vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Trať

Gabrlík Tomáš, 2000    vybrat

UP Olomouc
výsledky závodníka    historie závodníka    umístění v žebříčcích
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1:   C2:  sjezd K1: 2   C1:   C2:
řadit: podle závodu    podle pořadí       statistika statistika
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
na vítěze
s / %
body
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1M 14. 3/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 102.80 2 104.40 0 104.4013.10/14,3105
C2X 9. 2/DSGABRLÍK Tomáš
KOLÁŘOVÁ Marika
2000
2000
3 Olomouc
Olomouc
151.80 8 157.60 2 159.6039.30/32,70
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1M 16. 2/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 101.80 2 100.10 2 102.1010.00/10,997
C2X 9. 2/DSGABRLÍK Tomáš
KOLÁŘOVÁ Marika
2000
2000
3 Olomouc
Olomouc
151.40 6 154.20 2 156.2038.10/32,30
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 3. 3/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 00:38,37 - 00:37,21 - 00:37,211.67/4,7-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 45. 20/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 110.13 2 110.45 6 112.1325.21/29,0-
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně
K1M    GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - DNS 0/0/0
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
K1M    GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR
K1M    GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - DNS 0/0/0
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
K1M    GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 1.00 999 4.00 999 999.00 0/0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 33. 10/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 00:54,927.76/16,513/0/57
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
K1M 26. 6/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 00:50,753.73/7,921/0/58
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem
K1M 1. 1/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 00:44,73 - 00:44,63 - 00:44,63 37
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem
K1M 6. 2/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 82.47 2 82.10 0 82.1013.83/20,368
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem
K1M 2. 1/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 00:46,84 - 00:44,95 - 00:44,951.14/2,635
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem
K1M 6. 2/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 86.88 6 83.66 2 85.6613.42/18,669
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1M 17. 8/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 09:48,1778.94/15,50/29/65
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1M 17. 8/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 17:58,79146.01/15,70/31/81
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 62. 18/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 135.22 16 128.31 10 138.3139.37/39,80
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 52. 17/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 148.30 6 123.96 0 123.9633.13/36,50
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 22. 8/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 00:47,54 - 00:49,25 - 00:49,255.96/13,815/0/64
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 15. 5/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 01:05,12 - 00:47,56 - 00:47,564.62/10,829/0/70
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
K1M 1. 1/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 00:39,30 - 59:59,99 - 00:39,30 36
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
K1M 5. 2/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 101.40 0 98.30 2 100.3013.20/15,250
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 30. 7/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 09:33,5967.26/13,36/0/36
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 21. 5/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 01:08,71 - 01:08,49 - 01:08,495.58/8,915/0/48
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
K1M    GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - DNF 0/0/0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
K1M 22. 7/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 17:25,40175.40/20,214/0/15
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin
K1M 9. 2/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 18:07,40129.00/13,536
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le
K1M 9. 2/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 15:33,10132.00/16,537
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post
K1M 9. 2/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 14:52,60109.90/14,041
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
K1M 9. 2/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 17:21,60115.90/12,540
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 10.  GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 15:32,90139.10/17,543
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 14.  GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 15:23,80142.80/18,327
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 15.  GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 15:30,30144.80/18,424
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 14. 4/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 15:42,20156.60/19,924
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C2M 19. 2/DMKOLÁŘOVÁ Marika
GABRLÍK Tomáš
2000
2000
3 Olomouc
Olomouc
164.60 4 164.70 2 166.7038.50/30,07
K1M 16. 2/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 111.90 0 112.60 0 111.9015.80/16,4104
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C1M 36. 6/DMGABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 170.30 6 166.90 6 172.9052.80/44,00
C2M 22. 2/DMKOLÁŘOVÁ Marika
GABRLÍK Tomáš
2000
2000
3 Olomouc
Olomouc
4.00 999 179.40 12 191.4054.30/39,66
K1M 19. 2/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 122.40 2 121.50 2 123.5016.00/14,9106
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka
K1M 68. 12/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 124.70 0 139.16 54 124.7035.36/39,60/0
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka
K1M 68. 14/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 131.25 8 134.84 4 138.8440.54/41,20/0
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M 6. 3/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 00:53,59 - 00:54,56 - 00:53,595.87/12,3-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M 40. 17/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 130.33 2 127.20 8 132.3338.44/40,9-
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 7. 1/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 00:52,601.66/3,346/0/57
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné
K1M 15. 4/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 00:55,734.56/8,927/0/45
26.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
K1M 1. 1/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 00:48,00 45
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
K1M 10. 1/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 89.20 0 91.00 2 89.2011.40/14,762
25.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
K1M 2. 1/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 00:55,800.80/1,539
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
K1M 15. 2/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 97.30 0 99.10 0 97.3015.10/18,451
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1M 13. 7/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 10:08,6963.60/11,7-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1M 13. 6/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 17:21,85114.41/12,3-
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
K1M 73. 20/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 123.17 6 140.30 56 129.1737.60/41,10
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
K1M 59. 11/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 116.15 6 117.07 6 122.1532.91/36,90
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
K1M 59. 16/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 118.97 54 102.84 6 108.8426.78/32,60
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
K1M 44. 10/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 99.24 0 101.82 12 99.2416.84/20,40
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
K1M 17. 3/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 00:49,695.78/13,223/0/65
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem
K1M    GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 00:48,34 - 00:49,75 - B 15/0/53
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
C1M 8. 1/DMGABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc - - - - 01:07,2517.41/34,90
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
C1M 17. 3/DMGABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 171.30 0 161.60 6 167.6064.00/61,80
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
K1M 4. 1/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 00:40,134.12/11,427
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
C2M 7. 2/DSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna
GABRLÍK Tomáš
1999
2000
3 Olomouc
Olomouc
176.10 0 177.60 4 176.1060.20/51,93
K1M 4. 1/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 115.20 2 117.10 2 117.2022.30/23,531
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M    GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 59:59.99 0/0/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 18. 3/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 01:11,215.51/8,421/0/56
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 7. 2/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 99.40 2 98.10 2 100.106.70/7,243
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 5. 2/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 103.30 2 99.70 0 99.707.50/8,155
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 8. 2/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 17:40,20128.90/13,838
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 9. 2/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 15:25,00132.80/16,834
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 9. 2/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 17:49,70137.10/14,742
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 9. 2/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 15:19,20114.80/14,342
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
K1M 14.  GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 15:24,09165.07/21,726
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
K1M 14.  GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 16:04,06203.99/26,89
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
K1M 20.  GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 20:12,09219.00/22,127
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C2M 16. 4/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna
GABRLÍK Tomáš
1999
2000
3 Olomouc
Olomouc
163.30 6 149.20 8 157.2036.90/30,74
K1M 22. 2/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 115.70 0 113.90 2 115.7020.60/21,785
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci
C2M 16. 4/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna
GABRLÍK Tomáš
1999
2000
3 Olomouc
Olomouc
163.10 4 177.50 2 167.1033.00/24,64
K1M 29. 5/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 120.10 2 123.80 4 122.1023.80/24,270
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L
K1M 81. 21/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 147.13 50 126.25 56 182.2590.81/99,30
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L
K1M 71. 20/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 149.75 2 171.03 52 151.7555.46/57,60
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 8. 5/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 00:47,65 - 00:46,25 - 00:46,255.46/13,4-
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 44. 20/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 119.71 8 120.75 6 126.7539.37/45,1-
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 23. 4/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 00:56,93 - 00:58,76 - 00:56,938.67/18,013/0/40
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné
K1M 25. 6/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 00:57,97 - 00:57,77 - 00:57,7710.90/23,311/0/46
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně
K1M 22.  GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 02:06,40 - 02:04,10 - 02:04,1017.62/16,514/0/18
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
K1M 18.  GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 16:14,31222.46/29,621/0/12
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M 66. 19/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 117.54 0 140.65 10 117.5438.26/48,30
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M 59. 16/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 128.92 6 108.22 6 114.2231.62/38,30
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1M 12. 7/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 10:42,4589.84/16,3-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1M 13. 7/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 10:38,4897.73/18,1-
24.05.2015 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 103. 23/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 146.31 56 194.65 4 198.65104.98/112,10
23.05.2015 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 83. 19/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 1.00 999 133.30 10 143.3046.59/48,20
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
K1M 4. 1/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 00:43,30 - 00:45,50 - 00:43,304.30/11,027
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
K1M 5. 2/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 113.10 6 112.00 2 114.0022.80/25,020
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 24. 5/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 10:17,6198.19/18,912/0/30
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 24. 5/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc 01:12,45 - 01:13,54 - 01:12,459.56/15,212/0/42
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
K1M 22. 3/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 13:31,60152.00/23,014/0/9
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 13. 2/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 18:04,60185.80/20,730
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 16. 4/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 15:38,40167.60/21,718
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 16. 5/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 18:44,30200.20/21,726
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 20. 6/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc - - - - 16:25,50191.10/24,117
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C2M 16. 3/ZSGABRLÍK Tomáš
FIALA Jakub
2000
2001
3 Olomouc
Olomouc
176.12 8 169.73 10 179.7365.19/56,92
K1M 21. 3/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 120.77 0 116.60 0 116.6025.92/28,644
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C2M 15. 2/ZSGABRLÍK Tomáš
FIALA Jakub
2000
2001
3 Olomouc
Olomouc
201.57 14 177.60 12 189.6070.99/59,95
K1M 22. 2/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 115.12 2 114.94 0 114.9424.59/27,257
21.09.2014 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka
K1M 70.  GABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 195.13 58 135.78 6 141.7857.65/68,50
20.09.2014 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka.
K1M 74.  GABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 139.98 210 136.40 58 194.40104.64/116,60
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 18.  GABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 00:56,56 - 00:58,93 - 00:56,568.64/18,0-
C2M 14.  FIALA Jakub
GABRLÍK Tomáš
1 Olomouc
Olomouc
01:29,24 - 01:10,27 - 01:10,2716.56/30,8-
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 56.  GABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 147.94 8 126.66 10 136.6637.25/37,5-
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko
K1M 6. 6/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 00:34,66 - 00:35,81 - 00:34,660.83/2,5-
C2M 5. 5/ZSGABRLÍK Tomáš
FIALA Jakub
2000
2001
Olomouc
Olomouc
00:43,92 - 00:45,11 - 00:43,925.70/14,9-
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko
K1M 13.  GABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 105.75 4 103.48 0 103.4815.07/17,0-
C2M    GABRLÍK Tomáš
MRÁKA Tomáš
 
1
3 Olomouc
Olomouc
0.00 999 0.00 999 999.00 -
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M 35. 16/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 107.73 8 107.61 8 115.6130.07/35,270
C2M 7. 4/ZSGABRLÍK Tomáš
MRÁKA Tomáš
2000
2001
3 Olomouc
Olomouc
207.89 158 159.66 18 177.6636.16/25,65
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M 40. 15/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 106.40 4 100.85 8 108.8525.38/30,463
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M 5. 5/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc - - - - 08:42,3051.30/10,925
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
C2M 10. 4/ZSGABRLÍK Tomáš
MRÁKA Tomáš
2000
2001
3 Olomouc
Olomouc
163.87 16 154.22 58 179.8755.73/44,92
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
C2M 4. 4/ZSGABRLÍK Tomáš
FIALA Jakub
2000
2001
Olomouc
Olomouc
- - - - 10:38,0081.30/14,63
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1M 22. 11/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc 136.11 4 132.35 6 138.3555.45/66,90
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C2M 8. 5/ZSGABRLÍK Tomáš
FIALA Jakub
2000
2001
Olomouc
Olomouc
01:05,60 - 01:10,60 - 01:05,608.60/15,11
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C2M    GABRLÍK Tomáš
FIALA Jakub
2000
2001
3 Olomouc
Olomouc
0.00 999 0.00 999 999.00 0
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 2. 1/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 00:51,00 - 00:49,60 - 00:49,603.40/7,437
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 21. 13/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 95.09 2 101.36 2 97.0919.73/25,550
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1M 24. 12/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc 157.06 12 189.26 10 169.0682.56/95,40
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C2M 8. 5/ZSGABRLÍK Tomáš
FIALA Jakub
2000
2001
Olomouc
Olomouc
01:04,80 - 01:07,16 - 01:04,806.65/11,41
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C2M 10. 5/ZSGABRLÍK Tomáš
FIALA Jakub
2000
2001
3 Olomouc
Olomouc
0.00 0 0.00 999 999.00 0
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 2. 1/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 00:48,28 - 00:48,63 - 00:48,283.25/7,238
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 16. 12/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 90.52 2 99.74 52 92.5214.05/17,955
15.06.2014 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 98. 13/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 165.70 12 131.44 14 145.4459.45/69,10
14.06.2014 3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 110. 18/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 130.39 108 158.34 62 220.34133.27/153,10
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61
K1M 20. 3/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc - - - - 15:56,70203.60/27,014
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem
K1M 22. 4/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc - - - - 16:16,20218.80/28,917
01.06.2014 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M 89.  GABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 139.76 54 146.08 6 152.0869.97/85,20
31.05.2014 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M 94.  GABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 125.39 210 166.87 14 180.8795.81/112,60
25.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 2. 1/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 01:50,20 - 01:47,60 - 01:47,603.30/3,217
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 12. 1/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 114.80 4 108.20 2 110.2028.20/34,424
24.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 4. 1/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 01:30,80 - 01:30,80 - 01:30,806.00/7,113
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 10. 1/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 81.10 0 77.20 0 77.2022.60/41,428
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
C2M 4. 1/ZSMRÁKA Tomáš
GABRLÍK Tomáš
2001
2000
3 Olomouc
Olomouc
175.50 14 170.20 8 178.2052.40/41,72
14.05.2014 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
K1M 5. 1/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 00:46,60 - 00:00,00 - 00:46,608.20/21,411
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
K1M 7. 1/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 118.60 4 118.60 4 122.6030.40/33,013
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
K1M 41.  GABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 01:34,14 - 01:35,13 - 01:34,1423.16/32,60/0/5
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
K1M 39. 4/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc - - - - 20:54,88318.87/34,10/0/9
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
K1M 21.  GABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc - - - - 15:05,10245.80/37,314
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
K1M 21. 2/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc - - - - 22:36,30358.80/36,014
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
K1M 26. 4/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc - - - - 22:38,80386.60/39,812
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
K1M 25. 3/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc - - - - 15:21,50262.60/39,913
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
C2M 12. 4/ZSGABRLÍK Tomáš
FIALA Jakub
1920
2000
Olomouc
Olomouc
236.90 0 186.70 62 236.90136.20/135,34
K1M 46. 8/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 277.90 2 119.10 0 119.1034.60/40,924
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
C2M 15. 4/ZSGABRLÍK Tomáš
FIALA Jakub
1920
2000
Olomouc
Olomouc
182.20 12 191.00 4 194.2084.90/77,73
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce
K1M 13. 11/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc - - - - 08:03,3085.40/21,5-
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
K1M 81. 15/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 120.80 52 133.60 56 172.8082.60/91,64
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí
K1M 14.  GABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 00:55,91 - 00:55,41 - 00:55,4110.78/24,2-
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu
K1M 37.  GABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 136.55 4 139.10 4 140.5531.69/29,1-
04.08.2013 Slalom v Brně
K1M 36. 4/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 121.20 2 119.70 2 121.7041.40/51,69
03.08.2013 Slalom v Brně
K1M 31. 3/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 117.30 6 112.70 0 112.7033.20/41,813
23.06.2013 Sprint ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 22. 3/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 01:02,40 - 01:04,10 - 01:02,4019.20/44,43
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 24. 3/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 0.00 0 0.00 0 01:03.60 4
K1M 28. 2/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc 111.40 0 106.40 2 108.4033.40/44,58
22.06.2013 Sprint ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 24. 3/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 01:03,60 - 01:04,90 - 01:03,6020.80/48,64
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou
K1M 27. 1/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc 117.20 2 101.50 0 101.5028.70/39,415
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí
K1M 28. 7/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc - - - - 11:28,60142.30/26,07
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí
K1M 39. 8/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc - - - - 11:11,60152.90/29,56
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle
K1M    GABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc 0.00 999 0.00 999 999.00 0
11.05.2013 Kroměřížský slalom
K1M 25. 5/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc 156.20 6 143.20 0 143.2058.10/68,38
05.05.2013 Sprinty v Opavě + 2. ČP žáků ve sprintu USD Opava
K1M 13. 6/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 00:00,00 - 01:02,07 - 01:02,0716.61/36,51
05.05.2013 Slalom v Opavě + 2. ČP žáků ve slalomu USD Opava
K1M   27/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc 0.00 999 0.00 999 999.00 0
04.05.2013 Sprinty v Opavě + 1. ČP žáků ve sprintu USD Opava
K1M 14. 7/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 01:20,45 - 01:09,16 - 01:09,1622.45/48,11
04.05.2013 Slalom v Opavě + 1. ČP žáků ve slalomu KK Opava
K1M 67.  GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 186.68 62 0.00 999 248.68157.93/174,06
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce
C2M 13. 1/ZMLONÍK Matěj
GABRLÍK Tomáš
2001
2000
Olomouc
Olomouc
183.60 6 0.00 999 189.6088.00/86,60
K1M 53. 4/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc 136.30 2 132.80 4 136.8053.00/63,25
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce
C2M 16. 1/ZMLONÍK Matěj
GABRLÍK Tomáš
2001
2000
Olomouc
Olomouc
164.20 8 161.80 4 165.8063.00/61,30
K1M 56. 4/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc 127.30 0 128.20 4 127.3044.00/52,83
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 26.  GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 01:58,47 - 02:02,50 - 04:00,97123.32/104,8-
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 57.  GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 153.00 158 139.96 212 311.00219.34/239,3-
01.07.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2
K1M 30. 5/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 163.40 2 166.50 0 165.4048.50/41,50
C2M 15. 2/ZMSOUČEK Tomáš   GABRLÍK Tomáš 2003 Olomouc 237.70 56 222.20 2 224.2086.90/63,30
30.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1
K1M 29. 4/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 166.20 2 164.20 0 164.2046.00/38,90
C2M 16. 2/ZMFIALA Tomáš
GABRLÍK Jakub
2001
2000
Olomouc
Olomouc
233.20 58 239.60 10 249.60114.50/84,80
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 137. 24/ZMTomáš Gabrlík 2000 0 Olomouc 172.18 6 174.43 2 176.4380.00/83,00
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 131. 21/ZMTomáš Gabrlík 2000 0 Olomouc 139.75 6 136.38 0 136.3847.74/53,93
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 34. 7/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 00:48,69 - 00:47,10 - 01:35,7933.08/52,83
10.06.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2
K1M 20. 2/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 00:58,80 - 00:59,50 - 01:58,3038.00/47,34
10.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2
K1M 45. 2/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc 156.60 0 156.80 52 156.6065.80/72,51
09.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1
K1M 20. 2/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc 01:01,30 - 01:01,90 - 02:03,2041.30/50,45
09.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1
K1M 43. 2/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc 133.30 2 150.00 6 135.3055.30/69,12
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C2M 6. 2/ZMLONÍK Matěj
GABRLÍK Tomáš
2001
2000
Olomouc
Olomouc
234.80 104 232.60 52 284.60142.90/100,80
18.05.2012 Krajský přebor ve sprintu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1M 16. 2/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc 01:03,90 - 01:04,00 - 02:07,9048.80/61,70
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1M 18. 2/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc 164.60 4 161.30 0 161.3067.20/71,42
13.05.2012 VZ ve sprintu - neděle Sázava, Morava, Postřelmov
K1M 26. 4/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc 02:25,00 - 02:28,70 - 04:53,70103.77/54,63
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov
K1M 28. 3/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc - - - - 23:38,10363.70/34,50
12.05.2012 VZ v klas.sjezdu - sobota Sázava, Morava, Postřelmov
K1M 30. 3/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc - - - - 25:08,20468.40/45,00
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov
K1M 28. 3/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc 02:29,50 - 02:27,10 - 04:56,60105.90/55,54
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
K1M 100.  GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 194.38 212 213.18 258 406.38321.19/377,00
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
K1M 104.  GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 148.13 506 149.14 264 413.14319.15/339,60
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M 75. 10/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc 182.00 50 172.80 52 224.80127.40/130,80
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M 85. 14/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc 187.70 104 173.20 50 223.20127.20/132,50
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2
K1M 66.  GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 161.73 460 156.71 508 621.73527.66/560,9-
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou
K1M 36. 4/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc 194.60 0 199.70 0 194.6089.40/85,00
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1M 35. 6/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc 196.20 0 191.10 4 195.1091.90/89,10
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most
K1M 45. 6/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 195.80 52 183.20 52 235.20147.70/168,80
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most
K1M 49. 6/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 241.40 158 184.80 206 390.80311.00/389,70
05.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - neděle Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 32. 6/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc 203.00 6 201.10 4 205.1086.40/72,80
04.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - sobota Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 33. 6/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc 211.00 2 214.60 52 213.0096.90/83,50
04.05.2011 VZ ve slalomu, Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1M 27. 6/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc 183.80 150 174.50 100 274.50178.20/185,00

Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3