Kneblová Tereza, 2003

UP Olomouc
výkonnostní třídy  slalom K1: 2+   C1: 1   C2: 2  sjezd K1: 1   C1: 1   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod
K1W 3. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc - - - - 13:39,4733.42/4,3105
C1W 3. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc - - - - 16:22,3447.12/5,059
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd
K1W 4. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc - - - - 13:49,2346.03/5,9114
C1W 3. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc - - - - 16:20,2345.25/4,864
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice
C1W 2. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc 119.67 0 117.87 2 119.678.38/7,575
K1W 9. 3/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 118.76 0 117.16 0 117.1613.86/13,462
C2X 2. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
140.39 54 134.00 4 138.0020.05/17,075
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice
C1W 3. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc 131.80 2 118.32 0 118.322.86/2,575
K1W 4. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 127.64 4 116.64 0 116.6413.75/13,468
C2X 1. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
160.28 6 156.29 112 166.28 75
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
C1W 2. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc 104.99 0 107.89 4 104.992.94/2,975
K1W 8. 3/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 103.76 4 106.07 2 107.768.47/8,562
C2X 2. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
127.00 6 123.08 8 131.083.91/3,168
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
C1W 1. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc 112.08 2 106.93 0 106.93 75
K1W 14. 5/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 113.76 2 111.30 4 115.3017.57/18,043
C2X 2. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
128.68 12 134.81 8 140.687.63/5,768
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR
K1W 9. 2/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc - - - - 00:50,531.82/3,740/0/53
C1W 4. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc - - - - 00:59,381.12/1,957/0/42
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23
K1W 12. 2/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 00:53,99 - 00:54,44 - 33:55,44 33/0/41
C1W 4. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc 00:57,55 - 00:56,99 - 35:20,991.40/0,157/0/36
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod
C1W 3. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc 113.81 6 122.27 2 124.279.17/8,062
K1W 19. 5/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 116.96 2 116.54 2 118.5417.49/17,319
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod
C1W 2. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc 117.88 0 116.42 0 116.420.49/0,468
K1W 21. 4/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 118.20 0 115.18 4 118.2013.42/12,817
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje
C1W 1. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc 111.30 0 111.20 0 111.20 38
K1W 1. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 108.40 0 109.20 0 108.40 38
C2X 1. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
127.70 2 132.10 4 129.70 24
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka
C1W 8. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc 114.53 2 115.02 4 119.0213.47/12,843
K1W 23. 4/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 120.95 2 114.39 0 114.3918.82/19,713
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka
C1W 8. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc 140.06 0 134.30 4 138.3022.57/19,543
K1W 20. 4/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 133.73 2 126.48 2 128.4820.44/18,917
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
K1W 9. 2/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc - - - - 09:47,4339.11/7,140/0/109
C1W 4. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc - - - - 11:12,9630.02/4,757/0/68
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile
K1W 9. 2/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc - - - - 09:52,6446.24/8,5-
C1W 5. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc - - - - 11:16,5932.69/5,1-
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 104.20 2 105.80 0 105.80 75
C2M 4. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza
DOLEŽALOVÁ Lucie
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
132.90 4 135.50 4 136.908.60/6,711
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 110.80 2 109.90 0 109.90 39
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1W 2. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 103.60 56 104.20 4 108.205.90/5,871
C2M 3. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza
DOLEŽALOVÁ Lucie
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
126.30 0 129.90 4 126.303.70/3,015
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 113.90 0 109.00 0 109.00 39
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1W 26. 5/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 135.67 2 117.86 10 127.8630.11/30,812
C1W 3. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 121.98 0 113.76 0 113.765.91/5,575
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1W 7. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 133.47 0 132.22 0 132.2210.34/8,549
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 136.30 4 157.18 4 140.30 75
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 7. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 00:42,77 - 00:42,92 - 00:42,772.55/6,3-
C1W 3. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 00:48,48 - 00:51,93 - 00:48,483.97/8,9-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1W 2. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 117.04 2 114.86 0 114.861.67/1,5-
K1W 7. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 109.84 0 108.54 6 109.848.30/8,2-
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 111.28 2 109.99 2 111.99 -
K1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 107.38 0 104.20 0 104.20 -
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
C1W 6. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 129.09 52 131.60 2 133.6018.78/16,449/75
K1W 19. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 123.32 54 125.59 2 127.5921.30/20,019/46
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
C1W 7. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 156.33 52 131.95 6 137.9515.45/12,646/75
K1W 15. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 137.12 2 130.41 0 130.4115.81/13,827/57
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 05:03,28 39
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 13. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 01:01,207.86/14,740/0/37
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 05:39,13 26
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1W 9. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 01:06,548.61/14,953/0/24
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W    KNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 56.17 0 55.77 0 00:55.77 35
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
K1W 25. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 00:58,867.13/13,821/0/13
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 61.07 0 63.99 0 01:01.07 26
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
C1W 9. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 01:06,9910.36/18,353/0/24
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 115.70 2 117.03 2 117.70 34
K1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 107.62 2 108.19 4 109.62 76
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 113.19 4 112.89 0 112.89 36
K1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 107.93 0 106.35 2 107.93 78
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1W 6. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 10:15,0960.36/10,975/49/74
C1W 3. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 11:23,7835.05/5,475/62/25
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1W 9. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 18:29,66120.13/12,175/49/83
C1W 4. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 20:38,5343.45/3,675/62/24
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 USD Troja
C1W 5. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 130.44 10 126.28 4 130.2815.81/13,853
K1W 22. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 134.32 2 125.49 2 127.4931.80/33,214
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých USD Troja
C1W 4. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 142.03 4 125.07 0 125.078.93/7,757
K1W 20. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 119.32 2 122.16 0 121.3222.75/23,117
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 107.04 2 103.52 0 103.52 38
K1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 97.50 0 97.49 0 97.49 76
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 125.24 0 127.18 0 125.24 38
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži
K1W 2. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 00:34,72 - 00:34,70 - 00:34,700.40/1,227
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 00:39,54 - 00:40,24 - 00:39,54 11
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 117.16 0 116.86 0 116.86 77
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
C1W 6. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 155.97 4 136.88 6 142.8824.34/20,568
K1W 11. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 140.63 6 125.49 4 129.4913.85/12,046
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
C1W 4. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 129.60 2 128.36 0 128.368.90/7,575
K1W 9. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 122.04 2 121.95 6 124.0410.68/9,453
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1W 13. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 00:54,20 - 00:55,03 - 00:55,036.90/14,331/0/50
C1W 6. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 01:02,25 - 01:02,19 - 01:02,198.04/14,849/0/20
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1W 14. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 00:54,65 - 00:54,12 - 00:54,125.26/10,829/0/33
C1W 5. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 01:01,31 - 00:59,63 - 00:59,636.23/11,753/0/20
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 108.70 2 109.50 6 110.70 14
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
K1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 00:45,70 - 59:59,99 - 00:45,70 11
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 00:53,10 - 59:59,99 - 00:53,10 7
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
K1W 2. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 103.40 0 103.90 2 103.403.10/3,120
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka
C1W 7. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 158.05 54 157.54 2 159.5431.29/24,446
K1W 20. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 138.77 2 138.24 2 140.2428.62/25,617
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka
C1W 7. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 133.76 14 139.27 8 147.2733.71/29,746
K1W 19. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 123.73 2 119.55 2 121.5518.89/18,419
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv
C1W 5. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 148.76 66 139.89 10 149.8919.03/14,553
K1W 21. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 157.46 54 128.59 52 180.5969.20/62,115
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv
C1W 6. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 177.35 160 139.89 6 145.8926.88/22,649
K1W 19. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 136.78 2 128.88 0 128.8824.56/23,519
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 9. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 09:49,7143.52/8,040/0/56
C1W 4. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 10:59,9631.08/4,957/0/14
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 12. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 01:15,28 - 01:15,02 - 01:15,027.33/10,833/0/32
C1W 4. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 01:27,25 - 01:26,14 - 01:26,146.46/8,157/0/14
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
K1W    KNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - DNF 0/0/0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
K1W 10. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 17:24,80118.50/12,837/0/18
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le
K1W 4. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 15:47,0054.70/6,138
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin
K1W 5. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 18:27,1063.50/6,138
C1W 2. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 20:45,702.30/0,211
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le
C1W 2. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 17:39,8045.00/4,412
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post
K1W 5. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 15:23,1070.90/8,337
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
K1W 5. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 17:48,5055.20/5,445
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post
C1W 2. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 17:23,9042.00/4,212
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
C1W 2. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 20:12,8055.20/4,811
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1W 5. 3/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 114.30 0 113.70 0 113.706.80/6,453
C2M 17. 6/ZSKNEBLOVÁ Klára
KNEBLOVÁ Tereza
2005
2003
2 Olomouc
Olomouc
159.90 2 159.04 0 159.0430.84/24,18
C1W 2. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 121.10 0 124.50 2 121.104.90/4,233
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1W 6. 3/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 124.70 2 125.40 2 126.707.80/6,654
C2M 15. 6/ZSKNEBLOVÁ Klára
KNEBLOVÁ Tereza
2005
2003
2 Olomouc
Olomouc
165.80 8 164.50 6 170.5033.40/24,411
C1W 2. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 129.60 2 129.10 0 129.106.30/5,134
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka
C1W 7. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 156.96 6 181.81 4 185.8169.97/60,431/47
K1W 27. 5/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 131.45 6 134.19 4 137.4534.23/33,210/31
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka
C1W    KNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 197.39 56 1.00 999 999.00 22/38
K1W 25. 4/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 148.71 10 133.17 8 141.1731.25/28,413/35
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W 14. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 01:01,36 - 01:03,89 - 01:01,367.56/14,1-
C1W 7. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 01:09,04 - 01:24,61 - 01:09,0410.90/18,7-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W 11. 3/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 132.18 2 121.56 4 125.5615.63/14,2-
C1W 5. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 144.05 4 136.62 2 138.6223.21/20,1-
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 10. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 00:59,014.33/7,922/0/38
C1W 5. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 01:11,5611.94/20,038/0/2
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné
K1W 2. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 00:54,96 - 00:54,83 - 00:54,831.66/3,1-
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné
K1W 2. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 06:10,78 - 00:00,00 - 06:10,783.16/0,9-
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné
K1W 11. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 1989 2 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 01:07,2113.99/26,320/0/11
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 01:03,57 - 01:02,13 - 01:02,13 -
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 07:08,64 - 00:00,00 - 07:08,64 -
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné
C1W 6. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 01:10,217.56/12,134/0/2
21.08.2016 6. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
K1W 22. 4/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 159.68 6 149.28 104 165.6840.42/32,314
C1W 5. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 159.52 108 158.21 4 162.2122.04/15,738
20.08.2016 5. Český pohár ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23 Vltava pod Lipenskou prehradou
K1W    KNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 4.00 999 4.00 999 999.00 0
C1W    KNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 1.00 999 4.00 999 999.00 0
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL
K1W 2. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 01:14,10 - 01:12,78 - 01:12,780.54/0,7-
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 01:26,23 - 01:24,31 - 01:24,31 -
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL
K1W 5. 5/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 116.86 0 116.68 0 116.689.73/9,1-
C1W 2. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 127.94 2 127.53 2 129.534.62/3,7-
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 108.18 4 106.04 0 106.04 33
K1W 4. 4/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 100.13 0 99.56 0 99.568.43/9,345
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 112.55 0 107.73 0 107.73 33
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 3. 3/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 00:42,321.50/3,711
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 02:31,59 5
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 4. 4/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 101.39 2 102.87 2 103.3910.86/11,745
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1W 9. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 10:29,9966.44/11,8-
C1W 5. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 12:08,6874.73/11,4-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1W 9. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 18:01,28112.21/11,6-
C1W 5. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 21:09,79131.98/11,6-
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
C1W 5. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 139.75 4 140.85 2 142.8519.36/15,753
K1W 14. 4/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 124.09 0 123.80 2 124.0917.38/16,343
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
C1W 8. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 145.81 8 141.78 6 147.7832.09/27,742
K1W 21. 5/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 127.01 2 131.46 4 129.0122.93/21,629
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory
C1W 3. 3/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 128.81 4 130.12 4 132.810.82/0,620
K1W 5. 5/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 122.00 0 118.58 0 118.586.90/6,224
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory
C1W 2. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 101.10 0 100.06 0 100.060.92/0,924
K1W 5. 5/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 94.25 0 95.17 0 94.258.95/10,524
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
C1W 7. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 120.14 0 121.51 2 120.1416.91/16,442
K1W 18. 4/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 108.74 2 122.82 4 110.7421.58/24,237
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
C1W 11. 3/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 127.26 2 117.06 8 125.0628.17/29,131
K1W 18. 5/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 107.21 0 102.24 2 104.2413.64/15,135
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
K1W 15. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 00:55,425.25/10,512/0/11
C1W 7. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 01:10,9615.79/28,631/0/2
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem
K1W    KNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 00:56,61 - 00:54,15 - B 12/0/5
C1W    KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 01:03,81 - 01:07,73 - B 34/0/3
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
K1W 2. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 00:49,265.67/13,010
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
K1W 3. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 120.20 0 119.70 2 120.209.10/8,215
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 00:58,67 3
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
C2M 5. 2/U23KNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
160.20 10 148.80 6 154.8038.90/33,65
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 130.90 0 130.00 0 130.00 10
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 14. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 10:19.86 14/0/49
C1W 7. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 12:01.24 31/0/3
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 18. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 01:19,418.20/11,58/0/13
C1W 10. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 01:35,6412.21/14,622/0/1
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja
K1W 30. 4/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 144.98 4 134.16 2 136.1640.23/41,96
C1W 9. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 176.52 2 180.48 60 240.48122.44/103,725
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja
K1W 32. 3/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 136.26 4 146.17 2 140.2644.47/46,44
C1W 13. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 161.38 60 1.00 999 221.38111.69/101,816
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy
K1W 28. 4/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 149.22 10 123.43 2 125.4327.56/28,28
C1W 12. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 162.57 4 234.56 56 166.5757.01/52,018
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy
K1W 32. 4/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 133.18 4 145.75 4 137.1837.18/37,24
C1W 11. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 142.16 62 149.55 6 155.5545.55/41,420
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 6. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 18:20,70119.30/12,233
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 7. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 15:39,0075.40/8,725
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1W 3. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 20:41,3072.60/6,24
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1W    KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - DNS 0
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 6. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 15:47,1093.30/10,934
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 7. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 18:26,40115.30/11,626
C1W 3. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 21:20,60117.40/10,14
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1W    KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - DNS 0
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 12. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 123.80 0 120.80 0 120.8011.90/10,932
C2M 13. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza
RUDORFER Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
147.00 2 146.40 0 146.4026.10/21,77
C1W 5. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 128.50 0 127.50 2 128.5012.60/10,913
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci
K1W 7. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 123.30 0 125.30 0 123.3014.10/12,952
C2M 13. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza
RUDORFER Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
4.00 999 156.50 2 158.5024.40/18,27
C1W 5. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 133.70 0 140.60 2 133.7015.80/13,413
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L
C1W 11. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 275.44 108 216.39 102 318.39193.28/154,531
K1W 17. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 153.36 52 128.12 2 130.1220.41/18,631
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L
C1W 8. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 191.55 58 213.83 8 221.8394.63/74,442
K1W 19. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 156.42 0 179.17 6 156.4241.58/36,227
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 15. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 00:52,71 - 00:52,50 - 00:52,507.87/17,6-
C1W 7. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 01:06,97 - 01:02,31 - 01:02,3114.04/29,1-
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1W 6. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 172.36 8 148.79 6 154.7943.06/38,5-
K1W 17. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 132.91 2 129.84 4 133.8435.02/35,4-
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1W 4. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 00:49,25 - 00:49,76 - 00:49,254.65/10,4-
C1W 3. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 00:00,00 - 01:00,20 - 01:00,208.57/16,6-
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem
C1W 3. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 145.48 10 133.90 0 133.9017.72/15,3-
K1W 7. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 120.19 0 118.25 0 118.2517.12/16,9-
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu
K1W 5. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 100.51 4 101.93 0 101.935.90/6,112
C1W 1. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 107.35 0 108.84 0 107.35 7
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu
K1W 5. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 99.88 0 97.97 0 97.973.79/4,016
C1W 1. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 107.84 0 105.07 0 105.07 7
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři
K1W 4. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 04:36,9124.60/9,78
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři
K1W 6. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 125.58 0 123.24 0 123.249.25/8,142
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři
C1W 2.  KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 05:20,0533.58/11,73
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři
C1W 6. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 137.85 2 137.16 4 139.8514.75/11,87
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři
K1W 5. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 00:54,95 - 00:55,93 - 00:54,957.03/14,70
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři
K1W 8. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 132.76 0 132.20 0 132.2010.83/8,938
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři
C1W 3. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 01:26,21 - 01:06,41 - 01:06,4112.30/22,70
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři
C1W 6. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 148.03 0 145.26 0 145.2616.36/12,77
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C1W 3. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 130.50 2 128.70 0 128.7011.80/10,110
C2M 7. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza
RUDORFER Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
147.60 12 148.10 2 150.1017.70/13,46
K1W 6. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 118.70 0 117.10 0 117.109.90/9,225
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C1W 4. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 133.50 0 134.60 0 133.5019.60/17,2-
C2M 8. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza
RUDORFER Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
156.20 0 151.00 4 155.0020.80/15,5-
K1W 7. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 119.80 0 120.20 2 119.8011.80/10,9-
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
K1W 4. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 03:49,3018.60/8,89
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
K1W 4. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 100.73 0 100.13 0 100.135.29/5,646
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
C1W 2. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 04:25,1019.90/8,13
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
C1W 3. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 118.16 0 113.50 0 113.5010.05/9,78
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
K1W 4. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 00:34,81 - 00:35,67 - 00:34,812.25/6,99
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
K1W 5. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 98.25 2 98.80 0 98.809.00/10,042
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
C1W 2. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 00:41,81 - 00:42,79 - 00:41,813.21/8,33
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
C1W 3. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 111.35 2 107.16 0 107.169.19/9,48
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
C1W 9. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 1.00 999 147.57 10 157.5751.75/48,938
K1W 27. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 126.79 8 130.16 2 132.1637.45/39,515
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
C1W 8. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 222.36 106 157.43 8 165.4361.08/58,542
K1W 40. 4/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 132.06 156 166.78 62 228.78134.91/143,73
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
C1W 3. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 111.02 2 116.77 2 113.028.59/8,27
K1W 4. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 99.54 2 97.32 0 97.327.22/8,070
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
C1W 3. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 111.07 0 110.90 2 111.0711.71/11,87
K1W 6. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 102.15 0 96.51 2 98.517.03/7,767
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1W 9. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 11:26,0579.10/13,0-
C1W 8. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 13:17,3593.65/13,3-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1W 10. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 11:12,5977.47/13,0-
C1W 7. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 12:46,9878.36/11,4-
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1W 2. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 01:51,50 - 01:54,00 - 01:51,501.80/1,66
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1W 6. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 110.80 0 111.20 0 110.808.10/7,914
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
C1W 1. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 02:16,10 - 02:18,00 - 02:16,10 2
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
C1W 3. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 120.50 2 122.50 0 122.500.70/0,66
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1W 1. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 01:51,30 - 01:50,90 - 01:50,90 10
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1W 5. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 115.90 0 113.80 0 113.804.30/3,919
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
C1W 1. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 02:17,70 - 02:22,10 - 02:17,70 3
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
C1W 1. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 124.40 0 123.30 0 123.30 14
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
K1W 1. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 00:52,40 - 00:52,00 - 00:52,00 9
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
K1W 5. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 122.00 0 118.60 0 118.6013.30/12,66
C2M 5. 3/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie
KNEBLOVÁ Tereza
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
165.40 8 155.90 8 163.9050.40/44,45
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
C1W 1. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 01:05,70 - 01:02,77 - 01:02,77 2
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
C1W 2. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 135.00 2 133.60 0 133.601.70/1,32
10.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory
K1W 3. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 125.80 2 129.50 0 127.803.10/2,58
C1W 2. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 148.00 0 152.70 4 148.0013.20/9,86
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory
K1W 1. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 122.20 2 122.00 0 122.00 16
C1W 2. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 141.50 0 144.30 2 141.503.00/2,26
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 15. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 11:19,4393.80/16,012/0/10
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 18. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 01:23,81 - 01:25,93 - 01:23,8111.61/16,18/0/4
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 8. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 15:39,6069.50/8,06
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 10. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 18:24,5096.80/9,64
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 9. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 16:14,2088.50/10,06
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 10. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 19:08,50133.20/13,14
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 18. 3/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 128.21 0 125.70 2 127.7021.43/20,219
C2M 14. 2/ZMRUDORFER Martin
KNEBLOVÁ Tereza
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
161.43 6 157.88 6 163.8849.34/43,14
C1W 7. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 148.65 52 149.98 2 151.9836.01/31,16
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 15. 3/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 123.71 4 125.45 2 127.4522.76/21,725
C2M 13. 1/ZMRUDORFER Martin
KNEBLOVÁ Tereza
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
157.99 6 160.90 8 163.9945.38/38,30
C1W 6. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 0.00 999 138.00 4 142.0026.00/22,47
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko
K1W 12. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 00:41,27 - 00:41,17 - 00:41,175.06/14,0-
C1W 5. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 00:47,56 - 00:46,26 - 00:46,263.77/8,9-
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko
C1W 7.  KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 125.30 0 124.54 0 124.5414.76/13,4-
K1W 12.  KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 107.21 0 108.43 0 107.2110.86/11,3-
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
C1W 10. 3/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 1.00 999 192.98 58 250.98140.96/128,13
K1W 21. 5/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 116.78 6 125.74 2 122.7825.82/26,630
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1W 10. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 09:33,5088.00/18,19
C1W 6. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc - - - - 11:32,9099.00/16,71
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
C1W 8. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 144.50 0 131.19 2 133.1926.87/25,35
K1W 23. 6/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 121.09 2 117.78 2 119.7822.95/23,725
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1W 7. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 127.50 0 126.00 0 126.0010.90/9,510
C2M 7. 2/ZMRUDORFER Martin
KNEBLOVÁ Tereza
2003
2003
Olomouc
Olomouc
162.00 16 160.00 6 166.0042.90/34,82
C1W 3. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 149.20 0 147.30 0 147.3016.10/12,33
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1W 11. 5/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 136.40 2 139.40 0 138.4016.70/13,77
C2M 10. 3/ZMPROCHÁZKA Vojtěch
KNEBLOVÁ Tereza
2002
2003
Olomouc
Olomouc
187.60 4 189.50 4 191.6063.00/49,00
C1W 4. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 157.30 0 159.80 0 157.3021.10/15,52
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1W 12. 3/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 01:01,10 - 00:59,30 - 00:59,308.40/16,59
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1W 14. 5/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 101.34 0 99.88 0 99.8810.81/12,127
C1W 5. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 115.72 2 113.55 2 115.5523.42/25,48
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1W 6. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 01:15,70 - 01:16,70 - 01:15,708.80/13,21
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1W 12. 3/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 01:02,12 - 00:59,70 - 00:59,7010.15/20,59
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1W 24. 8/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 108.84 0 109.83 4 108.8419.88/22,315
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1W 5. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 01:14,56 - 01:13,85 - 01:13,859.26/14,32
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1W 6. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 129.92 2 125.96 0 125.9632.43/34,77
15.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu
K1W    KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 0.00 999 0.00 999 999.00 0
14.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu
K1W    KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 0.00 999 0.00 999 999.00 0
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61
K1W    KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - DNS 0
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem
K1W 18. 4/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 17:14,60229.80/28,610
25.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1W 3. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 02:04,70 - 02:01,80 - 02:01,807.80/6,83
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1W 6. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 115.10 0 118.00 2 115.109.10/8,69
C1W 2. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 144.60 0 137.50 0 137.504.90/3,72
24.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1W 3. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 01:45,50 - 01:46,10 - 01:45,5010.30/10,83
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1W 5. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 87.40 4 82.80 2 84.808.10/10,610
C1W 2. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 116.70 10 105.30 2 107.305.00/4,92
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
K1W 5. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 129.80 0 135.00 2 129.8015.50/13,65
14.05.2014 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
K1W 8. 5/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 00:56,3010.70/23,53
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
C2M 5. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza
DOLEŽALOVÁ Lucie
2003
2003
0 Olomouc
Olomouc
191.60 58 177.50 2 179.5053.70/42,71
C1W 1. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 161.70 4 157.20 2 159.20 1
11.05.2014 Kroměřížský sprint Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1W 7. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 02:06,70 - 02:06,10 - 02:06,1012.10/10,64
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1W 11. 4/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 112.70 0 112.80 0 112.7014.20/14,47
C1W 1. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 140.70 2 138.10 2 140.10 2
10.05.2014 Sprint v Kroměříži
K1W 7. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 02:08,80 - 02:05,50 - 02:05,5017.30/16,03
10.05.2014 Slalom v Kroměříži
K1W 9. 3/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 113.00 2 112.90 0 112.9012.90/12,98
C1W 1. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 143.80 2 0.00 999 145.80 2
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
K1W 21.  KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 01:46,05 - 01:46,81 - 01:46,0523.09/27,85/0/3
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
K1W    KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - DSQ 0/0/0
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
K1W 16. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 20:12,70252.50/26,310/0/1
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
K1W 16. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 20:00,70241.50/25,210/0/1
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
K1W 11.  KNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc - - - - 15:25,50168.10/22,26
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
K1W 12. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc - - - - 22:55,30233.10/20,45
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
K1W 12. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc - - - - 22:51,30266.40/24,17
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
K1W 18. 3/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc - - - - 16:04,80208.20/27,51
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
K1M
předžáci
2. 1/PZZKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 136.20 0 130.60 2 132.601.60/1,20
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
K1M
předžáci
1. 1/PZZKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 129.03 0 127.40 0 127.40 0
04.08.2013 Slalom v Brně
K1M
předžáci
2. 1/PZZKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 130.80 4 133.90 0 133.905.00/3,90
03.08.2013 Slalom v Brně
K1M
předžáci
1. 1/PZZKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 118.20 0 124.90 0 118.20 0
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M
předžáci
1. 1/PZZKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 145.80 0 149.10 0 145.80 0
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M
předžáci
2. 1/PZZKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 142.60 2 140.40 2 142.408.20/6,10
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc
K1M
předžáci
1. 1/PZZKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 143.66 4 144.50 0 144.50 0
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle
K1M
předžáci
2. 1/PZZKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 173.30 8 150.50 54 181.3025.10/16,10
11.05.2013 Kroměřížský slalom
K1M
předžáci
2. 1/PZZKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 173.70 2 157.20 106 175.7017.20/10,90
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M
předžáci
6.  KNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 142.30 2 152.30 4 144.3020.90/16,90
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M
předžáci
2.  KNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 126.70 0 129.80 2 126.7010.00/8,60
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 10. 1/PZKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 182.20 2 176.00 0 176.0053.70/43,90
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M
předžáci
11.  KNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 184.10 100 215.50 100 284.10143.80/102,50
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M
předžáci
11.  KNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 0.00 999 187.20 100 287.20150.50/110,10
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Kneblová TerezaUP Olomouc K1: 2+   C1: 2+   C2: 3 K1: 2   C1: 2   C2: 20.11.17 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1: 2+   C1: 2+   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 10.04.17 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1: 2+   C1: 2+   C2: 2 K1: 2   C1: 3   C2: 23.11.16 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1: 2+   C1: 2+   C2: 2 K1: 3   C1: 3   C2: 11.04.16 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 02.11.15 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1: 3   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 29.06.15 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 07.07.14 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 16.05.14 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 13.05.14 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 18.04.14 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 03.06.11 inserted RVP

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
5.C1W 4/4 216
20.K1W 4/4 66
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/4 300
1.C2X
Kratochvíl Martin
4/4 286
3.K1W 4/4 235
Slalom: Oblastní žebříček Morava
12.C1W 1/1 38
3.C2X
Kratochvíl Martin
1/1 24
34.K1W 1/1 38
Sjezd: Žebříček Český Pohár
4.C1W 3/3 171
14.K1W 3/3 113
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
3.C1W 5/5 123
10.K1W 5/5 219
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 3/3 146
8.K1W 3/3 203

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
7.C1W 6/8 307
20.K1W 6/8 118
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 300
6.K1W 4/6 205
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
1.C1W 3/3 96
38.K1W 3/3 189
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/5 168
8.C2M
Doležalová Lucie
2/2 26
1.K1W 5/5 319
Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.C1W 7/8 419
9.K1W 7/10 323
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
3.C1W 5/9 150
12.K1W 5/11 137
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/14 117
8.K1W 5/16 308

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
10.C1W 6/8 154
29.K1W 6/8 55
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
2.C1W 4/6 184
12.K1W 4/6 150
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
7.C1W 2/2 66
65.K1W 2/2 90
Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 5/5 121
20.C2M
Kneblová Klára
2/2 19
42.C2M
Kratochvíl Martin
1/1 5
6.K1W 5/5 170
Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.C1W 6/6 190
17.K1W 6/6 88
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1W 5/7 5
33.K1W 5/7 11
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 5/11 17
9.K1W 5/11 180

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
6.C1W 4/4 153
23.K1W 4/4 76
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
6.C1W 5/6 37
14.K1W 5/6 267
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 5/10 57
11.C2M
Rudorfer Martin
3/3 20
28.C2M
Doležalová Lucie
1/1 5
7.K1W 5/10 144
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.K1W 2/2 20
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1W 4/4 9
20.K1W 5/6 26
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 3/3 7
15.K1W 5/9 41

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
23.C1W 2/2 8
85.K1W 2/2 55
Slalom: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/11 31
27.C2M
Rudorfer Martin
3/3 6
43.C2M
Doležalová Lucie
1/1 1
 C2M
Procházka Vojtěch
1/1 0
23.K1W 5/13 96
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.K1W 4/4 25
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.C1W 1/1 1
31.K1W 5/7 19
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 2/2 3
21.K1W 5/15 36

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/9 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
 K1W 1/1 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

Statistika výsledků

Český pohár slalom

Kategorie C1W

Kneblová Terezasl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 54
14.05.17
sl 53
13.05.17
sl 50
07.05.17
sl 49
06.05.17
sl 127
18.09.16
sl 112
21.08.16
sl 32
24.04.16
sl 31
23.04.16
sl 25
17.04.16
sl 24
16.04.16
pořadí3.2.8.8.6.7.5.4.7.7.5.6.7.5.9.13.12.11.
odstup % *)8,00,412,819,516,412,613,87,724,429,714,522,660,415,7103,7101,852,041,4
% poražených soupeřů *)89,594,750,050,068,864,771,478,640,033,360,054,545,566,742,914,315,428,6
pořadí201620172018celkem
průměr9.55.95.36.9
medián9637
modus5787
počet závodů68418
průměrný odstup od vítěze % *)62,517,710,231,0
průměrné % poražených soupeřů *)35,658,971,153,8
počet jízd1116835
lepší 1. jízda4
66,7%
0
0,0%
2
50,0%
6
33,3%
čistých jízd0
0,0%
1
6,3%
3
37,5%
4
11,4%

Kategorie K1W

Kneblová Terezasl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 54
14.05.17
sl 53
13.05.17
sl 50
07.05.17
sl 49
06.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 112
21.08.16
sl 32
24.04.16
sl 31
23.04.16
sl 25
17.04.16
sl 24
16.04.16
pořadí19.21.23.20.19.15.22.20.20.19.21.19.27.25.22.30.32.28.32.
odstup % *)17,312,819,718,920,013,833,223,125,618,462,123,533,228,432,341,946,428,237,2
% poražených soupeřů *)41,937,524,134,557,167,422,229,624,025,016,730,836,645,522,212,16,118,26,1
pořadí201620172018celkem
průměr28.019.420.822.8
medián28192021
modus32191919
počet závodů78419
průměrný odstup od vítěze % *)35,427,517,228,2
průměrné % poražených soupeřů *)21,034,134,529,3
počet jízd1416838
lepší 1. jízda4
57,1%
1
12,5%
1
25,0%
6
31,6%
čistých jízd0
0,0%
3
18,8%
2
25,0%
5
13,2%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Kneblová Terezasl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 123
10.09.16
sl 107
13.08.16
sl 146
12.09.15
sl 140
05.09.15
sl 127
06.09.14
pořadí2.8.2.1.5.4.5.2.6.3.7.
odstup % *)0,412,81,50,013,87,720,13,738,515,313,4
% poražených soupeřů *)94,750,095,5100,071,478,675,095,258,385,766,7
pořadí20142015201620172018celkem
průměr7.04.53.53.05.04.1
medián732224
modus732122
počet závodů1224211
průměrný odstup od vítěze % *)13,426,911,95,76,611,6
průměrné % poražených soupeřů *)66,772,085,186,472,479,2
počet jízd2448422
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
9,1%
čistých jízd2
100,0%
1
25,0%
0
0,0%
2
25,0%
2
50,0%
7
31,8%

Kategorie K1W

Kneblová Terezasl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 123
10.09.16
sl 107
13.08.16
sl 146
12.09.15
sl 140
05.09.15
sl 127
06.09.14
pořadí21.23.7.1.22.20.11.5.17.7.12.
odstup % *)12,819,78,20,033,223,114,29,135,416,911,3
% poražených soupeřů *)37,524,188,5100,022,229,676,291,351,583,878,8
pořadí20142015201620172018celkem
průměr12.012.08.012.522.013.3
medián127572112
modus12751217
počet závodů1224211
průměrný odstup od vítěze % *)11,326,211,716,116,316,7
průměrné % poražených soupeřů *)78,867,783,860,130,862,1
počet jízd2448422
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
50,0%
1
50,0%
4
36,4%
čistých jízd2
100,0%
2
50,0%
2
50,0%
4
50,0%
2
50,0%
12
54,5%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Kneblová Terezasl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
pořadí2.3.2.1.3.1.6.7.6.4.7.5.8.7.11.11.8.9.8.
odstup %7,52,52,90,05,50,016,412,620,57,560,415,727,716,429,1154,574,448,958,5
% poražených soupeřů95,591,395,2100,087,5100,068,864,761,576,945,578,965,072,754,516,741,733,341,7
pořadí2015201620172018celkem
průměr9.07.64.52.05.7
medián87426
modus87627
počet závodů456419
průměrný odstup od vítěze %84,129,910,43,229,5
průměrné % poražených soupeřů33,463,376,695,568,0
počet jízd71012837
lepší 1. jízda0
0,0%
2
40,0%
1
16,7%
2
50,0%
5
26,3%
čistých jízd0
0,0%
1
10,0%
3
25,0%
4
50,0%
8
21,6%

Kategorie C2X

Kneblová Terezasl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
pořadí2.1.2.2.
odstup %17,00,03,15,7
% poražených soupeřů80,0100,080,080,0
pořadí2018celkem
průměr1.81.8
medián22
modus22
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %6,56,5
průměrné % poražených soupeřů85,085,0
počet jízd88
lepší 1. jízda2
50,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Kneblová Terezasl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
pořadí9.4.8.14.26.7.19.15.11.9.27.25.14.21.18.18.17.19.27.40.
odstup %13,413,48,518,030,88,520,013,812,09,433,228,416,321,624,215,118,636,239,5143,7
% poražených soupeřů85,794,788,379,050,087,857,167,476,281,436,645,573,559,270,270,260,056,136,613,3
pořadí2015201620172018celkem
průměr25.820.514.58.817.4
medián191811817
modus1718749
počet závodů466420
průměrný odstup od vítěze %59,523,115,813,326,2
průměrné % poražených soupeřů41,559,270,086,964,4
počet jízd81212840
lepší 1. jízda1
25,0%
4
66,7%
1
16,7%
1
25,0%
7
35,0%
čistých jízd1
12,5%
2
16,7%
3
25,0%
3
37,5%
9
22,5%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Kneblová Terezasj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
pořadí1.1.1.1.1.6.6.3.3.3.3.10.8.
odstup %0,00,00,00,00,011,812,79,79,48,211,8128,125,3
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,0100,072,272,284,684,680,080,035,750,0
pořadí2014201520162017celkem
průměr9.04.01.01.03.6
medián83113
modus83111
počet závodů262313
průměrný odstup od vítěze %76,710,60,00,016,7
průměrné % poražených soupeřů42,978,9100,0100,081,5
počet jízd3124625
lepší 1. jízda0
0,0%
3
50,0%
0
0,0%
2
66,7%
5
38,5%
čistých jízd1
33,3%
6
50,0%
3
75,0%
3
50,0%
13
52,0%

Kategorie K1W

Kneblová Terezasl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
pořadí1.1.4.4.6.8.4.5.4.6.21.23.
odstup %0,00,09,311,78,18,95,610,08,07,726,623,7
% poražených soupeřů100,0100,092,192,188,985,191,989,292,387,261,556,0
pořadí2014201520162017celkem
průměr22.05.54.01.07.3
medián215414
modus214414
počet závodů262212
průměrný odstup od vítěze %25,28,110,50,010,0
průměrné % poražených soupeřů58,889,192,1100,086,4
počet jízd4124424
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
50,0%
2
100,0%
4
33,3%
čistých jízd0
0,0%
9
75,0%
2
50,0%
1
25,0%
12
50,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Kneblová Terezasl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 82
05.07.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 45
13.05.15
sl 36
10.05.15
sl 35
09.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 45
14.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
pořadí1.1.1.1.1.1.2.2.3.2.1.5.5.1.1.3.3.1.2.2.2.7.6.3.4.5.6.2.2.1.1.1.
odstup %0,00,00,00,00,00,04,25,10,60,90,010,913,40,00,010,10,60,01,39,82,231,122,412,315,525,434,73,74,90,00,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,0100,0100,095,095,586,793,3100,075,075,0100,0100,081,877,8100,075,075,075,060,066,760,040,071,464,375,075,0100,0100,0100,0
pořadí20142015201620172018celkem
průměr3.52.52.01.01.02.5
medián322112
modus112111
počet závodů111055132
průměrný odstup od vítěze %13,64,82,20,00,06,5
průměrné % poražených soupeřů73,983,594,1100,0100,084,9
počet jízd20201010262
lepší 1. jízda2
18,2%
6
60,0%
2
40,0%
2
40,0%
0
0,0%
12
37,5%
čistých jízd7
35,0%
13
65,0%
6
60,0%
6
60,0%
2
100,0%
34
54,8%

Kategorie C2M

Kneblová Terezasl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 46
11.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 82
05.07.15
sl 45
13.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 45
14.05.14
pořadí4.3.17.15.5.13.13.7.5.14.13.7.10.5.
odstup %6,73,024,124,433,621,718,213,444,443,138,334,849,042,7
% poražených soupeřů81,387,548,453,360,045,545,560,042,931,642,940,010,033,3
pořadí2014201520162017celkem
průměr9.89.512.33.59.4
medián1071537
modus513535
počet závodů543214
průměrný odstup od vítěze %41,624,427,34,928,4
průměrné % poražených soupeřů31,648,553,984,448,7
počet jízd1076427
lepší 1. jízda2
40,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
100,0%
4
28,6%
čistých jízd0
0,0%
1
14,3%
1
16,7%
1
25,0%
3
11,1%

Kategorie K1M

Kneblová TerezaHanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
sl.Olomouc
15.05.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
pořadí2.1.2.1.1.2.1.2.2.6.2.11.11.
odstup %1,20,03,90,00,06,10,016,110,916,98,6102,5110,1
% poražených soupeřů96,3100,092,3100,0100,092,9100,091,792,376,295,537,537,5
pořadí201120122013celkem
průměr11.04.01.63.4
medián11222
modus11222
počet závodů22913
průměrný odstup od vítěze %106,312,84,221,2
průměrné % poražených soupeřů37,585,996,285,6
počet jízd341825
lepší 1. jízda1
50,0%
2
100,0%
4
44,4%
7
53,8%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
9
50,0%
10
40,0%

Kategorie K1W

Kneblová Terezasl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 82
05.07.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 45
13.05.15
sl 36
10.05.15
sl 35
09.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 45
14.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
sl.Olomouc
18.05.12
pořadí1.1.2.1.1.2.5.6.5.5.3.12.7.5.5.6.6.5.5.3.1.18.15.7.11.14.24.6.5.5.11.9.10.
odstup %0,00,05,80,00,03,16,46,66,210,58,210,912,96,14,09,27,93,912,62,50,020,221,79,513,712,122,38,610,613,614,412,943,9
% poražených soupeřů100,0100,097,3100,0100,094,790,088,184,084,085,773,285,471,473,377,368,878,963,681,8100,056,464,172,754,571,150,068,875,066,752,460,047,1
pořadí201220142015201620172018celkem
průměr10.011.45.54.81.41.06.7
medián101155115
modus10555115
počet závodů1111055133
průměrný odstup od vítěze %43,914,57,07,61,80,09,7
průměrné % poražených soupeřů47,162,977,486,498,4100,076,9
počet jízd222201010266
lepší 1. jízda0
0,0%
5
45,5%
3
30,0%
3
60,0%
1
20,0%
1
100,0%
13
39,4%
čistých jízd1
50,0%
12
54,5%
17
85,0%
7
70,0%
6
60,0%
2
100,0%
45
68,2%

Ostatní slalom

Kategorie C1W

Kneblová Terezasl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí1.1.6.6.
odstup %0,00,011,812,7
% poražených soupeřů100,0100,072,272,2
pořadí20152016celkem
průměr6.01.03.5
medián611
modus611
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %12,20,06,1
průměrné % poražených soupeřů72,2100,086,1
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd2
50,0%
3
75,0%
5
62,5%

Kategorie K1W

Kneblová Terezasl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí4.4.6.8.
odstup %9,311,78,18,9
% poražených soupeřů92,192,188,985,1
pořadí20152016celkem
průměr7.04.05.5
medián644
modus644
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %8,510,59,5
průměrné % poražených soupeřů87,092,189,6
počet jízd448
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%
čistých jízd4
100,0%
2
50,0%
6
75,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Kneblová Terezasl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí4.4.9.9.3.4.5.7.10.
odstup %1,94,714,918,35,43,620,00,014,6
% poražených soupeřů72,781,350,050,088,983,333,333,310,0
pořadí201620172018celkem
průměr7.36.34.06.1
medián7445
modus5944
počet závodů3429
průměrný odstup od vítěze %11,610,53,39,3
průměrné % poražených soupeřů25,568,177,055,9

Kategorie K1W

Kneblová Terezasl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 33
22.04.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí9.9.13.25.6.9.10.10.14.18.15.16.16.
odstup %3,77,114,713,810,912,112,87,90,011,516,026,325,2
% poražených soupeřů75,079,562,527,387,882,625,052,660,646,926,36,36,3
pořadí20142015201620172018celkem
průměr16.015.014.012.69.013.1
medián16151410913
modus161510699
počet závodů2135213
průměrný odstup od vítěze %25,716,06,512,95,412,5
průměrné % poražených soupeřů6,326,353,457,077,349,1

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Kneblová Terezasl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
pořadí3.3.4.4.9.5.5.8.7.6.
odstup %5,04,81,94,714,911,411,613,311,416,7
% poražených soupeřů90,991,372,781,350,076,573,341,745,528,6
pořadí20142015201620172018celkem
průměr6.07.55.09.03.55.4
medián675935
modus675933
počet závodů1221410
průměrný odstup od vítěze %16,712,311,514,94,19,6
průměrné % poražených soupeřů28,643,674,950,084,165,2

Kategorie K1W

Kneblová Terezasl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
pořadí3.4.9.9.13.9.9.9.10.10.18.16.
odstup %4,35,93,77,114,711,811,613,013,018,128,625,2
% poražených soupeřů95,092,975,079,562,578,481,073,372,752,646,96,3
pořadí20142015201620172018celkem
průměr14.79.59.013.06.39.9
medián16991349
modus10991399
počet závodů3221412
průměrný odstup od vítěze %24,013,011,714,75,213,1
průměrné % poražených soupeřů35,373,079,762,585,668,0

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Kneblová Terezasl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 125
20.08.17
sj 124
20.08.17/2
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
sj 109
09.08.14
pořadí3.3.4.4.1.9.9.3.4.4.5.7.10.2.2.6.
odstup %5,04,81,94,70,014,918,35,43,64,920,00,014,611,78,116,7
% poražených soupeřů90,991,372,781,3100,050,050,088,983,362,533,333,310,083,375,028,6
pořadí20142015201620172018celkem
průměr6.02.07.35.03.54.8
medián627434
modus625434
počet závodů1236416
průměrný odstup od vítěze %16,79,911,67,94,18,4
průměrné % poražených soupeřů28,679,225,572,584,164,7

Kategorie K1W

Kneblová Terezasl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 125
20.08.17
sj 124
20.08.17/2
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 33
22.04.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
sj 31
03.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí3.4.9.9.1.13.25.6.9.9.10.10.14.18.4.4.15.10.18.16.16.
odstup %4,35,93,77,10,014,713,810,912,18,012,87,90,011,59,78,816,018,128,626,325,2
% poražených soupeřů95,092,975,079,5100,062,527,387,882,671,425,052,660,646,980,080,026,352,646,96,36,3
pořadí20142015201620172018celkem
průměr15.07.714.010.46.310.6
medián164149410
modus16410999
počet závodů4337421
průměrný odstup od vítěze %24,511,56,510,35,211,7
průměrné % poražených soupeřů28,062,153,465,285,659,9

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Kneblová Terezasl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 117
28.08.16
sj 47
11.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 10
10.04.16
sj 8
09.04.16
pořadí4.4.9.9.3.4.4.2.2.2.2.5.1.7.10.3.3.
odstup %1,94,714,918,35,43,64,94,40,24,84,220,00,00,014,66,210,1
% poražených soupeřů72,781,350,050,088,983,362,583,380,080,085,733,3100,033,310,066,766,7
pořadí201620172018celkem
průměr4.84.14.04.4
medián3344
modus3242
počet závodů69217
průměrný odstup od vítěze %8,56,73,37,0
průměrné % poražených soupeřů51,773,777,066,3

Kategorie K1W

Kneblová Terezasl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 33
22.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 117
28.08.16
sj 47
11.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 31
03.05.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
pořadí9.9.13.25.6.9.9.10.4.5.5.5.10.2.14.18.7.6.6.7.15.8.10.9.10.16.16.12.11.12.18.
odstup %3,77,114,713,810,912,18,012,86,16,15,48,37,913,00,011,58,712,210,911,616,08,09,610,013,126,325,220,422,224,127,5
% poražených soupeřů75,079,562,527,387,882,671,425,086,482,681,881,852,690,060,646,970,075,078,373,926,350,035,750,035,76,36,342,147,447,619,0
pořadí20142015201620172018celkem
průměr14.210.48.89.19.010.2
medián12107699
modus12106599
počet závodů65810231
průměrný odstup od vítěze %24,311,39,59,85,412,5
průměrné % poražených soupeřů28,139,568,468,977,356,7

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Kneblová Terezasl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
sj 116
27.08.16/3
sj 51
15.05.16
pořadí4.6.5.4.1.1.6.7.
odstup %0,114,811,78,10,00,012,128,6
% poražených soupeřů76,954,560,057,1100,0100,016,714,3
pořadí201620172018celkem
průměr3.85.04.04.3
medián1544
modus1441
počet závodů4318
průměrný odstup od vítěze %10,211,50,19,4
průměrné % poražených soupeřů57,857,276,959,9

Kategorie K1W

Kneblová Terezasl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
sj 116
27.08.16/3
sj 51
15.05.16
sl 30
02.05.15
sl 36
04.05.14
pořadí12.13.14.12.2.2.11.15.18.21.
odstup %0,014,310,810,80,93,126,310,516,127,8
% poražených soupeřů65,652,050,059,393,393,352,433,315,016,7
pořadí20142015201620172018celkem
průměr21.018.07.513.012.012.0
medián21182131212
modus2118212122
počet závodů1143110
průměrný odstup od vítěze %27,816,110,212,00,012,1
průměrné % poražených soupeřů16,715,068,153,865,653,1

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Kneblová Terezasl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 109
14.08.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sj 142
06.09.15
sl 129
07.09.14
pořadí4.3.7.1.7.7.3.5.
odstup %0,18,918,70,028,629,116,68,9
% poražených soupeřů76,987,540,0100,014,333,375,055,6
pořadí20142015201620172018celkem
průměr5.05.05.03.04.04.6
medián537344
modus537347
počet závodů123118
průměrný odstup od vítěze %8,922,815,88,90,113,9
průměrné % poražených soupeřů55,654,251,487,576,960,3

Kategorie K1W

Kneblová Terezasl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 109
14.08.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sj 142
06.09.15
sl 129
07.09.14
pořadí12.7.14.2.15.15.4.12.
odstup %0,06,314,10,710,517,610,414,0
% poražených soupeřů65,676,955,295,233,344,081,362,1
pořadí20142015201620172018celkem
průměr12.09.510.37.012.010.1
medián1241471212
modus124271212
počet závodů123118
průměrný odstup od vítěze %14,014,08,46,30,09,2
průměrné % poražených soupeřů62,162,761,276,965,664,2

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Kneblová Terezasl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 74
18.06.16
sj 51
15.05.16
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
pořadí4.6.5.4.6.1.7.3.2.
odstup %0,114,811,78,112,10,028,622,78,3
% poražených soupeřů76,954,560,057,116,7100,014,366,780,0
pořadí2015201620172018celkem
průměr2.54.75.04.04.2
medián26544
modus21444
počet závodů23319
průměrný odstup od vítěze %15,513,611,50,111,8
průměrné % poražených soupeřů73,443,757,276,958,5

Kategorie K1W

Kneblová Terezasl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 74
18.06.16
sj 51
15.05.16
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
sl 30
02.05.15
sl 36
04.05.14
pořadí12.13.14.12.11.3.15.5.4.18.21.
odstup %0,014,310,810,826,33,710,514,76,916,127,8
% poražených soupeřů65,652,050,059,352,486,733,381,083,315,016,7
pořadí20142015201620172018celkem
průměr21.09.09.713.012.011.6
medián21511131212
modus2143121212
počet závodů1333111
průměrný odstup od vítěze %27,812,613,512,00,012,9
průměrné % poražených soupeřů16,759,857,553,865,654,1

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Kneblová Terezasl 58
19.05.18
sj 74
03.06.17
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 58
17.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 52
17.05.15
sj 50
16.05.15
sj 46
13.05.15
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
pořadí4.1.6.5.1.4.6.7.1.1.1.6.5.
odstup %0,10,014,811,70,08,112,128,60,00,00,013,214,3
% poražených soupeřů76,9100,054,560,0100,057,116,714,3100,0100,0100,037,550,0
pořadí20142015201620172018celkem
průměr5.51.06.53.44.03.7
medián516444
modus516141
počet závodů2325113
průměrný odstup od vítěze %13,70,020,36,90,17,9
průměrné % poražených soupeřů43,8100,015,574,376,966,7

Kategorie K1W

Kneblová Terezasl 58
19.05.18
sj 74
03.06.17
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 58
17.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 52
17.05.15
sj 50
16.05.15
sj 46
13.05.15
sl 30
02.05.15
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 55
25.05.14
sl 53
24.05.14
sj 46
14.05.14
sj 40
11.05.14
sj 38
10.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí12.2.13.14.1.12.11.15.2.1.1.18.12.12.3.3.8.7.7.21.
odstup %0,01,214,310,80,010,826,310,51,60,00,016,116,520,56,810,823,510,616,027,8
% poražených soupeřů65,696,252,050,0100,059,352,433,385,7100,0100,015,056,056,066,766,736,457,153,816,7
pořadí20142015201620172018celkem
průměr9.15.513.08.412.08.8
medián711112128
modus311111212
počet závodů8425120
průměrný odstup od vítěze %16,64,418,47,40,011,2
průměrné % poražených soupeřů51,275,242,971,565,660,9

Ostatní sprint

Kategorie C1W

Kneblová Terezasj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
pořadí1.3.
odstup %0,022,7
% poražených soupeřů100,066,7
pořadí20152016celkem
průměr3.01.02.0
medián311
modus311
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %22,70,011,4
průměrné % poražených soupeřů66,7100,083,4

Kategorie K1W

Kneblová Terezasj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
pořadí3.5.
odstup %3,714,7
% poražených soupeřů86,781,0
pořadí20152016celkem
průměr5.03.04.0
medián533
modus533
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %14,73,79,2
průměrné % poražených soupeřů81,086,783,9
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále