Čapáková Eliška, 1995

TJ Vodní Sporty Litovel
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: 1   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 5. 2/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel - - - - 16:38,80107.70/12,155
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 6. 2/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel - - - - 19:28,90130.60/12,649
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1W 19. 4/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel - - - - 19:38,17188.64/19,10/0/35
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1W 7. 3/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel 00:50,27 - 00:50,97 - 00:50,972.84/5,946/0/74
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1W 6. 3/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel 00:55,01 - 00:49,64 - 00:49,640.78/1,649/0/87
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 13. 5/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel - - - - 10:14,0267.83/12,431/0/26
C2M 17. 5/U23ČAPÁKOVÁ Eliška
MAŠÍNOVÁ Marie
1995
1997
3 Litovel
Č.Kruml.
- - - - 11:45,72160.25/29,423/1/0
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 7. 4/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel 01:12,22 - 01:10,69 - 01:10,693.00/4,446/0/56
C2M 17. 5/U23ČAPÁKOVÁ Eliška
MAŠÍNOVÁ Marie
1995
1997
3 Litovel
Č.Kruml.
01:31,81 - 01:29,23 - 01:29,2322.02/32,823/1/0
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
K1W    ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel - - - - DNF 0/0/0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
K1W 8. 3/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel - - - - 17:12,30106.00/11,443/0/42
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 7. 3/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel - - - - 21:43,10156.00/13,646/0/30
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 7. 3/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel - - - - 21:47,50177.00/15,746/0/30
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post
K1W    ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel - - - - DNS 0
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
K1W    ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel - - - - DNF 0
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1W 4.  ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel - - - - 16:02,10103.90/12,124
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1W 6.  ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel - - - - 15:42,3098.90/11,725
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1W 6.  ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel - - - - 15:44,9099.80/11,830
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1W 6. 2/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel - - - - 15:57,80115.70/13,722
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1W 37. 4/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 Litovel 156.50 6 4.00 999 162.5043.60/36,72
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 7. 2/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 MT Litovel - - - - 00:57,232.55/4,731/0/62
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné
K1W 5. 2/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1985 MT Litovel 00:00,00 - 00:00,00 - 00:55,822.60/4,938/0/53
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno
K1W 5. 2/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 MT Litovel - - - - 02:05,053.37/2,838
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
K1W 5. 2/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 MT Litovel 00:00,00 - 00:00,00 - 00:51,191.02/2,038/0/71
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem
K1W    ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 MT Litovel 00:50,08 - 00:50,67 - A 42/0/83
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
K1W 1. 1/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 MT Litovel - - - - 00:43,59 18
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
K1W    ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 Litovel 4.00 999 4.00 999 999.00 0
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 11. 4/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 MT Litovel - - - - 10:02.81 20/0/73
C1W    ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 Litovel - - - - 59:59.99 0/0/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 5. 3/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 MT Litovel - - - - 01:13,212.00/2,838/0/109
C1W 7. 2/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 Litovel - - - - 01:31,187.75/9,331/0/3
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 5. 3/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 MT Litovel - - - - 21:12,1097.70/8,338/0/48
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 5. 3/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 MT Litovel - - - - 21:22,80103.80/8,838/0/48
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 2. 1/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 MT Litovel - - - - 15:06,4042.80/5,065
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 3. 1/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 MT Litovel - - - - 17:38,9077.50/7,957
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 4. 2/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 MT Litovel - - - - 15:00,8047.00/5,550
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 5. 2/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 MT Litovel - - - - 17:42,4071.30/7,242
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
K1W 6.  ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 MT Litovel - - - - 19:45,0682.98/7,541
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W    ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 Litovel 4.00 999 4.00 999 999.00 0
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci
K1W 29. 5/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 Litovel 137.80 0 133.50 2 135.5026.30/24,17
09.09.2015 Akademické MČR ve sprintu v Olomouci řeka Morava u loděnice UP Olomouc
K1W 1. 1/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel 00:46,60 - 00:47,30 - 00:46,60 -
09.09.2015 Akademické MČR ve slalomu v Olomouci řeka Morava u loděnice UP Olomouc
K1W 4. 3/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 Litovel 116.70 2 5.00 0 118.7019.30/19,4-
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 1. 1/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel 00:54,40 - 01:11,06 - 00:54,40 60/0/85
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné
K1W 3. 2/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel 00:56,34 - 01:10,22 - 00:56,341.00/1,847/0/85
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně
K1W 4.  ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel 01:58,91 - 02:01,25 - 01:58,914.84/4,242/0/78
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
K1W 4.  ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel - - - - 14:34,2659.24/7,342/0/78
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
K1W 5.  ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel 00:51,78 - 00:51,56 - 00:51,563.01/6,238/0/85
C2M    ČAPÁKOVÁ Eliška
VALÍKOVÁ Radka
1995
1991
Litovel
Pardub.
00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 0/0/0
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem
K1W 3.  ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel 00:50,90 - 00:51,37 - 00:50,901.85/3,847/0/86
C2M 22.  ČAPÁKOVÁ Eliška
VALÍKOVÁ Radka
1995
1991
Litovel
Pardub.
00:59,56 - 00:58,63 - 00:58,6311.45/24,34/0/0
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 3. 1/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel - - - - 10:01,2215.59/2,747/0/94
C2M    ČAPÁKOVÁ Eliška
VALÍKOVÁ Radka
1995
1991
Litovel
Pardub.
- - - - DNS-A 0/0/0
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 2. 1/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel 01:14,33 - 01:12,36 - 01:12,360.16/0,253/0/106
C2M 17.  ČAPÁKOVÁ Eliška
VALÍKOVÁ Radka
1995
1991
Litovel
Pardub.
01:36,79 - 01:29,53 - 01:29,5321.25/31,19/1/0
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
K1W 4. 1/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel - - - - 16:18,1034.00/3,642/0/60
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
K1W 8. 1/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel - - - - 12:58,8050.50/6,928/0/48
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 7. 1/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel - - - - 24:42,20292.90/24,631/0/30
18.04.2015 1. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici + MČR Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 5. 1/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel - - - - 21:24,8084.10/7,038/0/36
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C2M 16. 6/U23ŠMOLDAS Michal
ČAPÁKOVÁ Eliška
1998
1995
Litovel
Litovel
179.41 14 0.00 0 193.4174.80/63,14
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem
K1W 5. 2/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel 02:03,30 - 00:00,00 - 02:03,304.60/3,938/0/42
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou
K1W 5. 2/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel - - - - 15:25,6957.12/6,638/0/42
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 3. 2/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel 00:57,30 - 01:00,37 - 00:57,302.84/5,247/0/82
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné
K1W 3. 2/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel 00:56,63 - 00:57,01 - 00:56,632.93/5,547/0/82
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 5. 2/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel 01:11,32 - 01:08,01 - 01:08,012.08/3,238/0/61
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 7. 3/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel 01:12,93 - 01:11,69 - 01:11,694.52/6,731/0/49
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
K1W 6.  ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel 01:26,23 - 01:25,30 - 01:25,302.34/2,834/0/61
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
K1W 6. 2/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel - - - - 18:44,4452.93/4,934/0/61
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
K1W 5. 2/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel - - - - 16:40,1039.90/4,238/0/43
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
K1W 5. 2/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel - - - - 16:37,6038.40/4,038/0/43
C1W 3. 1/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 0 Litovel - - - - 21:10,6038.80/3,147/0/0
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
K1W    ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel - - - - DNS 0
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
K1W 2. 1/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel - - - - 12:55,3018.70/2,564
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
K1W 2. 1/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel - - - - 18:59,3034.40/3,164
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice
K1W 2. 1/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel - - - - 12:50,9036.80/5,023
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1
K1W 2. 1/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel - - - - 13:04,4029.80/3,923
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
K1W    ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel 0.00 999 0.00 999 999.00 0
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
K1W 36. 6/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel 135.08 4 137.10 10 139.0837.98/37,610
C2M 16. 6/DSŠMOLDAS Michal
ČAPÁKOVÁ Eliška
1919
1998
Litovel
Litovel
185.00 60 0.00 999 245.00135.70/124,22
22.09.2013 MČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 3.  Čapáková Eliška 1995 1 Litovel 01:12,79 - 01:14,50 - 01:12,792.59/3,7-
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou
K1W 3.  ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel 02:06,67 - 02:08,01 - 02:06,674.29/3,547/0/49
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou
K1W    ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel - - - - DNF 0/0/0
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné
K1W 6. 2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel 01:04,79 - 01:03,96 - 01:03,964.33/7,334
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné
K1W 8. 2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel 01:03,98 - 01:04,14 - 01:03,986.20/10,70/0/0
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí
K1W 2. 1/DS?APÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel - - - - 09:59,8025.30/4,441
08.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí.
K1W 2. 1/DS?APÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel - - - - 09:48,0030.40/5,523
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí
K1W 3. 2/DS?APÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel - - - - 09:44,0025.30/4,566
C1W 2. 1/DS?APÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel - - - - 11:06,5016.50/2,511
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 5. 2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel 01:09,15 - 01:12,32 - 01:09,152.17/3,238/0/80
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 6. 2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel 01:07,11 - 01:09,83 - 01:07,112.31/3,634/0/80
15.05.2013 Sprint v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc
K1W 1. 1/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel 00:48,93 - 00:00,00 - 00:48,93 20
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc
K1W 6. 1/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel 139.07 6 141.30 4 145.0730.89/27,12
C2M 3. 1/DSHRICOVÁ Adéla
ČAPÁKOVÁ Eliška
1919
1999
Olomouc
Litovel
186.44 10 0.00 999 196.4457.04/40,90
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu
C1W    ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel - - - - 00:00,00 0/0/0
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
K1W 8. 2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel - - - - 21:06,60131.50/11,628/0/36
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
K1W 8. 2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel - - - - 21:29,60142.80/12,528/0/30
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila
K1W 8. 2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel - - - - 24:11,60139.80/10,728/0/74
C1W    ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel - - - - DNS-B 0/0/0
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila
K1W 7. 2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel - - - - 24:12,7098.00/7,231/0/75
C1W    ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel - - - - DNS-B 0/0/0
07.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.3, neděle řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 4. 2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel - - - - 14:06,2064.10/8,234
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.2, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov most
K1W 4. 2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel - - - - 20:05,7063.30/5,545
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.1, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 5. 2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel - - - - 13:56,7061.30/7,935
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1W 16. 3/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel 127.20 0 124.20 2 126.2019.50/18,35
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1W 16. 3/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel 120.30 2 118.30 0 118.3018.30/18,37
16.09.2012 Finále ČP juniorů ve sjezdu, MČR dorostu ve sprintu USD České Vrbné
K1W 4. 2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel 01:11,52 - 01:07,59 - 02:19,118.66/6,6-
C1W    ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel 01:59,51 - 00:00,00 - 00:00,00 -
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy
K1W 5. 2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel 01:03,86 - 01:03,21 - 02:07,078.39/7,138/0/73
C1W 4. 2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel 01:47,00 - 01:31,09 - 03:18,0960.60/44,142/0/7
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy
K1W 4. 2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel 01:01,97 - 01:02,51 - 02:04,485.66/4,842/0/73
C1W 5. 2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel 01:40,62 - 01:31,40 - 03:12,0252.49/37,638/0/7
16.06.2012 MČR dorostu v klasickém sjezdu - individuální závod řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
K1W 3. 2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel - - - - 11:06,3060.00/9,9-
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1W 17. 2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel 140.90 4 0.00 0 144.9025.20/21,110
16.06.2012 MČR dorostu v klasickém sjezdu - individuální závod řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
C1W 2. 1/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel - - - - 13:15,2056.70/7,7-
20.05.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
K1W 1. 1/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel 00:57,60 - 00:57,10 - 01:54,70 42
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
K1W 6. 3/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel 127.10 0 125.80 0 125.8016.90/15,58
20.05.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
C1W 1. 1/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel 01:16,40 - 01:11,30 - 02:27,70 10
19.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
K1W 1. 1/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel 00:57,70 - 00:55,50 - 01:53,20 43
C1W 1. 1/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel 01:16,70 - 01:14,90 - 02:31,60 10
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
K1W 8. 3/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel 127.00 2 121.00 0 121.0019.40/19,17
18.05.2012 Krajský přebor ve sprintu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 1. 1/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel 00:47,00 - 00:47,50 - 01:34,50 31
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 5. 1/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel 146.20 4 140.40 0 140.4018.10/14,85
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov
K1W 2. 1/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel - - - - 19:41,9041.90/3,739
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov
K1W 2. 1/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel 01:45,50 - 01:46,20 - 03:31,707.20/3,540
12.05.2012 VZ v klas.sjezdu - sobota Sázava, Morava, Postřelmov
K1W 2. 1/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel - - - - 19:16,2044.20/4,033
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov
C1W 2. 1/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel 02:18,00 - 02:15,30 - 04:33,3015.70/6,111
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné
K1W 11. 2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel 01:23,94 - 01:27,79 - 02:51,7316.17/10,420/0/60
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné
K1W 12. 2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel 01:15,20 - 01:14,63 - 02:29,8313.96/10,318/0/54
29.04.2012 6.Český pohár ve sjezdu, MČR ve sjezdu, 3.nominační závod ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
K1W    ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel - - - - DNS-B 0/0/0
28.04.2012 5. Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
K1W    ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel - - - - DNS-B 0/0/0
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most
K1W 14. 2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel - - - - 20:06,03128.90/12,014/0/48
C1W    ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel - - - - DNS-A 0/0/0
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova
K1W 13. 2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel 01:23,47 - 01:23,99 - 02:47,4617.16/11,416/0/48
C1W    ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel 00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 0/0/0
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
K1W 8.  ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel - - - - 19:54,8078.90/7,128/0/67
C1W    ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel - - - - DNS-A 0/0/0
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
K1W 8.  ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel - - - - 20:38,80114.20/10,228/0/67
C1W 5.  ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel - - - - 25:00,00114.90/8,338/0/12
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most
K1W 4. 1/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel - - - - 16:09,7031.20/3,355
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 4. 1/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel - - - - 13:54,8030.20/3,855
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most
K1W 6. 1/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel - - - - 16:19,0043.40/4,654
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 7. 1/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel - - - - 14:03,8048.00/6,049
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.1 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice.
K1W 3.  ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel - - - - 17:11,8045.50/4,619
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.2 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice.
K1W 3.  ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel - - - - 17:19,6035.10/3,519
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1W 22. 4/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel 146.00 4 142.00 0 142.0027.00/23,510
C1W 7. 2/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel 158.50 6 163.00 50 164.5032.90/25,05
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1W 21. 4/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel 141.00 2 152.00 50 143.0030.10/26,710
C1W 7. 2/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel 158.30 52 163.20 2 165.2035.90/27,85
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou
K1W    ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel - - - - DNS-A 0/0/0
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy
K1W 19. 3/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel 01:26,90 - 01:33,98 - 03:00,8835.06/24,07/0/27
C1W 4. 2/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 0 Litovel 01:50,70 - 01:53,22 - 03:43,9250.89/29,442/0/1
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy
K1W 17. 2/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel 01:28,28 - 01:26,60 - 02:54,8830.06/20,89/0/39
C1W 7. 2/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 0 Litovel 01:52,63 - 02:08,13 - 04:00,7663.58/35,931/0/0
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou
K1W 10. 1/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel 150.40 2 157.90 0 152.4027.20/21,710
C1W 13. 2/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 0 Litovel 187.10 252 0.00 999 439.10299.40/214,30
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 18. 2/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel 0.00 999 150.50 6 156.5035.90/29,83
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto
K1W 20. 2/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel 138.90 4 138.60 0 138.6021.90/18,89
C1W 10. 1/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 0 Litovel 182.70 6 187.70 4 188.7059.10/45,60
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto
K1W 16. 1/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel 128.50 2 128.10 2 130.1016.30/14,316
C1W 10. 1/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 0 Litovel 186.40 10 181.20 6 187.2058.10/45,00
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most
C1W 7. 1/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 Litovel 177.30 0 0.00 0 177.3060.70/52,11
K1W 12. 3/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel 142.90 2 129.80 2 131.8035.20/36,47
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most
C1W 8. 2/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 Litovel 0.00 999 186.00 112 298.00181.20/155,10
K1W 13. 3/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel 162.60 54 131.60 4 135.6042.00/44,98
05.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - neděle Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C1W 4. 1/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 0 Litovel 213.40 54 220.00 8 228.0092.20/67,91
K1W 6. 1/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel 155.40 0 151.30 0 151.3022.70/17,77
04.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - sobota Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C1W 5. 2/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 0 Litovel 222.20 2 222.70 10 224.2093.00/70,90
K1W 7. 2/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel 148.80 2 152.10 2 150.8026.30/21,16
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí
K1W 15. 3/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel 02:07,75 - 02:07,88 - 04:15,6334.44/15,612/0/21
C1W 4. 2/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 0 Litovel 04:40,18 - 02:35,56 - 07:15,74159.92/58,042/0/0
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice
K1W 15. 4/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel - - - - 20:55,07189.07/17,712/0/16
C1W    ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 0 Litovel - - - - DNS-B 0/0/0
14.05.2011-15.05.2011 Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1W
sobota
10. 3/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 0 Litovel 145.70 54 138.30 6 144.3024.10/20,06
K1W
neděle
12. 2/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 0 Litovel 170.60 208 147.80 58 205.8077.50/60,43
04.05.2011 VZ ve slalomu, Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 6.  ?APÁKOVÁ Eliška 1995 0 Litovel 153.40 2 141.80 0 141.8021.10/17,55
K1W 8. 1/DM?APÁKOVÁ Eliška 1995 0 Litovel 173.10 2 155.00 2 157.0036.30/30,13
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko
K1W 20. 3/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel - - - - 25:13,40314.70/26,36/0/4
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko
K1W 20. 3/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel - - - - 25:13,40314.70/26,36/0/4
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna
K1W 13. 2/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel 01:46,57 - 01:46,23 - 03:32,8140.96/23,816/0/7
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně
K1W    ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel - - - - DSQ-R 0/0/0
25.09.2010-26.09.2010 Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W
sobota 25.9.2010
29. 6/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 0 Litovel 148.70 0 152.50 52 148.7040.00/36,8-
C2M
sobota 25.9.2010
24. 5/DMŘEHÁKOVÁ Barbora
ČAPÁKOVÁ Eliška
1994
1995
Litovel
Litovel
200.90 0 188.80 6 194.8088.00/82,4-
K1W
neděle 26.9.2010
32. 8/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 0 Litovel 158.80 0 157.70 54 158.8050.60/46,8-
C2M
neděle 26.9.2010
   ŘEHÁKOVÁ Barbora
ČAPÁKOVÁ Eliška
1994
1995
Litovel
Litovel
0.00 999 0.00 999 999.00 -
16.09.2010-17.09.2010 VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice
K1W
sobota 19.6.2010
17. 4/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 0 Litovel 188.30 4 179.30 8 187.3065.80/54,2-
K1W
neděle 20.6.2010
16. 4/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 0 Litovel 169.10 6 181.50 8 175.1051.60/41,8-
19.05.2010 VZ ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 13. 3/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 0 Litovel 177.60 154 0.00 999 331.60231.60/231,6-
26.09.2009-27.09.2009 57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1W
sobota
32. 10/ZSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 0 Litovel 201.60 154 182.00 208 355.60234.40/193,4-
K1W
neděle
29. 10/ZSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 0 Litovel 171.40 152 215.90 106 321.90206.10/178,0-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Čapáková EliškaTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1: MT   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Čapáková EliškaTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Čapáková EliškaTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Čapáková EliškaTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1:   C2: K1: 1   C1: 2   C2: 20.11.13 updated from RVP
Čapáková EliškaTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1: 3   C2: K1: 2   C1: 2   C2: 17.11.12 updated from RVP
Čapáková EliškaTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 22.08.11 updated from RVP
Čapáková EliškaTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP
Čapáková EliškaTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.08.10 updated from RVP

rok 2018

Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.K1W 2/2 104

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
37.C2M
Mašínová Marie
2/2 46
10.K1W 7/9 307
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
63.C2M
Mašínová Marie
2/2 2
 K1W 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Mašínová Marie
2/2 0
9.K1W 5/15 294

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
59.K1W 2/2 2
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.C1W 2/2 31
5.K1W 6/9 232
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
21.K1W 5/9 41
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.C1W 2/2 3
5.K1W 5/13 401

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
39.K1W 2/2 7
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.C2M
Valíková Radka
4/4 13
2.K1W 8/12 376
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
57.C2M
Valíková Radka
4/4 1
 K1W 5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Valíková Radka
4/4 0
2.K1W 5/12 456

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
32.C2M
Šmoldas Michal
1/1 4
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.C1W 1/1 47
6.K1W 7/10 284
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 1/1 0
 K1W 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 1/1 0
2.K1W 5/15 353

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
33.C2M
Šmoldas Michal
1/1 2
 C2M
Hricová Adéla
1/1 0
54.K1W 3/3 12
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1W 3/3 0
6.K1W 8/10 268
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 3/3 0
 K1W 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 4/4 11
3.K1W 5/16 375

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
99.K1W 1/1 10
Slalom: Oblastní žebříček Morava
35.K1W 5/5 32
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1W 6/6 118
10.K1W 8/10 188
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 5/9 50
5.K1W 5/22 340

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
86.K1W 2/2 25
Slalom: Oblastní žebříček Morava
15.C1W 5/7 12
33.K1W 5/12 45

Statistika výsledků

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Čapáková Eliškařeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
pořadí10.10.
odstup %45,645,0
% poražených soupeřů18,218,2
pořadí2011celkem
průměr10.010.0
medián1010
modus1010
počet závodů22

Kategorie K1W

Čapáková Eliškasl.V.Mýto
16.06.12
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
pořadí17.20.16.
odstup %21,118,814,3
% poražených soupeřů59,045,759,5
pořadí20112012celkem
průměr18.017.017.7
medián161717
modus161716
počet závodů213

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Čapáková Eliškařeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
26.06.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Řeka Jihlava
05.06.11
Řeka Jihlava
04.06.11
pořadí7.7.13.7.8.4.5.
odstup %25,027,8214,352,1155,167,970,9
% poražených soupeřů50,053,8---33,322,250,033,3
pořadí2011celkem
průměr7.37.3
medián77
modus77
počet závodů77

Kategorie C2M

Čapáková Eliškasl 136
27.09.14
Hanácké SO
28.09.13
sl.Olomouc
15.05.13
Mlýnský náho
25.09.10
pořadí16.16.3.24.
odstup %63,1124,240,982,4
% poražených soupeřů28,616,7---8,0
pořadí201020132014celkem
průměr24.09.516.014.8
medián2431616
modus2431616
počet závodů1214

Kategorie K1W

Čapáková Eliškasl 128
24.09.16
sl 156
26.09.15
Hanácké SO
28.09.13
sl.Olomouc
15.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.VeselínM
20.05.12
sl.Veselí nM
19.05.12
sl.Olomouc
18.05.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
26.06.11
Mlýnský náho
25.06.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Řeka Jihlava
05.06.11
Řeka Jihlava
04.06.11
Řeka Morava
14.05.11
Řeka Morava
14.05.11/2
Mlýnský náho
04.05.11
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
Mlýnský náho
19.05.10
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
pořadí37.29.36.6.16.16.6.8.5.22.21.10.18.12.13.6.7.12.10.8.32.29.16.17.13.29.32.
odstup %36,724,137,627,118,318,315,519,114,823,526,721,729,836,444,917,721,160,420,030,146,836,841,854,2231,6178,0193,4
% poražených soupeřů14,331,727,144,425,034,870,668,276,538,239,460,932,050,050,066,760,035,352,646,211,420,028,620,0---------
pořadí2009201020112012201320152016celkem
průměr30.521.412.610.221.029.037.017.3
medián29171286293716
modus29131016629376
počet závodů2511521127

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Čapáková Eliškasj 34
30.04.16
sl 28
26.04.14
sj.1.ČP
07.04.12
pořadí7.3.5.
odstup %9,33,18,3
% poražených soupeřů40,033,320,0
pořadí201220142016celkem
průměr5.03.07.05.0
medián5375
modus5373
počet závodů1113

Kategorie K1W

Čapáková Eliškasj 80
17.06.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 127
22.08.15
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí19.8.7.7.7.5.11.5.5.5.4.3.4.8.7.5.5.6.5.5.8.8.8.7.14.8.8.15.20.20.
odstup %19,111,413,615,74,72,80,02,88,38,87,32,73,66,924,67,06,64,94,24,011,612,510,77,212,07,110,217,726,326,3
% poražených soupeřů60,941,740,040,068,473,369,787,555,655,672,789,566,746,225,042,955,678,375,075,030,036,470,875,043,570,869,630,017,417,4
pořadí2011201220132014201520162017celkem
průměr18.310.07.85.35.26.310.38.2
medián208854577
modus208854575
počet závodů334466430

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Čapáková Eliškasl 28
26.04.14
sj.Litovel M
08.06.13
sj.V.Mýto
16.06.12
pořadí3.2.2.
odstup %3,12,57,7
% poražených soupeřů33,391,780,0
pořadí201220132014celkem
průměr2.02.03.02.3
medián2232
modus2232
počet závodů1113

Kategorie K1W

Čapáková Eliškasl 124
30.08.14
sl 28
26.04.14
sj.Litovel M
08.06.13
sj.V.Mýto
16.06.12
pořadí5.5.3.3.
odstup %6,64,04,59,9
% poražených soupeřů55,675,093,989,5
pořadí201220132014celkem
průměr3.03.05.04.0
medián3353
modus3353
počet závodů1124

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Čapáková Eliškasj 34
30.04.16
sl 28
26.04.14
sj.1.ČP
07.04.12
pořadí7.3.5.
odstup %9,33,18,3
% poražených soupeřů40,033,320,0
pořadí201220142016celkem
průměr5.03.07.05.0
medián5375
modus5373
počet závodů1113

Kategorie K1W

Čapáková Eliškasj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 3
02.04.16
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí19.13.8.7.7.7.5.11.5.5.5.6.3.4.8.7.5.5.6.5.5.8.8.8.7.14.8.8.15.20.20.
odstup %19,112,411,413,615,74,72,80,02,88,38,87,52,73,66,924,67,06,64,94,24,011,612,510,77,212,07,110,217,726,326,3
% poražených soupeřů60,957,141,740,040,068,473,369,787,555,655,668,889,566,746,225,042,955,678,375,075,030,036,470,875,043,570,869,630,017,417,4
pořadí2011201220132014201520162017celkem
průměr18.310.07.85.35.46.310.88.5
medián208855587
modus208853575
počet závodů334457531

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Čapáková Eliškasj 34
30.04.16
sl 28
26.04.14
sj.Litovel M
08.06.13
sj.1.ČP
07.04.12
pořadí7.3.2.5.
odstup %9,33,12,58,3
% poražených soupeřů40,033,391,720,0
pořadí2012201320142016celkem
průměr5.02.03.07.04.3
medián52373
modus52372
počet závodů11114

Kategorie K1W

Čapáková Eliškasj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 47
11.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Litovel
08.06.13/2
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Hanuš.3
07.04.13
sj.Hanuš.2
06.04.13
sj.Hanuš.1
06.04.13/2
sj.Zábřeh
13.05.12
sj.Zábřeh
12.05.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
sj.Svitava
17.03.12
sj.Svitava
17.03.12/2
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí6.5.19.13.8.7.7.4.6.6.6.7.5.1.11.5.5.5.2.3.4.5.3.4.8.7.5.5.6.5.5.2.2.2.2.2.3.2.8.8.8.7.4.4.5.2.2.14.8.8.4.4.7.6.3.3.15.20.20.
odstup %12,612,119,112,411,413,615,712,111,713,711,84,72,80,00,02,88,38,85,07,95,57,22,73,66,924,67,06,64,94,24,03,12,53,95,04,44,55,511,612,510,77,28,25,57,93,74,012,07,110,23,83,36,04,63,54,617,726,326,3
% poražených soupeřů82,184,060,957,141,740,040,081,373,773,775,068,473,3100,069,787,555,655,695,090,087,082,689,566,746,225,042,955,678,375,075,095,295,292,392,396,293,990,030,036,470,875,072,776,969,294,192,343,570,869,683,384,270,075,077,877,830,017,417,4
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr18.35.55.13.65.44.88.45.56.2
medián2044255755
modus2028235655
počet závodů3111085119259

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Čapáková Eliškasp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí4.5.4.7.4.
odstup %44,137,629,435,958,0
% poražených soupeřů25,0---25,0------
pořadí20112012celkem
průměr5.04.54.8
medián444
modus444
počet závodů325

Kategorie C2M

Čapáková Eliškasj 40
29.04.17
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
pořadí17.22.17.
odstup %32,824,331,1
% poražených soupeřů------5,9
pořadí20152017celkem
průměr19.517.018.7
medián171717
modus171717
počet závodů213

Kategorie K1W

Čapáková Eliškasj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí7.6.7.5.5.1.3.4.5.3.2.5.3.3.5.7.6.3.6.8.5.6.5.4.11.12.13.19.17.15.13.
odstup %5,91,64,44,92,00,01,84,26,23,80,23,95,25,53,26,72,83,57,310,73,23,67,14,810,410,311,424,020,815,623,8
% poražených soupeřů76,080,877,881,081,0100,086,778,678,988,995,063,690,991,377,864,779,277,882,175,982,678,378,985,052,450,047,818,236,026,314,3
pořadí2011201220132014201520162017celkem
průměr16.09.05.64.83.05.06.76.9
medián1511653575
modus134633575
počet závodů455662331

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1W

Čapáková Eliškasj 51
15.05.16
sl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
MČRdor.spr
22.09.13
sp.Vrbné
16.09.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
pořadí5.5.3.3.4.4.11.12.
odstup %2,03,95,53,76,64,810,410,3
% poražených soupeřů81,063,691,390,085,785,052,450,0
pořadí2012201320142016celkem
průměr7.83.04.05.05.9
medián43354
modus43353
počet závodů41218

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Čapáková Eliškasp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí4.5.4.7.4.
odstup %44,137,629,435,958,0
% poražených soupeřů25,0---25,0------
pořadí20112012celkem
průměr5.04.54.8
medián444
modus444
počet závodů325

Kategorie C2M

Čapáková Eliškasj 40
29.04.17
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
pořadí17.22.17.
odstup %32,824,331,1
% poražených soupeřů------5,9
pořadí20152017celkem
průměr19.517.018.7
medián171717
modus171717
počet závodů213

Kategorie K1W

Čapáková Eliškasj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí7.6.7.5.5.1.3.4.5.3.2.5.3.3.7.6.3.5.6.5.4.11.12.13.19.17.15.13.
odstup %5,91,64,44,92,00,01,84,26,23,80,23,95,25,56,72,83,53,23,67,14,810,410,311,424,020,815,623,8
% poražených soupeřů76,080,877,881,081,0100,086,778,678,988,995,063,690,991,364,779,277,882,678,378,985,052,450,047,818,236,026,314,3
pořadí2011201220132014201520162017celkem
průměr16.09.04.74.83.05.06.77.0
medián1511553575
modus134333575
počet závodů453562328

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Čapáková Eliškasp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.VeselínM
20.05.12
sp.VeselínM
19.05.12
sp.Zábřeh
12.05.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí4.5.1.1.2.4.7.4.
odstup %44,137,60,00,06,129,435,958,0
% poražených soupeřů25,0---100,0100,085,725,0------
pořadí20112012celkem
průměr5.02.63.5
medián424
modus414
počet závodů358

Kategorie C2M

Čapáková Eliškasj 40
29.04.17
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
pořadí17.22.17.
odstup %32,824,331,1
% poražených soupeřů------5,9
pořadí20152017celkem
průměr19.517.018.7
medián171717
modus171717
počet závodů213

Kategorie K1W

Čapáková Eliškasj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Olomouc
15.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.VeselínM
20.05.12
sp.VeselínM
19.05.12
sp.Olomouc
18.05.12
sp.Zábřeh
12.05.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí7.6.7.5.5.1.3.4.5.3.2.5.3.3.7.6.3.5.6.1.5.4.1.1.1.2.11.12.13.19.17.15.13.
odstup %5,91,64,44,92,00,01,84,26,23,80,23,95,25,56,72,83,53,23,60,07,14,80,00,00,03,510,410,311,424,020,815,623,8
% poražených soupeřů76,080,877,881,081,0100,086,778,678,988,995,063,690,991,364,779,277,882,678,3100,078,985,0100,0100,0100,094,152,450,047,818,236,026,314,3
pořadí2011201220132014201520162017celkem
průměr16.05.63.84.83.05.06.76.1
medián154353575
modus131133575
počet závodů494562333