vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Trať

Škorňa Adam, 2000    vybrat

TJ Valašské Meziříčí
výsledky závodníka    historie závodníka    umístění v žebříčcích    osobní profil
výkonnostní třídy  slalom K1:   C1:   C2:  sjezd K1:   C1:   C2:
řadit: podle závodu    podle pořadí       statistika statistika
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
na vítěze
s / %
body
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
C2M    ŠKORŇA Adam
KŘENEK Jakub
2000
1999
Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - DNS 0/0/0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
C2M    ŠKORŇA Adam
KŘENEK Jakub
2000
1999
Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - DNS 0/0/0
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L
C2M 13. 2/DMTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
173.36 6 164.40 16 179.3666.44/58,831
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L
C2M 15. 3/DMTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
162.33 58 153.09 14 167.0946.09/38,125
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C2M 12. 6/DMTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
00:53,54 - 00:53,53 - 00:53,539.20/20,8-
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C2M 6. 2/DMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
134.75 4 136.13 2 138.1329.08/26,7-
C1M 16. 7/DMŠKORŇA Adam 2000 2 Val.Mez. 140.67 6 112.91 8 120.9128.26/30,5-
30.08.2015 Memoriál Jaroslava Foňka st. USD Veltrusy
C1M 11. 3/DMŠKORŇA Adam 2000 2 Val.Mez. 140.91 8 122.14 2 124.1419.72/18,916
29.08.2015 Memoriál Jaroslava Foňka st. USD Veltrusy
C1M 12. 4/DMŠKORŇA Adam 2000 2 Val.Mez. 145.91 4 164.06 6 149.9146.54/45,06
23.08.2015 8. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
C2M 15.  ŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
  2 Val.Mez.
Val.Mez.
163.43 258 165.59 160 325.59196.66/152,512
22.08.2015 7. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
C2M 14.  ŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
  2 Val.Mez.
Val.Mez.
184.97 110 162.15 108 270.15144.19/114,514
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2
C1M 7. 3/DMŠKORŇA Adam 2000 2 Val.Mez. 109.50 2 106.00 2 108.0012.10/12,68
26.07.2015 6. Český pohár ve slalomu v Troji + MČR dospělých USD Troja
C2M 21. 3/DMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
141.09 64 152.25 62 205.09101.48/97,95
25.07.2015 5. Český pohár ve slalomu v Troji + MČR U23 USD Troja
C2M 17. 2/DMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
177.93 64 172.36 8 180.3673.58/68,99
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C1M 12. 3/DMŠKORŇA Adam 2000 2 Val.Mez. 127.70 2 124.60 2 126.6016.30/14,812
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C1M 10. 3/DMŠKORŇA Adam 2000 2 Val.Mez. 119.50 4 124.10 54 123.5013.10/11,9-
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
C1M 13. 6/DMŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. - - - - 12:54,47126.16/19,5-
C2M 9. 5/DMTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 12:54,37140.21/22,1-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
C1M 12. 6/DMŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. - - - - 12:27,76125.26/20,1-
C2M 12. 7/DMTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 12:30,96138.52/22,6-
24.05.2015 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
C2M 8. 2/DMTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
151.25 62 144.69 4 148.6930.08/25,447
23.05.2015 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
C2M 8. 2/DMTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
153.39 14 159.13 56 167.3940.04/31,447
17.05.2015 4. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka
C2M 20.  ŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
  2 Val.Mez.
Val.Mez.
151.89 64 143.55 112 215.89113.37/110,66
16.05.2015 3. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka
C2M 21.  ŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
  2 Val.Mez.
Val.Mez.
160.30 62 150.84 310 222.30110.06/98,15
10.05.2015 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy
C2M 21.  ŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
  2 Val.Mez.
Val.Mez.
161.97 72 163.71 20 183.7180.47/77,95
09.05.2015 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy
C2M 20.  ŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
  2 Val.Mez.
Val.Mez.
159.53 18 142.19 12 154.1954.74/55,06
19.04.2015 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou
C1M 8. 2/DMŠKORŇA Adam 2000 2 Val.Mez. 128.80 4 124.90 4 128.9030.00/30,317
C2M 2. 1/DMTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
134.10 2 134.80 6 136.1011.90/9,66
18.04.2015 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou
C1M 7. 2/DMŠKORŇA Adam 2000 2 Val.Mez. 133.60 0 132.00 0 132.0026.20/24,821
C2M 2. 1/DMTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
142.10 16 144.40 4 148.403.70/2,66
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M 17. 2/ZSŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez. 144.02 58 136.43 0 136.4323.08/20,414
C2M 7. 1/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
135.81 6 158.39 6 141.8127.27/23,820
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M 25. 2/ZSŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez. 132.68 2 132.24 4 134.6828.18/26,512
C2M 6. 1/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
134.49 2 137.30 2 136.4917.88/15,129
21.09.2014 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka
C2M 16.  TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
155.26 210 0.00 999 365.26260.33/248,122
C1M    ŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez. 0.00 999 0.00 999 999.00 0
20.09.2014 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka.
C2M 18.  TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
159.51 100 129.12 214 259.51155.15/148,718
C1M 39.  ŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez. 162.35 2 156.75 12 164.3570.83/75,79
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C2M 13.  TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
  3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:04,76 - 01:06,60 - 01:04,7611.05/20,6-
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C2M 8.  TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
  2 Val.Mez.
Val.Mez.
147.40 14 148.46 58 161.4046.78/40,8-
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko
C1M 5. 5/ZSŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. 00:45,07 - 00:44,49 - 00:44,495.25/13,4-
C2M 4. 4/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
00:42,54 - 00:42,04 - 00:42,043.82/10,0-
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko
C2M 2.  TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
  2 Val.Mez.
Val.Mez.
120.13 4 118.11 2 120.111.03/0,9-
C1M 11.  ŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez. 117.24 4 116.95 0 116.9523.05/24,5-
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
C2M 6. 3/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
134.88 60 142.85 10 152.8511.35/8,06
C1M 22. 6/ZSŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez. 119.07 6 118.06 4 122.0632.88/36,920
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
C1M 4. 4/ZSŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez. - - - - 09:52,7030.80/5,53
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
C2M 2. 1/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
126.97 4 122.29 4 126.292.15/1,722
C1M 31. 8/ZSŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez. 124.86 104 116.56 10 126.5637.35/41,917
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C1M 8. 1/ZSŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez. 126.10 54 124.30 0 124.3015.70/14,56
C2M 2. 1/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
133.70 2 133.20 2 135.2012.10/9,813
K1M 20. 5/ZSŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. 131.00 4 129.90 8 135.0034.20/33,97
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C1M 9. 2/ZSŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez. 135.30 2 137.20 0 137.2020.90/18,06
C2M 3. 1/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
144.10 4 142.60 0 142.6014.00/10,99
K1M 23. 6/ZSŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. 140.80 2 136.60 6 142.6036.20/34,08
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1M 10. 6/ZSŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez. 101.68 4 104.09 2 105.6822.78/27,511
C2M 2. 1/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
111.17 4 112.32 0 112.322.99/2,79
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C2M 5. 3/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:04,00 - 01:05,80 - 01:04,007.00/12,34
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1M 10. 6/ZSŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez. 107.88 2 110.25 0 109.8823.38/27,011
C2M 3. 2/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
119.63 6 123.26 4 125.637.74/6,64
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C2M 5. 3/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:02,38 - 01:02,72 - 01:02,384.23/7,34
15.06.2014 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
C2M 17. 1/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
164.45 160 156.14 10 166.1452.38/46,020
14.06.2014 3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
C2M 20. 2/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
169.79 14 146.29 60 183.7975.93/70,412
01.06.2014 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
C2M 16.  TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
206.71 8 183.05 106 214.71107.71/100,722
31.05.2014 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
C2M 16.  TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
0.00 999 170.45 162 332.45222.40/202,122
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
C1M 5. 1/ZSŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez. 112.60 50 114.10 0 114.1015.60/15,84
C2M 1. 1/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
123.30 4 119.40 2 121.40 11
11.05.2014 Kroměřížský sprint Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
C2M 2. 1/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
02:15,80 - 02:24,90 - 02:15,807.70/6,01
10.05.2014 Slalom v Kroměříži
C1M 5. 1/ZSŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez. 120.30 6 118.80 0 118.8019.80/20,04
C2M 1. 1/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
127.00 2 142.00 8 129.00 11
10.05.2014 Sprint v Kroměříži
C2M 2. 1/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
02:11,20 - 02:19,70 - 02:11,2012.20/10,31
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
C2M    TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - DNS 0
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
C2M    TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - DNS 0
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
C1M 30. 4/ZSŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez. 134.30 4 143.30 0 138.3049.00/54,97
C2M 7. 3/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
149.90 110 129.90 2 131.9031.20/31,010
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce
C1M 3. 3/ZSŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. - - - - 08:18,6030.50/6,5-
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
C1M 33. 6/ZSŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez. 138.03 4 127.10 4 131.1037.06/39,43
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce
C2M 6. 6/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 08:26,2034.20/7,2-
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
C2M 12. 3/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
143.40 8 143.50 56 151.4042.10/38,56
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí
C1M 9.  ŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez. 01:08,26 - 01:09,88 - 01:08,267.56/12,5-
C2M 7.  TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:02,54 - 01:02,36 - 01:02,368.69/16,2-
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu
C2M 7.  TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
158.82 0 157.56 2 158.8228.21/21,6-
C1M 9.  ŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez. 149.67 6 146.80 0 146.8021.75/17,4-
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 23. 4/ZSŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. 137.00 2 137.40 0 137.4039.20/39,98
C2M 7. 2/ZSŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
0.00 999 164.10 60 224.1085.20/61,30
C1M 10. 4/ZSŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. 145.70 0 139.20 0 139.2029.30/26,72
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C2M 5. 1/ZSŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
152.40 2 150.90 4 154.4017.20/12,52
C1M 9. 4/ZSŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. 131.40 4 138.90 4 135.4034.30/33,93
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1M    ŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. 0.00 999 0.00 999 999.00 0
C2M    TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
0.00 999 0.00 999 999.00 0
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou
C1M 8. 3/ZSŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. 107.40 6 116.20 60 113.4029.00/34,40
C2M 8. 2/ZSČÁŇ Libor
ŠKORŇA Adam
1919
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
148.60 60 142.60 54 196.6088.30/81,50
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí
C1M 11. 2/ZSŠKOR?A Adam 2000 0 Val.Mez. - - - - 12:03,90102.40/16,53
C2M 8. 5/ZSTICHÝ Št?pán
ŠKOR?A Adam
1920
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 11:57,70114.10/18,91
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí
C1M 24. 6/ZSŠKOR?A Adam 2000 0 Val.Mez. - - - - 12:04,20151.60/26,50
C2M 15. 5/ZSTICHÝ Št?pán
ŠKOR?A Adam
1920
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 11:37,60112.20/19,20
05.05.2013 Sprinty v Opavě + 2. ČP žáků ve sprintu USD Opava
C1M 5. 4/ZSŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. 04:40,57 - 00:00,00 - 04:40,57224.37/399,20
05.05.2013 Slalom v Opavě + 2. ČP žáků ve slalomu USD Opava
C1M 16. 8/ZSŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. 151.01 4 147.50 8 155.0162.69/67,91
05.05.2013 Sprinty v Opavě + 2. ČP žáků ve sprintu USD Opava
C2M 2. 2/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
1920
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
00:55,78 - 00:58,34 - 00:55,781.28/2,31
05.05.2013 Slalom v Opavě + 2. ČP žáků ve slalomu USD Opava
C2M 6. 3/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
175.73 10 141.80 6 147.8042.45/40,32
04.05.2013 Sprinty v Opavě + 1. ČP žáků ve sprintu USD Opava
C1M 6. 5/ZSŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. 01:22,42 - 01:58,31 - 01:22,4225.00/43,51
04.05.2013 Slalom v Opavě + 1. ČP žáků ve slalomu KK Opava
C1M 16.  ŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez. 171.44 4 198.83 6 175.4480.81/85,42
04.05.2013 Sprinty v Opavě + 1. ČP žáků ve sprintu USD Opava
C2M 3. 2/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
1920
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
01:02,16 - 00:59,26 - 00:59,265.36/9,91
04.05.2013 Slalom v Opavě + 1. ČP žáků ve slalomu KK Opava
C2M 7.  TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
0.00 999 151.37 12 163.3747.49/41,01
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu
C2M 7.  ŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:23,83 - 01:24,11 - 02:47,9426.02/18,3-
C1M 9.  ŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez. 01:35,35 - 01:45,55 - 03:20,9063.90/46,6-
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu
C2M 9.  ŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
197.13 106 176.91 200 303.13192.80/174,7-
C1M 20.  ŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez. 167.58 208 177.29 102 279.29182.74/189,3-
01.07.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2
C1M 15. 1/ZMŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez. 159.60 0 164.10 2 159.6036.30/29,40
30.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1
C1M 13. 1/ZMŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez. 169.00 0 164.10 2 166.1044.06/36,10
C2M 9. 1/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
181.10 4 169.00 4 173.0037.90/28,14
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
C2M 25. 1/ZMŠtěpán Tichý
Adam Škorňa
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
181.26 10 193.14 8 191.2673.04/61,80
C1M 56. 5/ZMAdam Škorňa 2000 0 Val.Mez. 180.95 56 164.63 2 166.6367.28/67,71
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí
C1M 17. 1/ZMŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. 00:56,20 - 00:55,21 - 01:51,4137.15/50,00
C2M 10. 1/ZMTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
00:52,21 - 00:49,56 - 01:41,7821.50/26,80
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
C2M 27. 1/ZMŠtěpán Tichý
Adam Škorňa
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
152.20 6 156.78 2 158.2052.89/50,20
C1M 66. 5/ZMAdam Škorňa 2000 0 Val.Mez. 0.00 0 139.87 2 141.8751.65/57,20
20.05.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
C1M 11.  ŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez. 01:30,80 - 01:24,40 - 02:55,2055.60/46,50
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
C1M 17. 1/ZMŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez. 172.20 12 163.90 0 163.9060.80/59,00
C2M 3. 1/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
173.30 12 167.30 0 167.3028.40/20,42
20.05.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
C2M 4. 1/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
01:25,80 - 01:23,70 - 02:49,5030.40/21,90
19.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
C1M 11.  ŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez. 01:26,60 - 01:24,40 - 02:51,0051.30/42,91
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
C1M 16. 1/ZMŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez. 142.70 14 149.20 4 153.2060.10/64,60
C2M 3. 1/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
158.20 8 151.90 6 157.9033.30/26,72
19.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
C2M 4. 1/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
01:22,90 - 01:23,50 - 02:46,4030.00/22,00
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov
C1M 12. 2/ZMŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. - - - - 25:47,20285.70/22,60
C2M 5. 1/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 24:29,40135.50/10,20
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov
C1M 12. 2/ZMŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. 02:57,90 - 02:37,30 - 05:35,2098.50/41,60
C2M 5. 1/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
02:27,20 - 02:25,30 - 04:52,5041.40/16,51
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
C2M 15.  TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
216.39 164 0.00 999 380.39264.32/227,70
K1M 88.  ŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez. 150.11 106 152.78 6 158.7873.59/86,46
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
C2M 15.  TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
209.72 10 211.59 64 219.7296.54/78,40
K1M 91.  ŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez. 159.39 8 149.40 2 151.4057.41/61,14
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most
C2M 8. 1/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 19:24,00224.90/23,90
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C2M 8. 1/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 16:38,30190.10/23,50
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most
C2M 8. 1/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 19:15,90210.20/22,20
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C2M 8. 1/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 16:32,30180.10/22,20
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.1 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice.
C2M 5.  ŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 23:12,90361.00/35,00
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.2 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice.
C2M 5.  ŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 23:11,30339.20/32,20
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M 76. 11/ZMŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. 170.40 58 232.50 6 228.40131.00/134,50
C2M 21. 3/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
223.70 60 245.00 114 283.70168.30/145,80
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce
C2M 25. 3/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
199.30 104 213.10 52 265.10149.10/128,50
K1M 83. 13/ZMŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. 159.30 56 194.90 54 215.30119.30/124,30
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2
K1M 60.  ŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez. 239.37 58 207.85 156 297.37203.30/216,1-
C2M 12.  ŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
0.00 0 231.79 262 493.79370.09/299,2-
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn
C2M 12. 5/ZMŠKORŇA Adam
KŘENEK Jakub
2000
1999
0 Val.Mez.
Val.Mez.
173.80 58 213.70 10 223.70110.60/97,80
K1M 97. 22/ZMŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. 197.60 250 169.80 4 173.8091.30/110,70
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn
C2M 14. 5/ZMŠKORŇA Adam
KŘENEK Jakub
2000
1999
0 Val.Mez.
Val.Mez.
0.00 999 207.80 10 217.80125.80/136,70
K1M 98. 22/ZMŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. 166.30 6 167.70 6 172.30102.60/147,20
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most
K1M 41. 5/ZMŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez. 166.80 0 154.70 50 166.8079.30/90,60
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most
K1M 48. 5/ZMŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez. 216.90 110 214.10 158 326.90247.10/309,60
05.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - neděle Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 30. 4/ZMŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. 180.20 4 180.10 0 180.1061.40/51,70
04.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - sobota Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 27. 4/ZMŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. 167.00 58 180.30 2 182.3066.20/57,00
14.05.2011-15.05.2011 Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1M
sobota
38. 5/ZMŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. 191.70 256 227.30 252 447.70348.10/349,50
K1M
neděle
31. 3/ZMŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. 297.30 108 203.00 104 307.00206.70/206,10
01.09.2007 7.Český pohár ve slalomu - Lipno Lipno, pod přehradou
C2M    Baroň Petr
Fusek Radomir
1991
1990
2 Val.Mez.
Val.Mez.
0.00 0 0.00 0  0
03.06.2007 4.NKZ, 4.ČPJ ve slalomu, 4.nominační závod RD USD Veltrusy
K1M 59.  Baroň Petr 1991 2 Val.Mez. 128.11 12 0.00 999 1139.11  0
02.06.2007 3.NKZ, 3.ČPJ ve slalomu, 3.nominační závod RD USD Veltrusy
K1M 94.  Baroň Petr 1991 2 Val.Mez. 158.09 10 0.00 999 1167.09  0
23.09.2006 MČR dorostu ve slalomu USD Roudnice
K1M 42.  BAROŇ Petr 1991 3 Val.Mez. 156.47 6 181.96 10 354.43129.82/57,8-

Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3