořadí201220132014celkem
průměr20.021.016.019.0
medián20211620
modus20211616
počet závodů1113

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Behuň Tomášsl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sl 34
03.05.14
sj.Špindl2
28.04.13
pořadí12.16.30.31.
odstup %14,418,821,133,7
% poražených soupeřů70,365,940,83,2
pořadí20132014celkem
průměr31.019.322.3
medián311616
modus311212
počet závodů134

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Behuň Tomášsl 34
03.05.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Špindl2
28.04.13
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
pořadí30.13.14.15.16.13.21.31.20.21.20.21.
odstup %21,117,724,523,923,79,913,633,723,325,922,923,5
% poražených soupeřů40,870,768,367,465,968,459,23,226,920,029,625,9
pořadí201220132014celkem
průměr20.521.717.619.6
medián20211520
modus20131321
počet závodů43512

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Behuň Tomášsl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
pořadí26.31.32.36.30.36.30.
odstup %20,725,924,830,626,832,534,2
% poražených soupeřů21,914,322,510,323,77,912,1
pořadí201220132014celkem
průměr32.034.028.531.6
medián30322631
modus30322630
počet závodů3227

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Behuň Tomášsl 133
14.09.14
MČRdor.spr
22.09.13
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
pořadí19.14.36.30.
odstup %19,117,032,534,2
% poražených soupeřů53,853,67,912,1
pořadí201220132014celkem
průměr33.014.019.024.8
medián30141919
modus30141914
počet závodů2114

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Behuň Tomášsl 50
24.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
pořadí31.32.36.30.36.30.
odstup %25,924,830,626,832,534,2
% poražených soupeřů14,322,510,323,77,912,1
pořadí201220132014celkem
průměr32.034.031.032.5
medián30323131
modus30323130
počet závodů3216

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Behuň Tomášsl 50
24.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Olomouc
15.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Olomouc
18.05.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
pořadí31.32.36.5.30.36.7.30.
odstup %25,924,830,613,126,832,518,034,2
% poražených soupeřů14,322,510,375,023,77,970,012,1
pořadí201220132014celkem
průměr25.824.331.025.9
medián30323130
modus3053130
počet závodů4318