Švéda Daniel, 2002

TJ Valašské Meziříčí
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: 2   C2: 2
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod
C1M 9. 4/DMŠVÉDA Daniel 2002 2 Val.Mez. - - - - 16:24,99105.90/12,028
C2M 1. 1/DMSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 14:46,87 29
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd
C1M 11. 5/DMŠVÉDA Daniel 2002 2 Val.Mez. - - - - 16:32,97133.02/15,520
C2M 2. 1/DMSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 14:58,0412.92/1,521
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR
C2M 15. 3/DMŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 00:54,597.51/16,027/0/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23
C2M 16. 3/DMŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
Val.Mez.
Val.Mez.
00:53,91 - 00:57,38 - 34:35,383.66/0,227/0/0
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
C1M 22. 4/DMŠVÉDA Daniel 2002 2 Val.Mez. - - - - 11:29,03120.30/21,213/0/14
C2M 11. 2/DMŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 10:23,8668.03/12,235/0/10
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile
C1M 27. 5/DMŠVÉDA Daniel 2002 2 Val.Mez. - - - - 11:35,48125.21/22,0-
C2M 9. 1/DMŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 10:25,5668.40/12,3-
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 7. 2/DMŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez. - - - - 20:13,10152.90/14,49
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 9. 2/DMŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez. - - - - 18:04,80166.30/18,17
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 6. 2/DMŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez. - - - - 17:50,00137.70/14,814
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 9. 2/DMŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez. - - - - 21:04,20177.70/16,49
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 4. 1/DMŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 12:50,8041.20/5,621
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C2M 5. 1/DMŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 10:31,40112.90/21,85
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 6. 1/DMŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 13:46,10105.70/14,71
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C2M 6. 1/DMŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 10:25,7066.50/11,90
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1M 18. 6/DMŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez. 00:54,02 - 00:57,82 - 00:54,0211.59/27,3-
C2M 8. 2/DMSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
00:47,09 - 00:45,21 - 00:45,213.87/9,4-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C2M 12. 4/DMSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
1.00 999 161.39 60 221.39117.43/113,0-
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C2M    ŠVÉDA Daniel
KOLAŘÍK David
2002
2004
3 Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - DNS 0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
C2M 15. 1/DMŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 01:00,9912.52/25,829/0/8
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C2M 10.  ŠVÉDA Daniel
KOLAŘÍK David
2002
2004
3 Val.Mez.
Val.Mez.
4005.00 0 4005.00 0 59:59.9958.00/5.800,00
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
C2M 14. 1/DMŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 00:57,177.91/16,131/0/1
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
C2M 6. 3/DMŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 11:00,7051.27/8,40/53/10
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
C2M 8. 3/DMŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 20:38,79144.70/13,20/46/10
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
C2M 12. 1/DMŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:06,79 - 00:52,87 - 00:52,877.35/16,133/0/19
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
C2M 17. 2/DMŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
00:55,01 - 00:56,52 - 00:56,529.72/20,823/0/0
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C2M 14. 1/DMŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 10:57,11111.64/20,529/0/2
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C2M 13. 1/DMŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:17,43 - 01:16,98 - 01:16,989.77/14,531/0/8
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le
C2M 4. 1/DMSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 17:39,50197.80/23,05
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin
C2M 5. 1/DMSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 21:33,00262.40/25,55
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post
C2M 4. 1/DMSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 17:34,00156.40/17,41
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
C2M 4. 1/DMSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 20:22,80162.30/15,31
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C2M 4.  ŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 17:56,10227.00/26,71
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C2M 7.  ŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 17:23,90204.60/24,42
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C2M 6. 1/DMŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 16:12,60120.20/14,19
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C2M 7.  ŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 17:34,50205.60/24,22
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C1M 29. 9/ZSŠVÉDA Daniel 2002 3 Val.Mez. 142.40 4 139.90 2 141.9028.70/25,44
C2M 14. 4/ZSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
152.10 0 150.00 4 152.1023.90/18,610
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C1M 24. 5/ZSŠVÉDA Daniel 2002 3 Val.Mez. 146.80 2 147.10 0 147.1027.00/22,511
C2M 11. 4/ZSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
170.30 4 161.80 6 167.8030.70/22,413
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
C2M 11. 1/ZSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 01:07,6716.61/32,520/0/2
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné
C2M 2. 2/ZSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
00:59,32 - 01:01,76 - 00:59,321.66/2,9-
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné
C2M 2. 2/ZSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
06:48,50 - 00:00,00 - 06:48,5016.86/4,3-
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné
C2M 14. 1/ZSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
00:00,00 - 00:00,00 - 01:15,8824.00/46,314/0/2
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL
C1M 13. 10/ZSŠVÉDA Daniel 2002 0 Val.Mez. 01:39,89 - 01:38,97 - 01:38,9717.17/21,0-
C2M 2. 2/ZSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:22,80 - 01:23,33 - 01:22,802.38/3,0-
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL
C1M 32. 20/ZSŠVÉDA Daniel 2002 3 Val.Mez. 201.62 50 182.27 4 186.2772.32/63,5-
C2M 15. 9/ZSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
219.95 60 202.44 64 266.44109.13/69,4-
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C2M 7. 1/ZSŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
153.80 2 152.90 2 154.9028.10/22,23
C1M 14. 5/ZSŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez. 133.90 0 130.80 0 130.8019.80/17,83
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C2M 8. 1/ZSŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
167.70 6 161.00 6 167.0025.50/18,02
C1M 12. 4/ZSŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez. 144.50 0 144.80 0 144.5026.30/22,34
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C2M 7. 5/ZSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
138.56 10 142.68 54 148.5633.90/29,63
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1M    ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez. 00:00,00 - 00:00,00 - DNS 0
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C2M 9. 6/ZSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
133.45 66 1.00 999 199.4578.86/65,41
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C2M 1. 1/ZSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
00:00,00 - 00:00,00 - 00:46,32 2
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
C1M    ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez. - - - - DNS -
C2M 8. 2/ZSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 11:50,2395.85/15,6-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
C1M    ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez. - - - - DNS -
C2M 10. 2/ZSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 20:39,92184.39/17,5-
22.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + Přebor Jihočeského kraje viz.závod č.54
C2M 5. 1/ZSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 17:00,40137.10/15,53
21.05.2016 Krumlovský Down Town ve sprintu + MČR C2mix Start 50 m nad lávkou (a jezem)
C1M 14. 4/ZSŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez. 00:00,00 - 00:00,00 - 01:16,1025.20/49,50
C2M 7. 1/ZSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
00:00,00 - 00:00,00 - 01:07,5013.60/25,23
21.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ). cíl cca 50 m před soutokem s Polečnicí (ř.km 281,4)
C2M 8. 1/ZSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 16:52,30120.60/13,53
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 10. 1/ZSŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez. - - - - 22:00,60279.80/26,90
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 10. 1/ZSŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez. - - - - 18:22,10199.50/22,11
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 12. 1/ZSŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez. - - - - 22:37,20305.90/29,10
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 14. 3/ZSŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez. - - - - 19:00,10234.90/26,00
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M 37. 8/ZSŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez. 161.40 0 149.20 0 149.2039.20/35,60
C2M 14. 1/ZSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
153.60 4 151.20 4 155.2034.90/29,06
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci
C1M 38. 8/ZSŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez. 154.40 0 154.00 2 154.4046.20/42,70
C2M 14. 1/ZSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
158.40 4 162.90 0 162.4028.30/21,16
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
C1M 17.  ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez. 00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,993550.45/7.166,8-
C2M 3. 3/ZSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
00:51,35 - 00:52,54 - 00:51,350.63/1,2-
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem
C2M 12. 7/ZSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
1.00 999 183.37 356 539.37397.46/280,1-
C1M    ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez. 4.00 999 4.00 999 999.00 -
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři
C1M    ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez. - - - - DNS 0
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři
C1M    ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
C2M    SMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři
C2M    SMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 00:00,00 0
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři
C1M 10.  ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez. 00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,993541.71/6.077,10
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři
C1M    ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři
C2M 150.  SMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
00:00,00 - 59:59,99 - 59:59,993538.79/5.782,30
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři
C2M    SMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2
C2M 4. 2/ZSŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
157.10 56 163.00 4 167.0046.20/38,20
C1M 16. 3/ZSŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez. 168.40 2 176.20 0 170.4074.50/77,70
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C2M 11. 2/ZSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
163.10 10 164.00 4 168.0035.60/26,92
C1M 31. 4/ZSŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez. 194.10 4 197.00 2 198.1087.80/79,60
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C2M 10. 2/ZSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
168.20 4 161.50 2 163.5029.30/21,8-
C1M 31. 4/ZSŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez. 193.80 2 183.20 0 183.2072.80/65,9-
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
C2M 13. 4/ZSŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 13:40,01185.85/29,3-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
C2M 16. 4/ZSŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 13:41,24208.80/34,1-
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
C2M 7. 1/ZSŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 14:40,70267.40/43,60
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1
C2M 7. 1/ZSŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 17:54,50330.30/44,40
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C2M 18. 3/ZMŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
Val.Mez.
Val.Mez.
197.42 4 170.84 62 201.4286.88/75,90
K1M 60. 10/ZMŠVÉDA Daniel 2002 0 Val.Mez. 167.55 52 170.44 0 170.4479.76/88,02
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C2M 22. 4/ZMŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
Val.Mez.
Val.Mez.
173.67 102 193.20 72 265.20146.59/123,60
K1M 72. 13/ZMŠVÉDA Daniel 2002 0 Val.Mez. 187.42 4 183.10 52 191.42101.07/111,90
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko
K1M 39. 14/ZMŠVÉDA Daniel 2002 0 Val.Mez. 00:52,47 - 00:49,75 - 00:49,7515.92/47,1-
C2M 8. 1/ZMSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
00:46,57 - 00:46,00 - 00:46,007.78/20,4-
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko
K1M 86.  ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez. 146.55 6 146.55 6 152.5564.14/72,5-
C2M 12.  SMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
3
2
Val.Mez.
Val.Mez.
165.16 12 175.87 8 177.1658.08/48,8-
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M 110. 30/ZMŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez. 1.00 999 265.99 310 575.99490.45/573,40
C2M    SMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
3.00 999 3.00 999 999.00 0
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M    ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
C2M    SMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
3.00 999 3.00 999 999.00 0
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
C2M    SMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - DSQ-R 0
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C2M 8. 2/ZMSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
0.00 999 147.59 16 163.5954.26/49,60
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C2M 11. 1/ZMSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
01:11,90 - 01:12,40 - 01:11,9014.90/26,10
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 83. 35/ZMŠVÉDA Daniel 2002 0 Val.Mez. 148.60 56 140.28 154 204.60127.24/164,50
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C2M 9. 2/ZMSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
178.58 116 206.40 60 266.40148.51/126,00
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C2M 11. 1/ZMSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
01:11,80 - 01:10,38 - 01:10,3812.23/21,00
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 75. 32/ZMŠVÉDA Daniel 2002 0 Val.Mez. 153.49 6 171.44 206 159.4981.02/103,20
11.05.2014 Kroměřížský sprint Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
C2M    SMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,99 0
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
C2M    SMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
0.00 999 0.00 999 999.00 0
K1M    ŠVÉDA Daniel 2002 0 Val.Mez. 0.00 999 0.00 999 999.00 0
10.05.2014 Sprint v Kroměříži
C2M    SMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,99 0
10.05.2014 Slalom v Kroměříži
C2M    SMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
0.00 999 0.00 999 999.00 0
K1M    ŠVÉDA Daniel 2002 0 Val.Mez. 0.00 999 0.00 999 999.00 0
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
C2M 5. 1/ZMSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 28:18,60599.60/54,60
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
C2M 6.  SMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 18:27,20363.90/49,00
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
C2M 8. 1/ZMSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 18:36,80356.00/46,80
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
C2M 8. 1/ZMSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 26:46,00497.30/44,90
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
K1M 81. 18/ZMŠVÉDA Daniel 2002 0 Val.Mez. 169.70 102 165.00 100 265.00180.50/213,60
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce
K1M 30. 16/ZMŠVÉDA Daniel 2002 0 Val.Mez. - - - - 08:48,00130.10/32,7-
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
K1M 94. 22/ZMŠVÉDA Daniel 2002 0 Val.Mez. 0.00 999 225.20 56 281.20191.00/211,80
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí
K1M 43.  ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez. 02:34,47 - 01:43,31 - 01:43,3158.68/131,5-
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu
K1M 80.  ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez. 207.45 10 203.33 4 207.3398.47/90,5-
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 38. 9/ZMŠVÉDA Daniel 2002 0 Val.Mez. 176.60 6 174.70 50 182.6084.40/85,90
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 35. 9/ZMŠVÉDA Daniel 2002 0 Val.Mez. 179.60 2 169.70 2 171.7077.40/82,10
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M    ŠVÉDA Daniel 2002 0 Val.Mez. 0.00 999 0.00 999 999.00 0
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou
K1M 42. 9/ZMŠVÉDA Daniel 2002 0 Val.Mez. 186.20 200 141.20 156 297.20224.40/308,20
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle
K1M 31. 5/ZMŠVÉDA Daniel 2002 0 Val.Mez. 173.40 550 153.70 306 459.70372.00/424,21
11.05.2013 Kroměřížský slalom
K1M 35. 8/ZMŠVÉDA Daniel 2002 0 Val.Mez. 180.60 204 180.10 200 380.10295.00/346,70
05.05.2013 Slalom v Opavě + 2. ČP žáků ve slalomu USD Opava
K1M    ŠVÉDA Daniel 2002 0 Val.Mez. 0.00 999 0.00 999 999.00 0
04.05.2013 Slalom v Opavě + 1. ČP žáků ve slalomu KK Opava
K1M    ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez. 0.00 999 0.00 999 999.00 0
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 65. 10/PZŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez. 172.10 8 0.00 0 180.1077.10/74,90
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 85. 10/PZŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez. 182.29 52 0.00 0 234.29127.79/120,00
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
K1M 35. 2/PZŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez. 187.50 12 158.00 6 164.0076.00/86,40
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M
předžáci
   ŠVÉDA Daniel 2003 0 Val.Mez. 0.00 999 0.00 999 999.00 0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Švéda DanielTJ Valašské Meziříčí K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 3 19.06.18 updated from RVP
Švéda DanielTJ Valašské Meziříčí K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 3 09.04.18 updated from RVP
Švéda DanielTJ Valašské Meziříčí K1:   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 3 20.11.17 updated from RVP
Švéda DanielTJ Valašské Meziříčí K1:   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 3 18.07.16 updated from RVP
Švéda DanielTJ Valašské Meziříčí K1:   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 23.05.16 updated from RVP
Švéda DanielTJ Valašské Meziříčí K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 07.07.15 updated from RVP
Švéda DanielTJ Valašské Meziříčí K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 25.05.11 inserted RVP

rok 2018

Sjezd: Žebříček Český Pohár
36.C1M 1/1 13
16.C2M
Smilek Jiří
3/3 89
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
25.C1M 3/3 48
10.C2M
Smilek Jiří
5/5 50
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.C1M 5/5 53
8.C2M
Smilek Jiří
5/7 37

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Kolařík David
1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
19.C2M
Smilek Jiří
7/8 176
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
18.C2M
Smilek Jiří
5/8 99
 C2M
Kolařík David
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.C2M
Smilek Jiří
5/16 56

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
92.C2M
Smilek Jiří
2/2 4
Slalom: Oblastní žebříček Morava
41.C1M 4/4 22
13.C2M
Smilek Jiří
4/4 28
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.C2M
Smilek Jiří
2/2 34
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
34.C2M
Smilek Jiří
5/6 11
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.C1M 4/4 1
10.C2M
Smilek Jiří
2/2 4

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 C2M
Smilek Jiří
2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
17.C2M
Smilek Jiří
4/4 14
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 C2M
Smilek Jiří
2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Smilek Jiří
2/2 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Smilek Jiří
2/2 0
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Smilek Jiří
5/6 0
136.K1M 5/6 2
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Smilek Jiří
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Smilek Jiří
5/8 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
151.K1M 5/10 1

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0

Statistika výsledků

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C2M

Švéda Danielsl 137
09.09.17
sl 107
13.08.16
sl 140
05.09.15
sl 127
06.09.14
pořadí12.15.12.12.
odstup % *)113,069,4280,148,8
% poražených soupeřů *)---6,7---15,4
pořadí2014201520162017celkem
průměr12.012.015.012.012.8
medián1212151212
modus1212151212
počet závodů11114
průměrný odstup od vítěze % *)48,8280,169,4113,0127,8
průměrné % poražených soupeřů *)15,40,06,70,05,5
počet jízd21216
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Švéda Danielsl 127
06.09.14
MČRž slalom
07.09.13
pořadí86.80.
odstup % *)72,590,5
% poražených soupeřů *)8,64,8
pořadí20132014celkem
průměr80.086.083.0
medián808680
modus808680
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)90,572,581,5
průměrné % poražených soupeřů *)4,88,66,7
počet jízd224
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2M

Švéda Danielsj 122
19.08.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
pořadí10.7.9.
odstup %5.800,029,665,4
% poražených soupeřů---33,311,1
pořadí20162017celkem
průměr8.010.08.7
medián7109
modus7107
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %47,55.800,01.965,0
průměrné % poražených soupeřů22,20,014,8
počet jízd325
lepší 1. jízda2
100,0%
1
100,0%
3
100,0%
čistých jízd0
0,0%
2
100,0%
2
40,0%

Kategorie K1M

Švéda Danielsl 108
10.08.14
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
pořadí110.65.85.
odstup %573,474,9120,0
% poražených soupeřů2,714,711,6
pořadí20122014celkem
průměr75.0110.086.7
medián6511085
modus6511065
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %97,4573,4256,1
průměrné % poražených soupeřů13,22,79,7
počet jízd415
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd2
50,0%
0
0,0%
2
40,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Švéda Danielsl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
pořadí29.24.14.12.37.38.16.31.
odstup %25,422,517,822,335,642,777,779,6
% poražených soupeřů22,239,538,138,97,75,16,3---
pořadí20152016celkem
průměr30.519.825.1
medián311424
modus161212
počet závodů448
průměrný odstup od vítěze %58,922,040,4
průměrné % poražených soupeřů4,834,719,7
počet jízd8816
lepší 1. jízda3
75,0%
1
25,0%
4
50,0%
čistých jízd4
50,0%
5
62,5%
9
56,3%

Kategorie C2M

Švéda Danielsl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
pořadí14.11.7.8.14.14.4.11.18.22.8.9.
odstup %18,622,422,218,029,021,138,226,975,9123,649,6126,0
% poražených soupeřů58,166,750,041,740,940,9---33,310,5---12,533,3
pořadí201420152016celkem
průměr14.310.810.011.7
medián911811
modus814714
počet závodů44412
průměrný odstup od vítěze %93,828,820,347,6
průměrné % poražených soupeřů14,128,854,132,3
počet jízd78823
lepší 1. jízda1
25,0%
1
25,0%
1
25,0%
3
25,0%
čistých jízd0
0,0%
1
12,5%
1
12,5%
2
8,7%

Kategorie K1M

Švéda Danielsl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
sl.Veselí
22.06.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Veselí nM
19.05.12
pořadí60.72.83.75.81.94.38.35.42.31.35.35.
odstup %88,0111,9164,5103,2213,6211,885,982,1308,2424,2346,786,4
% poražených soupeřů15,79,05,720,413,09,77,515,021,221,115,010,5
pořadí201220132014celkem
průměr35.050.972.556.8
medián35387242
modus35356035
počet závodů17412
průměrný odstup od vítěze %86,4238,9116,9185,5
průměrné % poražených soupeřů10,514,612,713,7
počet jízd213823
lepší 1. jízda0
0,0%
1
14,3%
3
75,0%
4
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
12,5%
1
4,3%

Ostatní slalom

Kategorie C2M

Švéda Danielsl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
pořadí7.9.
odstup %29,665,4
% poražených soupeřů33,311,1
pořadí2016celkem
průměr8.08.0
medián77
modus77
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %47,547,5
průměrné % poražených soupeřů22,222,2
počet jízd33
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C2M

Švéda Danielsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
pořadí15.11.15.14.6.8.11.
odstup %16,012,225,816,18,413,232,5
% poražených soupeřů26,347,422,223,576,269,623,1
pořadí201620172018celkem
průměr11.010.813.011.4
medián1181111
modus1161111
počet závodů1427
průměrný odstup od vítěze %32,515,914,117,7
průměrné % poražených soupeřů23,147,936,941,2

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Švéda Danielsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 35
29.04.18
pořadí9.11.22.
odstup %12,015,521,2
% poražených soupeřů73,366,738,2
pořadí2018celkem
průměr14.014.0
medián1111
modus99
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %16,216,2
průměrné % poražených soupeřů59,459,4

Kategorie C2M

Švéda Danielsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 54
21.05.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
pořadí1.2.15.11.15.8.10.8.13.16.
odstup %0,01,516,012,225,815,617,513,529,334,1
% poražených soupeřů100,094,726,347,422,256,347,136,425,011,8
pořadí2015201620172018celkem
průměr14.58.715.07.39.9
medián13815210
modus1381518
počet závodů231410
průměrný odstup od vítěze %31,715,525,87,416,5
průměrné % poražených soupeřů18,446,622,267,146,7

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Švéda Danielsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 35
29.04.18
pořadí9.11.22.
odstup %12,015,521,2
% poražených soupeřů73,366,738,2
pořadí2018celkem
průměr14.014.0
medián1111
modus99
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %16,216,2
průměrné % poražených soupeřů59,459,4

Kategorie C2M

Švéda Danielsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 117
28.08.16
sj 55
22.05.16
pořadí1.2.15.11.15.14.6.8.14.11.5.
odstup %0,01,516,012,225,816,18,413,220,532,515,5
% poražených soupeřů100,094,726,347,422,223,576,269,618,823,150,0
pořadí201620172018celkem
průměr8.011.47.39.3
medián514211
modus514111
počet závodů25411
průměrný odstup od vítěze %24,016,87,414,7
průměrné % poražených soupeřů36,642,167,150,2

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Švéda Danielsl 35
29.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
pořadí22.7.9.9.6.10.10.14.12.
odstup %21,214,418,116,414,822,126,926,029,1
% poražených soupeřů38,266,755,657,972,225,0---7,1---
pořadí20162018celkem
průměr11.510.611.0
medián10910
modus1099
počet závodů459
průměrný odstup od vítěze %26,017,021,0
průměrné % poražených soupeřů8,058,135,9

Kategorie C2M

Švéda Danielsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 117
28.08.16
sj 2
28.03.15
sj 1
28.03.15/2
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
pořadí15.11.5.4.6.6.15.14.6.8.14.4.5.4.4.4.7.6.7.11.7.7.5.6.8.8.
odstup %16,012,221,85,611,914,725,816,18,413,220,523,025,515,317,426,724,414,124,232,544,443,654,649,044,946,8
% poražených soupeřů26,347,433,357,116,716,722,223,576,269,618,825,020,0------25,025,028,625,023,1------------------
pořadí20142015201620172018celkem
průměr6.87.011.07.57.87.6
medián6711666
modus8711464
počet závodů42113626
průměrný odstup od vítěze %48,844,032,519,613,725,1
průměrné % poražených soupeřů0,00,023,127,632,922,3

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Švéda Danielsl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
sj 116
27.08.16/3
pořadí16.12.17.13.2.2.14.
odstup %0,216,120,814,54,32,946,3
% poražených soupeřů28,631,3---25,080,080,07,1
pořadí201620172018celkem
průměr6.014.016.010.9
medián2131613
modus212162
počet závodů3317
průměrný odstup od vítěze %17,817,20,215,0
průměrné % poražených soupeřů55,718,828,636,0

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Švéda Danielsl 139
10.09.17
sj 109
14.08.16
sj 142
06.09.15
pořadí18.13.17.
odstup %27,321,07.166,8
% poražených soupeřů45,250,0---
pořadí201520162017celkem
průměr17.013.018.016.0
medián17131817
modus17131813
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %7.166,821,027,32.405,0
průměrné % poražených soupeřů0,050,045,231,7

Kategorie C2M

Švéda Danielsl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 109
14.08.16
sj 142
06.09.15
sl 129
07.09.14
pořadí16.8.2.3.8.
odstup %0,29,43,01,220,4
% poražených soupeřů28,665,087,577,836,4
pořadí20142015201620172018celkem
průměr8.03.02.08.016.07.4
medián8328168
modus8328168
počet závodů111115
průměrný odstup od vítěze %20,41,23,09,40,26,8
průměrné % poražených soupeřů36,477,887,565,028,659,1

Kategorie K1M

Švéda Danielsl 129
07.09.14
MČRž sprint
08.09.13
pořadí39.43.
odstup %47,1131,5
% poražených soupeřů7,34,5
pořadí20132014celkem
průměr43.039.041.0
medián433939
modus433939
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %131,547,189,3
průměrné % poražených soupeřů4,57,35,9

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Švéda Danielsj 53
21.05.16
sj 121
15.08.15
pořadí14.10.
odstup %49,56.077,1
% poražených soupeřů------
pořadí20152016celkem
průměr10.014.012.0
medián101410
modus101410
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %6.077,149,53.063,3
průměrné % poražených soupeřů0,00,00,0

Kategorie C2M

Švéda Danielsl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 74
18.06.16
sj 53
21.05.16
sj 121
15.08.15
pořadí16.12.17.13.14.1.7.150.
odstup %0,216,120,814,546,30,025,25.782,3
% poražených soupeřů28,631,3---25,07,1100,040,0---
pořadí2015201620172018celkem
průměr150.07.314.016.028.8
medián1507131613
modus150112161
počet závodů13318
průměrný odstup od vítěze %5.782,323,817,20,2738,2
průměrné % poražených soupeřů-3.625,049,018,828,6-424,1

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Švéda Danielsl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
pořadí16.12.17.13.14.11.11.
odstup %0,216,120,814,546,326,121,0
% poražených soupeřů28,631,3---25,07,1------
pořadí2014201620172018celkem
průměr11.014.014.016.013.4
medián1114131613
modus1114121611
počet závodů21317
průměrný odstup od vítěze %23,646,317,20,220,7
průměrné % poražených soupeřů0,07,118,828,613,1

Ostatní sprint

Kategorie C2M

Švéda Danielsj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
pořadí1.150.
odstup %0,05.782,3
% poražených soupeřů100,0---
pořadí20152016celkem
průměr150.01.075.5
medián15011
modus15011
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %5.782,30,02.891,2
průměrné % poražených soupeřů-3.625,0100,0-1.762,5
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále