Řeháková Barbora, 1994

TJ Vodní Sporty Litovel
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1W 16. 3/U23ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 Litovel 161.80 0 169.10 0 161.8054.60/50,93
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1W 16. 3/U23ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 Litovel 159.10 0 162.00 0 159.1051.10/47,3-
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 34. 3/U23ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 0 Litovel 191.56 2 0.00 0 193.5687.29/82,13
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 34. 4/U23ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 0 Litovel 184.35 54 208.03 6 214.03109.34/104,43
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 21. 5/U23ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 1 Litovel 00:00,00 - 01:15,56 - 01:15,5621.10/38,75/0/3
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné
K1W 24. 6/U23ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 1 Litovel 00:00,00 - 01:37,21 - 01:37,2143.51/81,02/0/1
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou
K1W 10.  ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel 02:27,73 - 02:20,18 - 02:20,1817.80/14,522/0/1
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou
K1W    ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel - - - - DNF 0/0/0
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné
K1W 17. 6/U23ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel 01:09,61 - 01:12,88 - 01:09,619.98/16,79
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné
K1W 22. 6/U23ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel 01:13,84 - 01:12,13 - 01:12,1314.35/24,80/0/0
C1W    ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel 00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 0/0/0
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 15. 4/U23ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel 01:18,56 - 01:16,51 - 01:16,519.53/14,212/0/26
C1W 3. 2/U23ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel 01:51,65 - 01:27,00 - 01:27,009.23/11,947/0/6
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 18. 5/U23ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel 01:17,63 - 01:21,69 - 01:17,6312.83/19,88/0/14
C1W 5. 2/U23ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel 01:28,97 - 01:30,28 - 01:28,9714.44/19,438/0/6
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu
K1W    ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel - - - - 02:02,07 12/0/18
C1W    ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel - - - - 00:00,00 0/0/0
27.04.2013 5. Český pohár v klasickém sjezdu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu
K1W 9.  ?EHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel - - - - 22:50,33420.70/44,325/0/42
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
K1W 11. 2/U23ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel - - - - 25:45,00409.90/36,120/0/12
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
K1W 12. 3/U23ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel - - - - 28:31,50564.70/49,218/0/6
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila
K1W 21. 5/U23ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel - - - - 27:39,00347.20/26,55/0/14
C1W    ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel - - - - DNS-B 0/0/0
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila
K1W 21. 5/U23ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel - - - - 27:37,80303.10/22,45/0/3
C1W    ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel - - - - DNS-B 0/0/0
07.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.3, neděle řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 10. 1/U23ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel - - - - 16:02,90180.80/23,12
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.2, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov most
K1W 8. 2/U23ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel - - - - 22:33,10210.70/18,410
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.1, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 9. 2/U23ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel - - - - 15:45,40170.00/21,95
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.1 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice
K1W 3.  ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 U2 2 - - - - 24:14,30227.90/18,611
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.2 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice
K1W 3.  ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 U2 2 - - - - 24:20,60232.50/18,97
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1W 21. 4/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 3 Litovel 146.40 0 143.00 4 146.4039.70/37,20
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1W 24. 4/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 3 Litovel 135.10 2 132.70 4 136.7036.70/36,70
16.09.2012 Finále ČP juniorů ve sjezdu, MČR dorostu ve sprintu USD České Vrbné
K1W 10. 4/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel 01:15,71 - 01:18,26 - 02:33,9723.52/18,0-
C1W 5. 1/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel 01:40,09 - 01:30,01 - 03:10,1037.06/24,2-
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy
K1W 15. 5/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel 01:09,34 - 01:12,06 - 02:21,4022.72/19,112/0/37
C1W 3. 1/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel 01:23,56 - 01:19,66 - 02:43,2225.73/18,747/0/13
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy
K1W 16. 4/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel 01:14,47 - 01:09,89 - 02:24,3625.54/21,510/0/25
C1W 4. 1/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel 01:37,28 - 01:23,92 - 03:01,2141.68/29,942/0/13
16.06.2012 MČR dorostu v klasickém sjezdu - individuální závod řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
K1W 15. 6/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel - - - - 12:43,20156.90/25,9-
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1W 22. 4/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 3 Litovel 167.40 6 0.00 0 173.4053.70/44,95
16.06.2012 MČR dorostu v klasickém sjezdu - individuální závod řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
C1W 4. 2/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel - - - - 14:02,80104.30/14,1-
10.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2
K1W    ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 3 Litovel 0.00 999 0.00 999 999  0
09.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1
K1W    ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 3 Litovel 0.00 999 0.00 999 999  0
20.05.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
K1W 4. 4/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel 01:06,70 - 01:04,80 - 02:11,5016.80/14,626
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
K1W 14. 5/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 3 Litovel 149.40 4 205.20 4 153.4044.50/40,91
20.05.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
C1W 3. 2/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel 01:21,60 - 01:17,50 - 02:39,1011.40/7,72
19.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
K1W 9. 4/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel 01:07,80 - 01:08,30 - 02:16,1022.90/20,27
C1W 3. 2/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel 01:23,70 - 01:20,70 - 02:44,4012.80/8,42
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
K1W 12. 4/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 3 Litovel 135.10 2 132.00 8 137.1035.50/34,94
18.05.2012 Krajský přebor ve sprintu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 3. 2/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel 00:54,10 - 00:54,60 - 01:48,7014.20/15,019
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 6. 2/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 3 Litovel 146.80 4 148.30 0 148.3026.00/21,34
13.05.2012 VZ ve sprintu - neděle Sázava, Morava, Postřelmov
C1M 8. 1/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel 02:28,20 - 02:26,40 - 04:54,6060.00/25,60
K1W 4. 1/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel 01:59,70 - 02:00,90 - 04:00,6033.60/16,221
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov
K1W 7. 2/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel - - - - 21:53,50173.50/15,219
12.05.2012 VZ v klas.sjezdu - sobota Sázava, Morava, Postřelmov
K1W 7. 3/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel - - - - 21:26,00174.00/15,613
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov
K1W 8. 3/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel 02:00,50 - 02:03,10 - 04:03,6039.10/19,116
C1W 5. 2/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel 02:23,90 - 02:27,80 - 04:51,7034.10/13,22
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné
K1W 17. 4/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel 01:33,85 - 01:48,08 - 03:21,9346.37/29,89/0/24
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné
K1W 19. 4/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel 01:21,73 - 01:25,62 - 02:47,3531.48/23,27/0/24
29.04.2012 6.Český pohár ve sjezdu, MČR ve sjezdu, 3.nominační závod ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
K1W    ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel - - - - DNS-B 0/0/0
28.04.2012 5. Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
K1W 9.  ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel - - - - 26:44,80414.50/34,825/0/6
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most
K1W 22. 5/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel - - - - 21:11,28194.16/18,04/0/18
C1W 5. 1/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel - - - - 25:23,42257.34/20,338/0/6
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova
K1W 20. 4/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel 01:30,65 - 01:29,36 - 03:00,0129.71/19,86/0/18
C1W    ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel 00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 0/0/0
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
K1W 20.  ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel - - - - 22:10,20214.30/19,26/0/19
C1W 5.  ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel - - - - 26:37,30225.50/16,438/0/6
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
K1W 23.  ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel - - - - 22:52,90248.30/22,13/0/7
C1W 6.  ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel - - - - 26:39,50214.40/15,534/0/6
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most
K1W 9. 3/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel - - - - 17:06,3087.80/9,430
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 9. 3/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel - - - - 14:40,8076.20/9,530
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 10. 2/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel - - - - 14:42,5086.70/10,934
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most
K1W 11. 3/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel - - - - 17:20,70105.10/11,229
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.1 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice.
K1W    ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel - - - - DNS 0
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.2 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice.
K1W    ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel - - - - DNS 0
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1W 27. 5/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 3 Litovel 151.70 2 148.10 52 153.7038.70/33,75
C1W 12. 2/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 0 Litovel 216.20 0 242.40 50 216.2084.60/64,30
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1W 26. 4/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 3 Litovel 148.50 4 149.00 50 152.5039.60/35,15
C1W 12. 2/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 0 Litovel 194.40 54 171.90 50 221.9092.60/71,60
17.09.2011 MČR dorostu ve slalomu - individuální závod USD Troja
C1W    ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 Litovel 0.00 999 0.00 999 999.00 -
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou
K1W    ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel - - - - DNS-A 0/0/0
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy
K1W    ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel 01:38,71 - 00:00,00 - 00:00,00 0/0/0
C1W 5. 1/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 3 Litovel 01:53,03 - 04:09,04 - 06:02,07189.04/109,338/0/0
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy
K1W 22. 7/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel 01:42,14 - 01:25,74 - 03:07,8843.06/29,74/0/15
C1W 5. 1/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 3 Litovel 01:47,56 - 01:51,50 - 03:39,0641.88/23,638/0/2
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou
K1W 16. 3/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 3 Litovel 157.20 4 158.60 0 158.6033.40/26,74
C1W 10. 1/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 0 Litovel 224.70 0 206.80 0 206.8067.10/48,00
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W    ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 3 Litovel 0.00 999 0.00 999 999.00 0
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto
K1W 29. 3/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 3 Litovel 147.90 8 145.40 4 149.4032.70/28,01
C1W 8. 1/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 0 Litovel 187.70 4 182.10 2 184.1054.50/42,11
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto
K1W 22. 3/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 3 Litovel 135.70 0 136.10 0 135.7021.90/19,210
C1W 9. 1/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 0 Litovel 201.00 2 184.70 0 184.7055.60/43,10
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most
C1W 10. 2/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 Litovel 241.90 52 225.60 102 293.90177.30/152,10
K1W 19. 2/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 3 Litovel 138.70 4 139.60 2 141.6045.00/46,60
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most
C1W 9. 2/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 Litovel 209.50 252 191.60 156 347.60230.80/197,60
K1W 17. 3/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 3 Litovel 143.80 0 141.30 4 143.8050.20/53,64
05.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - neděle Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C1W 5. 2/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 0 Litovel 283.60 0 229.20 2 231.2095.40/70,30
K1W 9. 3/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 3 Litovel 158.60 2 159.00 0 159.0030.40/23,64
04.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - sobota Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C1W 6. 2/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 0 Litovel 241.60 6 257.50 4 247.60116.40/88,70
K1W 13. 3/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 3 Litovel 159.60 4 160.80 4 163.6039.10/31,40
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí
K1W 14. 7/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel 02:04,38 - 02:05,69 - 04:10,0728.88/13,114/0/27
C1W    ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 0 Litovel 02:27,36 - 00:00,00 - 00:00,00 0/0/0
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice
K1W 13. 7/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel - - - - 20:19,80153.80/14,416/0/28
C1W 3. 2/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 0 Litovel - - - - 36:07,96895.57/70,447/0/1
14.05.2011-15.05.2011 Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1W
sobota
13. 3/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 0 Litovel 188.60 50 151.20 0 151.2031.00/25,83
K1W
neděle
9. 3/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 0 Litovel 182.40 10 152.30 4 156.3028.00/21,86
04.05.2011 VZ ve slalomu, Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 10. 2/DS?EHÁKOVÁ Barbora 1994 0 Litovel 162.30 8 162.70 0 162.7042.00/34,81
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko
K1W 19. 7/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel - - - - 24:27,80269.10/22,47/0/10
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko
K1W 19. 7/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel - - - - 24:27,80269.10/22,47/0/10
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna
K1W 15. 3/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel 01:54,35 - 01:55,38 - 03:49,7357.88/33,712/0/1
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně
K1W 6. 1/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel - - - - 22:58,21381.73/38,334/0/7
25.09.2010-26.09.2010 Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W
sobota 25.9.2010
32. 7/DMŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 0 Litovel 159.40 2 154.20 0 154.2045.50/41,9-
C2M
sobota 25.9.2010
24. 5/DMŘEHÁKOVÁ Barbora
ČAPÁKOVÁ Eliška
1994
1995
Litovel
Litovel
200.90 0 188.80 6 194.8088.00/82,4-
K1W
neděle 26.9.2010
31. 7/DMŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 0 Litovel 174.40 2 155.40 0 155.4047.20/43,6-
C2M
neděle 26.9.2010
   ŘEHÁKOVÁ Barbora
ČAPÁKOVÁ Eliška
1994
1995
Litovel
Litovel
0.00 999 0.00 999 999.00 -
16.09.2010-17.09.2010 VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice
K1W
sobota 19.6.2010
18. 5/DMŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 0 Litovel 227.30 8 187.40 4 191.4069.90/57,5-
K1W
neděle 20.6.2010
21. 6/DMŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 0 Litovel 204.10 6 216.40 4 210.1086.60/70,1-
19.05.2010 VZ ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 12. 2/DMŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 0 Litovel 179.20 6 178.00 8 185.2085.20/85,2-
20.06.2009-21.06.2009 Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice
K1W
sobota
18. 4/DMŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 0 Litovel 250.00 58 270.20 10 280.20164.50/142,2-
K1W
neděle
15. 4/DMŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 0 Litovel 233.40 6 218.50 0 218.5095.40/77,5-
13.06.2009-14.06.2009 Kroměřížské slalomy Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1W
sobota
   ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 0 Litovel 0.00 999 0.00 999 999.00 -
K1W
neděle
13. 4/DMŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 0 Litovel 176.40 312 181.30 212 393.30290.40/282,2-
06.06.2009-07.06.2009 Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov
K1W
sobota
26. 6/DMŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 0 Litovel 301.40 14 0.00 999 315.40194.70/161,3-
K1W
neděle
   ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 0 Litovel 0.00 999 0.00 999 999.00 -
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Řeháková BarboraTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Řeháková BarboraTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1: 1   C1: 3   C2: 28.10.14 updated from RVP
Řeháková BarboraTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1: 2   C2: 20.11.13 updated from RVP
Řeháková BarboraTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 26.11.12 updated from RVP
Řeháková BarboraTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1: 2   C2: 17.11.12 updated from RVP
Řeháková BarboraTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 22.08.11 updated from RVP
Řeháková BarboraTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 28.05.11 updated from RVP
Řeháková BarboraTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP
Řeháková BarboraTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.08.10 updated from RVP

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
44.K1W 1/1 3

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
59.K1W 2/2 6
Sjezd: Žebříček Český Pohár
33.K1W 2/2 7
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
38.K1W 2/2 4

rok 2013

Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.C1W 6/6 85
13.K1W 8/12 126
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 5/6 12
14.K1W 5/16 114

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
105.K1W 1/1 5
Slalom: Oblastní žebříček Morava
48.K1W 5/7 9
Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.C1W 6/6 199
21.K1W 8/10 76
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
3.C1W 5/9 44
15.K1W 5/23 160

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
31.C1W 2/2 1
108.K1W 2/2 11
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/7 0
41.K1W 5/11 24

Statistika výsledků

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Řeháková Barborařeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
pořadí8.9.
odstup %42,143,1
% poražených soupeřů36,427,3
pořadí2011celkem
průměr8.58.5
medián88
modus88
počet závodů22

Kategorie K1W

Řeháková Barborasl.V.Mýto
16.06.12
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
řeka Loučná
06.06.09
pořadí22.29.22.26.
odstup %44,928,019,2161,3
% poražených soupeřů46,220,043,2---
pořadí200920112012celkem
průměr26.025.522.024.8
medián26222222
modus26222222
počet závodů1214

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Řeháková Barborařeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
26.06.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Řeka Jihlava
05.06.11
Řeka Jihlava
04.06.11
pořadí12.12.10.10.9.5.6.
odstup %64,371,648,0152,1197,670,388,7
% poražených soupeřů8,315,425,0---11,133,316,7
pořadí2011celkem
průměr9.19.1
medián1010
modus1010
počet závodů77

Kategorie K1W

Řeháková Barborasl 82
05.07.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.VeselínM
20.05.12
sl.Veselí nM
19.05.12
sl.Olomouc
18.05.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
26.06.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Řeka Jihlava
05.06.11
Řeka Jihlava
04.06.11
Řeka Morava
14.05.11
Řeka Morava
14.05.11/2
Mlýnský náho
04.05.11
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
Mlýnský náho
19.05.10
Řeka Jihlava
20.06.09
Řeka Jihlava
20.06.09/2
Řeka Morava
13.06.09
pořadí16.34.34.21.24.14.12.6.27.26.16.19.17.9.13.9.13.10.31.32.21.18.12.15.18.13.
odstup %50,982,1104,437,236,740,934,921,333,735,126,746,653,623,631,421,825,834,843,641,970,157,585,277,5142,2282,2
% poražených soupeřů31,815,415,4------23,550,070,623,524,234,818,233,346,720,052,936,830,814,311,44,815,08,3---------
pořadí200920102011201220142015celkem
průměr15.322.815.915.434.016.018.5
medián15211314341616
modus131296341613
počet závodů351052126

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Řeháková Barborasj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
řeka Moravic
21.05.11
pořadí5.5.6.3.
odstup %20,316,415,570,4
% poražených soupeřů------------
pořadí20112012celkem
průměr3.05.34.8
medián355
modus355
počet závodů134

Kategorie K1W

Řeháková Barborasj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
pořadí9.11.12.21.21.9.22.20.23.13.19.19.6.
odstup %44,336,149,226,522,434,818,019,222,114,422,422,438,3
% poražených soupeřů---------16,716,7---8,720,84,340,021,721,7---
pořadí201120122013celkem
průměr14.318.514.815.8
medián13201219
modus199219
počet závodů44513

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Řeháková Barborasj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
řeka Moravic
21.05.11
pořadí5.5.6.3.
odstup %20,316,415,570,4
% poražených soupeřů------------
pořadí20112012celkem
průměr3.05.34.8
medián355
modus355
počet závodů134

Kategorie K1W

Řeháková Barborasj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
pořadí9.11.12.21.21.9.22.20.23.13.19.19.6.
odstup %44,336,149,226,522,434,818,019,222,114,422,422,438,3
% poražených soupeřů---------16,716,7---8,720,84,340,021,721,7---
pořadí201120122013celkem
průměr14.318.514.815.8
medián13201219
modus199219
počet závodů44513

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Řeháková Barborasj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
řeka Moravic
21.05.11
pořadí5.5.6.3.
odstup %20,316,415,570,4
% poražených soupeřů------------
pořadí20112012celkem
průměr3.05.34.8
medián355
modus355
počet závodů134

Kategorie K1W

Řeháková Barborasj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Hanuš.3
07.04.13
sj.Hanuš.2
06.04.13
sj.Hanuš.1
06.04.13/2
sj.Svitava 2
23.03.13
sj.Svitava
23.03.13/2
sj.Zábřeh
13.05.12
sj.Zábřeh
12.05.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
pořadí9.11.12.21.21.10.8.9.3.3.7.7.9.22.20.23.9.9.10.11.13.19.19.6.
odstup %44,336,149,226,522,423,118,421,918,918,615,215,634,818,019,222,19,59,410,911,214,422,422,438,3
% poražených soupeřů---------16,716,718,246,238,566,771,464,753,8---8,720,84,355,657,955,050,040,021,721,7---
pořadí201120122013celkem
průměr14.312.710.712.1
medián139910
modus19939
počet závodů4101024

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Řeháková Barborasp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
pořadí3.5.3.4.5.5.
odstup %11,919,418,729,9109,323,6
% poražených soupeřů33,320,050,025,0---33,3
pořadí201120122013celkem
průměr5.03.54.04.2
medián5334
modus5335
počet závodů2226

Kategorie K1W

Řeháková Barborasj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí21.24.10.17.22.15.18.15.16.17.19.20.22.14.15.
odstup %38,781,014,516,724,814,219,819,121,529,823,219,829,713,133,7
% poražených soupeřů9,1------42,927,639,126,126,325,023,818,217,416,031,6---
pořadí2011201220132014celkem
průměr17.017.416.422.517.7
medián1517172117
modus1415102115
počet závodů355215

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Řeháková Barborasp.Vrbné
16.09.12
sp.Veltrusy
07.07.12
pořadí5.4.
odstup %24,229,9
% poražených soupeřů20,025,0
pořadí2012celkem
průměr4.54.5
medián44
modus44
počet závodů22

Kategorie K1W

Řeháková Barborasj 117
23.08.14
sp.Vrbné
16.09.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
pořadí24.10.16.17.19.
odstup %81,018,021,529,823,2
% poražených soupeřů---57,125,023,818,2
pořadí20122014celkem
průměr15.524.017.2
medián162417
modus102410
počet závodů415

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Řeháková Barborasp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
pořadí3.5.3.4.5.5.
odstup %11,919,418,729,9109,323,6
% poražených soupeřů33,320,050,025,0---33,3
pořadí201120122013celkem
průměr5.03.54.04.2
medián5334
modus5335
počet závodů2226

Kategorie K1W

Řeháková Barborasj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí21.24.10.15.18.15.16.17.19.20.22.14.15.
odstup %38,781,014,514,219,819,121,529,823,219,829,713,133,7
% poražených soupeřů9,1------39,126,126,325,023,818,217,416,031,6---
pořadí2011201220132014celkem
průměr17.017.414.322.517.4
medián1517152117
modus1415102115
počet závodů353213

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Řeháková Barborasp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.VeselínM
20.05.12
sp.VeselínM
19.05.12
sp.Zábřeh
12.05.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
pořadí3.5.3.4.3.3.5.5.5.
odstup %11,919,418,729,97,78,413,2109,323,6
% poražených soupeřů33,320,050,025,050,050,042,9---33,3
pořadí201120122013celkem
průměr5.03.64.04.0
medián5334
modus5333
počet závodů2529

Kategorie K1W

Řeháková Barborasj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.VeselínM
20.05.12
sp.VeselínM
19.05.12
sp.Olomouc
18.05.12
sp.Zábřeh
13.05.12
sp.Zábřeh
12.05.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí21.24.10.15.18.15.16.4.9.3.4.8.17.19.20.22.14.15.
odstup %38,781,014,514,219,819,121,514,620,215,016,219,129,823,219,829,713,133,7
% poražených soupeřů9,1------39,126,126,325,080,050,083,375,058,823,818,217,416,031,6---
pořadí2011201220132014celkem
průměr17.011.514.322.514.1
medián159152115
modus144102115
počet závodů3103218