vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Trať

Paloudová Anežka, 1999    vybrat

SK Vltava Č. Krumlov z.s.
výsledky závodnice    historie závodnice    umístění v žebříčcích
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 2   C2: 2  sjezd K1: MT   C1: MT   C2: 3
řadit: podle závodu    podle pořadí       statistika statistika
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
na vítěze
s / %
body
21.10.2017 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
C2M 1. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 21:56,20 23
21.10.2017 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
C2M 2. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 21:21,9079.30/6,615
08.10.2017 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí
C2X 4. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDA Mikoláš
1999
2007
Č.Kruml.
Č.Kruml.
149.25 8 143.14 14 157.1442.47/37,00
C1W 2. 2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 114.81 0 113.75 2 114.812.60/2,319
07.10.2017 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí
C2X 4. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDA Mikoláš
1999
2007
Č.Kruml.
Č.Kruml.
159.56 6 151.18 6 157.1835.53/29,20
C1W 2. 2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 122.29 0 120.64 2 122.29 23
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
C1W    PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně
K1W 3. 2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 00:55,750.66/1,262/72/0
C1W 2. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 01:09,3210.81/18,50/0/0
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
C1W 12. 4/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 185.40 54 186.08 250 239.40116.90/95,40/57
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR
K1W    PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - DNS 0/0/0
C1W    PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - DNS 0/0/0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 3. 2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 00:54,230.89/1,762/92/0
C1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 00:57,93 75/38/0
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
K1W 2. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 00:52,420.69/1,368/92/0
C1W 4. 3/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 00:57,500.87/1,568/38/0
09.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí
C1W 2. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 107.19 2 105.89 2 107.896.07/6,021
C2M 14. 2/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza
PALOUDOVÁ Anežka
2003
1999
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
4.00 999 125.83 10 135.8325.93/23,64
K1W 2. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 97.43 0 96.97 4 97.430.89/0,984
28.05.2017 Down-Town-slalom viz. závod č.70
C2M 1. 1/DSPALOUDOVÁ Karolína
PALOUDOVÁ Anežka
2000
1999
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
129.50 2 130.60 6 131.50 7
27.05.2017 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem
C2M 3. 1/DSPALOUDOVÁ Karolína
PALOUDOVÁ Anežka
2000
1999
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
151.40 2 145.90 4 149.901.20/0,84
07.05.2017 Slalom O štít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka
K1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 101.40 2 99.82 0 99.816 59
06.05.2017 Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka
K1W 7. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 106.71 4 105.92 4 109.9210.20/10,244
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 4. 3/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 19:59,5052.40/4,657/24/0
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 4. 3/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 20:00,2069.70/6,257/24/0
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
K1W 3. 2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 15:16,6022.80/2,626
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
K1W    PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - DNS 0
C1W    PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - DNS 0
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
K1W 2. 2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 14:58.80 42
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
K1W 3. 2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 14:56,1022.20/2,534
C1W 2. 2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 17:39,8028.10/2,75
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
C1W 4.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 59:59.99 0
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1W 4.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 14:49,1045.70/5,441
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1W    PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - DNS 0
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1W 2.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 16:49,7016.40/1,713
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1W    PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - DNS 0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1W 2.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 14:24,8019.70/2,362
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1W 3. 2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 14:44,3042.20/5,046
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1W    PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - DNS 0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1W 2. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 17:24,3023.70/2,314
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. 00:53,80 - 00:54,09 - 00:53,80 -
C1W 2. 2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. 01:00,40 - 01:02,92 - 01:00,402.26/3,9-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
C2M 7. 4/DSPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
160.11 24 179.85 14 184.1170.53/62,1-
C1W 8. 2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2+ Č.Kruml. 147.05 12 136.48 14 150.4835.07/30,4-
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 3. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 00:53,30 47/79/0
C1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 00:59,63 60/36/0
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné
K1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - 00:53,22 60/102/0
C1W 3. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - 01:01,28 47/24/0
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
K1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 13:55,77 60/66/0
21.08.2016 6. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
C1W 9. 3/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2+ Č.Kruml. 241.12 10 207.07 20 227.0786.90/62,025
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno
K1W 2. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 01:58,43 53
20.08.2016 5. Český pohár ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23 Vltava pod Lipenskou prehradou
C1W 13. 3/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2+ Č.Kruml. 180.30 160 177.34 156 333.34209.20/168,516
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1W 4. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 116.60 4 115.90 0 115.903.20/2,885
C2M 2. 2/DSPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
159.40 6 133.10 0 133.106.20/4,933
C1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2+ Č.Kruml. 121.70 0 123.90 0 121.70 27
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1W 7. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 120.30 2 117.80 2 119.806.60/5,866
C2M 6. 2/DSPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
144.10 0 138.10 2 140.1017.90/14,622
C1W 2. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2+ Č.Kruml. 127.80 4 127.80 0 127.802.50/2,023
31.07.2016 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1W 5. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 110.60 4 109.30 2 111.303.40/3,233
C2M 3. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
135.70 6 132.10 0 132.106.50/5,27
C1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2+ Č.Kruml. 121.70 0 118.30 0 118.30 14
30.07.2016 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1W 5. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 115.10 0 116.40 0 115.101.50/1,338
C2M 4. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
139.00 2 139.10 6 141.009.40/7,13
C1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2+ Č.Kruml. 124.30 2 121.90 0 121.90 14
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1W 2. 2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 09:27,614.06/0,7-
C1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 10:53,95 -
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1W 2. 2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 16:25,6316.56/1,7-
C1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 18:57,81 -
22.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + Přebor Jihočeského kraje viz.závod č.54
K1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 13:21,50 40
21.05.2016 Krumlovský Down Town ve sprintu + MČR C2mix Start 50 m nad lávkou (a jezem)
K1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - 00:49,40 37
21.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ). cíl cca 50 m před soutokem s Polečnicí (ř.km 281,4)
K1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 13:31,20 37
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
K1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - 00:50,17 60/67/0
C1W 2. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - 00:54,10 53/18/0
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem
K1W    PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. 00:48,32 - 00:49,16 - A 53/67/0
C1W    PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. 00:54,39 - 00:54,63 - A 53/18/0
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 2. 2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 09:29.58 53/77/0
C1W 2. 2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 11:10.09 53/36/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 3. 2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 01:12,411.20/1,747/77/0
C1W 2. 2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 01:26,092.66/3,253/36/0
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 19:34,40 60/60/0
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 19:39,00 60/60/0
10.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 17:58,80 50
10.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 18:33,60 46
10.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
C2M 3. 1/U23PALOUDOVÁ Anežka
MAŠÍNOVÁ Marie
1999
1997
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 21:17,90141.10/12,42
10.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
C2M 3. 1/U23PALOUDOVÁ Anežka
MAŠÍNOVÁ Marie
1999
1997
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 21:23,70136.70/11,91
09.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 18:17,90 44
09.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 18:10,90 44
09.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
C2M 2. 1/U23PALOUDOVÁ Anežka
MAŠÍNOVÁ Marie
1999
1997
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 21:50,80202.10/18,27
09.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
C2M 3. 1/U23PALOUDOVÁ Anežka
MAŠÍNOVÁ Marie
1999
1997
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 21:35,70155.40/13,62
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 2. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 18:55,009.90/0,952
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1W 2. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 18:52,1018.70/1,755
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě
C2M 5. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka
MAŠÍNOVÁ Marie
1999
1997
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 21:40,30171.60/15,210
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L
C1W 10. 4/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2+ Č.Kruml. 1.00 999 245.01 66 311.01185.90/148,634
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L
C1W 7. 3/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2+ Č.Kruml. 222.40 262 158.14 12 170.1442.94/33,847
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 M Č.Kruml. 00:45,94 - 00:44,63 - 00:44,63 -
C1W 2. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 M Č.Kruml. 00:51,60 - 00:51,66 - 00:51,603.33/6,9-
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1W 5. 2/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2+ Č.Kruml. 144.81 56 146.04 4 150.0438.31/34,3-
K1W 14. 7/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 125.02 4 262.08 56 129.0230.20/30,6-
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 2. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. 00:55,49 - 00:56,32 - 00:55,491.09/2,053/55/0
C1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. 01:05,69 - 01:00,11 - 01:00,11 60/36/0
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné
K1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. 00:55,34 - 00:56,43 - 00:55,34 60/55/0
C1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. 01:03,87 - 01:55,22 - 01:03,87 60/36/0
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně
C1M 18.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. 02:16,03 - 02:14,32 - 02:14,3221.21/18,88/12/0
K1W 3.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. 01:59,31 - 01:57,43 - 01:57,433.36/2,947/43/0
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
K1W 2.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 14:06,6131.59/3,953/54/0
19.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
C1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2+ Č.Kruml. 87.42 0 88.07 0 87.42 12
C2M 5.  PALOUDOVÁ Anežka
ŠVEHLA Zdeněk
1999
1976
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
101.23 4 98.52 2 100.529.98/11,025
C2M 10. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
105.42 6 132.73 14 111.4220.88/23,19
C2X 2.  PALOUDOVÁ Anežka
ŠVEHLA Zdeněk
1999
1976
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
101.23 4 98.52 2 100.52 0
18.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR C2ž a C2mix Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
C1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2+ Č.Kruml. 97.70 10 93.33 2 95.33 13
C2M 11.  PALOUDOVÁ Anežka
ŠVEHLA Zdeněk
1999
1976
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
110.55 2 108.03 8 112.5521.22/23,27
C2M 13. 2/DMPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
113.18 6 110.78 8 118.7827.45/30,15
12.07.2015 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1W 4. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 112.87 2 112.45 2 114.4513.91/13,870
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 M Č.Kruml. - - - - 10:06,95 -
C1W 2. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 M Č.Kruml. - - - - 11:54,5510.85/1,5-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1W 2. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 M Č.Kruml. - - - - 09:56,060.94/0,2-
C1W 2. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 M Č.Kruml. - - - - 11:43,6014.98/2,2-
24.05.2015 Krumlovský Down-Town, neděle + Přebor JČ kraje stejné jako závod č.57
K1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 12:57,40 30
C2M 1. 1/U23PALOUDOVÁ Anežka
JELÍNEK Filip
1999
1996
1 Č.Kruml.
Boh.Pha
- - - - 13:43,00 31
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sobota + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem
K1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 13:48,80 32
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sprint + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem
K1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - 00:57,90 32
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sobota + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem
C2M 1. 1/U23PALOUDOVÁ Anežka
JELÍNEK Filip
1999
1996
1 Č.Kruml.
Boh.Pha
- - - - 14:24,60 24
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sprint + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem
C2M 1. 1/U23PALOUDOVÁ Anežka
JELÍNEK Filip
1999
1996
1 Č.Kruml.
Boh.Pha
00:00,00 - 00:00,00 - 01:00,80 31
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
K1W 4.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. 00:52,82 - 00:50,78 - 00:50,782.23/4,642/61/0
C1W 3.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. 00:59,90 - 00:55,73 - 00:55,731.36/2,547/36/0
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem
K1W 4.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. 00:51,97 - 00:51,36 - 00:51,362.31/4,742/61/0
C1W 2.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. 00:58,60 - 00:57,28 - 00:57,280.08/0,153/36/0
10.05.2015 Slalom v Táboře Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz
K1W 3. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 94.32 0 94.70 2 94.321.00/1,145
C2M 8. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
123.54 10 121.18 6 127.1823.85/23,16
C1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2+ Č.Kruml. 100.90 0 101.82 0 100.90 5
09.05.2015 Slalom v Táboře-přebor JČ kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz.
K1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 117.41 4 116.74 2 118.74 60
C2M 7. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
161.12 58 161.43 10 171.4343.61/34,110
C1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2+ Č.Kruml. 127.86 6 131.22 4 133.86 5
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 09:45,63 60/49/0
C1W 2. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 11:16,1014.28/2,253/48/0
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 M Č.Kruml. 01:13,25 - 01:12,20 - 01:12,20 60/61/0
C1W 2. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 M Č.Kruml. 01:25,32 - 01:25,47 - 01:25,320.51/0,653/48/0
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
K1W 2. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 15:47,603.50/0,453/54/0
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
C1M 19. 2/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 14:24,30160.70/22,87/4/0
K1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 12:08,30 60/66/0
C1W 2. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 14:24,3058.50/7,353/12/0
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 19:49,30 60/66/0
18.04.2015 1. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici + MČR Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 20:00,70 60/54/0
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě.
K1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 18:26,40 51
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 18:41,90 47
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě.
C2M 2. 1/U23PALOUDOVÁ Anežka
JELÍNEK Filip
1999
1996
1 Č.Kruml.
Boh.Pha
- - - - 20:44,0036.10/3,09
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
C2M    PALOUDOVÁ Anežka
JELÍNEK Filip
1999
1996
1 Č.Kruml.
Boh.Pha
- - - - DNS 0
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně - Hutě
K1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 18:14,40 42
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 18:50,10 42
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně - Hutě
C2M 2. 1/U23PALOUDOVÁ Anežka
JELÍNEK Filip
1999
1996
1 Č.Kruml.
Boh.Pha
- - - - 15:42,7029.30/3,216
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
C2M 2. 1/U23PALOUDOVÁ Anežka
JELÍNEK Filip
1999
1996
1 Č.Kruml.
Boh.Pha
- - - - 21:00,505.60/0,416
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 1.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml. 00:55,09 - 00:56,35 - 00:55,09 -
C1W 1.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 01:03,96 - 16:39,00 - 01:03,96 -
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1W 7.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 152.75 58 137.89 6 143.8921.67/17,7-
K1W 15.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 123.12 8 124.58 6 130.5822.95/21,3-
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem
K1W 3. 2/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml. 02:00,01 - 02:00,26 - 02:00,011.31/1,147/48/0
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou
K1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml. - - - - 14:28,56 60/54/0
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 7. 2/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml. 01:00,14 - 01:04,72 - 01:00,145.68/10,431/48/0
C1W 3. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 01:06,23 - 01:06,85 - 01:06,232.90/4,647/2/0
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné
K1W 2. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml. 00:56,19 - 00:55,13 - 00:55,131.43/2,753/78/0
C1W 2. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 01:04,15 - 01:04,39 - 01:04,152.15/3,553/8/0
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
C1W 3. 2/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 125.38 12 122.02 8 130.0220.00/18,210
K1W 11. 4/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 107.41 4 105.78 10 111.4114.45/14,970
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
C1W 7. 2/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 122.94 54 129.92 2 131.9225.60/24,16
K1W 3. 3/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 97.71 4 99.19 6 101.714.88/5,098
27.07.2014 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
C1W 2.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 110.94 4 110.43 6 114.9412.51/12,27
C2W 1.  PALOUDOVÁ Karolína
PALOUDOVÁ Anežka
2000
1999
Č.Kruml.
Č.Kruml.
138.97 8 0.00 999 146.97 5
C2M
C2 mix
4.  ŠVEHLA Zdeněk
PALOUDOVÁ Anežka
1976
1999
Č.Kruml.
Č.Kruml.
137.74 8 146.57 4 145.7425.85/21,610
26.07.2014 Letní slalom v Českém Vrbném, MČR C2X a C2W - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
C1W 2.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 96.88 4 100.17 10 100.8816.10/19,07
C2W 2.  PALOUDOVÁ Karolína
PALOUDOVÁ Anežka
2000
1999
Č.Kruml.
Č.Kruml.
121.58 20 115.69 14 129.690.95/0,71
C2M
C2 mix
4.  ŠVEHLA Zdeněk
PALOUDOVÁ Anežka
1976
1999
Č.Kruml.
Č.Kruml.
113.23 10 109.75 8 117.7521.63/22,50
15.06.2014 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 15. 4/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 118.99 2 117.17 6 120.9917.82/17,337
C1W 8. 3/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 188.44 6 223.30 58 194.4478.50/67,747
14.06.2014 3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 37. 8/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 137.88 4 137.38 12 141.8842.05/42,14
C1W 7. 3/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 148.84 8 150.51 10 156.8443.36/38,253
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61
K1W 2. 2/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml. - - - - 13:59,9034.60/4,356
C1W 2. 2/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 17:05,8061.20/6,39
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem
K1W 9. 4/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml. - - - - 15:38,30133.50/16,622
C1W 2. 2/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 16:53,4042.30/4,49
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 7. 2/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml. 01:09,70 - 01:09,10 - 01:09,103.17/4,831/66/0
C1W 3. 2/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 01:28,83 - 01:26,28 - 01:26,2810.60/14,047/7/0
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 5. 2/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml. 01:09,10 - 01:09,72 - 01:09,101.93/2,938/66/0
C1W 3. 2/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 01:34,54 - 01:30,62 - 01:30,6212.72/16,347/7/0
11.05.2014 O štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz
C1W 1. 1/DMPaloudová Anežka 1999 2 Č,Kruml, 126.25 0 128.44 0 126.25 5
K1W 1. 1/DMPaloudová Anežka 1999 2 Č,Kruml, 110.36 2 108.58 0 108.58 51
10.05.2014 O štít města Tábora + KP Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz
C1W 1. 1/DMPaloudová Anežka 1999 2 Č,Kruml, 127.56 6 125.73 2 127.73 5
K1W 1. 1/DMPaloudová Anežka 1999 2 Č,Kruml, 106.39 4 106.88 2 108.88 54
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
K1W 3.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml. 01:24,86 - 01:24,62 - 01:24,621.66/2,047/43/0
C1W 2.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 01:45,82 - 01:44,04 - 01:44,043.08/3,153/14/0
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
K1W 2. 2/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml. - - - - 18:09,7318.22/1,753/55/0
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
C1M 26. 5/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 20:27,30273.80/28,70/5/0
K1W 2. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml. - - - - 16:16,3016.10/1,753/68/0
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
K1W 4. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml. - - - - 16:30,9031.70/3,342/44/0
C1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 20:31,80 60/8/0
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce
K1W 3. 3/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 07:15,2015.00/3,6-
C1W 1. 1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. - - - - 08:21,10 -
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí
K1W 1.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 00:49,59 - 00:48,21 - 00:48,21 -
C1W 1.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 01:05,00 - 01:07,22 - 01:05,00 -
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu
C1W 4.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 160.04 0 151.95 2 153.9520.37/15,2-
K1W 9.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 126.88 4 128.47 2 130.4712.08/10,2-
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou
K1W    PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 00:00,00 - 02:10,75 - 00:00,00 42/19/0
01.09.2013 12. Český pohár ve slalomu + 6. NKZ na Lipně Lipno
K1W 30.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 145.03 4 147.74 6 149.0339.38/35,90/14
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou
K1W 4.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 15:59,78103.40/12,142/18/0
31.08.2013 11. Český pohár ve slalomu + 5. NKZ na Lipně Lipno
K1W 24.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 153.42 4 158.05 2 157.4248.86/45,00/25
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné
K1W 13. 2/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 01:07,63 - 01:07,54 - 01:07,547.91/13,316
C1W 5. 1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 00:00,00 - 02:25,43 - 02:25,4375.48/107,938
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné
K1W 9. 1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 01:04,87 - 01:06,97 - 01:04,877.09/12,30/0/0
C1W 3. 1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 01:15,62 - 01:20,54 - 01:15,626.47/9,40/0/0
08.08.2013-09.08.2013 Wave2013 ECA European Open Junior Slalom Cup Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W
kvalifikace/heats
23.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 SK Vltava Č. Krumlov 126.57 0 122.59 2 124.5919.39/18,4-
K1W
semifinal U14
18.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 0.00 999 0.00 0 999.00 -
14.07.2013 Slalom v Sušici
K1W 14. 3/ŽSPaloudová Anežka 1999 2 Č.Kruml. 100.10 50 101.26 4 105.268.93/9,321
C1W 7. 2/ŽSPaloudová Anežka 1999 3 Č.Kruml. 125.28 4 124.82 4 128.8238.37/42,41
C2W 2.  Paloudová Anežka
Paloudová Karolína
1999
2000
0 Č.Kruml.
Č.Kruml.
146.13 2 150.17 10 148.135.95/4,21
13.07.2013 Slalom v Sušici
K1W 6. 2/ŽSPaloudová Anežka 1999 2 Č.Kruml. 94.15 52 90.21 2 92.2119.11/26,151
C1W 5. 2/ŽSPaloudová Anežka 1999 3 Č.Kruml. 113.22 4 116.38 0 116.3824.44/26,64
C2W 2. 2/ŽSPaloudová Anežka
Paloudová Karolína
1999
2000
0 Č.Kruml.
Č.Kruml.
138.28 10 131.61 10 141.612.91/2,11
30.06.2013 VZ ve slalomu, 6. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013
K1W 9. 3/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 106.36 0 100.52 2 102.529.13/9,882
C1W 4. 3/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 128.38 8 122.85 56 136.3836.83/37,08
29.06.2013 VZ ve slalomu, 5. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013
K1W 9. 4/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 108.71 2 109.47 2 110.719.25/9,189
C1W 4. 3/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 144.08 8 144.31 6 150.3142.06/38,98
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí
K1W 3. 1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 ?.Kruml. - - - - 10:05,4030.90/5,433
C1W 1. 1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 ?.Kruml. - - - - 11:13,20 3
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí
K1W 5. 1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 ?.Kruml. - - - - 09:54,6035.90/6,450
C1W 3. 1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 ?.Kruml. - - - - 11:07,7017.70/2,77
26.05.2013 Krumlovský Down-Town, neděle Český Krumlov, řeka Vltava
K1W 2.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 15:32,7059.50/6,88
26.05.2013 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 27. 2/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 138.17 10 138.21 50 148.1743.12/41,019
25.05.2013 Krumlovský Down-Town, sobota + Přebor JČ kraje Český Krumlov, řeka Vltava.
K1W 2.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 15:36,1068.90/7,910
25.05.2013 Krumlovský Down-Town, sprint Rechle (loděnice Č. Krumlov)
K1W    PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 0
25.05.2013 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 29. 4/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 171.83 64 0.00 999 235.83131.06/125,115
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 7. 1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 01:15,74 - 01:11,80 - 01:11,804.82/7,231/61/0
C1W 4. 1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 01:33,45 - 01:32,14 - 01:32,1414.37/18,542/1/0
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 8. 1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 01:10,50 - 01:09,23 - 01:09,234.43/6,828/61/0
C1W 6. 1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 01:31,19 - 01:31,92 - 01:31,1916.66/22,434/1/0
12.05.2013 Slalomy v Táboře, neděle Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka.
C1W 2. 1/ZSPaloudová Anežka 1999 3 Č.Kruml. 167.75 104 150.83 6 156.837.46/5,02
K1W 1. 1/ZSPaloudová Anežka 1999 2 Č.Kruml. 109.75 2 109.89 2 111.75 46
11.05.2013 Slalomy v Táboře, sobota Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka.
K1W 4. 1/ZSPaloudová Anežka 1999 2 Č.Kruml. 113.58 2 117.30 4 115.582.08/1,838
C1W 2. 1/ZSPaloudová Anežka 1999 3 Č.Kruml. 190.97 16 163.74 6 169.7428.30/20,02
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu
K1W 10. 1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 01:49,168.42/8,422/18/0
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila
K1W 9. 1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 24:41,20169.40/12,925/38/0
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila
K1W 8. 1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 24:40,30125.60/9,328/44/0
06.04.2013 Sjezd na Lužnici, závod č.1, sobota řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 3.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 18:03,6041.10/3,918
06.04.2013 Sjezd na Lužnici, závod č.2, sobota řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 3.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 18:04,4040.70/3,918
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.1, sobota Sázava, Krhanice
K1W 3. 1/ŽSPaloudová Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 19:23,60107.50/10,227
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.2, sobota Sázava, Krhanice
K1W 3. 1/ŽSPaloudová Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 19:24,3097.10/9,127
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.2 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 2. 1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 19:06,3071.80/6,718
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.1 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 3. 1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 19:20,1077.10/7,114
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.2 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
C1W 1. 1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. - - - - 21:54,40 4
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.1 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
C1W    PALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. - - - - 00:00,00 0
23.09.2012 6.Národní kvalifikační závod, 7.Český pohár juniorů - USD Veltrusy USD Veltrusy
K1W 28. 6/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 140.01 4 198.48 64 144.0144.68/45,017
22.09.2012 5.Národní kvalifikační závod, 6.Český pohár juniorů - USD Veltrusy USD Veltrusy
K1W 25. 4/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 192.53 58 166.61 8 174.6165.12/59,523
16.09.2012 Finále ČP juniorů ve sjezdu, MČR dorostu ve sprintu USD České Vrbné
K1W 8. 3/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 01:16,50 - 01:11,65 - 02:28,1517.70/13,6-
15.09.2012 Finále ČP juniorů ve slalomu, MČR dorostu ve slalomu USD České Vrbné
K1W 17.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 174.89 58 182.60 54 174.8968.30/64,1-
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu
C1W 4.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 01:29,23 - 01:23,68 - 02:52,9123.20/15,5-
K1W 3.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 01:07,15 - 01:06,45 - 02:13,6010.41/8,5-
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu
C1W 10.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 201.45 10 159.28 58 211.45101.31/92,0-
K1W 8.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 130.45 10 111.72 2 113.7213.78/13,8-
02.09.2012 12.Český pohár ve sjezdu - klasik
K1W 2.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 15:05,5337.85/4,453/30/0
01.09.2012 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, Vltava - Lipno
K1W 6.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 02:22,62 - 02:08,19 - 04:30,8126.51/10,934/18/0
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2
C1W 10.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 128.43 2 121.46 52 130.4330.91/31,13
K1W 9.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 100.72 0 99.23 2 100.7211.29/12,643
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2
C1W 8.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 204.74 56 145.16 6 151.1635.78/31,05
K1W 9.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 114.64 8 114.56 0 114.5613.49/13,343
03.08.2012 WAVE2012 Junior Cup Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W 10. 6/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 132.66 2 136.52 52 134.6628.70/27,1-
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy
K1W 11. 2/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 01:07,13 - 01:06,08 - 02:13,2114.53/12,220/18/0
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy
K1W 11. 2/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 01:06,26 - 01:07,39 - 02:13,6514.83/12,520/30/0
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
C1W 11. 6/ZSAnežka Paloudová 1999 3 Č.Kruml. 162.63 50 152.76 0 152.7635.96/30,85
K1W 14. 6/ZSAnežka Paloudová 1999 3 Č.Kruml. 119.40 6 119.80 0 119.8014.48/13,760
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1W 8. 7/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 00:40,21 - 00:40,82 - 01:21,038.34/11,533
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
C1W 9. 6/ZSAnežka Paloudová 1999 3 Č.Kruml. 125.10 0 122.72 0 122.7214.23/13,17
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí
C1W 4. 4/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 0 Č.Kruml. 00:48,90 - 00:49,67 - 01:38,568.94/10,03
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1W 14. 7/ZSAnežka Paloudová 1999 3 Č.Kruml. 108.57 4 106.98 0 106.9810.43/10,861
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1W 2. 1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 123.30 0 0.00 0 123.303.60/3,045
16.06.2012 MČR dorostu v klasickém sjezdu - individuální závod řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
K1W 8. 4/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 11:38,0091.70/15,1-
C1W 5. 3/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. - - - - 14:22,20123.70/16,8-
27.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle řeka Vltava v Č.Krumlově, Rechle-Na Trojici
K1W 2.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 16:28,6074.90/8,28
C1W 3.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 0 Č.Kruml. - - - - 19:45,5088.00/8,00
26.05.2012 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu a přebor Jihočeského kraje ve sjezdu řeka Vltava v Č.Krumlově, Rechle-Na Trojici
K1W 2.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 16:24,6082.80/9,210
26.05.2012 VZ ve sprintu v Českém Krumlově řeka Vltava v Českém Krumlově - Rechle
K1W 2.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 01:53,60 - 01:55,00 - 03:48,6021.90/10,69
C1W 2.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 0 Č.Kruml. 02:17,70 - 02:16,40 - 04:34,1017.00/6,61
26.05.2012 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu a přebor Jihočeského kraje ve sjezdu řeka Vltava v Č.Krumlově, Rechle-Na Trojici
C1W 3.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 0 Č.Kruml. - - - - 19:50,50103.20/9,50
13.05.2012 VZ ve slalomu v Táboře. neděle, závod č.2 Lužnice pod Táborem
C1W 3. 1/ZSPaloudová Anežka 1999 Č.Kruml. 147.03 0 126.95 4 130.9523.02/21,32
K1W 9. 1/ZSPaloudová Anežka 1999 Č.Kruml. 99.25 8 93.04 2 95.0410.65/12,611
12.05.2012 VZ ve slalomu v Táboře, sobota, závod č.1 Lužnice pod Táborem
C1W 2. 1/ZSPaloudová Anežka 1999 Č.Kruml. 157.85 4 132.61 4 136.6126.87/24,53
K1W 9. 1/ZSPaloudová Anežka 1999 Č.Kruml. 104.25 4 99.38 4 103.3818.75/22,210
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
K1W 20.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 120.09 2 117.74 54 122.0923.07/23,319
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
K1W 16.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 132.63 0 124.22 0 124.2218.08/17,024
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most
K1W 23. 2/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 21:19,93202.80/18,83/1/0
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova
K1W 19. 2/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 01:30,01 - 01:29,88 - 02:59,8929.59/19,77/19/0
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
K1W 17.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. - - - - 21:30,50174.60/15,69/14/0
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
K1W 15.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. - - - - 21:49,00184.40/16,412/14/0
31.03.2012 Jarní sjezdy na Lužnici, sobota, závod č.1 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 1.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. - - - - 21:08,40 9
31.03.2012 Jarní sjezdy na Lužnici, sobota, závod č.2 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 1. 1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. - - - - 20:43,20 9
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.4 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu
K1W 2.  Paloudová Anežka 1999 3 Č.Kruml. - - - - 20:44,6098.90/8,623
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.3 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu
K1W 6.  Paloudová Anežka 1999 3 Č.Kruml. - - - - 21:28,10161.60/14,33
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.1 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu
K1W 5.  Paloudová Anežka 1999 3 Č.Kruml. - - - - 20:58,20151.80/13,73
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.2 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu
K1W 5.  Paloudová Anežka 1999 3 Č.Kruml. - - - - 20:55,80135.50/12,13
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1W 19. 3/ZMPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 140.20 0 136.90 2 138.9023.90/20,813
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1W 15. 2/ZMPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 137.80 2 132.00 0 132.0019.10/16,916
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2
C1W 10.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. 270.39 6 193.32 10 203.3286.20/73,6-
K1W 13.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 125.54 8 129.05 4 133.0531.49/31,0-
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn
K1W 18. 4/ZMPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 113.20 4 112.60 2 114.6023.30/25,519
C1W 14. 4/ZMPALOUDOVÁ Anežka 1999 0 Č.Kruml. 174.00 6 146.80 6 152.8050.20/48,90
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn
K1W 19. 4/ZMPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 106.00 4 102.10 0 102.1021.80/27,118
C1W 14. 4/ZMPALOUDOVÁ Anežka 1999 0 Č.Kruml. 130.20 104 151.40 8 159.4070.40/79,10
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto
C1W   6/PALOUDOVÁ Anežka 1999 0 Č.Kruml. 0.00 0 0.00 0 999.00 0
12.06.2011 Slalom ve Strakonicích - neděle řeka Otava, Strakonice Podskalí
C1W 3. 1/ZMPaloudová Anežka 1999 Č.Kruml. 186.51 8 148.20 2 150.2017.81/13,51
C2M 10. 1/ZSKlíma Jan
Paloudová Anežka
1998
1999
Č.Kruml.
Č.Kruml.
169.12 14 163.28 16 179.2072.00/67,20
K1W 9. 1/ZMPaloudová Anežka 1999 3 Č.Kruml. 114.77 6 111.48 2 113.4822.59/24,915
11.06.2011 Slalom ve Strakonicích - sobota řeka Otava, Strakonice Podskalí
C1W 3. 1/ZMPaloudová Anežka 1999 Č.Kruml. 147.62 50 143.58 2 145.5813.23/10,01
K1W 14. 2/ZMPaloudová Anežka 1999 Č.Kruml. 119.13 2 119.37 0 119.3723.75/24,814
29.05.2011 Slalom v Opavě - neděle, 4.ČP žáků ve slalomu USD Opava
K1W 21. 5/ZMPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 120.30 6 118.80 2 120.8030.20/33,314
28.05.2011 Slalom v Opavě - sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Opava
K1W 32. 8/ZMPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 141.20 104 151.10 56 207.10113.80/122,02
08.05.2011 Slalom O štít města Tábora - neděle Řeka Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka
K1W 8. 2/ZMPaloudová Anežka 1999 Č.Kruml. 126.46 2 120.37 2 122.3712.26/11,16
07.05.2011 Slalom O štít města Tábora- sobota, Krajský přebor Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka
K1W 8. 2/ZMPaloudová Anežka 1999 Č.Kruml. 114.78 4 110.90 10 118.7814.61/14,08
30.04.2011-01.05.2011 Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
K1W
sobota 30.4.2011
28. 5/ZMPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 125.30 0 120.20 4 124.2035.70/40,39
K1W
neděle 1.5.2011
29. 4/ZMPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 130.00 106 125.40 8 133.4041.90/45,88
04.09.2010 Mistrovství České republiky žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
C2M 13. 6/ZMPALOUDOVÁ Anežka
HOLICKÁ Adéla
1999
1999
Č.Kruml.
Dukla B.
204.88 18 178.82 12 190.8270.26/58,3-
K1W 13. 5/ZMPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 124.76 0 135.60 6 124.7624.14/24,0-
C1W    PALOUDOVÁ Anežka 1999 0 Č.Kruml. 0.00 999 0.00 0 999.00 -
14.08.2010 VZ ve slalomu O štít města Benátek, MČR veteránů ve slalomu Řeka Jizera, jez v Obodři
K1W 29. 3/ZMPaloudová Anž. 1999 3 Č.Kruml. 205.30 6 186.00 10 196.0079.00/67,5-
25.07.2010 VZ ve slalomu - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1W 22. 4/ZMPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 127.30 0 126.70 52 127.3034.20/36,7-
24.07.2010 VZ ve slalomu - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1W 28. 7/ZMPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 220.60 6 159.30 0 159.3058.70/58,3-
27.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů neděle, 4.Český pohár žáků USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 27. 4/ZMPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 132.94 152 139.70 2 141.7045.85/47,8-
26.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 32. 5/ZMPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 154.97 102 135.57 108 243.57144.55/146,0-
08.08.2009-09.08.2009 Slalomy pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1W
sobota předžáci
1. 1/PZPALOUDOVÁ Anežka 1999 0 Č.Kruml. 165.22 4 149.52 0 149.52 -
K1W
neděle předžáci
1. 1/PZPALOUDOVÁ Anežka 1999 0 Č.Kruml. 142.31 2 139.75 4 143.75 -
04.07.2009-05.07.2009 Slalom v Kadani Kadaňský mlýn, řeka Ohře
K1W
sobota předžáci
2. 2/PZPALOUDOVÁ Anežka 1999 0 Č.Kruml. 130.60 6 133.50 4 136.601.30/1,0-
K1W
neděle předžáci
2. 2/PZPALOUDOVÁ Anežka 1999 0 Č.Kruml. 130.50 4 122.40 4 126.401.30/1,0-
13.06.2009-14.06.2009 Písecké slalomy slalomová trať U Martínka, Otava, Písek
K1W
sobota
  2/PZPALOUDOVÁ Anežka 1999 0 Č.Kruml. 140.80 6 136.10 2 138.10 -
K1W
neděle
24. 2/PZPALOUDOVÁ Anežka 1999 0 Č.Kruml. 160.90 0 133.60 4 137.6046.50/51,0-

Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3