Koudelka Tomáš, 2000

SK Vltava Č. Krumlov z.s.
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: -   C2: -  sjezd K1: 3   C1: -   C2: -
Typ závodu

Historie procházení
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
08.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
K1M    KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. - - - - DNS 0
08.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
K1M    KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. - - - - DNS 0
07.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
K1M 12. 3/DSKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. - - - - 22:56,80274.10/24,914
07.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
K1M    KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. - - - - DNS 0
09.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí
K1M 46. 4/DSKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. 113.34 6 107.48 0 107.4824.40/29,457
08.07.2017 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí
K1M 13. 2/DSKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. - - - - 10:25,30159.30/34,214
08.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí
K1M 83. 4/DSKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. 143.80 4 132.66 10 142.6640.40/39,526
21.05.2017 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu
K1M 57. 8/DSKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. 101.38 0 104.64 4 101.3825.03/32,875
20.05.2017 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu
K1M 76. 9/DSKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. 91.50 12 86.96 2 88.9628.24/46,562
09.04.2017 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice,Hutě -Bechyně
K1M 9. 1/DSKOUDELKA Tomáš 2000 Č.Kruml. - - - - 19:58,10230.40/23,812
09.04.2017 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Hutě- Bechyně
K1M    KOUDELKA Tomáš 2000 Č.Kruml. - - - - DNS 0
08.04.2017 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Hutě- Bechyně
K1M 9. 1/DSKOUDELKA Tomáš 2000 Č.Kruml. - - - - 19:34,70233.60/24,816
08.04.2017 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Hutě- Bechyně
K1M 10. 1/DSKOUDELKA Tomáš 2000 Č.Kruml. - - - - 19:49,00236.80/24,912
29.05.2016 Slalom v Sušici slalomová trať - Sušice nádraží
K1M 49. 8/DMKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. 111.97 6 109.69 0 109.6928.24/34,757
28.05.2016 Slalom v Sušici Sušice - nádraží
K1M 47. 8/DMKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. 114.56 0 113.19 2 114.5628.40/33,061
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1M 22. 2/DMKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. - - - - 20:26,50281.80/29,812
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě
K1M 25. 2/DMKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. - - - - 21:02,50295.80/30,68
11.07.2015 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 45. 4/DMKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. 122.61 2 121.01 6 124.6137.49/43,028
11.07.2015 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 11. 2/DMKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. - - - - 10:20,20153.50/32,99
31.05.2015 Slalom v Sušici Sušice nádraží - v kempu
K1M 66. 9/DMKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. 115.26 2 116.93 0 116.9331.79/37,343
30.05.2015 Slalom v Sušici Sušice nádraží
K1M 67. 10/DMKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. 117.27 2 110.24 0 110.2428.08/34,245
18.10.2014 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1M 19. 2/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. - - - - 18:51,00212.10/23,17
18.10.2014 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1M 24. 4/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. - - - - 18:51,50223.90/24,73
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
K1M 46.  KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. 132.00 0 128.20 2 130.2028.70/28,330
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
K1M 53.  KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. 133.80 2 133.70 2 135.7030.80/29,434
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 37. 7/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. 01:48,34 - 01:09,10 - 01:09,1021.30/44,60/3/0
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné
K1M 40. 8/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. 01:51,42 - 01:11,20 - 01:11,2023.90/50,50/2/0
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M 67. 27/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 Č.Kruml. 140.48 110 141.77 6 147.7762.23/72,738
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M 64. 26/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 Č.Kruml. 113.73 8 122.78 10 121.7338.26/45,839
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M    KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. - - - - DNS 0
27.07.2014 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice
K1M 13.  KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. - - - - 18:01,80208.70/23,97
27.07.2014 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice
K1M 15.  KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. 01:03,10 - 01:03,70 - 01:03,1015.10/31,57
26.07.2014 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice
K1M 13. 3/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. - - - - 18:18,80227.70/26,15
26.07.2014 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice
K1M 18.  KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. 01:07,30 - 01:06,50 - 01:06,5016.80/33,82
06.07.2014 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn
K1M 35. 5/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml. 112.90 0 109.70 4 112.9031.40/38,58
05.07.2014 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn
K1M 47. 7/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml. 139.20 4 123.70 4 127.7044.50/53,53
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 16. 10/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. 01:08,30 - 01:00,10 - 01:00,1013.90/30,117
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 47. 26/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml. 111.32 2 132.05 6 113.3235.96/46,524
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 19. 11/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. 01:18,00 - 01:01,84 - 01:01,8416.80/37,315
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 41. 24/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml. 121.95 6 113.09 2 115.0936.62/46,731
11.05.2014 O štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz
K1M    Koudelka Tomáš 2000 Č.Kruml. 0.00 0 0.00 0 0.00 0
10.05.2014 O štít města Tábora + KP Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz
K1M 56. 7/ZSKoudelka Tomáš 2000 Č,Kruml, 127.10 6 126.81 6 132.8138.34/40,612
13.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě
K1M 10. 1/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. - - - - 22:09,10320.80/31,83
13.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
K1M 12. 1/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. - - - - 22:59,30368.40/36,43
12.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice.Dobronice u Bechyně-Hutě
K1M    KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. - - - - DNS 0
12.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě
K1M    KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. - - - - DNS 0
19.10.2013 Sjezd na Lužnici řeka Lužnice ,Dobronice u Bechyně-Hutě
K1M 28. 4/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. - - - - 22:05,70365.30/38,01
19.10.2013 Sjezd na Lužnici řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě
K1M    KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. 0.00 0 0.00 0 0.00 1
28.07.2013 Sjezd na Orlici 3
K1M 17.  KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. - - - - 18:12,90213.80/24,35
28.07.2013 Sjezd na Orlici 4
K1M 19.  KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. 01:10,70 - 01:10,60 - 01:10,6023.20/48,93
27.07.2013 Sjezd na Orlici
K1M 17.  KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. - - - - 18:34,90237.80/27,11
27.07.2013 Sjezd na Orlici 2
K1M 18. 4/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. 01:11,40 - 01:10,80 - 01:10,8020.20/39,90
06.07.2013 Slalom v Kadani + MČR veteránů ve slalomu+pohár předžáků Kadaňský mlýn
K1M 59. 9/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml. 114.40 2 106.30 2 108.3037.40/52,83
23.06.2013 Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 81. 22/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml. 140.59 58 125.51 4 129.5152.06/67,24
22.06.2013 Sjezd ve Strakonicích
K1M 16. 4/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. - - - - 13:33,10260.90/47,21
22.06.2013 Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 88. 20/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml. 155.93 12 150.02 2 152.0265.34/75,42
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí
K1M 32. 9/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 3 ?.Kruml. - - - - 11:44,80158.50/29,03
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí
K1M 38. 7/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 3 ?.Kruml. - - - - 11:10,10151.40/29,27
26.05.2013 Krumlovský Down-Town, neděle Český Krumlov, řeka Vltava
K1M    KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. - - - - DNS 0
25.05.2013 Krumlovský Down-Town, sobota + Přebor JČ kraje Český Krumlov, řeka Vltava.
K1M 10.  KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. - - - - 19:01,80341.10/42,61
25.05.2013 Krumlovský Down-Town, sprint Rechle (loděnice Č. Krumlov)
K1M 10.  KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. 01:55,00 - 01:54,70 - 01:54,7036.80/47,21
06.04.2013 Sjezd na Lužnici, závod č.1, sobota řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě
K1M 20.  KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. - - - - 21:18,70338.30/36,01
06.04.2013 Sjezd na Lužnici, závod č.2, sobota řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě
K1M 21.  KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. - - - - 21:07,50320.30/33,80
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.2 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
K1M 31. 2/ZMKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. - - - - 21:39,70364.20/38,90
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.1 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
K1M 33. 2/ZMKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml. - - - - 22:10,70375.60/39,30
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 32. 5/ZMKOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml. 00:46,48 - 00:46,50 - 01:32,9830.27/48,35
27.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle řeka Vltava v Č.Krumlově, Rechle-Na Trojici
K1M    KOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml. - - - - DNS 0
26.05.2012 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu a přebor Jihočeského kraje ve sjezdu řeka Vltava v Č.Krumlově, Rechle-Na Trojici
K1M 8.  KOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml. - - - - 20:02,90397.60/49,40
26.05.2012 VZ ve sprintu v Českém Krumlově řeka Vltava v Českém Krumlově - Rechle
K1M 8.  KOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml. 02:11,70 - 02:17,90 - 04:29,6089.90/50,00
13.05.2012 VZ ve slalomu v Táboře. neděle, závod č.2 Lužnice pod Táborem
K1M    Koudelka Tomáš 2000 Č.Kruml. 0.00 0 0.00 0 0.00 0
12.05.2012 VZ ve slalomu v Táboře, sobota, závod č.1 Lužnice pod Táborem
K1M 61. 8/Koudelka Tomáš 2000 Č.Kruml. 183.03 56 146.57 6 152.5765.87/76,00
01.04.2012 Jarní sjezdy na Lužnici, neděle, závod č.3 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
K1M 7. 1/ZMKOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml. - - - - 22:56,10220.40/19,10
01.04.2012 Jarní sjezdy na Lužnici, neděle, závod č.4 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
K1M 7. 1/ZMKOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml. - - - - 23:28,20237.70/20,30
31.03.2012 Jarní sjezdy na Lužnici, sobota, závod č.1 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
K1M 12.  KOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml. - - - - 23:41,80415.50/41,31
31.03.2012 Jarní sjezdy na Lužnici, sobota, závod č.2 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
K1M 12. 1/ZMKOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml. - - - - 24:03,60434.60/43,11
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2
K1M 54.  KOUDELKA Tomáš 2000 Č.Kruml. 149.29 256 151.66 54 205.66111.59/118,6-
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto
K1M 56. 10/ZMKOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml. 143.90 0 132.20 0 132.2030.00/29,48
11.06.2011 Slalom ve Strakonicích - sobota řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 58. 9/ZMKoudelka Tomáš 2000 Č.Kruml. 135.25 0 137.61 4 135.2549.49/57,72
22.05.2011 Slalom v Sušici - neděle Řeka Otava - nádraží u železničního mostu
K1M 72. 10/ŽMKoudelka Tomáš 2000 0 Č.Kruml. 142.60 2 137.10 4 141.1058.60/71,00
21.05.2011 Slalom v Sušici - sobota Řeka Otava - nádraží u železničního mostu
K1M 73. 10/ŽMKoudelka Tomáš 2000 0 Č.Kruml. 152.50 0 144.10 0 144.1059.60/70,50
08.05.2011 Slalom O štít města Tábora - neděle Řeka Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka
K1M    Koudelka Tomáš 2000 Č.Kruml. 0.00 0 0.00 0 0.00 0
07.05.2011 Slalom O štít města Tábora- sobota, Krajský přebor Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka
K1M 44. 7/ZMKoudelka Tomáš 2000 Č.Kruml. 162.19 8 142.94 6 148.9457.77/63,40
03.07.2010-04.07.2010 Slalomy v Kadani Kadaňský mlýn
K1M
sobota 3.7.2010
50. 10/PZKOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml. 150.50 54 143.20 8 151.2078.10/106,8-
K1M
neděle 4.7.2010
49. 9/PZKOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml. 136.90 4 160.40 4 140.9066.60/89,6-
15.08.2009-16.08.2009 Slalomy v Benátkách Jizera, Obodřecký jez
K1M
sobota předžáci
13.  Koudelka Tomáš 3900 Č.Kruml. 205.00 150 214.60 10 224.6090.00/66,9-
K1M
neděle předžáci
10.  Koudelka Tomáš 3900 Č.Kruml. 173.90 0 184.90 4 173.9037.00/27,0-
08.08.2009-09.08.2009 Slalomy pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1M
sobota předžáci
17. 17/PZKOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml. 205.25 6 179.31 56 211.2578.87/59,6-
K1M
neděle předžáci
14. 14/PZKOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml. 163.49 6 168.94 8 169.4943.62/34,7-
04.07.2009-05.07.2009 Slalom v Kadani Kadaňský mlýn, řeka Ohře
K1M
sobota předžáci
14. 14/PZKOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml. 194.50 12 169.30 6 175.3068.40/64,0-
K1M
neděle předžáci
18. 18/PZKOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml. 242.00 114 163.90 58 221.90119.90/117,5-
13.06.2009-14.06.2009 Písecké slalomy slalomová trať U Martínka, Otava, Písek
K1M
sobota
  21/PZKOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml. 0.00 999 197.70 60 257.70 -
K1M
neděle
  20/PZKOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml. 175.00 56 0.00 999 231.00 -
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Koudelka TomášSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 10.07.17 updated from RVP
Koudelka TomášSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 10.04.17 updated from RVP
Koudelka TomášSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Koudelka TomášSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 27.05.16 updated from RVP
Koudelka TomášSK Vltava Č. Krumlov K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 26.05.16 updated from RVP
Koudelka TomášSK Vltava Č. Krumlov K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1: 2   C2: 06.11.15 updated from RVP
Koudelka TomášSK Vltava Č. Krumlov K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Koudelka TomášSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 14.08.14 updated from RVP
Koudelka TomášSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.07.12 updated from RVP

rok 2018

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
47.K1M 4/4 14

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
217.K1M 4/4 220
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
54.K1M 5/5 54

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
235.K1M 2/2 118

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
226.K1M 3/3 116
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
73.K1M 3/3 29

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
202.K1M 5/8 153
Slalom: Oblastní žebříček Morava
89.K1M 2/2 55
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
68.K1M 5/13 29
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
61.K1M 4/4 32

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
307.K1M 4/4 10
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
74.K1M 5/11 11
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
66.K1M 2/2 10

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
102.K1M 5/10 7

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
322.K1M 5/6 10

Statistika výsledků

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1M

Koudelka Tomášsl 99
09.07.17
sl 98
08.07.17
sl 63
21.05.17
sl 62
20.05.17
sl 59
29.05.16
sl 58
28.05.16
sl 93
11.07.15
sl 61
31.05.15
sl 60
30.05.15
sl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl 83
06.07.14
sl 82
05.07.14
sl 43
10.05.14
Kadaň SO
06.07.13
sl.Strak2
23.06.13
sl.Strakonic
22.06.13
sl.Tábor
12.05.12
řeka Loučná
18.06.11
řeka Otava,
11.06.11
Řeka Otava -
22.05.11
Řeka Otava -
21.05.11
Lužnice pod
07.05.11
Kadaňský mlý
03.07.10
Kadaňský mlý
03.07.10/2
Jizera, Obod
15.08.09
Jizera, Obod
15.08.09/2
Řeka Radbuza
08.08.09
Řeka Radbuza
08.08.09/2
Kadaňský mlý
04.07.09
Kadaňský mlý
04.07.09/2
pořadí46.83.57.76.49.47.45.66.67.46.53.67.64.35.47.56.59.81.88.61.56.58.72.73.44.49.50.10.13.14.17.18.14.
odstup %29,439,532,846,534,733,043,037,334,228,329,472,745,838,553,540,652,867,275,476,029,457,771,070,563,489,6106,827,066,934,759,6117,564,0
% poražených soupeřů64,837,469,460,168,070,354,253,954,547,146,441,144,235,822,032,118,324,521,67,727,623,019,324,210,420,021,040,025,040,927,319,045,8
pořadí200920102011201220132014201520162017celkem
průměr14.349.560.661.076.052.659.348.065.550.9
medián14495861815366475753
modus14494461593545474614
počet závodů62513732433

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Koudelka Tomášsl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
pořadí47.41.
odstup %46,546,7
% poražených soupeřů47,157,0
pořadí2014celkem
průměr44.044.0
medián4141
modus4141
počet závodů22

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Koudelka Tomášsj 19
07.04.18
sl 97
08.07.17
sj 26
09.04.17
sj 24
08.04.17
sj 25
08.04.17/2
sj 164
17.10.15
sj 163
17.10.15/2
sj 92
11.07.15
sj 146
18.10.14
sj 145
18.10.14/2
sj 100
27.07.14
sj 98
26.07.14
sj 17
13.04.14
sj 16
13.04.14/2
sl Bech SO
19.10.13
Třeb.sj.NE
28.07.13
Třeb.sj.SO
27.07.13
sj.Strakonic
22.06.13
sj.ČK-1
25.05.13
sj.Lužnice2
06.04.13
sj.Lužnice1
06.04.13/2
sj.Bechyně
20.10.12
sj.Bechyně
20.10.12/2
sj.Lužnice
01.04.12
sj.Lužnice
01.04.12/2
sj.Lužnice
31.03.12
sj.Lužnice
31.03.12/2
pořadí12.13.9.10.9.22.25.11.19.24.13.13.10.12.28.17.17.16.10.21.20.31.33.7.7.12.12.
odstup %24,934,223,824,924,829,830,632,923,124,723,926,131,836,438,024,327,147,242,633,836,038,939,320,319,143,141,3
% poražených soupeřů62,161,369,266,769,247,540,058,340,023,345,536,840,035,315,630,411,111,810,013,017,411,85,914,314,321,421,4
pořadí201220132014201520172018celkem
průměr17.018.415.219.310.312.016.0
medián1217132291213
modus717131191212
počet závodů67634127

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Koudelka Tomášsj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí32.38.
odstup %29,029,2
% poražených soupeřů18,424,5
pořadí2013celkem
průměr35.035.0
medián3232
modus3232
počet závodů22

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Koudelka Tomášsj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
pořadí37.40.
odstup %44,650,5
% poražených soupeřů7,74,9
pořadí2014celkem
průměr38.538.5
medián3737
modus3737
počet závodů22

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Koudelka Tomášsj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 101
27.07.14
sj 99
26.07.14
Třeb.sj.NE 2
28.07.13
Třeb.sj.SO 2
27.07.13
sp.ČK
25.05.13
sp.Strakonic
23.06.12
sp.Č.Krumlov
26.05.12
pořadí37.40.15.18.19.18.10.32.8.
odstup %44,650,531,533,848,939,947,248,350,0
% poražených soupeřů7,74,941,722,721,75,618,224,4---
pořadí201220132014celkem
průměr20.015.727.521.9
medián8181818
modus8101518
počet závodů2349

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Koudelka Tomášsj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
pořadí37.40.16.19.
odstup %44,650,530,137,3
% poražených soupeřů7,74,965,960,0
pořadí2014celkem
průměr28.028.0
medián1919
modus1616
počet závodů44