Doležalová Lucie, 2003

UP Olomouc
výkonnostní třídy  slalom K1: 2+   C1: 2+   C2: 2  sjezd K1: 2   C1: 1   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod
K1W 14. 6/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc - - - - 15:38,67152.62/19,449
C1W    DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc - - - - DNS 0
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd
K1W 12. 5/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc - - - - 15:01,93118.73/15,270
C1W 9. 4/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc - - - - 17:18,90103.92/11,124
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice
C1W 9. 2/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 132.75 4 130.23 2 132.2320.94/18,862
K1W 17. 6/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 124.97 0 127.43 0 124.9721.67/21,037
C2X 3. 2/DMDOLEŽALOVÁ Lucie
RUDORFER Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
181.37 10 142.91 10 152.9134.96/29,668
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice
C1W 17. 7/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 151.62 208 159.36 56 215.3699.90/86,540
K1W 15. 3/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 131.40 10 132.27 6 138.2735.38/34,443
C2X 3. 3/DMDOLEŽALOVÁ Lucie
RUDORFER Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
174.61 108 167.67 60 227.6761.39/36,962
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
C1W 7. 2/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 113.64 0 114.80 4 113.6411.59/11,468
K1W 14. 6/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 110.40 4 114.43 6 114.4015.11/15,240
C2X 6. 4/DMRUDORFER Martin
DOLEŽALOVÁ Lucie
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
163.36 18 156.43 12 168.4341.26/32,453
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
C1W 9. 2/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 124.93 0 128.88 4 124.9318.00/16,862
K1W 13. 4/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 114.37 0 126.50 8 114.3716.64/17,046
C2X 3. 2/DMRUDORFER Martin
DOLEŽALOVÁ Lucie
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
156.64 12 146.23 12 158.2325.18/18,962
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR
K1W 18. 5/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc - - - - 00:56,207.49/15,421/0/17
C1W 11. 4/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc - - - - 01:03,485.22/9,035/0/6
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23
K1W 17. 5/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 01:02,56 - 00:56,68 - 33:56,680.73/0,023/0/17
C1W 11. 4/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 01:47,96 - 01:03,43 - 35:23,433.84/0,235/0/6
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod
C1W 11. 2/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 125.44 58 127.36 6 133.3618.26/15,935
K1W 31. 9/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 134.88 58 151.24 6 157.2456.19/55,65
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod
C1W 11. 2/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 131.64 6 133.17 2 135.1719.24/16,635
K1W 30. 7/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 119.99 8 127.61 6 127.9923.21/22,27
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje
C1W 2. 2/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 121.10 0 121.90 2 121.109.90/8,930
K1W 4. 2/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 116.40 2 119.10 4 118.4010.00/9,226
C2X 2. 2/DMDOLEŽALOVÁ Lucie
RUDORFER Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
141.30 2 145.20 6 143.3013.60/10,520
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka
C1W 11. 2/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 124.54 8 137.50 4 132.5426.99/25,635
K1W 27. 7/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 120.80 2 133.94 54 122.8027.23/28,59
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka
C1W 11. 2/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 145.83 58 140.49 2 142.4926.76/23,135
K1W 23. 6/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 136.39 2 141.31 4 138.3930.35/28,113
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
K1W 14. 4/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc - - - - 10:25,2876.96/14,029/0/97
C1W 14. 4/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc - - - - 12:25,76102.82/16,029/0/14
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile
K1W 19. 6/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc - - - - 10:27,5281.12/14,8-
C1W 15. 5/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc - - - - 12:27,45103.55/16,1-
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1W 6. 3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc 111.90 0 113.50 0 111.906.10/5,855
C2M 4. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza
DOLEŽALOVÁ Lucie
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
132.90 4 135.50 4 136.908.60/6,711
C1W 5. 3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 117.90 2 117.30 0 117.307.40/6,723
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1W 3. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc 109.90 0 111.00 2 109.907.60/7,463
C2M 3. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza
DOLEŽALOVÁ Lucie
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
126.30 0 129.90 4 126.303.70/3,015
C1W 3. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 115.20 0 114.90 4 115.206.20/5,731
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1W 25. 4/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc 124.73 2 124.42 6 126.7328.98/29,613
C1W 10. 3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 139.88 4 124.99 4 128.9921.14/19,646
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1W 14. 3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc 145.24 2 153.37 6 147.2425.36/20,833
C1W 6. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 157.04 6 156.76 6 162.7622.46/16,062
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 12. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc 00:45,39 - 00:45,56 - 00:45,395.17/12,9-
C1W 9. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc 00:53,17 - 00:54,10 - 00:53,178.66/19,5-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1W 19. 6/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 122.97 56 125.23 54 178.9765.78/58,1-
K1W 11. 3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc 115.17 2 112.67 0 112.6711.13/11,0-
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
C1W 3. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 127.79 4 124.24 4 128.2416.25/14,5-
K1W 5. 4/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc 111.04 6 114.55 0 114.5510.35/9,9-
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
C1W 14. 3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 163.50 254 162.87 154 316.87202.05/176,031/49
K1W 22. 3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc 132.92 0 134.45 54 132.9226.63/25,10/37
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
C1W 11. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 159.24 60 147.84 12 159.8437.34/30,535/62
K1W 21. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc 1.00 999 141.77 4 145.7731.17/27,20/37
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 4. 4/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc - - - - 05:24,3721.08/7,027
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 26. 3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc - - - - 01:01,207.86/14,717/0/7
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1W 5. 4/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc - - - - 06:23,9244.79/13,210
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1W 11. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc - - - - 01:11,4813.55/23,446/0/12
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W    DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc 57.94 0 57.96 0 00:57.94 27
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
K1W 28. 3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc - - - - 00:59,117.38/14,317/0/1
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1W 6. 5/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc 70.24 0 72.53 0 01:10.24 6
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
C1W 14. 3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc - - - - 01:13,3016.67/29,440/0/6
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1W 3. 3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 119.22 4 121.56 2 123.225.52/4,726
K1W 3. 3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc 113.12 0 114.06 0 113.123.50/3,268
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1W 2. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 118.92 0 119.08 2 118.926.03/5,332
K1W 2. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc 111.73 0 112.38 0 111.733.80/3,574
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1W 15. 4/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc - - - - 10:44,1989.46/16,157/31/34
C1W 6. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - 12:09,4480.71/12,468/49/13
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1W 17. 4/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc - - - - 19:31,94182.41/18,457/31/43
C1W 9. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - 22:17,52142.44/11,962/43/7
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 USD Troja
C1W 12. 3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 172.21 108 146.53 10 156.5342.06/36,733
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých USD Troja
C1W 14. 3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 169.38 114 206.64 66 272.64156.50/134,829
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
C1W 2. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 112.00 4 109.54 0 109.546.02/5,834
K1W 3. 3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc 101.69 0 101.26 2 101.694.20/4,368
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži
K1W 1. 1/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc 00:34,30 - 00:35,49 - 00:34,30 31
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
C1W 4. 3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 138.01 2 133.15 2 135.159.91/7,926
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži
C1W 2. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 00:41,22 - 00:45,44 - 00:41,221.68/4,27
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1W 4. 4/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc 124.27 2 124.70 4 126.279.41/8,165
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
C1W 10. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 168.17 10 158.25 8 166.2547.71/40,249
K1W 20. 3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc 141.77 56 138.52 16 154.5238.88/33,625
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
C1W 7. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 154.71 2 146.02 62 156.7137.25/31,262
K1W 26. 5/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc 149.02 8 152.20 56 157.0243.66/38,514
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1W 26. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc 00:54,21 - 01:28,11 - 01:28,1139.98/83,111/0/1
C1W 8. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 01:17,52 - 01:06,31 - 01:06,3112.16/22,543/0/8
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1W 11. 1/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc 00:54,34 - 00:52,89 - 00:52,894.03/8,235/0/51
C1W 7. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 01:25,27 - 01:05,93 - 01:05,9312.53/23,546/0/14
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka
C1W    DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 4.00 999 4.00 999 999.00 0
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu
C1W 1. 1/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 119.50 0 118.40 2 119.50 20
K1W 2. 1/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc 114.60 2 115.20 6 116.603.20/2,819
C2X 1. 1/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
151.30 4 169.60 6 155.30 9
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka
C1W    DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 4.00 999 4.00 999 999.00 0
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu
C1W 1. 1/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 110.00 2 119.70 2 112.00 22
K1W 1. 1/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc 100.20 0 104.10 0 100.20 27
C2X 1. 1/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
133.10 6 128.50 6 134.50 9
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv
C1W 11. 3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 134.51 366 4.00 999 500.51369.65/282,535
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv
C1W 7. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 148.56 260 181.41 60 241.41122.40/102,846
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 16. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc - - - - 10:25,1878.99/14,525/0/14
C1W 9. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - 12:08,5599.67/15,840/0/0
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 14. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc 01:14,45 - 01:16,09 - 01:16,098.40/12,429/0/26
C1W 8. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 01:35,17 - 01:36,94 - 01:36,9417.26/21,743/0/1
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
K1W    DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc - - - - DNF 0/0/0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
K1W    DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc - - - - DNF 0/0/0
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le
K1W 9. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - 17:19,00146.70/16,414
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin
K1W 12. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - 20:12,80169.20/16,29
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le
C1W 5. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - 19:19,60144.80/14,32
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post
K1W 10. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - 16:39,50147.30/17,313
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
K1W 11. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - 19:25,40152.10/15,013
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post
C1W 7. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - 18:51,10129.20/12,90
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1W 7.  DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - 16:32,00133.80/15,68
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1W 11.  DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - 16:51,50168.10/19,97
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1W 6.  DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - 19:25,8096.30/9,00
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1W    DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - DNS 0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1W 8. 1/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - 16:33,60151.50/18,010
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1W 11.  DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - 16:26,50141.40/16,78
C1W    DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - DNS 0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1W 6. 1/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - 19:38,80158.20/15,50
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1W 9. 6/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 122.40 0 122.50 0 122.4015.50/14,537
C2M 16. 5/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie
DOLEŽALOVÁ Bára
2003
2005
3 Olomouc
Olomouc
157.30 0 159.80 4 157.3029.10/22,79
C1W 7. 4/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 132.60 2 133.40 0 133.4017.20/14,813
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1W 8. 4/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 127.10 2 129.00 2 129.1010.20/8,646
C2M 18. 7/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie
DOLEŽALOVÁ Bára
2003
2005
3 Olomouc
Olomouc
161.30 16 171.40 16 177.3040.20/29,39
C1W 7. 4/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 136.40 4 136.70 2 138.7015.90/12,914
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka
C1W 10. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 162.32 60 167.22 160 327.22211.38/182,522/38
K1W 38. 10/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 160.26 58 153.23 204 218.26115.04/111,50/12
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka
C1W 9. 1/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 166.21 160 169.19 206 375.19251.43/203,225/42
K1W 37. 8/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 167.37 14 155.95 206 181.3771.45/65,00/14
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W 16. 3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 01:04,55 - 01:01,56 - 01:01,567.76/14,4-
C1W 8. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 01:27,04 - 01:16,11 - 01:16,1117.97/30,9-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W 20. 8/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 145.27 6 144.17 62 151.2741.34/37,6-
C1W 13. 5/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 157.01 110 173.26 4 177.2661.85/53,6-
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 18. 3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - 01:18,4323.75/43,48/0/0
C1W 7. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - 01:31,6332.00/53,731/0/1
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné
K1W 3. 3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 00:59,16 - 00:56,71 - 00:56,713.54/6,7-
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné
K1W 5. 5/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 06:36,41 - 00:00,00 - 06:36,4128.79/7,8-
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné
K1W 18. 3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 1993 3 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 01:01,688.46/15,98/0/1
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné
C1W 3. 3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 01:07,59 - 01:08,12 - 01:07,595.46/8,8-
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné
C1W 6. 4/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 08:04,48 - 00:00,00 - 08:04,4855.84/13,0-
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné
C1W 7. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 01:28,4125.76/41,131/0/1
21.08.2016 6. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
C1W 11. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 201.68 106 173.17 10 183.1743.00/30,720
20.08.2016 5. Český pohár ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23 Vltava pod Lipenskou prehradou
C1W 12. 1/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 173.29 212 184.00 108 292.00167.86/135,218
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL
K1W 5. 5/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 01:18,47 - 01:17,14 - 01:17,144.90/6,8-
C1W 5. 5/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 01:34,17 - 01:34,42 - 01:34,179.86/11,7-
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL
K1W 10. 10/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 125.82 2 125.50 0 125.5018.55/17,3-
C1W 6. 6/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 147.59 0 141.58 2 143.5818.67/14,9-
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1W 4. 3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 114.77 0 118.89 2 114.778.73/8,218
K1W 6. 5/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 103.99 0 103.73 2 103.9912.86/14,135
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 4. 4/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 00:45,194.37/10,710
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1W 9. 8/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 134.23 4 150.66 4 138.2330.50/28,35
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1W 3. 3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 00:52,66 3
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 6. 6/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 112.10 6 107.20 2 109.2016.67/18,035
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1W 14. 4/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - 11:14,32110.77/19,7-
C1W 12. 3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - 13:03,55129.60/19,8-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1W 17. 4/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - 19:23,06193.99/20,0-
C1W 10. 3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - 22:35,63217.82/19,1-
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
C1W 10. 3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 176.55 12 156.75 4 160.7537.26/30,234
K1W 24. 6/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 138.94 4 130.80 8 138.8032.09/30,125
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
C1W 12. 3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 4.00 999 155.74 2 157.7442.05/36,328
K1W 36. 10/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 135.58 106 150.01 8 158.0151.93/49,07
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory
C1W 1. 1/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 136.12 2 131.99 0 131.99 28
K1W 9. 8/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 129.51 4 132.67 0 132.6720.99/18,814
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory
C1W 6. 5/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 112.08 2 109.64 0 109.6410.50/10,68
K1W 8. 8/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 99.02 2 99.34 0 99.3414.04/16,515
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
C1W 11. 3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 155.08 158 132.69 6 138.6935.46/34,431
K1W 27. 8/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 122.35 6 113.48 4 117.4828.32/31,819
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
C1W 12. 4/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 137.09 10 125.25 2 127.2530.36/31,328
K1W 30. 7/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 110.18 4 111.02 2 113.0222.42/24,713
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
K1W 21. 3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 01:00,3110.14/20,25/0/1
C1W 8. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 01:10,2215.05/27,328/0/1
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem
K1W    DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 00:57,98 - 00:55,37 - B 9/0/4
C1W    DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 01:08,77 - 01:10,79 - B 31/0/2
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
K1W 4. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - 00:51,567.98/18,35
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
K1W 5. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 127.90 0 129.30 0 127.9016.80/15,17
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
C1W 3. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - 01:05,076.40/10,91
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
C2M 6. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie
RUDORFER Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
155.00 8 162.00 8 163.0047.10/40,64
C1W 2. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 139.10 2 139.10 2 141.1011.10/8,56
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 21. 3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - 11:06.89 5/0/6
C1W 10. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - 13:22.92 22/0/1
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 20. 3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - 01:20,649.43/13,26/0/7
C1W 11. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - 01:42,7719.34/23,220/0/0
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja
C1W 13. 3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 192.20 62 203.11 12 215.1197.07/82,216
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja
C1W 15. 3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 210.88 112 208.50 64 272.50162.81/148,412
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy
C1W    DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 4.00 999 4.00 999 999.00 0
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy
C1W 14. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc 162.21 66 147.56 156 228.21118.21/107,514
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 12. 4/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - 19:41,00199.60/20,36
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 12. 4/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - 17:00,40156.80/18,26
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1W 5. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - 22:31,90183.20/15,72
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1W    DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - DNS 0
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 12. 4/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - 20:20,90229.80/23,27
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 13. 4/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - 17:21,10187.30/21,96
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1W 6. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - 24:30,30307.10/26,41
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1W    DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - DNS 0
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 15. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 127.50 0 121.50 6 127.5018.60/17,120
C2M 17. 3/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie
HEINZOVÁ Bára
2003
2003
Olomouc
Olomouc
157.00 6 152.40 6 158.4038.10/31,73
C1W 13. 3/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 136.40 2 138.40 6 138.4022.50/19,42
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci
K1W 13. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 124.50 0 124.80 4 124.5015.30/14,028
C2M 15. 3/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie
HEINZOVÁ Bára
2003
2003
Olomouc
Olomouc
155.40 8 167.50 2 163.4029.30/21,85
C1W 10. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 140.90 2 150.90 0 142.9025.00/21,25
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 19. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 00:58,71 - 01:30,46 - 00:58,7114.08/31,5-
C1W 9. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc 01:09,04 - 01:07,62 - 01:07,6219.35/40,1-
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1W 8. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 178.92 108 162.78 10 172.7861.05/54,6-
K1W 24. 4/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 158.28 4 175.22 8 162.2863.46/64,2-
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1W 9. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 00:53,87 - 00:52,62 - 00:52,628.02/18,0-
C1W 4. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 01:04,06 - 01:13,92 - 01:04,0612.43/24,1-
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem
C1W 5. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 141.46 8 134.17 6 140.1723.99/20,6-
K1W 10. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 120.96 10 119.31 4 123.3122.18/21,9-
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu
K1W 7. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 107.19 0 112.61 6 107.1911.16/11,67
C1W 4. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 115.70 4 139.13 0 119.7012.35/11,51
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu
K1W 9. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 104.85 0 110.15 2 104.8510.67/11,36
C1W 4. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 121.36 2 115.31 0 115.3110.24/9,71
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři
K1W 6. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - 04:49,1636.85/14,66
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři
K1W 10. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 126.48 0 126.64 2 126.4812.49/11,026
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři
C1W 3.  DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc - - - - 06:05,6879.21/27,72
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři
C1W 9. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 148.23 2 144.57 2 146.5721.47/17,25
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři
K1W 7. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 00:55,85 - 00:57,50 - 00:55,857.93/16,50
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři
K1W 20. 5/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 137.76 4 140.15 0 140.1518.78/15,515
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři
C1W 4. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 01:26,26 - 01:12,04 - 01:12,0417.93/33,10
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři
C1W 10. 3/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 157.67 2 157.73 0 157.7328.83/22,45
12.07.2015 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody)
K1W 1. 1/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - 09:11,70 2
12.07.2015 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
K1W 2. 1/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - 09:20,600.40/0,11
11.07.2015 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1W 1. 1/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 01:19,50 - 01:17,80 - 01:17,80 2
11.07.2015 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1W 1. 1/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 01:22,00 - 01:20,60 - 01:20,60 2
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
K1W 5. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - 03:52,7022.00/10,48
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
K1W 10. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 109.64 4 109.97 2 111.9717.13/18,122
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
C1W 4. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc - - - - 04:45,4040.20/16,41
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
C1W 6. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 128.33 2 137.81 2 130.3326.88/26,05
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
K1W 6. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 00:35,93 - 00:36,99 - 00:35,933.37/10,47
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
K1W 12. 3/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 102.53 6 104.22 4 108.2218.42/20,521
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
C1W 4. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 00:43,43 - 00:00,00 - 00:43,434.83/12,51
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
C1W 5. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 116.83 4 116.31 0 116.3118.34/18,76
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
C1W 12. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 204.10 12 207.61 64 216.10110.28/104,228
K1W 38. 3/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 180.79 56 206.25 10 216.25121.54/128,34
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
C1W 13. 3/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 174.15 164 217.08 258 338.15233.80/224,125
K1W 33. 1/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 151.66 108 141.52 6 147.5253.65/57,210
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
C1W 7. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 128.60 10 123.37 0 123.3718.94/18,13
K1W 10. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 104.47 0 107.76 8 104.4714.37/15,946
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
C1W 7. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 124.08 2 122.04 10 126.0826.72/26,93
K1W 19. 3/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 107.76 2 108.22 4 109.7618.28/20,021
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1W 17. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - 12:23,28136.33/22,5-
C1W 12. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc - - - - 14:32,56168.86/24,0-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1W 18. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - 12:04,06128.94/21,7-
C1W 11. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc - - - - 14:35,80187.18/27,2-
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1W 5. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 01:55,60 - 01:55,70 - 01:55,605.90/5,43
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1W 9. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 117.10 0 114.30 2 116.3013.60/13,28
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
C1W 3. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 02:28,30 - 02:30,10 - 02:28,3012.20/9,00
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
C1W 6. 3/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 141.20 0 134.10 2 136.1014.30/11,73
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1W 3. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 01:55,40 - 01:55,70 - 01:55,404.50/4,15
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1W 11. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 125.80 2 121.00 4 125.0015.50/14,27
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
C1W 3. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 02:28,50 - 02:36,70 - 02:28,5010.80/7,81
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
C1W 7. 3/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 138.70 6 139.00 2 141.0017.70/14,42
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
K1W 2. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 00:57,20 - 00:53,70 - 00:53,701.70/3,35
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
K1W 7. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 125.00 2 126.00 0 126.0020.70/19,74
C2M 5. 3/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie
KNEBLOVÁ Tereza
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
165.40 8 155.90 8 163.9050.40/44,45
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
C1W 2. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 01:09,20 - 01:07,80 - 01:07,805.03/8,01
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
C1W 3. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 149.40 6 160.60 2 155.4023.50/17,81
10.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory
K1W 6. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 138.60 4 136.00 2 138.0013.30/10,75
C1W 4. 3/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 166.90 6 162.80 8 170.8036.00/26,71
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory
K1W 4. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 128.70 0 134.10 0 128.706.70/5,57
C1W 3. 3/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 155.00 2 167.50 6 157.0018.50/13,42
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 19. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - 12:08,44142.81/24,47/0/2
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 20. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 01:28,49 - 01:26,86 - 01:26,8614.66/20,36/0/2
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 12. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - 19:26,40158.70/15,72
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 12. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - 16:24,80114.70/13,22
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 11. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - 19:58,60183.30/18,13
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 12. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc - - - - 17:09,70144.00/16,33
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 22. 5/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 139.34 0 136.65 0 136.6530.38/28,615
C1W 12. 5/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc 208.92 4 218.26 4 212.9296.95/83,61
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 19. 5/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 153.15 6 137.92 0 137.9233.23/31,718
C1W 10. 4/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc 173.90 104 164.42 4 168.4252.42/45,23
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko
K1W 13. 3/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 00:44,76 - 00:41,55 - 00:41,555.44/15,1-
C1W 8. 4/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc 00:51,78 - 00:53,43 - 00:51,789.29/21,9-
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko
C1W 15.  DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 152.98 10 150.38 4 154.3844.60/40,6-
K1W 27.  DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc 118.17 4 123.09 6 122.1725.82/26,8-
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
C1W 13. 6/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 206.19 110 200.13 114 314.13204.11/185,50
K1W 30. 9/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 129.03 10 130.89 20 139.0342.07/43,418
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1W 16. 5/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc - - - - 09:53,70108.20/22,33
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
C1W 13. 5/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 181.60 6 180.70 6 186.7080.38/75,60
K1W 37. 14/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 134.66 10 138.19 4 142.1945.36/46,811
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1W 14. 5/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc 01:04,30 - 01:03,00 - 01:03,0012.10/23,87
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1W 27. 11/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc 117.21 0 112.20 2 114.2025.13/28,212
C1W 15. 7/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc 151.38 4 152.44 54 155.3863.25/68,70
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1W 17. 7/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc 01:10,24 - 01:03,76 - 01:03,7614.21/28,75
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1W 29. 11/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc 124.57 4 122.61 0 122.6133.65/37,811
C1W 14. 6/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc 169.74 4 168.73 4 172.7379.20/84,70
15.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu
K1W 7. 3/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc 142.80 2 148.10 2 144.8020.60/16,60
C1W 3. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc 193.30 2 196.20 0 195.3038.60/24,60
14.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu
K1W 7. 3/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc 153.80 4 158.00 2 157.8028.60/22,10
C1W 3. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc 199.20 8 194.10 2 196.1034.20/21,10
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61
K1W    DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc - - - - DNS 0
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem
K1W 25. 5/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc - - - - 17:56,00271.20/33,73
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
K1W 6. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc 138.60 2 145.00 0 140.6026.30/23,04
C2M 5. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza
DOLEŽALOVÁ Lucie
2003
2003
0 Olomouc
Olomouc
191.60 58 177.50 2 179.5053.70/42,71
C1W 2. 2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc 183.00 0 188.70 2 183.0023.80/14,90
11.05.2014 Kroměřížský sprint Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1W 11. 5/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc 02:13,00 - 02:12,10 - 02:12,1018.10/15,91
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1W 18. 8/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc 131.70 4 129.00 2 131.0032.50/33,00
C1W 5. 4/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc 176.40 6 183.20 2 182.4042.30/30,20
10.05.2014 Sprint v Kroměříži
K1W 9. 4/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc 02:11,10 - 02:08,30 - 02:08,3020.10/18,61
10.05.2014 Slalom v Kroměříži
K1W 15. 6/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc 126.10 4 127.40 4 130.1030.10/30,12
C1W 4. 3/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc 227.20 102 174.60 4 178.6032.80/22,50
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
K1W 23.  DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 01:50,33 - 01:49,33 - 01:49,3326.37/31,83/0/1
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
K1W 21. 1/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc - - - - 23:24,09332.58/31,05/0/3
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
K1W 19.  DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc - - - - 17:06,80269.40/35,60
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
K1W 19. 4/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc - - - - 24:27,30325.10/28,50
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
K1W 20. 4/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc - - - - 24:47,20382.30/34,60
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
K1W 21. 4/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc - - - - 17:11,70275.10/36,40
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
K1M
předžáci
4. 2/PZZDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc 0.00 999 146.10 2 148.1017.10/13,10
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
K1M
předžáci
4. 2/PZZDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc 150.05 4 140.80 6 146.8019.40/15,20
04.08.2013 Slalom v Brně
K1M
předžáci
5. 4/PZZDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc 146.10 56 147.20 2 149.2020.30/15,70
03.08.2013 Slalom v Brně
K1M
předžáci
6. 4/PZZDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc 153.20 52 151.70 10 161.7043.50/36,80
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M
předžáci
   DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc 0.00 999 0.00 999 999.00 0
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M
předžáci
   DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc 0.00 999 0.00 999 999.00 0
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M
předžáci
10. 5/PZZDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc 136.80 54 193.50 2 190.8063.70/50,10
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou
K1M
předžáci
3. 2/PZZDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc 138.80 54 175.90 4 179.9056.50/45,80
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc
K1M
předžáci
4. 3/PZZDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc 161.16 6 158.60 2 160.6016.10/11,10
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle
K1M
předžáci
8. 5/PZZDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc 195.20 352 182.50 256 438.50282.30/180,70
11.05.2013 Kroměřížský slalom
K1M
předžáci
3. 2/PZZDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc 200.60 2 0.00 999 202.6044.10/27,80
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M
předžáci
15.  DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc 175.80 8 170.10 6 176.1052.70/42,70
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M
předžáci
14.  DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc 152.30 4 156.30 4 156.3039.60/33,90
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 12. 3/PZDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc 192.90 56 200.80 2 202.8080.50/65,80
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Doležalová LucieUP Olomouc K1: 2   C1: 2+   C2: 3 K1: 2   C1: 2   C2: 20.11.17 updated from RVP
Doležalová LucieUP Olomouc K1: 2   C1: 2+   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 19.06.17 updated from RVP
Doležalová LucieUP Olomouc K1: 2   C1: 2+   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 10.04.17 updated from RVP
Doležalová LucieUP Olomouc K1: 3   C1: 2+   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 23.11.16 updated from RVP
Doležalová LucieUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Doležalová LucieUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Doležalová LucieUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.08.14 updated from RVP
Doležalová LucieUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.05.12 inserted RVP

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
10.C1W 4/4 140
28.K1W 4/4 34
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.C1W 4/4 232
3.C2X
Rudorfer Martin
4/4 245
8.K1W 4/4 166
Slalom: Oblastní žebříček Morava
11.C1W 1/1 30
3.C2X
Rudorfer Martin
1/1 20
36.K1W 1/1 26
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.C1W 3/3 99
18.K1W 3/3 73
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C1W 5/5 24
18.K1W 5/5 119
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.C1W 3/3 26
14.K1W 3/3 131

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
11.C1W 6/8 209
 K1W 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
1.C1W 4/6 235
12.K1W 4/6 132
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
11.C1W 3/3 64
47.K1W 3/3 169
Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 5/6 136
8.C2M
Kneblová Tereza
2/2 26
7.C2X
Kratochvíl Martin
2/2 18
3.K1W 5/6 278
Sjezd: Žebříček Český Pohár
4.C1W 7/8 348
15.K1W 7/10 231
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
8.C1W 5/9 102
17.K1W 5/11 89
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.C1W 5/15 54
12.K1W 5/19 185

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
13.C1W 6/8 115
 K1W 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
4.C1W 4/6 145
24.K1W 4/6 71
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
25.C1W 2/2 23
74.K1W 2/2 70
Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 5/5 69
22.C2M
Doležalová Bára
2/2 18
43.C2M
Rudorfer Martin
1/1 4
11.K1W 5/5 119
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1W 6/6 163
24.K1W 6/6 41
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.C1W 5/7 3
34.K1W 5/7 10
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.C1W 5/11 7
18.K1W 5/11 32

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
12.C1W 2/2 53
42.K1W 2/2 14
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
12.C1W 5/6 24
40.K1W 5/6 136
Slalom: Oblastní žebříček Morava
10.C1W 5/9 14
20.C2M
Heinzová Bára
2/2 8
28.C2M
Kneblová Tereza
1/1 5
18.K1W 5/9 70
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.K1W 2/2 13
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
9.C1W 4/4 4
22.K1W 5/10 25
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.C1W 3/3 2
17.K1W 5/9 19

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
105.K1W 2/2 29
Slalom: Oblastní žebříček Morava
17.C1W 5/9 4
43.C2M
Kneblová Tereza
1/1 1
29.K1W 5/9 60
Sjezd: Žebříček Český Pohár
32.K1W 2/2 8
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
55.K1W 5/5 6
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
31.K1W 5/10 17

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/11 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
 K1W 1/1 0

Statistika výsledků

Český pohár slalom

Kategorie C1W

Doležalová Luciesl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 50
07.05.17
sl 49
06.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 112
21.08.16
sl 111
20.08.16
sl 32
24.04.16
sl 31
23.04.16
sl 24
16.04.16
pořadí11.11.11.11.14.11.12.14.11.7.10.9.11.12.13.15.14.
odstup %15,916,625,623,1176,030,536,7134,8282,5102,8182,5203,230,7135,282,2148,4107,5
% poražených soupeřů47,447,428,628,618,841,221,47,1---45,518,227,316,78,314,3---7,1
pořadí201620172018celkem
průměr12.011.511.011.6
medián12111111
modus9111111
počet závodů76417

Kategorie K1W

Doležalová Luciesl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
pořadí31.30.27.23.22.21.38.37.
odstup %55,622,228,528,125,127,2111,565,0
% poražených soupeřů3,29,410,324,150,053,59,818,2
pořadí201620172018celkem
průměr37.521.527.828.6
medián37212727
modus37212321
počet závodů2248

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Doležalová Luciesl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 123
10.09.16
sl 107
13.08.16
sl 146
12.09.15
sl 140
05.09.15
sl 127
06.09.14
pořadí11.11.19.3.12.14.13.6.8.5.15.
odstup %16,625,658,114,536,7134,853,614,954,620,640,6
% poražených soupeřů47,428,618,289,521,47,125,076,241,771,422,2
pořadí20142015201620172018celkem
průměr15.06.59.512.011.010.6
medián1556121111
modus155631111
počet závodů1224211

Kategorie K1W

Doležalová Luciesl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 123
10.09.16
sl 107
13.08.16
sl 146
12.09.15
sl 140
05.09.15
sl 127
06.09.14
pořadí30.27.11.5.20.10.24.10.27.
odstup %22,228,511,09,937,617,364,221,926,8
% poražených soupeřů9,410,380,891,554,880,430,375,750,0
pořadí20142015201620172018celkem
průměr27.017.015.08.028.518.2
medián27101052720
modus27101052710
počet závodů122229

NKZ slalom

Kategorie C1W

Doležalová Luciesl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
pořadí9.17.7.9.10.6.14.11.10.7.10.9.10.12.11.12.12.13.
odstup %18,886,511,416,819,616,0176,030,540,231,2182,5203,230,236,334,431,3104,2224,1
% poražených soupeřů63,630,471,465,243,868,818,841,230,853,818,227,352,645,054,550,08,3---
pořadí2015201620172018celkem
průměr12.510.79.710.510.5
medián121010910
modus121010910
počet závodů266418

Kategorie C2X

Doležalová Luciesl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
pořadí3.3.6.3.
odstup %29,636,932,418,9
% poražených soupeřů60,050,0---60,0
pořadí2018celkem
průměr3.83.8
medián33
modus33
počet závodů44

Kategorie K1W

Doležalová Luciesl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
pořadí17.15.14.13.25.14.22.21.20.26.38.37.24.36.27.30.38.33.
odstup %21,034,415,217,029,620,825,127,233,638,5111,565,030,149,031,824,7128,357,2
% poražených soupeřů71,475,478,380,652,073,550,053,554,841,99,818,253,128,654,449,19,828,9
pořadí2015201620172018celkem
průměr35.532.021.314.825.0
medián3330211424
modus3324141314
počet závodů266418

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Doležalová Luciesj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
pořadí6.3.2.4.9.9.10.6.5.7.7.13.13.
odstup %0,04,75,38,228,317,222,426,018,718,126,9185,575,6
% poražených soupeřů64,390,995,876,938,555,650,061,569,240,040,014,314,3
pořadí2014201520162017celkem
průměr13.07.36.53.77.2
medián137437
modus137426
počet závodů262313

Kategorie K1W

Doležalová Luciesl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
pořadí3.2.6.6.10.20.10.12.10.19.30.37.
odstup %3,23,514,118,011,015,518,120,515,920,043,446,8
% poražených soupeřů95,197,786,886,880,059,675,770,376,953,844,228,0
pořadí2014201520162017celkem
průměr33.513.56.02.513.8
medián30106210
modus30106210
počet závodů262212

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Doležalová Luciesl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 45
13.05.15
sl 36
10.05.15
sl 35
09.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 66
15.06.14
sl 65
14.06.14
sl 45
14.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
pořadí2.5.3.2.4.1.1.7.7.1.6.2.13.10.4.4.6.7.3.4.3.12.10.15.14.3.3.2.5.4.
odstup %8,96,75,75,87,90,00,014,812,90,010,68,519,421,211,59,711,714,417,826,713,483,645,268,784,724,621,114,930,222,5
% poražených soupeřů94,483,391,795,786,4100,0100,070,072,7100,066,775,025,043,825,025,044,440,050,025,050,026,740,0---7,1------50,0------
pořadí20142015201620172018celkem
průměr7.66.04.62.72.05.4
medián546224
modus347123
počet závodů9956130

Kategorie C2M

Doležalová Luciesl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 46
11.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 45
13.05.15
sl 45
14.05.14
pořadí4.3.16.18.6.17.15.5.5.
odstup %6,73,022,729,340,631,721,844,442,7
% poražených soupeřů81,387,551,643,350,027,336,442,933,3
pořadí2014201520162017celkem
průměr5.012.313.33.59.9
medián5151636
modus55635
počet závodů13329

Kategorie C2X

Doležalová Luciesl 47
10.05.18
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
pořadí2.1.1.
odstup %10,50,00,0
% poražených soupeřů90,0100,0100,0
pořadí20172018celkem
průměr1.02.01.3
medián121
modus121
počet závodů213

Kategorie K1M

Doležalová LucieHanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
sl.Veselí2
23.06.13
sl.Veselí
22.06.13
sl.Olomouc
15.05.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
pořadí4.4.5.6.10.3.4.8.3.15.14.
odstup %13,115,215,736,850,145,811,1180,727,842,733,9
% poražených soupeřů88,988,569,254,518,285,775,041,784,633,340,9
pořadí20122013celkem
průměr14.55.26.9
medián1445
modus1444
počet závodů2911

Kategorie K1W

Doležalová Luciesl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 45
13.05.15
sl 36
10.05.15
sl 35
09.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 66
15.06.14
sl 65
14.06.14
sl 45
14.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
sl.Olomouc
18.05.12
pořadí4.6.3.3.4.2.1.9.8.9.8.5.15.13.7.9.9.11.7.6.4.22.19.27.29.7.7.6.18.15.12.
odstup %9,25,87,44,38,12,80,014,58,618,816,515,117,114,011,611,313,214,219,710,75,528,631,728,237,816,622,123,033,030,165,8
% poražených soupeřů86,486,594,695,593,394,4100,080,083,368,072,071,465,970,757,146,750,047,445,554,572,746,253,842,239,1------58,319,030,035,3
pořadí201220142015201620172018celkem
průměr12.016.79.07.83.24.09.8
medián121898348
modus12778347
počet závodů19956131

Ostatní slalom

Kategorie C1W

Doležalová Luciesl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí4.9.9.10.
odstup %8,228,317,222,4
% poražených soupeřů76,938,555,650,0
pořadí20152016celkem
průměr9.56.58.0
medián949
modus949
počet závodů224

Kategorie K1W

Doležalová Luciesl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí6.6.10.20.
odstup %14,118,011,015,5
% poražených soupeřů86,886,880,059,6
pořadí20152016celkem
průměr15.06.010.5
medián1066
modus1066
počet závodů224

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Doležalová Luciesl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí11.14.11.14.6.9.7.10.11.
odstup %9,016,023,429,412,411,953,70,023,2
% poražených soupeřů9,118,837,518,872,255,6---------
pořadí201620172018celkem
průměr9.310.012.510.3
medián1091111
modus761111
počet závodů3429

Kategorie K1W

Doležalová Luciesl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 34
03.05.14
pořadí18.14.26.28.15.17.18.21.20.19.21.
odstup %15,414,014,714,316,118,443,40,013,224,431,0
% poražených soupeřů46,966,721,918,265,965,210,539,440,65,313,0
pořadí20142015201620172018celkem
průměr21.019.019.721.516.019.7
medián211920171419
modus211918151418
počet závodů1134211

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Doležalová Luciesl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
pořadí9.11.14.11.12.10.12.11.
odstup %11,19,016,023,419,819,124,027,2
% poražených soupeřů65,29,118,837,535,340,08,39,1
pořadí2015201620172018celkem
průměr11.511.011.011.311.3
medián1110111111
modus111011911
počet závodů22138

Kategorie K1W

Doležalová Luciesl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
pořadí14.12.18.14.26.14.17.17.18.16.25.
odstup %19,415,215,414,014,719,720,022,521,722,333,7
% poražených soupeřů67,573,846,966,721,964,961,946,748,521,125,0
pořadí20142015201620172018celkem
průměr20.517.515.526.014.517.4
medián161714261417
modus161714261414
počet závodů2221411

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Doležalová Luciesl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 125
20.08.17
sj 124
20.08.17/2
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
pořadí9.11.14.5.11.14.6.9.9.7.10.11.3.4.
odstup %11,19,016,013,223,429,412,411,915,853,70,023,227,716,4
% poražených soupeřů65,29,118,871,437,518,872,255,6------------66,725,0
pořadí2015201620172018celkem
průměr3.59.39.011.38.8
medián3109119
modus37999
počet závodů236314

Kategorie K1W

Doležalová Luciesl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 125
20.08.17
sj 124
20.08.17/2
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 123
16.08.15
sj 89
12.07.15
sj 88
12.07.15/2
sl 78
28.06.15
sj 31
03.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
sl 34
03.05.14
pořadí14.12.18.14.4.26.28.15.17.16.18.21.20.6.1.2.5.19.16.25.21.
odstup %19,415,215,414,07,014,714,316,118,414,543,40,013,214,60,00,110,424,422,333,731,0
% poražených soupeřů67,573,846,966,783,321,918,265,965,246,410,539,440,666,7100,050,073,35,321,125,013,0
pořadí20142015201620172018celkem
průměr20.76.619.717.714.515.1
medián21520161416
modus1611841414
počet závodů3536421

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Doležalová Luciesl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 23
09.04.17
sj 21
08.04.17
sj 8
26.03.17
sj 6
25.03.17
sj 117
28.08.16
sj 47
11.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 10
10.04.16
sj 8
09.04.16
pořadí11.14.11.14.6.9.9.5.7.6.6.7.3.10.11.5.6.
odstup %9,016,023,429,412,411,915,814,312,99,015,553,710,90,023,215,726,4
% poražených soupeřů9,118,837,518,872,255,6---33,314,3---------50,0------33,316,7
pořadí201620172018celkem
průměr7.08.112.58.2
medián67117
modus36116
počet závodů69217

Kategorie K1W

Doležalová Luciesl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 117
28.08.16
sj 47
11.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 31
03.05.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 34
03.05.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
pořadí18.14.26.28.15.17.16.9.12.11.10.7.11.8.11.18.4.21.20.12.12.13.12.19.12.12.12.11.21.19.19.20.21.
odstup %15,414,014,714,316,118,414,516,416,215,017,315,619,918,016,743,418,30,013,218,220,321,923,224,413,215,716,318,131,028,535,634,636,4
% poražených soupeřů46,966,721,918,265,965,246,463,652,254,559,162,547,463,250,010,570,039,440,645,045,047,852,25,321,421,431,328,613,05,35,39,54,8
pořadí20142015201620172018celkem
průměr20.013.214.013.916.014.9
medián201212111413
modus191212111412
počet závodů55813233

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Doležalová Luciesl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
sj 116
27.08.16/3
sj 51
15.05.16
pořadí11.8.7.8.6.3.7.8.
odstup %0,222,523,521,713,08,841,127,3
% poražených soupeřů23,136,440,0---50,080,0------
pořadí201620172018celkem
průměr6.07.711.07.3
medián68117
modus38118
počet závodů4318

Kategorie K1W

Doležalová Luciesl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
sj 116
27.08.16/3
sj 51
15.05.16
sl 30
02.05.15
sl 36
04.05.14
pořadí17.26.11.14.5.3.18.21.20.23.
odstup %0,083,18,212,47,86,715,920,220,331,8
% poražených soupeřů50,0---61,551,973,386,719,04,85,08,3
pořadí20142015201620172018celkem
průměr23.020.011.817.017.015.8
medián23205141717
modus2320311173
počet závodů1143110

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Doležalová Luciesl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 109
14.08.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sj 142
06.09.15
sl 129
07.09.14
pořadí11.9.8.5.8.9.4.8.
odstup %0,219,530,911,727,340,124,121,9
% poražených soupeřů23,150,030,055,6---11,162,522,2
pořadí20142015201620172018celkem
průměr8.06.57.09.011.07.8
medián8489118
modus8489118
počet závodů123118

Kategorie K1W

Doležalová Luciesl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 109
14.08.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sj 142
06.09.15
sl 129
07.09.14
pořadí17.12.16.5.21.19.9.13.
odstup %0,012,914,46,820,231,518,015,1
% poražených soupeřů50,057,748,381,04,828,050,058,6
pořadí20142015201620172018celkem
průměr13.014.014.012.017.014.0
medián13916121713
modus139512175
počet závodů123118

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Doležalová Luciesl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 74
18.06.16
sj 51
15.05.16
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
pořadí11.8.7.8.7.3.8.4.4.
odstup %0,222,523,521,741,10,027,333,112,5
% poražených soupeřů23,136,440,0------66,7---50,040,0
pořadí2015201620172018celkem
průměr4.06.07.711.06.7
medián478117
modus438118
počet závodů23319

Kategorie K1W

Doležalová Luciesl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 74
18.06.16
sj 51
15.05.16
sj 121
15.08.15
sj 87
11.07.15
sj 86
11.07.15/2
sl 76
27.06.15
sl 30
02.05.15
sl 36
04.05.14
pořadí17.26.11.14.18.4.21.7.1.1.6.20.23.
odstup %0,083,18,212,415,910,720,216,50,00,010,420,331,8
% poražených soupeřů50,0---61,551,919,080,04,871,4100,0100,072,25,08,3
pořadí20142015201620172018celkem
průměr23.07.014.317.017.013.0
medián23618141714
modus231411171
počet závodů1533113

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Doležalová Luciesl 58
19.05.18
sj 74
03.06.17
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 52
17.05.15
sj 50
16.05.15
sj 46
13.05.15
pořadí11.2.8.7.8.7.8.3.3.2.
odstup %0,24,222,523,521,741,127,39,07,88,0
% poražených soupeřů23,192,936,440,0------------33,350,0
pořadí2015201620172018celkem
průměr2.77.56.311.05.9
medián377117
modus378118
počet závodů324110

Kategorie K1W

Doležalová Luciesl 58
19.05.18
sj 74
03.06.17
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 52
17.05.15
sj 50
16.05.15
sj 46
13.05.15
sl 30
02.05.15
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sj 40
11.05.14
sj 38
10.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí17.1.26.11.14.18.21.5.3.2.20.14.17.11.9.23.
odstup %0,00,083,18,212,415,920,25,44,13,320,323,828,715,918,631,8
% poražených soupeřů50,0100,0---61,551,919,04,842,975,083,35,048,036,028,638,58,3
pořadí20142015201620172018celkem
průměr14.87.519.513.017.013.3
medián14318111714
modus921811711
počet závodů5424116

Ostatní sprint

Kategorie C1W

Doležalová Luciesj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
pořadí3.4.
odstup %0,033,1
% poražených soupeřů66,750,0
pořadí20152016celkem
průměr4.03.03.5
medián433
modus433
počet závodů112

Kategorie K1W

Doležalová Luciesj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
pořadí4.7.
odstup %10,716,5
% poražených soupeřů80,071,4
pořadí20152016celkem
průměr7.04.05.5
medián744
modus744
počet závodů112