Dimovová Barbora, 2000

TJ Vodní Sporty Litovel
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: MT   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně
K1W 1. 1/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel - - - - 00:55,09 75/0/54
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR
K1W 6. 3/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel - - - - 11:50,9949.62/7,549/0/36
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 2. 1/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel - - - - 00:54,661.32/2,568/0/85
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
K1W 4. 2/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel - - - - 00:50,10 62/0/85
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1W 3. 3/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel - - - - 09:37,5722.85/4,10/62/98
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1W 4. 3/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel - - - - 17:23,0153.48/5,40/62/123
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1W 2. 1/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel 00:49,71 - 00:48,69 - 00:48,690.56/1,268/0/110
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1W 7. 2/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel 00:51,31 - 00:51,04 - 00:51,042.18/4,546/0/75
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 4. 2/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel - - - - 09:11,925.73/1,057/0/80
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 1. 1/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel 01:08,65 - 01:07,69 - 01:07,69 75/0/116
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
K1W 3. 1/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel - - - - 16:16,7035.40/3,862/0/84
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
K1W 7. 3/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel - - - - 16:35,9069.60/7,546/0/54
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W    DIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel - - - - DNS 0/0/0
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W    DIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel - - - - DNS 0/0/0
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin
K1W 1. 1/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel - - - - 17:23,60 70
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post
K1W 1. 1/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel - - - - 14:12,20 69
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
K1W 1. 1/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel - - - - 16:53,30 77
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1W 2.  DIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel - - - - 14:38,3034.90/4,157
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1W 2.  DIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel - - - - 14:31,3013.10/1,540
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1W 4.  DIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel - - - - 14:38,3033.20/3,946
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1W 4. 3/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel - - - - 14:46,5044.40/5,338
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W 4. 2/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel 00:56,43 - 00:55,02 - 00:55,021.22/2,3-
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 2. 1/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel - - - - 00:55,000.32/0,653/0/86
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné
K1W 3. 1/DMDIMOVOVÁ Barbora 1985 1 Litovel 00:00,00 - 00:00,00 - 00:53,450.23/0,447/0/65
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
K1W 10. 4/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel - - - - 17:38,89223.12/26,722/0/36
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno
K1W 9. 4/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel - - - - 02:07,255.57/4,625
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1W 3. 1/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel - - - - 09:48,2024.65/4,4-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1W 6. 2/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel - - - - 17:16,1967.12/6,9-
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
K1W 4. 2/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel 00:00,00 - 00:00,00 - 00:51,361.19/2,442/0/83
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem
K1W    DIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel 00:51,97 - 00:51,14 - B 22/0/35
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 5. 1/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel - - - - 09:44.25 38/0/109
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 6. 1/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel - - - - 01:12,521.31/1,834/0/97
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 8. 2/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel - - - - 22:43,30188.90/16,128/0/24
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 8. 2/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel - - - - 22:33,80174.80/14,828/0/24
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W    DIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel - - - - DNS 0
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W    DIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel - - - - DNS 0
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
K1W 1.  DIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel - - - - 14:43,06 38
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
K1W 2.  DIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel - - - - 14:43,0127.92/3,338
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
K1W 3.  DIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel - - - - 19:11,0548.97/4,465
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 35. 8/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 Litovel 153.70 10 146.40 4 150.4041.50/38,11
C2M 22. 7/DMDIMOVOVÁ Barbora
DIMOVOVÁ Viktorie
2000
2000
Litovel
Litovel
176.70 12 165.79 10 175.7955.49/46,10
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci
K1W 35. 8/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 Litovel 149.40 2 149.60 0 149.6040.40/37,01
C2M 21. 7/DMDIMOVOVÁ Barbora
DIMOVOVÁ Viktorie
2000
2000
Litovel
Litovel
179.60 0 192.50 6 179.6045.50/33,90
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 6. 3/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel 00:48,14 - 00:00,00 - 00:48,143.51/7,9-
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 4. 2/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel 00:59,15 - 00:56,09 - 00:56,091.69/3,142/0/61
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné
K1W 9. 4/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel 01:04,06 - 01:01,11 - 01:01,115.77/10,425/0/37
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně
K1W 11.  DIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel 02:12,06 - 02:15,49 - 02:12,0617.99/15,820/0/18
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
K1W 8.  DIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel - - - - 16:09,66154.64/19,028/0/42
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1W 3. 2/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel - - - - 10:36,1929.24/4,8-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1W 3. 2/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel - - - - 10:08,3813.26/2,2-
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
K1W 13.  DIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel 00:55,68 - 00:56,24 - 00:55,687.13/14,716/0/37
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem
K1W 8.  DIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel 00:53,08 - 00:53,66 - 00:53,084.03/8,228/0/74
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 5. 2/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel - - - - 10:03,5317.90/3,138/0/70
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 4. 2/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel 01:13,63 - 01:12,95 - 01:12,950.75/1,042/0/94
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
K1W 8. 3/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel - - - - 17:37,70113.60/12,028/0/24
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
K1W 10. 3/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel - - - - 13:32,3084.00/11,522/0/24
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 8. 3/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel - - - - 25:06,10316.80/26,628/0/18
18.04.2015 1. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici + MČR Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W    DIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel - - - - DNS-A 0/0/0
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 2. 1/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel - - - - 16:53,706.00/0,638
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 3. 1/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel - - - - 14:41,9011.80/1,430
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 2. 1/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel - - - - 17:18,3023.00/2,338
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 2. 1/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel - - - - 14:52,406.70/0,839
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 31. 6/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 0 Litovel 165.50 102 169.32 4 173.3267.05/63,16
C2M 12. 3/DSŠOTOLA Karel
DIMOVOVÁ Barbora
1997
2000
3 Litovel
Litovel
149.96 6 0.00 0 155.9641.42/36,26
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 38. 9/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 0 Litovel 161.78 208 0.00 999 369.78265.09/253,20
C2M 21. 3/DSŠOTOLA Karel
DIMOVOVÁ Barbora
1997
2000
3 Litovel
Litovel
154.69 66 0.00 0 220.69102.08/86,10
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 4.  DIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel 00:59,80 - 00:57,15 - 00:57,152.06/3,7-
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1W    DIMOVOVÁ Barbora 2000 Litovel 0.00 0 0.00 0 0.00 -
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko
K1W 1. 1/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel 00:36,11 - 00:37,08 - 00:36,11 -
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko
K1W 49.  DIMOVOVÁ Barbora 2000 Litovel 148.74 12 148.59 58 160.7464.39/66,8-
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 11. 2/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel 01:06,26 - 01:03,42 - 01:03,428.96/16,520/0/34
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné
K1W 15. 2/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel 01:08,23 - 01:03,48 - 01:03,489.78/18,212/0/22
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1W 1. 1/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel - - - - 08:05,50 33
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1W 1. 1/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel 00:51,60 - 00:50,90 - 00:50,90 35
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1W 37. 17/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 0 Litovel 141.61 108 136.44 6 142.4453.37/59,93
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1W 1. 1/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel 00:52,08 - 00:49,55 - 00:49,55 35
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1W 41. 20/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 0 Litovel 143.18 106 137.81 208 249.18160.22/180,10
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 19. 3/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel 01:43,10 - 01:36,50 - 01:36,5030.57/46,47/0/1
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 14. 1/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel 01:18,04 - 01:19,95 - 01:18,0410.87/16,214/0/13
14.05.2014 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
K1W 1. 1/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel 00:00,00 - 00:45,90 - 00:45,60 16
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
K1W 10. 2/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 0 Litovel 194.10 154 164.90 4 168.9054.60/47,80
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
K1W 7.  DIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel 01:27,53 - 01:26,92 - 01:26,923.96/4,831/0/49
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
K1W 11. 1/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel - - - - 19:32,00100.49/9,420/0/25
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
K1W 2.  DIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel - - - - 13:22,6045.20/6,053
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
K1W 3. 1/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel - - - - 20:03,7061.50/5,443
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice
K1W 5. 1/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel - - - - 13:48,9094.80/12,97
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1
K1W 5. 1/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel - - - - 13:59,2084.60/11,27
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
K1W 44. 7/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 0 Litovel 126.00 150 158.60 50 208.60110.60/112,93
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce
K1W 1. 1/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 3 Litovel - - - - 07:00,20 -
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí
K1W 3.  DIMOVOVÁ Barbora 2000 3 Litovel 00:50,90 - 00:51,12 - 00:50,902.69/5,6-
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí
K1W 6. 3/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 3 Litovel - - - - 10:39,0064.50/11,221
08.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí.
K1W 6. 2/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 3 Litovel - - - - 10:53,5095.90/17,25
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí
K1W 8. 3/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 3 Litovel - - - - 10:12,8054.10/9,738
15.05.2013 Sprint v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc
K1W 4. 3/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 0 Litovel 00:52,02 - 00:00,00 - 00:52,023.09/6,34
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc
K1W    DIMOVOVÁ Barbora 2000 0 Litovel 0.00 999 0.00 999 999.00 0
07.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.3, neděle řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 9. 2/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 0 Litovel - - - - 15:46,90164.80/21,13
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.1, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 11. 2/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 0 Litovel - - - - 16:02,60187.20/24,13
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.2, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov most
K1W 11. 2/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 0 Litovel - - - - 23:03,50241.10/21,13
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.1 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice
K1W 4.  DIMOVOVÁ Barbora 2000 ZS - - - - 24:15,20228.80/18,77
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.2 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice
K1W 6.  DIMOVOVÁ Barbora 2000 ZS - - - - 25:32,00303.90/24,71
18.05.2012 Krajský přebor ve sprintu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 10. 2/ZMDIMOVOVÁ Barbora 2000 0 Litovel 00:59,00 - 00:59,30 - 01:58,3023.80/25,20
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 17. 3/ZMDIMOVOVÁ Barbora 2000 0 Litovel 263.40 202 0.00 999 465.40343.10/280,50
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Dimovová BarboraTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Dimovová BarboraTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Dimovová BarboraTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 20.11.13 updated from RVP
Dimovová BarboraTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 02.06.13 updated from RVP
Dimovová BarboraTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 31.03.12 inserted RVP

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.K1W 7/14 456
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
13.K1W 5/14 124
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.K1W 5/21 532

rok 2016

Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.K1W 6/10 236
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
9.K1W 5/12 141
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.K1W 5/11 440

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Dimovová Viktorie
2/2 0
47.K1W 2/2 2
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.K1W 8/12 259
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.K1W 5/16 341

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
28.C2M
Šotola Karel
2/2 6
55.K1W 5/5 9
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.K1W 5/6 97
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.K1W 5/7 33
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.K1W 5/13 215

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
56.K1W 2/2 3
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.K1W 5/9 75

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 1/1 0

Statistika výsledků

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C2M

Dimovová Barborasl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
pořadí22.21.12.21.
odstup %46,133,936,286,1
% poražených soupeřů4,59,142,14,8
pořadí20142015celkem
průměr16.521.519.0
medián122121
modus122121
počet závodů224

Kategorie K1W

Dimovová Barborasl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 45
14.05.14
Hanácké NE
29.09.13
sl.Olomouc
18.05.12
pořadí35.35.31.38.37.41.10.44.17.
odstup %38,137,063,1253,259,9180,147,8112,9280,5
% poražených soupeřů17,117,123,15,120,013,025,014,05,9
pořadí2012201320142015celkem
průměr17.044.031.435.032.0
medián1744373535
modus1744103535
počet závodů11529

Český pohár sjezd

Kategorie K1W

Dimovová Barborasp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 127
22.08.15
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sl 34
03.05.14
pořadí1.6.2.4.3.4.3.7.2.9.5.6.8.8.8.5.8.10.8.11.
odstup %0,07,52,50,04,15,43,87,50,64,60,01,816,114,819,03,112,011,526,69,4
% poražených soupeřů100,066,796,990,995,193,571,450,094,746,787,984,422,222,236,478,922,230,812,556,5
pořadí2014201520162017celkem
průměr11.07.86.33.85.9
medián118636
modus118838
počet závodů156820

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1W

Dimovová Barborasj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
MČRž sjezd
28.09.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí6.2.3.6.3.3.1.1.8.
odstup %7,52,54,46,94,82,20,00,09,7
% poražených soupeřů66,796,994,688,193,393,9100,0100,078,8
pořadí20132014201520162017celkem
průměr4.51.03.04.54.03.7
medián113323
modus113323
počet závodů212229

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Dimovová Barborasp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 6
03.04.16
sj 5
03.04.16/2
sj 3
02.04.16
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 109
09.08.14
sl 34
03.05.14
pořadí1.6.2.4.3.4.4.3.7.2.9.5.6.8.8.1.2.3.5.8.10.8.1.11.
odstup %0,07,52,50,04,15,41,03,87,50,64,60,01,816,114,80,03,34,43,112,011,526,60,09,4
% poražených soupeřů100,066,796,990,995,193,589,371,450,094,746,787,984,422,222,2100,087,587,578,922,230,812,5100,056,5
pořadí2014201520162017celkem
průměr6.07.84.93.85.0
medián18544
modus18248
počet závodů249924

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1W

Dimovová Barborasp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 22
09.04.17
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 34
03.05.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Litovel
08.06.13/2
sj.Hanuš.3
07.04.13
sj.Hanuš.2
06.04.13
sj.Hanuš.1
06.04.13/2
sj.Svitava 2
23.03.13
sj.Svitava
23.03.13/2
pořadí1.6.2.4.3.4.4.3.7.1.1.1.2.2.4.4.2.9.5.6.8.8.5.8.10.8.3.2.2.2.11.3.2.5.5.6.8.6.9.11.11.6.4.
odstup %0,07,52,50,04,15,41,03,87,50,00,00,01,54,15,33,90,64,60,01,816,114,83,112,011,526,61,40,60,82,39,45,46,011,212,911,29,717,221,121,124,124,718,7
% poražených soupeřů100,066,796,990,995,193,589,371,450,0100,0100,0100,093,894,784,285,094,746,787,984,422,222,278,922,230,812,585,792,993,892,956,589,594,769,269,280,878,850,027,323,123,116,757,1
pořadí20132014201520162017celkem
průměr7.65.25.06.33.15.0
medián653634
modus652842
počet závodů85861643

Český pohár sprint

Kategorie K1W

Dimovová Barborasj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí2.7.1.3.4.4.9.11.13.8.4.11.15.19.14.7.
odstup %1,24,50,00,42,43,110,415,814,78,21,016,518,246,416,24,8
% poražených soupeřů96,076,9100,090,585,780,046,728,636,861,185,054,539,1---23,575,0
pořadí2014201520162017celkem
průměr13.28.23.53.38.3
medián148327
modus74314
počet závodů562316

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1W

Dimovová Barborasj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
sl 129
07.09.14
sj 117
23.08.14
MČRž sprint
08.09.13
pořadí4.4.6.4.1.15.3.
odstup %2,32,47,93,70,018,25,6
% poražených soupeřů89,785,780,085,7100,039,191,3
pořadí2013201420152016celkem
průměr3.06.76.04.05.3
medián34644
modus31644
počet závodů13127

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1W

Dimovová Barborasj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí2.7.1.3.4.4.9.11.13.8.4.11.15.14.7.
odstup %1,24,50,00,42,43,110,415,814,78,21,016,518,216,24,8
% poražených soupeřů96,076,9100,090,585,780,046,728,636,861,185,054,539,123,575,0
pořadí2014201520162017celkem
průměr11.88.23.53.37.5
medián118327
modus74314
počet závodů462315

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1W

Dimovová Barborasj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 50
24.05.14
sj 46
14.05.14
sl 36
04.05.14
sp.Olomouc
15.05.13
sp.Olomouc
18.05.12
pořadí2.7.1.3.4.4.9.11.13.8.4.11.15.1.1.14.1.7.4.10.
odstup %1,24,50,00,42,43,110,415,814,78,21,016,518,20,00,016,20,04,86,325,2
% poražených soupeřů96,076,9100,090,585,780,046,728,636,861,185,054,539,1100,0100,023,5100,075,066,725,0
pořadí201220132014201520162017celkem
průměr10.04.07.18.23.53.36.5
medián10478324
modus10414311
počet závodů11762320