Ženka Ondra, 2000

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: 3   C2: 3
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C2M 1.  ŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
Pardub.
Pardub.
- - - - 14:59,20 2
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C2M 2.  ŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
Pardub.
Pardub.
- - - - 14:12,501.00/0,15
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
C2M    ŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
- - - - DNS 0/0/0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
C1M 6. 3/DSŽENKA Ondra 2000 2 Pardub. - - - - 20:07,1291.04/8,20/49/27
C2M 2. 2/DSŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
- - - - 18:57,4343.34/4,00/68/29
18.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C1M 3.  ŽENKA Ondra 2000 2 Pardub. - - - - 14:55,9051.30/6,18
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C1M 7.  ŽENKA Ondra 2000 2 Pardub. - - - - 17:29,40252.90/31,83
C2M 2.  ŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
- - - - 20:11,6016.60/1,42
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
C1M 5. 1/DMŽENKA Ondra 2000 2 Pardub. - - - - 11:06,2864.45/10,7-
C2M 2. 1/DMŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
- - - - 10:24,199.81/1,6-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
C1M 5. 1/DMŽENKA Ondra 2000 2 Pardub. - - - - 18:55,2599.72/9,6-
C2M 3. 1/DMŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
- - - - 18:09,4033.87/3,2-
02.06.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C1M 7. 1/DMŽENKA Ondra 2000 2 Pardub. - - - - 01:25,003.30/4,010
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
C1M 17. 1/DMŽENKA Ondra 2000 2 Pardub. 00:00,00 - 00:00,00 - 00:55,287.95/16,89/32/0
C2M 13. 1/DMŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
00:00,00 - 00:00,00 - 00:53,236.10/12,916/15/0
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem
C1M    ŽENKA Ondra 2000 2 Pardub. 00:58,35 - 00:54,71 - B 5/7/0
C2M    ŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
00:51,30 - 00:51,92 - B 10/3/0
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C1M 7. 1/DMŽENKA Ondra 2000 2 Pardub. - - - - 15:20,10133.00/16,916
C2M 2. 1/DMŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
- - - - 15:09,3043.60/5,05
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 14. 1/DMŽENKA Ondra 2000 2 Pardub. - - - - 10:51.26 14/32/0
C2M 9. 1/DMŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
- - - - 10:30.69 25/16/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 19. 2/DMŽENKA Ondra 2000 2 Pardub. - - - - 01:20,278.19/11,47/20/0
C2M 9. 1/DMŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
- - - - 01:15,684.21/5,925/28/0
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C1M 7. 1/DMŽENKA Ondra 2000 2 Pardub. - - - - 15:20,10133.00/16,916
C2M 2. 1/DMŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
- - - - 15:09,3043.60/5,05
07.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C1M 6.  ŽENKA Ondra 2000 2 Pardub. - - - - 15:14,40128.00/16,314
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
C1M 7.  ŽENKA Ondra 2000 2 Pardub. - - - - 16:58,00118.95/13,26
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
C1M 9.  ŽENKA Ondra 2000 2 Pardub. - - - - 23:04,40260.70/23,26
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
K1M 51. 8/DMŽENKA Ondra 2000 Pardub. 126.10 0 123.40 0 123.4022.20/21,942
C2M 18. 3/DMŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
Pardub.
Pardub.
159.40 10 141.90 6 147.9028.90/24,35
C1M 26. 3/DMŽENKA Ondra 2000 3 Pardub. 123.30 0 124.00 0 123.3017.90/17,032
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
K1M 65. 11/DMŽENKA Ondra 2000 Pardub. 131.90 2 128.60 2 130.6028.70/28,228
C2M 17. 2/DMŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
Pardub.
Pardub.
140.30 12 140.60 14 152.3034.50/29,36
C1M 28. 3/DMŽENKA Ondra 2000 3 Pardub. 123.20 4 125.40 2 127.2019.40/18,030
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 8. 4/DMŽENKA Ondra 2000 3 Pardub. 00:52,86 - 01:04,06 - 00:52,868.47/19,1-
C2M 6. 2/DMŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
1 Pardub.
Pardub.
00:49,90 - 00:52,83 - 00:49,905.57/12,6-
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 20. 3/DMŽENKA Ondra 2000 3 Pardub. 01:04,52 - 00:00,00 - 01:04,5213.93/27,56/2/0
C2M 16. 2/DMŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
1 Pardub.
Pardub.
01:00,67 - 00:59,83 - 00:59,838.74/17,110/9/0
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné
C1M 25. 4/DMŽENKA Ondra 2000 3 Pardub. 00:00,00 - 01:08,77 - 01:08,7717.17/33,31/1/0
C2M 18. 3/DMŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
1 Pardub.
Pardub.
01:01,66 - 01:05,43 - 01:01,6610.96/21,68/2/0
04.06.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 4.  ŽENKA Ondra 2000 3 Pardub. - - - - 01:09,405.90/9,34
C2M 1.  ŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
1 Pardub.
Pardub.
- - - - 01:15,60 11
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
C1M 6. 3/DMŽENKA Ondra 2000 3 Pardub. - - - - 11:41,0052.69/8,1-
C2M 2. 1/DMŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
1 Pardub.
Pardub.
- - - - 10:39,945.78/0,9-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
C1M 5. 2/DMŽENKA Ondra 2000 3 Pardub. - - - - 11:22,8260.32/9,7-
C2M 3. 1/DMŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
1 Pardub.
Pardub.
- - - - 10:41,5529.11/4,8-
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
C1M 20.  ŽENKA Ondra 2000 3 Pardub. 01:00,46 - 00:57,28 - 00:57,2810.30/21,96/3/0
C2M 17.  ŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
1 Pardub.
Pardub.
00:56,28 - 00:55,87 - 00:55,878.91/19,09/3/0
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem
C1M 22.  ŽENKA Ondra 2000 3 Pardub. 01:14,03 - 01:02,11 - 01:02,1114.39/30,24/2/0
C2M    ŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
1 Pardub.
Pardub.
00:00,00 - 00:54,78 - 00:00,00 8/4/0
07.05.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 4.  ŽENKA Ondra 2000 3 Pardub. - - - - 14:43,2091.10/11,517
C2M 1.  ŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
1 Pardub.
Pardub.
- - - - 13:59,60 11
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 15. 2/DMŽENKA Ondra 2000 3 Pardub. - - - - 11:04,4880.17/13,712/16/0
C2M 9. 1/DMŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
1 Pardub.
Pardub.
- - - - 10:40,9273.43/12,925/32/0
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 18. 2/DMŽENKA Ondra 2000 3 Pardub. 01:23,27 - 01:23,82 - 01:23,2710.64/14,68/16/0
C2M 10. 1/DMŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
1 Pardub.
Pardub.
01:16,94 - 01:17,11 - 01:16,948.66/12,722/32/0
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
C1M    ŽENKA Ondra 2000 3 Pardub. - - - - DNF 0/0/0
C2M    ŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
1 Pardub.
Pardub.
- - - - DNF 0/0/0
23.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 7.  ŽENKA Ondra 2000 3 Pardub. - - - - 15:05,0081.00/9,810
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 7. 2/DMŽENKA Ondra 2000 3 Pardub. - - - - 15:54,5099.30/11,611
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 2.  ŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
1 Pardub.
Pardub.
- - - - 17:48,8071.30/7,114
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 6. 1/DMŽENKA Ondra 2000 3 Pardub. - - - - 16:14,70123.90/14,615
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 4. 1/DMŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
1 Pardub.
Pardub.
- - - - 18:04,70122.40/12,714
02.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 10.  ŽENKA Ondra 2000 3 Pardub. - - - - 16:11,40147.20/17,95
C2M 3.  ŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
1 Pardub.
Pardub.
- - - - 16:42,30151.10/17,817
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1M 18.  ŽENKA Ondra 2000 3 Pardub. 01:09,60 - 01:10,96 - 01:09,6014.65/26,7-
C2M 6.  ŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
  3 Pardub.
Pardub.
01:00,55 - 01:01,03 - 01:00,556.84/12,7-
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko
C1M 4. 4/ZSŽENKA Ondra 2000 3 Pardub. 00:40,48 - 00:40,25 - 00:40,251.01/2,6-
C2M 1. 1/ZSŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
00:40,10 - 00:38,22 - 00:38,22 -
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 33. 2/ZSŽENKA Ondra 2000 3 Pardub. 02:41,19 - 01:44,49 - 01:44,4952.38/100,50/0/0
C2M 20. 2/ZSŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
01:06,56 - 01:05,44 - 01:05,4414.68/28,96/2/0
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné
C1M 34. 2/ZSŽENKA Ondra 2000 3 Pardub. 01:23,87 - 00:00,00 - 01:23,8732.17/62,20/0/0
C2M 21. 2/ZSŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
01:05,31 - 01:09,71 - 01:05,3114.75/29,25/2/0
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
C1M    ŽENKA Ondra 2000 3 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
C1M    ŽENKA Ondra 2000 3 Pardub. - - - - DNF 0
C2M 1. 1/ZSŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 09:16,70 6
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
C1M 40. 9/ZSŽENKA Ondra 2000 3 Pardub. 135.80 58 138.42 8 146.4257.21/64,18
06.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou
C1M 8. 1/ZSŽENKA Ondra 2000 0 Pardub. 125.10 0 126.40 2 125.1018.40/17,24
K1M 20. 5/ZSŽENKA Ondra 2000 0 Pardub. 125.80 0 125.90 2 125.8027.00/27,36
05.07.2014 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
C1M 5. 1/ZSŽENKA Ondra 2000 3 Pardub. - - - - 07:35,9061.50/15,64
05.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou
C1M 10. 2/ZSŽENKA Ondra 2000 0 Pardub. 129.40 2 129.80 2 131.4021.50/19,63
05.07.2014 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
C2M 3. 2/ZSŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 09:56,2055.90/10,30
05.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou
K1M 20. 6/ZSŽENKA Ondra 2000 0 Pardub. 128.20 0 131.30 4 128.2026.60/26,26
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1M 1. 1/ZSŽENKA Ondra 2000 3 Pardub. 01:01,00 - 01:00,10 - 01:00,10 6
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1M 19. 9/ZSŽENKA Ondra 2000 0 Pardub. 118.00 10 117.86 4 121.8638.96/47,02
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C2M 1. 1/ZSŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
00:57,00 - 00:58,90 - 00:57,00 8
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1M 1. 1/ZSŽENKA Ondra 2000 3 Pardub. 00:58,45 - 00:00,00 - 00:58,45 6
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1M 19. 9/ZSŽENKA Ondra 2000 0 Pardub. 122.69 6 131.63 4 128.6942.19/48,82
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C2M 2. 1/ZSŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
00:58,92 - 00:59,99 - 00:58,920.77/1,37
19.06.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka
C1M 8. 2/ZSŽENKA Ondra 2000 3 Pardub. - - - - 17:19,20232.80/28,91
C2M 2. 1/ZSŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 15:20,107.50/0,82
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61
C1M 8. 2/ZSŽENKA Ondra 2000 3 Pardub. - - - - 17:08,50142.00/16,07
C2M 2. 1/ZSŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 15:47,9021.30/2,310
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem
C1M 9. 1/ZSŽENKA Ondra 2000 3 Pardub. - - - - 16:53,60134.40/15,39
C2M 4. 1/ZSŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 16:14,60128.40/15,210
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
C1M    ŽENKA Ondra 2000 3 Pardub. 00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 0/0/0
C2M 18. 1/ZSŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
01:20,67 - 01:25,70 - 01:20,6718.06/28,88/1/0
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
C1M 30. 2/ZSŽENKA Ondra 2000 3 Pardub. 02:05,88 - 01:29,30 - 01:29,3023.78/36,30/2/0
C2M 17. 1/ZSŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
01:31,55 - 01:20,06 - 01:20,0616.80/26,69/2/0
22.05.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka
C2M 3.  ŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 14:12,50188.20/28,34
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
C1M 31.  ŽENKA Ondra 2000 3 Pardub. 01:45,19 - 01:47,03 - 01:45,1921.15/25,20/3/0
C2M 18.  ŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
01:40,86 - 01:39,86 - 01:39,8619.80/24,77/2/0
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
C1M    ŽENKA Ondra 2000 3 Pardub. - - - - DSQ 0/0/0
C2M 12. 1/ZSŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 21:15,60235.57/22,718/3/0
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
C1M 28. 2/ZSŽENKA Ondra 2000 3 Pardub. - - - - 20:51,70298.20/31,30/4/0
C2M 8. 1/ZSŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 19:08,10195.80/20,628/7/0
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
C1M 25. 2/ZSŽENKA Ondra 2000 3 Pardub. - - - - 21:25,30324.20/33,71/3/0
C2M 9. 1/ZSŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 19:48,40233.80/24,525/7/0
24.04.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka
C1M 10. 2/ZSŽENKA Ondra 2000 3 Pardub. - - - - 17:28,90265.60/33,92
C2M 3. 1/ZSŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 15:52,3041.00/4,51
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
C1M 25. 6/ZSŽENKA Ondra 2000 0 Pardub. 145.30 4 145.20 2 147.2038.70/35,73
K1M 65. 11/ZSŽENKA Ondra 2000 0 Pardub. 0.00 999 151.00 10 161.0056.80/54,50
19.04.2014 Trutnovský sjezd + MČR veteránů Řeka Úpa, úsek Bohuslavice - Suchovršice. Podmínkou startu na Úpě je minimální stav vody 7 m3 v Bo
C1M 11. 2/ZSŽENKA Ondra 2000 3 Pardub. - - - - 15:14,20189.70/26,22
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
C1M 21. 6/ZSŽENKA Ondra 2000 0 Pardub. 141.10 2 145.90 4 143.1023.10/19,32
K1M 55. 12/ZSŽENKA Ondra 2000 0 Pardub. 150.80 8 142.60 4 146.6038.00/35,08
27.03.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka
C1M 9. 2/ZSŽENKA Ondra 2000 3 Pardub. - - - - 17:38,90259.50/32,53
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
C1M 38. 6/ZSŽENKA Ondra 2000 0 Pardub. 134.60 154 158.60 106 264.60175.30/196,30
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce
C1M 6. 6/ZSŽENKA Ondra 2000 0 Pardub. - - - - 08:26,3038.20/8,2-
C2M 10. 10/ZSŽENKA Ondra
VESELÝ František
1920
2000
3 Pardub.
Dv.Král.
- - - - 09:00,2068.20/14,4-
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí
C1M 8.  ŽENKA Ondra 2000 Pardub. 03:11,82 - 01:08,07 - 01:08,077.37/12,1-
C2M 10.  ŽENKA Ondra
VESELÝ František
1920
2000
3 Pardub.
Dv.Král.
01:17,01 - 01:14,09 - 01:14,0920.42/38,0-
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě
C1M 16. 2/ZSŽENKA Ondra 2000 0 Pardub. 157.80 54 153.50 0 153.5034.00/28,51
K1M 31. 6/ZSŽENKA Ondra 2000 0 Pardub. 170.50 0 157.10 0 157.1043.30/38,02
22.06.2013 Sjezd na Loučné
C1M 6. 2/ZSŽENKA Ondra 2000 0 Pardub. - - - - 11:56,10168.50/30,82
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě
C1M 15. 3/ZSŽENKA Ondra 2000 0 Pardub. 161.40 4 159.80 2 161.8039.10/31,90
22.06.2013 Sjezd na Loučné
C2M 5. 1/ZSŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
1920
2000
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 12:38,10164.30/27,70
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě
K1M 28. 5/ZSŽENKA Ondra 2000 0 Pardub. 160.30 6 150.40 2 152.4041.80/37,85
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí
C1M 15. 6/ZSŽENKA Ondra 2000 0 Pardub. - - - - 12:33,80132.30/21,30
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí
C1M 27. 8/ZSŽENKA Ondra 2000 0 Pardub. - - - - 12:27,30174.70/30,50
06.06.2013 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka
C1M 9.  ŽENKA Ondra 2000 0 Pardub. - - - - 21:34,20440.50/51,61
02.05.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka
C1M 9.  ŽENKA Ondra 2000 0 Pardub. - - - - 21:24,80449.60/53,81
C2M 3.  ŽENKA Ondra
RUFFER Matěj
1920
2000
Pardub.
Pardub.
- - - - 22:58,80536.50/63,71
25.04.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka
C1M 8.  ŽENKA Ondra 2000 Pardub. - - - - 22:42,90560.40/69,81
C2M 2.  ŽENKA Ondra
RUFFER Matěj
1920
2000
Pardub.
Pardub.
- - - - 19:49,20337.30/39,69
04.04.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka
C1M 8.  ŽENKA Ondra 2000 0 Pardub. - - - - 25:03,50688.00/84,40
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 90. 15/ZMŽENKA Ondra 2000 0 Pardub. 143.80 4 146.70 4 147.8046.00/45,21
C1M 52. 7/ZMŽENKA Ondra 2000 0 Pardub. 163.00 4 162.70 4 166.7061.10/57,90
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 96. 13/ZMŽENKA Ondra 2000 0 Pardub. 141.90 4 143.40 0 143.4048.20/50,63
C1M 56. 6/ZMŽENKA Ondra 2000 0 Pardub. 0.00 999 157.60 4 161.6055.90/52,90
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1M 32. 6/ZMŽEŇKA Ondra 2000 Pardub. 186.00 0 168.70 0 168.7052.70/45,40
17.06.2012 VZ ve sjezdu na Loučné, 4.ČP žáků ve sjezdu řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
C1M 40. 3/ZMŽEŇKA Ondra 2000 Pardub. - - - - 17:40,80438.30/70,40
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 51. 11/ZMŽEŇKA Ondra 2000 Pardub. 169.70 4 155.30 2 157.3054.30/52,70
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1M 47. 4/ZMŽEŇKA Ondra 2000 Pardub. 160.60 12 0.00 0 172.6060.90/54,50
K1M 82. 19/ZMŽEŇKA Ondra 2000 Pardub. 152.90 62 0.00 0 214.90108.40/101,80
26.04.2012 Sjezd na Chrudimce, závod č.2 Řeka Chrudimka, Pardubice
K1M 8.  ŽEŇKA Ondra 2000 Pardub. - - - - 21:57,30466.00/54,70
05.04.2012 Sjezd na Chrudimce, závod č.1 Řeka Chrudimka, Pardubice
K1M 8.  ŽEŇKA Ondra 2000 Pardub. - - - - 22:56,30512.40/59,30
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Ženka OndraTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 04.06.18 updated from RVP
Ženka OndraTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 2 20.11.17 updated from RVP
Ženka OndraTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 2 23.11.16 updated from RVP
Ženka OndraTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 3   C2: 1 02.11.15 updated from RVP
Ženka OndraTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 3   C2: 1 28.09.15 updated from RVP
Ženka OndraTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 3   C2: 2 28.10.14 updated from RVP
Ženka OndraTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 3   C2: 3 14.08.14 updated from RVP
Ženka OndraTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 3 14.07.14 updated from RVP
Ženka OndraTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 3 20.11.13 updated from RVP
Žeňka OndraTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.05.13 updated from RVP
Žeňka OndraTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 10.06.11 inserted RVP

rok 2018

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
35.C2M
Ženka Martin
2/2 7

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 1/1 0
 C2M
Ženka Martin
2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
27.C1M 3/3 60
23.C2M
Ženka Martin
3/3 70
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
26.C1M 1/1 27
13.C2M
Ženka Martin
2/2 29

rok 2016

Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.C1M 4/4 35
20.C2M
Ženka Martin
4/4 76
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.C1M 5/10 116
14.C2M
Ženka Martin
5/6 69
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 C2M
Ženka Martin
4/4 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
94.C1M 2/2 62
75.C2M
Ženka Martin
2/2 11
269.K1M 2/2 70
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.C1M 6/7 36
19.C2M
Ženka Martin
6/7 74
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
22.C1M 5/11 64
13.C2M
Ženka Martin
5/10 103
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.C1M 5/9 26
11.C2M
Ženka Martin
5/9 28

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
154.C1M 5/6 20
355.K1M 4/4 20
Slalom: Oblastní žebříček Morava
54.C1M 2/2 4
Sjezd: Žebříček Český Pohár
43.C1M 7/8 1
15.C2M
Ženka Martin
7/8 101
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
32.C1M 5/16 27
18.C2M
Ženka Martin
5/15 40
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
22.C1M 5/10 12
11.C2M
Ženka Martin
5/10 15

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
178.C1M 2/2 1
313.K1M 2/2 7
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
37.C1M 5/5 5
24.C2M
Ruffer Matěj
2/2 10
 C2M
Ženka Martin
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
343.K1M 4/4 4
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
 K1M 2/2 0

Statistika výsledků

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Ženka Ondrasl 151
26.09.15
sl 107
09.08.14
sl 81
06.07.14
sl 80
05.07.14
sl 24
20.04.14
sl 23
19.04.14
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
pořadí28.40.8.10.25.21.16.15.52.56.32.47.
odstup %18,064,117,219,635,719,328,531,957,952,945,454,5
% poražených soupeřů63,520,453,343,825,023,125,022,27,311,38,811,5
pořadí2012201320142015celkem
průměr46.815.520.828.029.2
medián4715212825
modus32158288
počet závodů425112
průměrný odstup od vítěze %52,730,231,218,037,1
průměrné % poražených soupeřů9,723,633,163,526,3
počet jízd7410223
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
3
60,0%
1
100,0%
4
33,3%
čistých jízd3
42,9%
1
25,0%
1
10,0%
0
0,0%
5
21,7%

Kategorie K1M

Ženka Ondrasl 151
26.09.15
sl 81
06.07.14
sl 80
05.07.14
sl 24
20.04.14
sl 23
19.04.14
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
pořadí65.20.20.65.55.31.28.90.96.51.82.
odstup %28,227,326,254,535,038,037,845,250,652,7101,8
% poražených soupeřů41,840,640,612,323,923,130,826,427,533,314,7
pořadí2012201320142015celkem
průměr79.829.540.065.054.8
medián8228206555
modus5128206520
počet závodů424111
průměrný odstup od vítěze %62,637,935,828,245,2
průměrné % poražených soupeřů25,527,029,441,828,6
počet jízd847221
lepší 1. jízda1
25,0%
0
0,0%
2
50,0%
0
0,0%
3
27,3%
čistých jízd2
25,0%
2
50,0%
2
28,6%
0
0,0%
6
28,6%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Ženka Ondrasl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
Hanácké NE
29.09.13
pořadí19.19.38.
odstup %47,048,8196,3
% poražených soupeřů28,028,014,0
pořadí20132014celkem
průměr38.019.025.3
medián381919
modus381919
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %196,347,997,4
průměrné % poražených soupeřů14,028,023,3
počet jízd246
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Ženka Ondrasj 80
17.06.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí6.14.19.15.28.25.
odstup %8,20,011,413,731,333,7
% poražených soupeřů84,451,937,941,712,914,3
pořadí2014201520162017celkem
průměr26.515.016.56.017.8
medián251514615
modus25151466
počet závodů21216
průměrný odstup od vítěze %32,513,75,78,216,4
průměrné % poražených soupeřů13,641,744,984,440,5

Kategorie C2M

Ženka Ondrasj 80
17.06.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí2.9.9.9.12.8.9.
odstup %4,00,05,912,922,720,624,5
% poražených soupeřů95,750,052,942,931,341,733,3
pořadí2014201520162017celkem
průměr9.79.09.02.08.3
medián99929
modus89929
počet závodů31217
průměrný odstup od vítěze %22,612,92,94,012,9
průměrné % poražených soupeřů35,442,951,595,749,7

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Ženka Ondrasj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
sj 18
19.04.14
MČRž sjezd
28.09.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí5.5.6.5.9.25.11.6.27.
odstup %10,79,68,19,715,333,726,28,230,5
% poražených soupeřů81,081,868,876,555,614,328,658,33,7
pořadí2013201420152016celkem
průměr16.515.05.55.011.0
medián611556
modus69555
počet závodů23229
průměrný odstup od vítěze %19,325,18,910,216,9
průměrné % poražených soupeřů31,032,872,781,452,1

Kategorie C2M

Ženka Ondrasj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
MČRž sjezd
28.09.13
pořadí2.3.2.3.1.4.9.10.
odstup %1,63,20,94,80,015,224,514,4
% poražených soupeřů93,888,293,888,2100,076,933,330,8
pořadí2013201420152016celkem
průměr10.04.72.52.54.3
medián104223
modus101222
počet závodů13228
průměrný odstup od vítěze %14,413,22,82,48,1
průměrné % poražených soupeřů30,870,191,091,075,6

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Ženka Ondrasj 80
17.06.17
sj 59
18.05.17
sj 15
06.04.17
sl 62
02.06.16
sj 36
05.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sl 26
21.04.16
sj 7
07.04.16
sj 5
03.04.16
sj 3
02.04.16
sj 66
04.06.15
sj 34
07.05.15
sj 31
03.05.15
sl 22
23.04.15
sj 3
02.04.15
sj 79
05.07.14
sj 69
19.06.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 25
24.04.14
sj 18
19.04.14
sl 1
27.03.14
sj.Mýto
22.06.13
Chrudimka
06.06.13
sj.Chrudimka
02.05.13
sj.Chrudimka
25.04.13
sj.Chrudimka
04.04.13
sj.V.Mýto
17.06.12
pořadí6.3.7.7.7.14.19.7.6.7.9.4.4.15.7.10.5.8.8.9.28.25.10.11.9.6.9.9.8.8.40.
odstup %8,26,131,84,016,90,011,416,916,313,223,29,311,513,79,817,915,628,916,015,331,333,733,926,232,530,851,653,869,884,470,4
% poražených soupeřů84,475,045,545,540,051,937,940,050,033,327,350,070,041,740,040,050,012,556,355,612,914,318,228,627,328,620,027,330,012,5---
pořadí201220132014201520162017celkem
průměr40.08.012.68.09.55.310.5
medián40897768
modus40884737
počet závodů15958331
průměrný odstup od vítěze %70,458,125,912,412,715,325,9
průměrné % poražených soupeřů0,023,730,648,340,768,337,6

Kategorie C2M

Ženka Ondrasj 63
24.05.18
sj 30
19.04.18
sj 80
17.06.17
sj 15
06.04.17
sj 36
05.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sl 26
21.04.16
sj 66
04.06.15
sj 34
07.05.15
sj 31
03.05.15
sj 3
02.04.15
sj 109
09.08.14
sj 79
05.07.14
sj 69
19.06.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sl 49
22.05.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 25
24.04.14
sj.Mýto
22.06.13
sj.Chrudimka
02.05.13
sj.Chrudimka
25.04.13
pořadí1.2.2.2.2.9.9.2.1.1.9.3.1.3.2.2.4.3.12.8.9.3.5.3.2.
odstup %0,00,14,01,45,00,05,95,00,00,012,917,80,010,30,82,315,228,322,720,624,54,527,763,739,6
% poražených soupeřů100,087,595,780,075,050,052,975,0100,0100,042,960,0100,0---50,090,976,966,731,341,733,3------50,075,0
pořadí201320142015201620172018celkem
průměr3.34.73.55.52.01.54.0
medián3312213
modus2312212
počet závodů310442225
průměrný odstup od vítěze %43,712,97,74,02,70,112,5
průměrné % poražených soupeřů41,749,175,763,287,993,861,4

Kategorie K1M

Ženka Ondrasj.Chrudimka
26.04.12
sj.Chrudimka
05.04.12
pořadí8.8.
odstup %54,759,3
% poražených soupeřů30,012,5
pořadí2012celkem
průměr8.08.0
medián88
modus88
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %57,057,0
průměrné % poražených soupeřů21,321,3

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Ženka Ondrasj 80
17.06.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sj 13
12.04.15
sj 11
11.04.15
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí6.14.19.15.7.6.28.25.15.27.
odstup %8,20,011,413,711,614,631,333,721,330,5
% poražených soupeřů84,451,937,941,757,166,712,914,312,53,7
pořadí20132014201520162017celkem
průměr21.026.59.316.56.016.2
medián1525714615
modus152561466
počet závodů2232110
průměrný odstup od vítěze %25,932,513,35,78,217,6
průměrné % poražených soupeřů8,113,655,244,984,438,3

Kategorie C2M

Ženka Ondrasj 80
17.06.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sj 12
12.04.15
sj 10
11.04.15
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí2.9.9.9.2.4.12.8.9.
odstup %4,00,05,912,97,112,722,720,624,5
% poražených soupeřů95,750,052,942,975,050,031,341,733,3
pořadí2014201520162017celkem
průměr9.75.09.02.07.1
medián94929
modus82929
počet závodů33219
průměrný odstup od vítěze %22,610,92,94,012,3
průměrné % poražených soupeřů35,456,051,595,752,5

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Ženka Ondrasj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí17.20.25.20.22.18.33.34.30.31.
odstup %16,827,533,321,930,214,6100,562,236,325,2
% poražených soupeřů38,526,97,720,88,729,2---2,99,411,8
pořadí201420152016celkem
průměr32.021.017.025.0
medián31201722
modus30201720
počet závodů45110
průměrný odstup od vítěze %56,125,516,836,9
průměrné % poražených soupeřů6,018,738,515,6

Kategorie C2M

Ženka Ondrasj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí13.16.18.17.10.20.21.18.17.18.
odstup %12,917,121,619,012,728,929,228,826,624,7
% poražených soupeřů36,821,15,615,847,15,09,15,611,119,0
pořadí201420152016celkem
průměr18.815.313.016.8
medián18161317
modus18101318
počet závodů54110
průměrný odstup od vítěze %27,617,612,922,2
průměrné % poražených soupeřů10,022,436,817,6

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Ženka Ondrasj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
sl 129
07.09.14
sj 117
23.08.14
MČRž sprint
08.09.13
pořadí17.8.18.4.34.8.
odstup %16,819,126,72,662,212,1
% poražených soupeřů38,558,810,572,72,936,4
pořadí2013201420152016celkem
průměr8.018.78.017.014.8
medián8188178
modus848178
počet závodů13116
průměrný odstup od vítěze %12,130,519,116,823,2
průměrné % poražených soupeřů36,428,758,838,536,6

Kategorie C2M

Ženka Ondrasj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
sl 129
07.09.14
sj 117
23.08.14
MČRž sprint
08.09.13
pořadí13.6.6.1.21.10.
odstup %12,912,612,70,029,238,0
% poražených soupeřů36,861,566,7100,09,110,0
pořadí2013201420152016celkem
průměr10.09.36.013.09.5
medián1066136
modus1016136
počet závodů13116
průměrný odstup od vítěze %38,014,012,612,917,6
průměrné % poražených soupeřů10,058,661,536,847,4

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Ženka Ondrasj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí17.20.25.20.22.18.33.34.30.31.
odstup %16,827,533,321,930,214,6100,562,236,325,2
% poražených soupeřů38,526,97,720,88,729,2---2,99,411,8
pořadí201420152016celkem
průměr32.021.017.025.0
medián31201722
modus30201720
počet závodů45110
průměrný odstup od vítěze %56,125,516,836,9
průměrné % poražených soupeřů6,018,738,515,6

Kategorie C2M

Ženka Ondrasj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí13.16.18.17.10.20.21.17.18.
odstup %12,917,121,619,012,728,929,226,624,7
% poražených soupeřů36,821,15,615,847,15,09,111,119,0
pořadí201420152016celkem
průměr19.015.313.016.7
medián18161317
modus17101317
počet závodů4419
průměrný odstup od vítěze %27,317,612,921,4
průměrné % poražených soupeřů11,122,436,819,0

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Ženka Ondrasj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí17.20.25.20.22.18.33.34.1.1.30.31.
odstup %16,827,533,321,930,214,6100,562,20,00,036,325,2
% poražených soupeřů38,526,97,720,88,729,2---2,9100,0100,09,411,8
pořadí201420152016celkem
průměr21.721.017.021.0
medián30201720
modus120171
počet závodů65112
průměrný odstup od vítěze %37,425,516,830,7
průměrné % poražených soupeřů37,418,738,529,7

Kategorie C2M

Ženka Ondrasj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí13.16.18.17.10.20.21.1.2.17.18.
odstup %12,917,121,619,012,728,929,20,01,326,624,7
% poražených soupeřů36,821,15,615,847,15,09,1100,090,011,119,0
pořadí201420152016celkem
průměr13.215.313.013.9
medián17161317
modus1101317
počet závodů64111
průměrný odstup od vítěze %18,517,612,917,6
průměrné % poražených soupeřů39,022,436,832,8